Australian Survivor 2019 - Odcinek 20

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 20

Post autor: Jack »

Premiera: 3 września 2019

When two of the biggest warriors in the game go head-to-head, a hard-fought battle ends in tears. It's a brutal Tribal Council where some hard truths are laid on the line.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 20

Post autor: Umbastyczny »

Nawet przyjemny odcinek.

Po pierwsze pojedynek. Nawet mi się jakoś szkoda zrobiło Daisey, była bardzo blisko, ale nie pykło. A w sumie jej powrót moim zdaniem ułatwiłby grę mojej ulubienicy Pii :P

Simon wrócił i... wpadł w szał szukania HI :D Kopał i kopał. Podziwiam determinację - wiadomo, że był zagrożony, ale co innego znaleźć bez wskazówki HI, które jest w charakterystycznej skale czy drzewie, a co innego kopać na ślepo :D Musiało mu bardzo zależeć i był mocno zdesperowany.

Co do duetu Janine i Pia, to wydaje mi się, że dużo lepiej radzi sobie Pia, pod kątem ostatniej zdrady. Wie co trzeba robić, gra dalej i tyle. I w sumie no nie ma co się załamywać czy obrażać, też zdradzili niedawno Luke'a (eliminacja Dave'a), a potem razem z nim eliminowali dalej Johna czy Daisey. Janine wydaje się urażona i jakoś tak inaczej zachowuje się w stosunku do Luke'a i Abbey.

Najbardziej śmieszy mnie Abbey. Fajnie, że wykonała swój big move, ale widać, że ją to gryzie. Nie umiała się kompletnie odnaleźć w pobliżu Simona, miała problem jak rozmawiać z dziewczynami. Widać, że dużo nerwów kosztował ją ten ruch. Ale doceniam, że mimo wszystko umiała zagrać głową, a nie sercem.

Z jednej strony jestem zaskoczony, że padło ponownie na Simona, a nie np. na Janine, ale w sumie lepiej, bo Simon pewnie nie wniósłby wiele na finiszu.

Teraz mamy ciekawa sytuację, niejako mamy 3 duety rywalizujące ze sobą. Na obecną chwilę chciałbym chyba najbardziej finał Pia vs. Abbey, ewentualnie gdzieś tam mogą się zakręcić Baden i Harry. Czekam na eliminację Luke'a i Janine (mimo, że ich lubię).

Smutne, że coraz mnie ludzi, a contenders dalej są tylko tłem dla champions w każdej akcji i w każdym odcinku.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 20

Post autor: MaciekRS »

Nie potrafię zrozumiec czemu Daisy, która była po prostu złym graczem, dostała najlepszy edit ze wszystkich Contenderów. To ona i jej głupia zazdrosć była bezpośrednią przyczyną rozpadu jej plemienia, dostała jednego idola, znalazła drugiego i NIC sensownego z nimi nie potrafiła zrobić. Ona i "goły tyłek" John to dla mnie absolutne dno jeśli chodzi o grę Contendersów ale to ich pokazywano z najlepszej strony.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 20

Post autor: ciriefan »

Dziwny odcinek.

Daisy pokonana. W sumie to nic w tej grze ciekawego nie zrobiła, tylko irytowała. Simon odpadł zaraz po niej. A więc twist tylko wydłużył nam sezon o 1 odcinek, a do rozgrywki nie wniósł kompletnie nic. Oh well.

Nie wiem. Nudzą mnie te odcinki. Ci ludzie to są w tej edycji takie game boty. Jedynie Pia pokazuje jakieś normalne ludzkie emocje i jest kochana, nikt inny mnie tam nie interesuje. Abbey i jej wielki ruch są po prostu śmieszne - ten ruch był tragiczny, jak dla mnie ustawił ją na gorszej pozycji (Harry'ego już kusi jej eliminacja), straciła mocny sojusz i dwie osoby, które były jej lojalnymi żołnierzami. Janine i jej reakcja na blindside - obrażona dziewczynka chcąca zemsty. Pia socjalnie ją bije na głowę. Harry, Baden i Luke (choć wygrał immunitet) nawet nie istnieli w tym odcinku. A Simon zajął się kopaniem w piachu - genialnie. Odcinek nudny, przewidywalny, nijaki. Jedyne, co sprawia, że tli się jeszcze we mnie zainteresownie, to Pia. Oby jej socjalne wici zadziałały.

Odnośnie montażu - jeśli ktoś nadal ma wątpliwości, czy pokazują wszystkie pojedynki w zadaniach, czy ich przebieg na pewno jest taki, jak pokazują itp., oto wpis Jonathana na twitterze po tym, jak został zaatakowany i oskarżony o faworyzowanie Simona w pojedynku:
Obrazek

W tym odcinku też było bardzo widać manipulowanie wypowiedziami Janine. W jednej konfie ewidentnie były sklejone dwie różne wypowiedzi - to jak co chwila zmieniał się ton jej głosu było wręcz niedorzeczne.

Ten sezon mnie kompletnie nie grzeje.

KONFY
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 20

Post autor: Jack »

I wylecieli Daisy i Simon.

Daisy, która spieprzyła grę contenders po przemieszaniu miała miliony wypowiedzi o czym wspomniał wyżej Maciek, a Sam odeszła z gry z zerową ilością konf i bez wizytówki... Ja nie rozumiem tego sezonu, naprawdę. Nie zdziwię się jak całość jakimś cudem wygra Luke.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 20

Post autor: Maw »

Ale trzeba przyznać, że jak na tak tragiczny edit eliminacja Sam wywołała najwięcej zamieszania i była największym blindsidem. :D #hermind #samsimpact

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 20

Post autor: Saw »

Ach i na co była ta Exile Beach skoro i tak w jednym odcinku pożegnaliśmy Daisy i Simona. Nie potrzebnie tylko został przeciągnięty ten sezon. Juz naprawdę czekam na końcówkę, bo im dalej w las to coraz bardziej zaczynam się irytować. Odcinek był całkiem przyjemny, ale nadal wszystko jest przewidywalne.
Pojedynek na Exile Beach wygrał Simon, co mocno mnie zaskoczyło. Byłem pewien że Daisy ma taki obszerny edit bo powróci z EB i coś zdziała jeszcze w grze. Naprawdę edit w tym sezonie jest straszny. Daisy była kiepskim graczem. To ona głównie przyczyniła sie do tego że Contenders byli w dupie po połączeniu. Nie potrafiła też wykorzystać dwóch HII. Osobowością też się jakoś specjalnie nie wyrozniała. A mimo to dostała tak dużo czasu antenowego. A tacy uczestnicy jak Hannah, Sam, Casey nie dostali nawet marnej wizytówki. Słabe :?
Fajnie że Simon wrócił, bo to za niego trzymałem kciuki. Ale wiedziałem że za wiele nie zdziała. Mocno zaangażował się w szukanie HI, bo jak wiadomo była to jedyna szansa na utrzymanie się w grze. No cóż wrócił i zaraz odpadł po raz kolejny. Polubiłem go i naprawdę zaczął wzbudzać większą sympatię niż Luke czy Abbey.
Abbey zachowywała się komicznie w tym odcinku. Widac że gryzie sie z tym że zdradziła swoje najbliższe sojuszniczki. Najlepszy był moment jak Simon wrócił z EB i ją przytulił. Ależ się dziewczyna wtedy poczuła confused :lol: Według mnie popełniła duży błąd, który zwiastuje jej srogą porazkę. Harry już pokazał że jest chętny żeby ją wyeliminować przy pierwszej lepszej okazji. Tak naprawdę swoją zagrywką zraziła do siebie kilka osób i myślę że nawet jak się znajdzie w finale to raczej nie wygra.
Pia i Janine są teraz w ciemnej dupie. Pia ma o tyle lepszą sytuację, bo ma lepszy socjal. Natomiast Janine widac że jest obrażona na cały świat i stawia taką barierę pomiędzy nią a innymi.

Tak naprawdę nie grzej mnie już ten sezon. Nie odczuwam takiej ciekawości, jak podczas poprzednich edycji. Najbardziej chciałbym zwycięstwa Pii i to za nią będę trzymał kciuki. Ewentualnie niech wygra Luke.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 20

Post autor: Maw »

Pewnie oni specjalnie dali Daisy taki duży edit, bo ktoś musiał powrócić w AS, mało kobiet dotarło do merge w tym sezonie, a Janine ma pewnie dużo spraw na głowie związanych z biznesem. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby taka Hannah czy Casey powróciły, bo jednak same siebie wykopały. Sam mogli dać lepszy edit to w sumie mogłaby powrócić jako ofiara największego blindside'u, skoro Moana to czemu nie ona? Nawet wolałbym Anastasie od Daisy. :D

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 20

Post autor: Jasasiek »

Wyszło na to, że obydwoje Daisy i Simon odpadli niezależnie od tego, kto wygrał zadanie o powrót.
Daisy denerwowała mnie przez 90% poświęcanego jej czasu. Nie wiem, czemu ze wszystkich Contenders (poza Harrym) była tak eksponowana, grała marnie, a jej charakter też nie był zbyt przekonujący. Przypominała mi ten typ irytującej, głośnej ciotki/kuzynki, z którą rodzina musi od czasu do czasu wytrzymywać. Tęsknić nie będę :lol:
Simon zaczął być bardziej zauważalny od niedawna, ale zdążyłem go polubić. Dość nieźle wkupił się w łaski Janine po swapie i zapewnił sobie na dłużej stabilniejszą pozycję. Szkoda, że nie pokazywano go wcześniej. Trudno wyrobić sobie o nim opinię z takim editem, ale raczej pozytywnie odbieram go jako uczestnika.
Mamy teraz 3 pary: Harry-Baden, Abbey-Luke, Pia-Janine. Wygląda na to, że dwie z nich staną przeciwko trzeciej. Janine ma za złe Abbey, że flipnęła, ale ma teraz wybór pomiędzy nią, a Harrym, który poluje na nią od dłuższego czasu. Trochę się oburzyła, bo pierwszy raz od 3. odcinka nie jest w pewnej większości. Niech to będzie dla niej pewnego rodzaju nauczka. Pia o wiele lepiej podchodzi do sprawy. Było co było, trzeba grać do końca, a nie się obrażać, tym bardziej na takim etapie, kiedy każdy głos ma znaczenie.
Moje dream F2 to Pia i Luke, ale z Lukiem Pia może nie wygrać, więc zamiast niego może być ktoś inny.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 6 - Champions vs. Contenders 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości