Big Brother 21

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Maw »

Wszyscy fani, którzy odwracają się od Jessici są fałszywi... Może i nie jest dobrym graczem, ale gdy wygrała HoH cała Ameryka jej kibicowała. Na pewno jest lepsza od takiej Nicole, która jest AFP, a nie robi nic. Podobna sprawa do Haleigh z poprzedniej edycji. Lubię ją, ale to jest mega żałosne, że ten flop nie może NIC wygrać i tak naprawdę jest irrelevant, a poświęcają jej więcej czasu niż Holly, która jest HoH, Jess, która gra w veto i nie dostaje nic.🙂 Oczywiście robią to dlatego, bo zauważyli, że Nicole jest ulubienicą widzów, gdyby nie to to na chwilę obecną na pewno miałaby najmniej konf z pozostałych. Czekam aż w next week nie wygra nic, nie zrobi nic i dostanie więcej konf od HoH i tyle co nominowani. 😐 Sorry, no hate, Nicole jest spoko, ale prawdziwa FAN FAVORITE to Jessica Milagros i Holly Allen. Bye. Może jak Nicole w końcu przestanie być takim floaterem...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Jack »

I tak Jessica zaszła daleko w tej grze. Miała wylecieć na samym początku, a udało jej się dotrzeć do f7. Jak teraz nie pozbędą się jakiegoś zagrożenia tylko Jessicę to będzie zabawnie :D
Nicole coraz bardziej mnie irytuje. Tak jak napisał Maw, wrzucają mnóstwo jej głupich wypowiedzi a ona praktycznie nic nie robiła przez cały sezon.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: MaciekRS »

W moim rankingu na samym dnie są Jessica i Tommy. Jessica która NIC tam nie potrafi zdziałać, obraża się bez powodu, zdradza potencjalnych sojuszników bez powodu i jest po prostu BEZUŻYTECZNA (Na Sis można było chociaż popatrzeć)
A Tommy dlatego ze jest fałszywym szczurem który udaje że jest prawdomówny, szczery i wspaniały.
W Ogóle problemem tego sezonu dla mnie jest to że nie mam komu kibicować. Owszem rozgrywa się jakaś gra ale co z tego jak gracze mnie nie interesują.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Kamel »

Kibicuje Holly i Jess. Like like like like <3 Jess gre ma below average ale i tak jest smieszne and likeable. Holly ogarnia i ją lubie.
Jackson jest znow delusional. Targetowanie Jessici, kiedy ma silne duo Tommy-Christie jest tak dumb, że Raven Walton już go pewnie zaprosiła do swojej Mensy.

Nicole jest ok. Ale i dont get it czemu ludzie az tak ja lubia. moze ma jakeis obserwacje, moze cos tam gada, ale ta girl nie zrobila literally nic. Nie jestem osoba, ktora mowi ze wygrywanie zadan jest potrzebne, bo da sie grac dobrze i bez tego, ale ona no wlasnie...nie robi nic za bardzo tylk placze ze nie wygrywa.

Christie jest smiensze z tym swoim placzem. Nawet sama miala konfe ze musi wygladac jak wariatka <3. Cliff jako dziadzio sezonu jest okay, ale najlepszym old player jest Karen z bb Canada i jej nie pobije.

Na samym dnie wszyskiego w tym sezonie jest Tommy. Nie cierpię szczura. Nie szanuje takiej gry jaka on ma. W konfach sam probuje sobie nadac sensu, podczas gdy malo co robi oprocz mowienia ze jest obsessed with someone i kocha go as a person. Jego jedyny wklad w edycje to sciaganie Christy z bloku. Moge byc biased, ale ludzie z takim charakterem jak on irytuja mnie tak bardzo ze mam ochote go wyciszac bardziej niz Tylera rok temu
Maw pisze:
31 sie 2019, 16:56
Na pewno jest lepsza od takiej Nicole, która jest AFP, a nie robi nic.
herbata wylana
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: MaciekRS »

Mój skrótowy opis wszystkich obecnych w grze
Christie - potrafi grać ale jej jęki, narzekania oraz to ma sojusz spoza gry powodują że jej nie lubię
Cliff - dobra gra, ale jak on się dostanie do finałowej 2?
Holly - boi się jakiegokolwiek ruchu, nie rozumiem czemu ślepo ufa w Tommyego. Może wygrać cały program
Jackson -solny zawodnik i o dziwo czasami go lubię ale to że wywalili Nicka i Jess zamiast Christie i Tommy się na nim pewnie zemści
Jess - ugh, koszmar pod każdym względem, nie potrafię napisać NIC pozytywnego o tej osobie
Nicole - wzbudza sympatię ale MUSI zacząć coś robić
Tommy - szczur, najbardziej wkurza to jego "zawsze dotrzymuję słowa" no i sojusz spoza programu.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Duncan »

Sezon ogólnie oceniam bardzo dobrze. Początek mnie nudził przez sojusz większości, ale później zaczęło się fajnie rozkręcać.
Na pewno lepszy od poprzedniego i 19 które były tragiczne. :-) Double eviction najgorsze jakie mogło być! Odpadły dwie moje faworytki i jedynie komu teraz kibicuje to Holly, która nawet teraz w f5, nie jest targetem, ponieważ kryje się za swoim chłopakiem, który dominuje w zadaniach i jak już, to z tej parki właśnie Michie będzie na celowniku.
Nicole, która w końcu coś wygrała, wooow. Ludzie ją tak uwielbiają za nie wiadomo co... jej wygrana nie będzie dla mnie satysfakcjonująca. Już wole wygraną Michiego od niej.
Cliff jest aktualnie na czwartym miejscu w rankingu, zamiast niego powinna wrócić Kemi. ;) Nie przepadam za nim.
Najbardziej irytuje mnie Tommy, mam wrażenie, że cały czas udaje kogoś kim nie jest i jego gra polegała na ściąganiu Christie z blocku.

Nie rozumiem totalnie tego hejtu na Christie. Owszem często płakała, ale oglądało się to super xD mnie to zawsze bawiło ;) Pięć razy z rzędu na blocku, co za legenda. Tak niewiele brakowało, aby Tommy wygrał HoH albo Christie PoV i byłaby w f5, eh.
Według mnie prowadziła najlepsza grę, potrafiła wydostać się z największego gówna, była leaderka sojuszu większości, miała swój +1 w postaci Tommego, potrafiła przekonać ludzi do siebie. Christie dla mnie jest winnerem tego sezonu i mam nadzieję, że kiedyś powróci.
Z osób które odpadły uwielbiałem jeszcze Kathryn, robbed została przez tego szczura Tommego. Finałowa piątka słaba, liczę na finał Holly vs Michie lub Holly vs Nicole i Holly jako winner.

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: ciriefan »

21x30-32

To był dobry week, chociaż ci ludzie są tak nudni, że szkoda gadać.

Najpierw odpadła Jessica, alleluja. Ok, miała swoje jedno HOH, nominowała 2 największe cele, brawa dla niej. Ale to, co potem robiła, to jakiś dramat. Nicole praktycznie dokonała jeden z najgłupszych ruchów w sezonie mówiąc jej o nowym sojuszu szóstki. Jessica miała całą amunicję, a rozegrała to już wtedy tak tragicznie, że sama siebie wrzuciła pod autobus i stała się jeszcze większym wyrzutkiem. Jej szok, że Jackson ją nominował - to pokazuje, że kompletnie nie ogarniała sytuacji w grze. Z resztą czego się spodziewała po tym, jak pierdzieliła, że chce wyeliminować wszystkich facetów. Jej próby ratowania się w tym tygodniu to jakiś kiepski żart. Poza jednym dobrym tygodniem była bezużyteczna.

Druga odpadła Christie. Szanuję ją jako zawodniczkę, ale cieszę się, że odpadła, bo jej nie lubiłem. Chociaż uważam, że lepszym ruchem dla reszty byłaby eliminacja Tommy'ego, no ale zrobili jak zrobili. Pewnie bez niej będzie jeszcze bardziej nudno.

Podsumowanie finałowej piątki:

5. Tommy - najbardziej nielubiany przeze mnie uczestnik, straszny fałszywiec, jest przerysowany. Jak słyszę, że kocha wszystkich, to mi się zbiera na wymioty.

4. Cliff - dla mnie z niego jest w tej grze niestety szczur. Rozumiem jego strategię i trzeba przyznać, że na razie ona działa, ale nie podoba mi się typ gracza, który nie umie się określić i walczyć o swoje przekonania i sojuszników, a w zamian za to lata do osoby, która ma akurat władzę i sprzedaje wszystkich innych. Niby zaszedł daleko, ale jakoś nie czuję szacunku do takiej gry.

3. Jackson - stary Jackson powrócił. Ten tydzień potwierdził to, że on jest socjopatą. To, jak traktował Holly, potem wszystkiemu zaprzeczył, zjechał ją równo, a na koniec wmówił jej, że to jest jej wina i doprowadził do tego, że ona go przepraszała. Zrobił to bez emocji, z kamiennym wyrazem twarzy i jeszcze w DR przedstawiał to, jak to uwielbia Holly. Ten człowiek mnie przeraża i powinien się leczyć. Jest jednak najmocniejszym graczem z całej piątki i nie zdziwię się, jak dzięki zadaniom dotrze do finału i wygra ten program. Ciężko jest jednak kibicować komuś tak okropnemu.

2. Holly - mam z nią problem po tym tygodniu, bo straciłem do niej szacunek. Ogólnie jest spoko, ale to jak daje się pomiatać Jacksonowi jest painful to watch. Rozumiem, że są emocje, że jest uwięziona z nim tam 24/7 od 3 miesięcy. Postawiła się mu, a potem dała mu się tak zmanipulować, poniżyć i jeszcze na koniec to ona się do niego płaszczyła. Dla mnie to jest taki trochę brak szacunku do samej siebie. Mam nadzieję, że jak wyjdzie stamtąd, to zobaczy, jak bardzo toksyczna jest dla niej ta relacja. Chciałbym, aby wyeliminowała Jacksona przed finałem, bo inaczej wyjdzie na jego marionetkę, a jak do tej pory niestety nią była.

1. Nicole - może i w innym sezonie zginęłaby w tłumie, ale na tle tak unlikeable obsady nie dziwi mnie, że ona jest w tym momencie tak lubiana. Jak dla mnie jest po prostu miłą, dobrą, sympatyczną osobą. W końcu wygrała upragnione HOH - no cóż, szczerze, to uważam, że wcale nie powinno jej na tym zależeć, bo nikt raczej by w nią nie wycelował w tym DE. Pytanie: czy dobrze zrobiła celując w CiT zamiast w JiH? Kwestia dyskusyjna. Jackson zmiażdży ją we wszystkich konkurencjach fizycznych. Jackson zmiażdży ją w finale. On jest dla niej największym zagrożeniem na finał. No ale z drugiej strony - JiH chcieli z nią współpracować od dłuższego czasu, więc nie dziwi mnie decyzja, że wybrała ich, bo czuła się bezpieczniejsza. I myślę, że JiH chcą ją zabrać do final 3, a nie sądzę, aby CiT chcieli to zrobić. Teraz tak wiele zależy od zadań - myślę więc, że to nie była całkowicie zła decyzja. Jako osoba, która nie jest zadaniową bestią, zostawiła osoby, które w nią nie wycelują, a może liczyć na to, że Tommy wygra HOH, Jackson nie wygra POV i w ten sposób się go pozbędzie. No niestety, największy minus BB jest taki, że zadania na tym etapie są najważniejsze, ale plus jest taki, że dzięki temu nie wiadomo, co się wydarzy dalej.

KONFY
Jackson - 11+10+1=22 (182)
Cliff - 6+5+1=12 (124)
Tommy - 5+5+0=10 (96)
Nicole - 6+3+0=9 (86)
Holly - 3+4+1=8 (78)

Christie - 14+9+1=24 (173)
Jessica - 6+8+0=14 (79)

Nick - 95, Analyse - 41, Kathryn - 75, Jack - 85

Sam - 63, Isabella - 42, Kemi - 31, Ovi - 38, David - 19

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Maw »

H O L L Y A L L E N
Pls Pls Pls, oby udało się jej wygrać. Jest tak blisko. 💕💕 Razem z Jacksonem wygrali trzy HoH z rzędu, jest ostatnią osobą, która została nominowana (jeszcze nie była, a jest już F5!!) ale oczywiście edytorzy jej nienawidzą i dostaje i tak bardzo mało airtime. 😒 Nadal nie mogę przeboleć, że (z całym szacunkiem do niej) irrelevant Flopcole dostała więcej airtime od Holly w jej HoH week. :) Ale chociaż fani doceniają jej grę i jestem z jej dumny, bo obserwując live feeds po pierwszym tygodniu to właśnie Holly była randomowo moim winner pick. 😍 Dwie moje favs odpadły. Jessica dała nam najlepsze HoH w sezonie, a Christie była entertaining i underrated graczem. Jak im kibicuje wygranej: Holly >>>>>>>>>>>>>>> Nicole > Tommy > Jackson > Cliff)(nawet go lubię, ale jest beznadziejnym overrated graczem, a i tak pewnie wygra AFP niezasłużenie).

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Kamel »

S h o o k. Nicole wygrała swoje HoH :O. I bet, że nie chciała takiego co potrwa pół godziny xD. Osobiście uważam, że mając HoH i Cliffa z PoV mogła pokusić się o wywalenie Jacksona, albo chociażby się postawić, że chce Tommyego wywalić, bo sama o tym mówiła na feedsach :(. Ale przynajmniej ten szczur dotknął bloku. Liczę ze na F5 jego przygoda się skończy.
Jest mi absolutnie obojętnie kto wygra, as long as its not Tommy (chociaż casualsi z facebooka go uwielbiają, tajemnicą jest dla mnie dlaczego). Sezon ogląda mi się bardzo dobrze, miła odmiana po BB20 i BB19. w końcu po raz pierwszy od dawna obejrze finał na bieżąco. Może ludzie nie są jakos mega entartaining czy ciekawi czy wgl, ale polubiłem te grupe co przy bb nie wydarzylo sie od dawna, a po ostatnim sezonie BB Can straciłem nadzieje, ze ten program mnie jeszcze zainteresuje xd. (NIE POLECAM BB CAN 7).

HOLLY ALLEN 24 WYOMING FOR THE WIN.

Holly > Nicole > Michie > Cliff >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> (ra)Tommy
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Jack »

Co tu się podziało!
Wyleciała Jessica, która jakoś od etapu jury nie mogła się odnaleźć totalnie w grze oraz w końcu Christie. Oczywiście znów nie obyło się bez płaczu. Z jednej strony super, że coś tam się dzieje, ale w jej wypadku czasami to wyglądało jakby była psychniczna. Tutaj z nią mam spory problem. Niektórzy porównują ją do Vanessy czy Erici, pisząc że to jedna z najsilniejszych kobiet jakie kiedykolwiek brały udział w BB, a tutaj pod względem mentalnym z mojego punktu widzenia wyglądało to momentami żałośnie.

Nicole w końcu udało się coś wygrać, jednak mimo wszystko mam nadzieję, że wyleci jako kolejna. Przez pół sezonu praktycznie nic nie robiła. Na początku czuła się odrzucona przez grupę, inni podali jej rękę i założyli sojusz, a ona gdy zaczęło się to sypać razem z Cliffem przeskoczyli na stronę "wroga" porzucając same Jessicę i Kathryn...

Tommy od samego początku gra po swojemu i mimo tego że jest irytujący to mam nadzieję, że chociaż spróbuje powalczyć. Nie chciałbym widzieć go w finale bo tam ma pewny głos od Christie.

Cliff - z nim mam problem i mimo tego, że coś tam powygrywał to mam wrażenie, że jego miejsce w f5 jest kwestią przypadku. Oczywiście nie odbieram mu tego, że wygrał zadanie o powrót czy HoH, ale od pewnego momentu tylko tam jest i inni korzystają z jego głosu.

Holly - kibicuję jej w tym sezonie, jednak mam wrażenie, że nie zajdzie wyżej niż na drugie miejsce ;)

Jackson - na ten moment prowadzi najlepszą grę i jeżeli nie wygra to będę mocno zaskoczony.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Maw »

Holly Allen did THAT kiedy każdy myślał, że odpadnie. Queen już jest tak blisko, niech sobie lepiej szykuje mowę finałową.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Kamel »

My dream came true. Odpadł Tommy <3 Goobye, have fun loving people as a person in the jury house
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: Jack »

Serio? Wyrzucili Tommy'ego jak mogli wyrzucić Holly? :D Zobaczymy czy się im to opłaci XD
To teraz Cliff/Nicole musza wygrać co najmniej PoV bo inaczej ktoś z nich out.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: MaciekRS »

A czemu mieli zachować Tommyego, zawodnika niezłego w konkurencjach i mogącego spookojnie zdobyć głosy w finale a wywalić bezużyteczną Holly?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother 21

Post autor: ciriefan »

21x33-35

Dla mnie ten sezon to już są jakieś nudy. Oglądam, ale gdzieś w tle to leci bez większego zainteresowania. Ciekawy jestem tylko tej kłótni, co była przed eviction i co mają ją dopiero wyemitować next week.

Jackson wygrał - co za szok. Nicole zaczyna być competition queen. No i wyeliminowali wraz z Cliffem Tommy'ego. Tak naprawdę to myślę, że to nie miało aż takiego znaczenia, kto odpadł. Chociaż to Holly wygrała 2xHOH, to jedna z tych wygranych była w zadaniu na szczęście z pchaniem kuli (a drugiego zadania nie pamiętam), a Tommy ogólnie wydawał się lepszy w zadaniach. Niby mogli rozdzielić showmance, ale Tommy na bank nie chciałby iść do final 3 z duetem. Ja tam się cieszę z tej decyzji - bo to oznacza, że fake Tommy nie wygra. Niech idzie udawać miłego człowieka gdzie indziej, tutaj na feedsach potrafił pokazać swój paskudny charakterek.

Jeśli teraz jeszcze odpadłby Cliff, to byłoby to akceptowalne i satysfakcjonujące dla mnie final 3 (chociaż idealnie by było, gdyby była w nim Kat zamiast Jacksona). Myślę jednak, że jeśli Jackson/Holly zdobędą władzę w tym tygodniu, to celem będzie niestety Nicole, bo Cliff jest beznadziejny w zadaniach. Koleś jest tragiczny, a po raz kolejny pokazał, jakim jest szczurem, gdy wydał Jacksonowi i Holly, że Nicole rozważa zatrzymanie Tommy'ego. Niby potencjalnie to dobry ruch, ale nie szanuję takiego bycia totalnym szczurem jakoś.


KONFY
Jackson - 11+9+3=23 (205)
Cliff - 8+9+4=21 (145)
Nicole - 12+9+3=24 (110)
Holly - 4+4+2=10 (88)

Tommy - 14+8+4=26 (122)

Christie - 173, Jessica - 79, Nick - 95, Analyse - 41, Kathryn - 75, Jack - 85

Sam - 63, Isabella - 42, Kemi - 31, Ovi - 38, David - 19

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości