Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Przyznaj się tombak ile smsów już puściłeś na tego trenera personalnego? :D Nie zapominajmy też, że ma on również drugi zawód, niezwykle ceniony w tych czasach - jest youtuberem.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: tombak90 »

No stary, chałupa pod zastaw i hajda :lol: Chociaż ruda też nie bez szans. Ten kolczyk w nosie przywodzi na myśl klejącą podłogę w Żabce i sos tysiąca wysp wyzwolenie, unikatowy charakter i zadziorrrność, więc zaprawdę powiadam wam, bedo dymy.

Ciekawi mnie tylko, czy przegrańców poszczują psami jeszcze przed płotem, czy pozwolą im chociaż wejść, zbić piątkę z tymi fajniejszymi i kimnąć się jedną noc na trawniku, jak ostatnio Pani Stargardziance.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Widzę ruda cycolina i myślę pliz - niech ona wejdzie, ale dalej czytam ślązaczka, mówi gwarą i przypomina mi się brodacz. Także jestem na nie! Trener personalny wygląda jak kłoda, jeszcze tylko brakuje, żeby z gęby trociny wypadały. Ostatecznie jestem za kosmetyczką, w której wyczuwam potencjał na miarę grubej Kasi.
Nie zapominajcie jeszcze o tej co przyszła i kazali jej w śmieciach grzebać. Myślałem, że ona będzie jakąś opcją do wyboru, a tu nie... Chyba że już jednak nie wchodzi do domu, bo jej się odwidziało.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: tombak90 »

Nie, tamta chyba jest taka cool, że od razu dostała złoty bilet do grona tych fajniejszych. A biorąc pod uwagę, że jak dotąd w każdej tefałenowskiej wersji jest coraz głupsza Karolina, to i liczę na to, że nie zawiedzie.

Dla przypomnienia pierwsza z nich po latach. Ostrzegam, ta historia ryje banię, słuchałem jej chyba z 5 razy i za każdym razem odkrywam w niej nową głębię 8-)


Druga z kolei pnie się na wyżyny dziennikarstwa śledczo-kulinarnego. Przyznam, że trzyma w napięciu.


O pokemonie z BB Bitwa nie udało mi się niestety znaleźć żadnego gunwokontentu, a Maciejową mamy na świeżo.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Karolina = quitter
Pierwsza poszła sama, druga prawie sama, a tej najnowszej nawet nie pamiętałem, dopiero teraz uświadomiłem sobie jak miała na imię XD

A w ogóle mam ryzykowną teorię, że pokemon z BB Bitwa nigdy nie istniał. Legenda miejska jak Missingo z RGB, którego można było uzyskać na bugach.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Jestem zaskoczony, ale całościowo uczestnicy bardziej mi się podobają niż w zeszłym roku. Mniej fit-srit vlogerów lajfstajlowych, a więcej takich swojskich ludzi. Z tym, że w zeszłym roku od razu znalazłem osoby, które zyskały moją sympatię/antypatię, a tu w zasadzie nikt nie wywołał u mnie jakichś większych emocji, co chyba nie wróży dobrze. Mimo wszystko lepiej wypadli faceci. Plus za bliźniaczki, a minus za aż tylu obcokrajowców. Na plus pływak, Sarah o ustach glonojada i może... ten menel od trzech ojców.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Uczestnicy o dziwo nie są tacy źli, o różnorodnych zainteresowaniach, z różnorodnymi zawodami: Instagramerzy, autorzy książek, uczestnicy Dżentelmenów i Wieśniaków, wokalistki, uczestnicy Nauki Jazdy, medalistki biegów na orientację itd.
Nie jest aż tak źle :D

A tak serio, wyszło o wiele lepiej niż wiosną. Wszystko właściwie na plus w porównaniu do wiosny, muzyka, prowadząca, wejścia uczestników, budowanie napięcia. Tylko ten Łukasz w sekretnym pokoju i ta złowieszcza muzyką..

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kamel »

Jestem zaskoczony jak dobrze wyglądała ta premiera. Osty, uczestnicy, prowadząca. Wszędzie widać poprawę. Oby tak dalej. Aga była legendą, ale Gabi bardzo dobrze sie dzis zaprezentowała.
A i tradycyjnie dam fun fact z przyczepiania się do polaczków z fb.

Tematem na ten sezon będzie Natalia, jej wygląd i płeć. Juz teraz widzialem komentarze ze jest córką grodzkiej/kim w ogóle to jest/co to jest/niecenzuralne rzeczy. POLACY W FORMIE JAK ZWYKLE! Nadal podtrzymuje stanowisko, ze do ogladania TV powinno sie wydawac pozwolenie xd

Jack pisze:
13 wrz 2019, 22:16
z różnorodnymi zawodami: Instagramerzy, autorzy książek, uczestnicy Dżentelmenów i Wieśniaków, wokalistki, uczestnicy Nauki Jazdy, medalistki biegów na orientację itd.
Nie jest aż tak źle :D
ohydztwo. gdzie do bb tacy ludzie. do TzG, zwłaszcza ten z nauki jazdy!
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: joeytribbiani »

Drugi sezon zaczął się dobrze. Bardzo lubię Gabi Drzewiecką, więc zmiana prezenterki jak dla mnie na plus (a i poradziła sobie bardzo dobrze).
Uczestnicy- za dużo ich i za mało czasu, żeby móc sobie wyrobić większą opinię. Zdziwiłem się, że to akurat Martyna dostała się do domu. Byłem pewien, że rozegra się to między Wiktorią i Sewerynem, a tu taki szok. Bliźniaczki wydają się kozackie, więc na plus. Sarah pewnie dostanie rolę matki jak Iza w poprzednim sezonie, jednak chyba jest bardziej wyrazistą postacią i myślę, że będzie spoko. Natalia wydaje się być sympatyczna i wyluzowana, Malwina, Ania i Ola również, ale ta trójka bez większego echa. Nie ma Karoliny modelki, która weszła w pierwszej edycji, jest za to Karolina ze skrzydłami. Z facetów chyba najlepszy mi się wydaje Dawid. Greka kojarzę z telewizji, więc pewnie gdzieś już się pojawił wcześniej. Mateusz na siłę próbował narzucić ludziom swoją ksywkę, która wątpię że się przyjmie ale czas pokaże :D
Początek na +, mam nadzieje że będzie tylko lepiej :) tylko ten Łukanio...

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Początek drugiej edycji całkiem udany. Więcej jest plusów niż minusów, a to cieszy. Największy plus to prowadząca Gabi Drzewiecka w zastępstwie Woźniak-Starak. Co by nie mówić zdecydowanie przebiła dużo bardziej doświadczoną koleżankę. Prowadziła na pełnym luzie i w ogóle nie było widać żadnej tremy, a przecież był to jej debiut. Chajzer jako jej partner też wypadł całkiem fajnie. Nie przepadam za nim, ale bardziej pasuje do tej roli niż pan pogodynek, który nie dość że był drętwy to popełniał masę błędów.

Minusem na pewno jest brak jakiś większych zmian w domu. Ja oczywiście nie przywiązuje do tego az tak wielkiej wagi, jednak miło byłoby zobaczyć nowy wystrój domu. A jak widac zmiany są tylko minimalne.
Najbardziej ciekawiło mnie jacy wejdą uczestnicy, bo to od nich zależy jaka to będzie edycja. Pierwsze wrażenie było kiepskie. A to dlatego że jest bardzo dużo obcokrajowców. Ok gdyby to była jedna lub dwie osoby przymknąłbym oko. Ale są aż cztery osoby, no jak dla mnie to za dużo. To już naprawdę brakuje ciekawych Polaków. Trochę to żałośnie wygląda. Ale jeżeli bliżej się przyjrzeć uczestnikom, to wydaje się że jest lepiej niż rok temu. Skład jest zróżnicowany, no i co najważniejsze jest dużo zwyczajnych ludzi. Najlepsze pierwsze wrażenie sprawiły bliźniaczki. Jak dla mnie to mogą być królowe tej edycji :D Ale na plus wypadła ta młoda piosenkarka, Mateusz który każe się nazywać Sławkiem, Ukrainka Anna, Łukasz czy Dawid. Wydaje się że ta edycja może być ciekawsza niż poprzednia.

No i oczywiście nie zabrakło też gwiazdy poprzedniej edycji Łukasza :D Już krążą żarty że nie ma świąt bez kevina, a bigbrothera bez Łukania :lol: Bardzo się cieszę że sie pojawił, choć zapewne tylko na chwilę.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Szczerze to premiera mi się podobała. Przede wszystkim cast dobrze się prezentuje i mam nadzieję, że to nie tylko pozory. Na pewno będzie lepiej od poprzedniej edycji, bo gorzej się nie da. ;) Na moich wczesnych faworytów wyrastają Sarah, Wiktor, Ania, Natalia, Gosia, Malwina. Z Karoliną może być ciekawie. :D Chociaż pewnie odpadnie pierwsza, bo widzowie już ją hejtują, a na pewno dostanie nominacje przy najbliższej możliwej okazji... Jedyny minus to powrót Łukasza, ale na szczęście nie poświęcili mu jakoś dużo czasu i nie jest uczestnikiem, więc ok. Wolałbym jednak zobaczyć Kasię, Juszes czy Marlenkę. ;) No i Gabi zdecydowanie lepsza od Woźniak-Starak.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Jestem jak na razie miło zaskoczony nową edycją. Uczestnicy są dużo lepsi niż ostatnio. Można rzec że już w tym momencie biją na głowę tamtą całą obsadę. W jednym odcinku działo się więcej niż w marcu przez pierwszy tydzień.
Dużo się kręci wokół Natalii, ale to chyba nikogo nie dziwi. Podczas Areny byłem pewien że Gabi się pomyliła i zamiast chłopaka wyczytała dziewczynę. Wizytówka też była tak zmontowana, że na 100% byłem przekonany że to chłopak. Nie tylko we mnie wzbudziła zdziwienie, ale i w uczestnikach. Widać że każdy chce ją poznać i jest ciekawy jej osoby. Ja choć sceptycznie na początku do niej podchodziłem, to teraz dostrzegam że to naprawdę spoko dziewczyna i może sporo wnieść do programu.
Od samego początku uwielbiam bliźniaczki. Dla mnie już są królowymi tego sezonu :D Jedyny mam problem z ich odróżnianiem, bo są jak dwie krople wody. Jedynie po głosie potrafię rozróżnić która to Gosia, a która Kasia. Ale tylko wtedy jak są we dwie.
Fajni wydają się być Ola, Sarah, Anna, Dawid czy Łukasz. Tak naprawdę złe wrażenie wywarła na mnie tylko Karolina, która wygląda mi na strasznie przemądrzałą. Raczej jej nie polubię. Wydaje mi się że również że Kamil ma zadatki na kogoś irytującego.

Duchami na razie są Przemek i Malwina. On ogólnie jeszcze ma potencjał, jednak Wietnamka sprawia wrażenie bardzo spokojnej i wycofanej. To może działać w dwie strony. Będzie przez długi czas unikać eliminacji, ale też widzowi nie poczują z nią żadnej więzi.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Kamel, ja oczywiście żartowałem. W porównaniu do poprzedniej edycji jest zdecydowana poprawa, są w tej edycji ludzie bez instagrama :D
Jednak nie wszystkim podoba się taki stan rzeczy. Przejrzałem sobie opinie na twitterze i tam ludzie hejtują uczestników, że wszyscy są tacy sami, że nie wniosą do programu tylu emocji co Madzia, Oleh, Maciek... W sumie całkiem odważne opinie po dwóch dniach edycji :D
Kolejnym zarzutem jest to, że... nie ma młodych ludzi XD Jak dla mnie to i tak połowa tego castu to jakieś dzieciaki, które tam przyszły aby zacząć przygodę w show-bizie.

Prowadzący naprawdę dają radę, chociaż ten Chajzer w jacuzzi - tego nie będę komentować :D

Czy wiadomo kiedy odbędą się pierwsze nominacje? Dopiero na piątkowej arenie?

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Czyli ludzie przed 40 nie są młodzi? :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Maw pisze:
15 wrz 2019, 12:34
Czyli ludzie przed 40 nie są młodzi? :D
Wpadłem w depresję.

Kuźwa, w zeszłym roku był ścisk pośladów, że "wszyscy" są młodzi. W tym roku mają średnią wieku 30+ i ból dupy, że są starzy. Japierdziele, to ile w końcu trzeba mieć lat, żeby ludzie ludzie przestali z tym idiotycznym argumentem?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości