Big Brother Polska

Kinyo
3rd voted out
Posty: 20
Rejestracja: 20 paź 2019, 20:46
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kinyo »

Oezu, znowu stały schemat. Kamil ma najwięcej głosów od tego odcinka, to zaczęli pokazywać go w dobrym świetle, na cel w tym tygodniu wzięty Wasyl bo ma szansę z nim przegrać. Dzisiaj już oczywiscie pokazany z jak najgorszej strony. Do piątku pewnie bedzie prowadzić minimalnie Kamil, w sobote ukryty rozkład głosów, w niedziele "nagle" odpada Wasyl. Który raz taki sam schemat? 4? 5? Nudne już to masakrycznie. Niech dadzą Kamilowi immunitet do finału za podnoszenie oglądalności zamiast kombinować i tyle.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: tombak90 »

Co ten Wasyl właściwie nabroił, że jego niunia prawie rzuciła go na wizji? :lol: Nie oglądam regularnie, więc widocznie ominęły mnie te straszne wydarzenia. Skoro próbowała się za nim wstawiać nawet Psycho Loszka Ohme, która na każdym lajfie ładuje o tym, jakie to kobiety są dyskryminowane, to chyba jakoś tak znowu fatalnie nie zbłądził?

Po niedzieli czeka nas tydzień bajkowy. Idealny klimat pod to, żeby Czubi wymyślała uzasadnienia dla kolejnych automatów na dokładkę dla naszych gołąbków. Tym razem szczególnie pilnowałbym się na miejscu Wiktora i Bigosajgony, bo chyba jako jedyni nie mieli okazji się sprawdzić jako esemesowi hajsodojcy.

Asekuracyjnie obstawię też jakieś trzy procent, że tym razem producenci będą chcieli zachować resztki godności, zostawią nominacje jak są i pogonią Ewę po to, żeby potem utkać nam motyw Kamila jako mściela swojej białogłowej, no ale zostało pięć tygodni, więc to chyba jeszcze za wcześnie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Fighter »

tombak90 pisze:
10 lis 2019, 23:30
Co ten Wasyl właściwie nabroił, że jego niunia prawie rzuciła go na wizji? :lol: Nie oglądam regularnie, więc widocznie ominęły mnie te straszne wydarzenia. Skoro próbowała się za nim wstawiać nawet Psycho Loszka Ohme, która na każdym lajfie ładuje o tym, jakie to kobiety są dyskryminowane, to chyba jakoś tak znowu fatalnie nie zbłądził?
A no nic wielkiego nie było, zapewne chodzi o sytuację z początku program, gdy napruty po imprezce wchodził do łóżka Martynie.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Saw »

Ja sobie darowałem wczorajsze oglądanie Areny, bo wynik był doskonale znany. Nie po to dorzucali Vasyla do nominowanych, żeby potem wygrał z Kamilem. Cały tydzień pokazywali go w złym świetle, a na arenie niby panie prowadzące po nim cisnęły i wychwalały parę zakochańców. Tak swoją drogą Ohme jest tragiczna w tym sezonie, a jej jaranie się romansem jest żenujące. Ona chyba na serio wierzy w wielką miłość, po pierdzieli jak potłuczona. Tak w ogóle te całe procenty podawane podczas tygodnia to jedna wielka ściema. Niby Vasyl i Kamil tak szli łeb w łeb,a na arenie była już widoczna różnica. Już mnie przestają śmieszyć te całe manipulacje produkcji. Nie wierzę też w to że tragiczna Ewcia miała tak mało procent.
Nominacje też przebiegły zgodnie z przewidywaniami, czyli Kamil i Ewka do odpadki. Ale spokojnie produkcja już ma pewnie plan na karne nominacje. Dziś lub ewentualnie jutro ktoś na pewno karniaka zaliczy. Ja obstawiam Malwinę lub Anię, bo to realni kandydaci z którymi parka może wygrać.

Też coraz bardziej widoczne jest to że realnymi kandydatami do walki o wygraną są Wiktor i Martyna. A do finału zapewne produkcja wciśnie swojego ulubieńca i możliwe że również blond mimozę.
Tak czy inaczej sezon jest beznadziejny. Produkcja tak go skopała tymi wszystkimi ustawkami, czy robieniem z Kamila bohatera, że odechciało się oglądać.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: joeytribbiani »

Najśmieszniejsze jest to, że ten cały romans jest strasznie nudny i wcale nie ratuje sezonu. Jest sobie Kamil, który swoim zachowaniem zraził do siebie całą grupę i weszła Ewa, która bohatersko stanęła w jego obronie i tyle. Ciekawiej było jak jeszcze był Natan to przynajmniej jakieś "dramaty" były, a teraz nic. Swoją drogą Ewa też sprytnie to rozegrała, bo pewnie widziała, że Kamil ma poparcie publiczności wiec postanowiła do niego się zbliżyć i już przetrwała dłużej niż swoja koleżanka Natalia. Już wolałem oglądać romans Magdy i Olka, którzy mieli dramaty co drugi dzień, albo Angelikę i Igora (ewentualnie Zając zaciągającą Igora na siłę pod prysznic po pijaku :D). Dzisiaj sprawdziłem sobie konta Malwiny i Vasila na Instagramie i to, jak (fejkowe) konta wylewają fale nienawiści na nich dlatego, że nie są przyjaciółmi Kamila jest komiczne. Śmieszne jest też jak ludzie myślą, że Kamil "tworzy" program i bez niego będzie nudno, a tymczasem sztuczny romans Wiktora i Malwiny i naiwna Martyna dostarczyli mi więcej rozrywki w tydzień niż aktorzyna od początku trwania programu.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kobra »

Możliwe, że dadzą odpaść Ewie w tym tygodniu. W zeszłym automatyczne nominacje mogły być wynikiem jakiejś skrajnej paniki po tym jak Kamil stwierdził, że mogą razem wyjść w niedzielę. Sam BB nie jest dla mnie taki zły jak ludzie "stojący murem za Kamilem", którzy niby brzydzą się hejtu na swojego faworyta, tak zaciekle wskazują wszystkie osoby, które używają wulgarnych słów, a sami wyzywają innych mieszkańców od najgorszych. Czytałem komentarze, odcinka nie oglądałem, bo i po co? Rozwaliło mnie zarzucanie Martynie, że nominowała Kamila. Jak ona śmiała? Ktoś odpisał, że Kamil też ją nominował, na co otrzymał odpowiedź, że przecież Kamil może, bo to część jego fantastycznej, zdystansowanej osobowości. Brzydzę się takiej hipokryzji.
Kamil nie tworzy programu. Gdyby go nie było inna osoba stanęłaby w centrum uwagi. Na początku siłą chcieli zatrzymać Karolinę jako takiego "faworyta". Nikt nie zauważał wtedy Kamila, dopiero po jej odejściu zbudowali całą tą szopkę wokół niego. Tak samo było w poprzedniej edycji, gdzie ulubieńcem miał być Daniel, ale zrezygnował i wtedy całą uwagę przenieśli na Łukania. Chodzi o to, że nikt nie jest niezastąpiony. Jeśli nie Kamil to kto inny "tworzyłby" program.
Dżef Probst powinien brać lekcje manipulacji u wielkiej Czubi.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: MaciekRS »

Mam nadzieję że pozwolą wywalić Ewkę (zgaduje że Kamila dalej nie będzie można ruszyć, ma pewnie kontrakt do grudnia).
Jeśli w tym tygodniu nominują i wywalą kogoś innego to daruję sobię resztę sezonu. Chciałem oglądac BB a nie serial obyczajowy TVNu z marną parą aktorów w roli głównej.

Kinyo
3rd voted out
Posty: 20
Rejestracja: 20 paź 2019, 20:46
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kinyo »

Ja obstawiam karniaka dla Ani, po tym jak ją dzisiaj zaczęli znowu pokazywać :D Ciekawe, czy znowu ten sam schemat co poprzednio, czy wywalą ją po prostu w okolicach piatku, a potem ogłoszą, że w niedzielę nikt nie odpada bo za późno na kogos nowego :P

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kobra »

Może mi ktoś opowiedzieć ze szczegółami o tej nowej dramie z ratowaniem Martyny? Bo zrozumiałem, tyle że produkcja robi z Kamila bohatera, zaś z Ewy czarny charakter, czy coś w tym rodzaju (minus czytania postów i nie oglądania odcinków). W każdym razie reszta powiedziała hold up bro i znowu jest dom vs Kamil.
Plus Natan. Także Ewa zdecydowała się opuścić program. Kamil bezpieczny.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: MaciekRS »

W TVN wręczą sobie premie. Misja "ratujmy Kamila" ponownie zakończona powodzeniem.
Szkoda ze to nie tak powinien wyglądać BB. Kiedyś podobno widzowie mogli decydować o eliminacjach.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Saw »

Czyli co? Kolejny tydzień w którym udało się uratować Kamila. No nic nowego. Skoro skończyły się pomysły to poświęcili jego laskę. Rzucanie karnymi nominacjami to byłoby już za dużo i chyba produkcja ogarnęła że wszyscy z tego cisną i tylko czekają kiedy w tym tygodniu ktoś doskoczy do dwójki ulubieńców. A więc przy pierwszej lepszej okazji pozbyli się Ewci. Powiem że nawet to dziwnie wyglądało. Ona stwierdziła że chce wyjść, a wielka siora bez żadnego pytania zgadza się. Zawsze to jednak próbowała przekonać daną osobę do zostania, a teraz to chyba czekała tylko na moment aż komuś powinie się nóżka i będzie mogła uratować Kamilka. Tak naprawdę chyba produkcja po tej akcji z Natanem zdała sobie sprawę że do niczego więcej nie dojdzie pomiędzy nią a Kamilem.
Ewa jest walnięta i chyba przydałoby się jakieś leczenie na głowę. Tak wielce była zakochana w Kamilu, a jak zobaczyła Natalię to nagle zmienia zdanie i zakochana w niej. Tak w ogóle ta cała rozmowa w SR była tak porypana, że ja prawie nic nie zrozumiałem.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: tombak90 »

- Natalia, ja po prostu nie wiedziałam, że spotkają mnie tu aż takie uczucia.
- Ale to jest Dom Wielkiego Brata, tutaj takie rzeczy się dzieją!


Ja jebię, kto im pisze te kwestie? Autorzy "Przygód Gangu Słodziaków"? :lol:

Te przytulaśno-mraśno-bestfriendsowe klimaty z końcówki dzisiejszego epa wskazują, że kudłaty otrzyma w przyszłych nominacjach taryfę ulgową za to, ile się bidul wycierpiał przez zranioną miłość. Czubi pewnie zresztą zrobi je niezwłocznie, żeby klimat nie zdążył opaść.

Czy coś jeszcze może uratować ten sezon? A tak, powtórna wizyta Karolaka :mrgreen:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kobra »

Zakładam, że osoba odpowiedzialna za scenariusz 19plus.
Czy coś jeszcze może uratować ten sezon? A tak, powtórna wizyta Karolaka :mrgreen:
Po emocjonalnej sraczce Ewy wątpię, że cokolwiek jest ich w stanie uratować. Nawet Karolak.

Liczę na kolejny sezon. W końcu im dalej w las tym ciemniej. Wierzę, że przy kolejnej edycji Czubi przejdzie samą siebie i zacznie rozdawać automaty za głupi ryj. No cóż... teraz znowu dali odcinek pod tytułem "mimo wszystko uczestnicy kochają Kamila".
Najbliższe nominacje mogą być ciekawe, ta Kamil zostanie nominowany, ale za to w jakim towarzystwie?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Jack »

Kobra pisze:
15 lis 2019, 19:35
Zakładam, że osoba odpowiedzialna za scenariusz 19plus.
Czy coś jeszcze może uratować ten sezon? A tak, powtórna wizyta Karolaka :mrgreen:
Po emocjonalnej sraczce Ewy wątpię, że cokolwiek jest ich w stanie uratować. Nawet Karolak.
Odcinek z Karolakiem miał najwięcej widzów z całego sezonu.
TVN7 pewnie bardziej opłaciłoby się emitowanie powtórek sędzi Wesołowskiej albo W-11 niż inwestowanie w nowy sezon.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: joeytribbiani »

Nie zdziwie się jeśli w tym tygodniu Kamil się uchowa od nominacji. Teraz dostał wątek psa ze skulonym ogonem i wszystkim jest go szkoda :( Obstawiam, że dzisiaj będą nominowani Mateusz i Martyna, a Kamil już będzie miał prostą drogę do finału. Z pozostałej szóstki obstawiam, że wygra albo Wiktor albo Kamil. Jak bardzo lubię Malwinę, tak wątpię, żeby miała jakiekolwiek szanse. TVN się nareszcie udało wykreować swojego pupila na faworyta publiczności.
Na miesiąc przez finałem do domu wejdzie jedna z tych trzech osób. Na próżno szukać logiki w BB.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości