Ethan Zohn

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ethan Zohn

Post autor: Meciek »

Obrazek

Miejsce zamieszkania: Hillsborough, New Hampshire
Poprzedni sezon: Zwycięzca Survivor: Africa, Survivor All Stars
Zawód: Prelegent, biznesmen

Jak Survivor zmienił twoje życie?
Niech no tylko policzę! W ruletce, jaką jest życie, jedna rzecz może całkowicie odmienić twoje życie. Taką rzeczą był dla mnie Survivor. Dzięki programowi miałem możliwości o których mogłem tylko pomarzyć, zwiedziłem świat, mogłem zmienić życie innych, poznałem niesamowitych ludzi na całym świecie, rozbawiałem moich bliskich historiami o moich przygodach.

Co zmienisz w swojej grze?
Ostatni raz grałem w 2004 roku w Survivor: All Stars - nie było ukrytych immunitetów, podpowiedzi, pomocy albo sposobów na powrót do gry. I najbardziej szokująca rzecz - musieliśmy przetrwać! Gra się zmieniła, ja też. Mam zamiar dostosować się do sytuacji i wykorzystać mój umysł, siłę i duszę.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Ehan Zohn

Post autor: joeytribbiani »

Ethanowi będę kibicował najbardziej ze wszystkich facetów. Bardzo go lubiłem w obu sezonach i teraz też będę trzymał za niego kciuki :) Ciekawy jestem jak odnajdzie się w grze z idolami itp, bo nie należy do tej ery Survivor. Sama jego historia poza programem jest niesamowita i cieszę się, że dostał zielone światło na powrót w tym sezonie.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ehan Zohn

Post autor: Maw »

Jest to prawda, że Ethan jest jednym z najlepszych facetów w tym sezonie, chociaż ja osobiście wolę Tony'ego. Gracze old school zawsze są mile widziani na moim ekranie chyba że to jakieś ameby w stylu Colby.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ehan Zohn

Post autor: Meciek »

Zwiastun Ethana:


Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Ehan Zohn

Post autor: MD »

Wywiad dla ET Canada:

Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ehan Zohn

Post autor: Fenistil »

I właśnie na takie powroty po latach liczyłem! Za dawnych czasów bardzo go lubiłem i mu kibicowałem, niesamowicie mnie ciekawi jak taki old-shoolowy gracz jak on odnajdzie się w nowoczesnym survie. Z wywiadów wnioskuję, że ma zamiar być otwarty na nowości.

Może się zdawać, że Ethan jest jednym z mniejszych zagrożeń jeśli chodzi o ten sezon, ale trochę się obawiam, że jego historia z rakiem jest jednak zbyt "dobra", żeby inni gracze nie odcięli go przed decydującym etapem.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ehan Zohn

Post autor: Meciek »

Profil Ethana:


Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ethan Zohn

Post autor: Umbastyczny »

Bardzo ciekawy powrót. Przy braku Richa i Tiny jest najdawniejszym zwycięzcą. Nie jest może moim faworytem, ale mam nadzieję, że trochę sobie pogra i pokaże jak radzi sobie w nowej epoce Surva.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Ethan Zohn

Post autor: Davos »

Uwielbiam Ethana i mam do niego ogromny sentyment! :) Gdy po raz pierwszy oglądałem Survivor Africa bodajże w roku 2002, kiedy puszczała to TVP2, a ja miałem wtedy 15 lat, kibicowałem Ethanowi od pierwszego odcinka i jego zwycięstwo mnie cholernie ucieszyło :) To był ten jeden z niewielu zwycięzców, którego wytypowałem dobrze już na starcie sezonu i za którego trzymałem kciuki, a że Survivor Africa ogólnie było klimatyczne (ta lokalizacja i genialna czołówka, ach... :)) to wspominam bardzo dobrze zarówno Ethana, jak i trzeci sezon.
W All Stars poszło mu umiarkowanie dobrze - dotarł najdalej ze wszystkich zwycięzców, a wtedy wszyscy na nich polowali więc dużo więcej nie mógł ugrać. Ciekawi mnie, jak poradzi sobie tym razem. Od jego ostatniego występu minął szmat czasu i teraz Survivor to kompletnia inna gra, z masą twistów i ukrytych immunitetów. Ale kto wie, może Ethan się zaadaptuje i pozytywnie zaskoczy. Trzymam za niego mocno kciuki, chyba najmocniej z całego castu (no może jeszcze tak samo kibicuję Yulowi). Powrót Ethana w tym sezonie bardzo mnie cieszy, a jeszcze bardziej moje serducho raduje się z jego dobrego stanu zdrowia. Super, że wyszedł z takiego paskudztwa jak rak.
Go Ethan! :D
Obrazek

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Ethan Zohn

Post autor: Kobra »

Umarłem:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Ethan Zohn

Post autor: Jack »

Kobra, co było w tym filmie? :(

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Ethan Zohn

Post autor: Kobra »

Przerobili piosenkę z poksów 'gotta catch em all' pod Survivor. Coś jak to o Miszel.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości