Tyson Apostol

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Tyson Apostol

Post autor: MD »

Obrazek

Miejsce zamieszkania: Mesa, Arizona
Poprzedni sezon: Survivor: Tocantins, Survivor: Heroes vs Villains, zwycięzca Survivor: Blood vs Water
Zawód: Syn, mąż, ojciec, przyjaciel. W innej kolejności.

Jak Survivor zmienił twoje życie?
Otworzył wiele drzwi, by podążać za różnymi zainteresowaniami. Poznałem wielu przyjaciół na całe życie i mam coś na czym mogę skupić swoje myśli, za każdym razem gdy mój mózg ma chwilę wolnego.

Co zmienisz w swojej grze?
Myślę, że gracze będą oczekiwać sarkastycznej, prawie agresywnej osobowości, która kradnie jedzenie. Będę musiał stworzyć pozór tego, że taki nie jestem i trochę wyluzowałem, bo tak jest... Czy aby na pewno?

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Tyson Apostol

Post autor: MD »

Wywiad dla ET Canada

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Tyson Apostol

Post autor: Meciek »

Profil Tysona:


Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Tyson Apostol

Post autor: Umbastyczny »

Nie należę do fanów Tysona, ale też nie hejtuję go. Dla mnie powrót neutralny i z tendencją do życzenia eliminacji.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Tyson Apostol

Post autor: Davos »

W Tocantins go nie lubiłem, w HvV zacząłem lubić, a w BvW już mu kibicowałem ;) Dla mnie zrobił niesamowity progres w tej grze i bardzo rozwinął się jako zawodnik. Trochę przypomina mi pod tym względem Boston Roba, który w Markizach też nie urywał czterech liter, ale potem się rozkręcił. Tyson na pewno jest groźny i może namieszać. W BvW pokazał, że potrafi świetnie kombinować i łączyć dobrą strategię z równie dobrym socjalem. Do tego ma też fajne, sarkastyczne konfy :) To sprawia, że będę za niego trzymać kciuki i jest w moim Top3 osób, którym będę kibicować, zaraz po Ethanie i Yulu :)
Obrazek

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Tyson Apostol

Post autor: Kobra »

Przyznam się, że od zawsze zazdrościłem mu pięknych, długich, blond włosów i dlatego go nienawidzę. Mam nadzieję, że przegra, a za kilka lat wyłysieje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości