Australian Survivor: All Stars - Odcinek 3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 3

Post autor: Umbastyczny »

Data premiery: 5.02.2020r.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 3

Post autor: Umbastyczny »

Bardzo przyjemny odcinek.

Zielonych nie było dużo, zwłaszcza strategicznie, ale dzięki nagrodzie każdy dostał chwilkę dla siebie.

U żółtych ciekawie. Trochę mnie bolała bierność Moany, Jacqui i Tarzana, którzy nic nie robili, poza ufaniem Matowi, ale mimo wszystko Jacqui i Tarzana darzę nawet sympatią - Moanę nieszczególnie. Eliminacja Daisy mnie cieszy, bo dla mnie najgorsza w tym plemieniu. No i tak, Mat i David fajnie to rozegrali. Szanuję, że umieli się tak dogadać i zaufać sobie, bo obaj sporo ryzykowali. Jak sprawa wyjdzie na jaw, to David może mieć kłopoty. Ale generalnie wow, ma swój sojusz, który mu ufa, ma dobry kontakt z sojuszem mniejszościowym, pozbył się Daisy i pozbył się HI. Bardzo na plus.


PS: Bardzo mi się podoba styl prowadzenia Jonathana :3

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 3

Post autor: Maw »

Ciekawa rada, chociaż czy najlepsza w historii? Idk. Na pewno świetny ruch ze strony Dave'a, facet rządzi w tym plemieniu i wszystko świetnie rozegrał, chocisż to ciągłe gadanie o zemstach mnie już nudzi. To co, Brooke vs. Flick następne? Najlepsza opcja to byłoby odpadnięcie AK'a (albo Moany jeśli blindside by się nie udał). Daisy nie lubiłem w CvC, ale tu była spoko, trochę mi jej szkoda, bo widać, że była załamana eliminacją - ale ofc lepiej ona niż Flick, Brooke czy Phoebe, więc nie narzekam. Niby nie wszystkie osoby dostały jeszcze konfę (Abbey, John, Flick), ale nawet oni mieli jakiś tam mały wątek (Abbey nawet dostała flashback!), więc nie wydaje mi się, żeby w tym sezonie ktoś został potraktowany jak Sam - na szczęście. Podobała mi się konfa Sharn i zrobiło mi się jej trochę szkoda, nie byłem jej fanem, ale zasługuje na drugą szansę jak nikt inny i trzymam za nią kciuki. No jak dla mnie zapowiada się dobry sezon, jeszcze niech trochę uspokoją się z tymi alpha males i pokażą więcej tych co nie mieli okazji nic powiedzieć to będzie dobrze.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 3

Post autor: XanderDE »

Jakoś strasznie szkoda mi się zrobiło Brooke po tym jak David ją podpuścił do zagrania tego Idola :(
Coś czego się nie spodziewałem, bo w jej pierwszym sezonie nie lubiłem jej, a teraz to nawet jej kibicuje, żeby się dowiedziała o tym co David zrobił i zaplanowała fajny blindside na nim :)
BDR 211 EBK

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 3

Post autor: MaciekRS »

Ja Brooke zawsze lubiłem, to ona powinna wygrać S1 i tutaj z pewnością jej będę kibicował. Daisy mi nie szkoda, nie powinna się znależć w tym towarzystwie bo w swoim sezonie nie potrafiła zrobić NIC pożytecznego (podobnie jak jej koleś z gołym dupskiem).

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 3

Post autor: ciriefan »

Zdecydowanie najlepszy odcinek do tej pory.

ZIELONI

Poprzednio poznaliśmy jeden sojusz Shonee - Harry - Nick. Tym razem przedstawiono nam drugi Sharn - Lee - chyba John XD Sharn i jej płacz na temat tego, jak to przegrała w finale, rozczulające, lubię ją. No i fajna ta nagroda, na której były flashbacki.

ŻÓŁCI

Trzeba mu to przyznać - David genialnie rozegrał ten odcinek. Jestem pod wrażeniem. Oszukał cały swój sojusz, a oni nadal mu wierzą. Piękna gra aktorska na radzie. Dokonał swojej zemsty na Daisy (chociaż to akurat jest słabe tak jak w przypadku Lydii), a do tego pozbył się z gry HII Brooke. To było mistrzowskie zagranie. Szkoda tylko, że w tym plemieniu nie istnieje nikt poza Davidem i Matem. Liczę na jakieś nowe wątki i rozwinięcie historii innych postaci. Daisy mi nie szkoda - wystarczająco drażniła mnie w poprzednim sezonie, żeby miała też i w tym sezonie wysysać ze mnie całą przyjemność z oglądania, także cieszę się z takiego biegu wydarzeń.

KONFY:
David - 6 (18)
Mat - 8 (18)
Henry - 1 (10)
Phoebe - 1 (10)
Harry - 1 (8)
AK - 1 (6)
Lee - 6 (6)
Nick - 3 (6)
Brooke - 3 (5)
Lydia - 0 (4)
Sharn - 4 (4)
Locky - 2 (3)
Tarzan - 0 (3)
Michelle - 0 (2)
Shonee - 0 (2)
Jacqui - 1 (1)
Moana - 1 (1)
Zach - 1 (1)
Abbey - 0 (0)
Flick - 0 (0)
John - 0 (0)

Daisy - 3 (7)

Jericho - 7, Shane - 5

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 3

Post autor: Saw »

Oj tak odcinek był świetny. Pokazano nam trochę życia obozowego i relacji pomiędzy niektórymi osobami. Super była nagroda, na której każdy miał swoją chwilę i pokazano nawet flashbacki z poprzednich edycji. No i co najważniejsze było sporo dobrej strategii. Ten odcinek bez wątpienia w całości należał do Davida. To co on wyrabiał było, aż nie wiarygodne. Grał na dwa fronty i nikt z pierwotnego sojuszu nawet się nie skapnął. Dopiął swego i wyeliminował Daisy, a dodatkowo przekonał Brooke by zagrała na nim HII. Po prostu to było epickie zagranie! Ta jego gra aktorska i wielkie zaskoczenie że głosy są jednak na Daisy, mnie rozwaliło :lol: Facet już w poprzednim sezonie pokazał, że ma dar przekonywania, ale teraz to normalnie wymiata. W poprzednim odcinku wskazał Jericho i to on odpadł, teraz wycelował w Daisy i to ona odpadła. Jak na razie to on dominuje w tym plemieniu i dzieje się wszystko pod jego dyktando. Ta dzisiejsza zagrywka i dogadanie się z Matem, było mega ryzykowane. Ale David już taki jest i niczego się nie boi. W ogóle wielki szacunek, że wyłamał się z bezpiecznego sojuszu i w takim momencie zdecydował się na wykonanie tak dużego ruchu. Dzięki niemu nie doszło do dobijania sojuszu mniejszościowego i mieliśmy bardzo ciekawa radę. Oby tylko teraz nie pojawiła się u niego zbytnia arogancja, bo to może mu przysporzyć kłopotów. No i musi pilnować, żeby jego sekret nie wyszedł na jaw.
Mata tez pochwalę w tym odcinku. Udało mu się pozyskać immunitet od Harry'ego, no i poszedł na współpracę z Davidem. Pozostała trójka z sojuszu mniejszościowego była dosyć pasywna i nie pokazano nam żeby próbowali poprawić swoją sytuację. Czarną robotę odwalał za nich Mat. Oby teraz powrócono do wycinania osób z mniejszości, bo w drugim sojuszu pozostały osoby, które lubię (nawet AK zbytnio nie irytuje i wypada całkiem znośnie). Ogólnie to że odpadła Daisy, kompletnie mi nie przeszkadza. Już w poprzednim sezonie nie trawiłem tej dziewczyny. Tu może nie irytowała jakoś mocno, ale lepiej że odpadła teraz niż później. Co do jej gry, to była sobie w bezpiecznym sojuszu i kompletnie nie spodziewała się ciosu z rąk Dawida. Ciężko powiedzieć co mogłaby zrobić lepiej w tym sezonie. O wszystkim zadecydowały porachunki z przeszłości. Mam cichą nadzieję, że skończymy już zabawę w zemstę. Bo aż sie boję że za chwilę Brooke i Flick zaczną sobie skakać do gardeł. Ogólnie Brooke zrobiło mi się szkoda na radzie. Chciała dobrze, ale David tak ją zmanipulował, że HII poszło na marne. Oby jeszcze udało się jej odegrać. No i proszę żeby w końcu Flick zaczęto bardziej pokazywać.

W drugim plemieniu utworzył się sojusz Sharn/Lee/John. Oby jednak nie rósł w siłę, bo za żadną z tych osób nie przepadam. Choć opowieść Sharn mnie zasmuciła i tak trochę zyskała w moich oczach po tym odcinku.. To naprawdę musi byc ogromny cios jak przegrywasz finał jednym głosem. Jednak widać że zapału do walki jej nie brakuje i będzie robiła wszystko by się odegrać. Taka postawa zasługuje na szacunek.

Moi główni faworyci na ten moment to: Shonee, Michelle, Brooke, Flick, Pheobe, David, Locky i Abbey.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 3

Post autor: Jack »

W końcu nieco ciekawszy odcinek zakończony dobrą radą plemienia.

Po ostatnim epizodzie domagałem się eliminacji Daisy i dostałem to co chciałem <3 Takie sezony to ja mogę oglądać. A tak poważnie, super ruch ze strony Matta. Co prawda może była to tylko jedna rada, jednak udało mu się "złapać" nić porozumienia z Davem. Jestem ciekaw czy ta relacja będzie miała jakiś ciąg dalszy. Muszę przyznać, że David ładnie ograł Brooke i tak naprawdę cały swój sojusz. Tak jak zauważył Umba, Jaq, Moana i Tarzan to na ten moment statyści... Czekam na jakiś nowy wątek, bądź rozwinięcie relacji Matt-David.

Spośród rozbitków z przeciwnego plemienia zaprezentowano nam wizytówkę Sharn oraz jej emocjonalne wypowiedzi. Czyżby miała niedługo wylecieć z programu? A może znowu dostanie z 5 wizytówek przez cały program i przegra w finale? XD
Abbey nie wiem czy miała jakąś dietę zmieniającą rysy twarzy czy coś, ale wygląda inaczej niż w swoim sezonie. W niektórych miejscach jest jej jakby więcej :D Ogólnie trzymam kciuki bardziej za zielonych, jednak nie pogniewałbym się gdyby poszli na kolejną radę, żeby było ciekawiej.

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 3

Post autor: emka »

I dla takich rad warto oglądać Surva. Świetnie to rozegrali, naprawdę epicko. Obydwaj sporo ryzykowali, ale jak widać wszystko poszło idealnie. Ciekawe jakie będą reakcje jak to wszystko wyjdzie na jaw. Oby więcej takich emocji.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars - Odcinek 3

Post autor: Jasasiek »

Świetny odcinek, najlepszy do tej pory. Obydwa zadania dobrze się oglądało i fajnie było zobaczyć wspominki na nagrodzie :D
David rozwalił ten odcinek. W zasadzie wszystko rozegrał perfekcyjnie, trochę tylko ten motyw zemsty na Daisy dla mnie przesadny. Daisy wtedy zbytnio do gadania nic nie miała, owszem przyczyniła się do jego eliminacji, no ale miała jakiś wybór? Była w dupie, więc robiła to, co kazał jej sojusz dziewczyn Champions. David nie odpadł, dlatego że ona to zaplanowała, więc według mnie ten rewanż jest trochę nieuzasadniony. David mógł lepiej wykorzystać okazję i wykopać z sojuszu siódemki kogoś groźniejszego (Flick/Brooke/Phoebe), bo mówiąc szczerze Daisy do takich nie należy i nie trzeba było jakoś szybko jej eliminować xD Ale ogólnie efekt mnie zadowala, bo dostałem kawał dobrego gameplayu i odpadł ktoś irytujący, kto i tak prawdopodobnie niczym nowym by nie zabłysnął.
Mat też pokazał się z dobrej strony, ale to raczej David wszystko zaplanował, a on tylko posłusznie to wykonał, żeby jeszcze bardziej się nie pogrążyć. Chociaż plus dla niego, że zdołał zdobyć HII z drugiego plemienia - to przecież nie jest łatwe.
Moana i Jacqui mnie zawodzą, w swoich sezonach były in fierce, a teraz są jakieś takie niemrawe. Tarzan to Tarzan, od niego jakiejś większej woli walki trudno oczekiwać, ale one mogłyby chociaż spróbować coś wykombinować, a nie tylko liczyć na Mata.
Brooke została wyrolowana praktycznie tak samo jak Daisy, z tą różnicą, że jeszcze o tym nie wie :lol: Kiedyś w końcu się dowie, liczę na rewanż.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 7 - All Stars”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości