Gdyby powstał sezon drugich szans ?
- emka
- 1st jury member
- Posty: 167
- Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
- Kontakt:
-
- 7th jury member
- Posty: 683
- Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
- Kontakt:
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6007
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Z tego co zrozumiałem to mamy pisać osoby które nie dotarły do połączenia drużyn? Hmm w związku z tym mój wybór byłby taki (pierwsze 10 edycji, które obejrzałem):
1 - Stacey, Joel
2 - Kel, Maralyn, Michael, Kimmi, Debb
3 - Linda, Lindsey
4 - Gina, Gabriel
5 - nie lubię tego sezonu, w sumie nikogo nie pamiętam oprócz Ghandii :p
6 - Shawna
7 - Michelle, Nicole
9 - Lisa, Broke, John P. i John K., Brady
10 - Angie!!!
1 - Stacey, Joel
2 - Kel, Maralyn, Michael, Kimmi, Debb
3 - Linda, Lindsey
4 - Gina, Gabriel
5 - nie lubię tego sezonu, w sumie nikogo nie pamiętam oprócz Ghandii :p
6 - Shawna
7 - Michelle, Nicole
9 - Lisa, Broke, John P. i John K., Brady
10 - Angie!!!
Moja wersja "ekipy drugiej szansy" 10 kobiet i 10 mê¿czyzn [:
Kobiety:
Lindsey [Africa]
Gina [Marquesas]
Michelle [Pearl Island]
Dolly [Vanuatu]
Misty [Panama]
Angie [Palau]
Michelle [Fiji]
Jacquie [Gabon]
Marrisa [Samoa]
Liz [Samoa]
Rezerwowe zawodniczki:Tanya [Tajlandia], Shawna [Amazon], Jenny [Cook Island]
Mê¿czy¼ni:
Jeff V.[Australia]
Silas [Africa]
Hunter [Marquesas]
Brady [Vanuatu]
John K [Vanuatu]
Jeff [Palau]
Brian [Gwatemala]
Aaron [China]
Marcus [Gabon]
Eric [Samoa]
Rezerwowi zawodnicy: Joel [Borneo], J.P [Cook Island], Spencer [Tocantins]
Kobiety:
Lindsey [Africa]
Gina [Marquesas]
Michelle [Pearl Island]
Dolly [Vanuatu]
Misty [Panama]
Angie [Palau]
Michelle [Fiji]
Jacquie [Gabon]
Marrisa [Samoa]
Liz [Samoa]
Rezerwowe zawodniczki:Tanya [Tajlandia], Shawna [Amazon], Jenny [Cook Island]
Mê¿czy¼ni:
Jeff V.[Australia]
Silas [Africa]
Hunter [Marquesas]
Brady [Vanuatu]
John K [Vanuatu]
Jeff [Palau]
Brian [Gwatemala]
Aaron [China]
Marcus [Gabon]
Eric [Samoa]
Rezerwowi zawodnicy: Joel [Borneo], J.P [Cook Island], Spencer [Tocantins]
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5744
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5744
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6007
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Interesuj±cy news. Mo¿e jest szansa na tak± edycjê :D
Propozycja survivorfan jest ciekawa, ale najbardziej interesuj±ce osoby w³a¶nie z trzeciego miejsca z sezonów 1-9 ju¿ gra³y po raz drugi:
Ma³y przegl±d osób, które odpad³y przed fina³em:
1 - Rudy [All-stars]
2 - Keith
3 - Lex [All-stars]
4 - Kathy [All-stars]
5 - Jan
6 - Rob C.[All-stars]
7 - Johny "FP"[zrezygnowa³ z gry z M]
9 - Scout
10 - Ian
11 - Rafe
12 - Terry
13 - Sundra
14 - Yau-Man [Mikronezja]
15 - Dennis
16 - Natalie
17 - Matty
18 - Erinn
19 - Brett
Z tej listy osób z ogromn± przyjemno¶ci± obejrza³abym w akcji Terrego, Natalie i Brett'a. Ciekawe jakby Natalie poradzi³a sobie bez Parvati, bo poza s³ynn± akcj± z Erikiem, by³a trochê przyæmiona przez królow± Mikronezji. :D
Propozycja survivorfan jest ciekawa, ale najbardziej interesuj±ce osoby w³a¶nie z trzeciego miejsca z sezonów 1-9 ju¿ gra³y po raz drugi:
Ma³y przegl±d osób, które odpad³y przed fina³em:
1 - Rudy [All-stars]
2 - Keith
3 - Lex [All-stars]
4 - Kathy [All-stars]
5 - Jan
6 - Rob C.[All-stars]
7 - Johny "FP"[zrezygnowa³ z gry z M]
9 - Scout
10 - Ian
11 - Rafe
12 - Terry
13 - Sundra
14 - Yau-Man [Mikronezja]
15 - Dennis
16 - Natalie
17 - Matty
18 - Erinn
19 - Brett
Z tej listy osób z ogromn± przyjemno¶ci± obejrza³abym w akcji Terrego, Natalie i Brett'a. Ciekawe jakby Natalie poradzi³a sobie bez Parvati, bo poza s³ynn± akcj± z Erikiem, by³a trochê przyæmiona przez królow± Mikronezji. :D
-
- sole survivor
- Posty: 1321
- Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
- Kontakt:
Dla mnie wiele osób z Samoa na to zas³uguje, bo producenci za bardzo zrobili z 19 "The Russell H Show", nie pokazuj±c, ¿e inni te¿ s± bardzo ciekawymi osobowo¶ciami. Ca³e szczê¶cia relacje z Panderosa life i inne filmy na you tube pozwoli³y mi lepiej poznaæ niektórych uczestników, którym w edycji nie po¶wiêcono zbyt wiele uwagi.
-
- 7th voted out
- Posty: 124
- Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
- Kontakt:
majkel21 pisze:Wg. mnie do tej pory najciekawsze charaktery to , ktore odpadly przed polaczeniem lub jury to
-Kimmi
-Robb
-Roger
-Andrew
-Rory
-James
-Blake
-Margaret
-Brian
-Cao-Boi
-Dave
-Tracy
-Ace
-Sandy
-Candace
-Sydney
-Jimmy T
-Stephanie
Z tych bym wybral dwa plamiona .
Gratulacjê dostajesz nagrodê kopacza roku
-
- 7th voted out
- Posty: 124
- Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
- Kontakt:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości