S09E11 "Spanners in the Works"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E11 "Spanners in the Works"

Post autor: Umbastyczny »

Premiera: 3 sierpnia 2022

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S09E11 "Spanners in the Works"

Post autor: Prus »

Odcinki 9-11

Nie mogę z Pinty XD. Dostała 4 głosy przeciwko niej, a 3 głosy poszły na Killarney, a ta myślała, że to Felix ją zdradził. Z jednej strony git, że odpadła, bo już mnie wkurzała powoli, ale przez to Thorriso wylądowała w mniejszości i odpadła w następnym odcinku. Do końca miałem nadzieję, że padnie na Felixa bo jest nudny, a Thorriso była jedną z ciekawszych graczy w tym sezonie. Akcja Toni z idolem też niezła, bo próbowała zrobić to dyskretnie, a i tak jej nie wyszło.

Mam nadzieję, że w następnym odcinku padnie na Dante, albo jeszcze lepiej żeby to Shane odpadł, ale niestety znalazł Idola. Meryl i Marian rozmawiały o wywaleniu Palesy, ale mam nadzieję, że to się nie stanie. Zaczynam coraz bardziej lubić Steffi i Phila też, pomimo, że ostatnio zawalił z głosowaniem. Obecni moi faworyci w kolejności to: Palesa, Dino, Steffi, Toni i Phil, więc mam nadzieję, że się skumają na radzie i zagłosują razem

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E11 "Spanners in the Works"

Post autor: Jasasiek »

No tak, oczywiście Shane musiał znaleźć coś w ostatniej minucie odcinka... Tego wszystkiego jest już za dużo, zaczynam się gubić kto co ma. Oby sojusz z Toni i Palesą odniósł sukces, a nie strona Dantego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E11 "Spanners in the Works"

Post autor: Umbastyczny »

OK. Właśnie się zastanawiałem, że jeszcze sporo odcinków do końca i jak wypełnią te nieeliminacyjne odcinki (albo co gorsza zrobią jakąś runde powrotną).

Pomysłu na podwójną radę tego typu jeszcze nie oceniam, ale mam jednak pewne obawy. Bezpieczne plemię może za bardzo ingerować w wynik, co moim zdaniem trochę mija się z ogólnymi założeniami gry. Wręcz głosy jednego plemienia mogą wystarczyć, żeby całkiem przegłosować drugie. Oczywiście tutaj przeskok Marian + outpost daje pole do lekkiej strategii międzyplemiennej. No i odbyło się trochę rozmów na samym zadaniu.

No i może się wysypać sporo nagród. I znowu. Z jednej strony to jeszcze bardziej może dać randomowy wynik, ale z drugiej przynajmniej może trochę gra zrobi się czystsza na dalszym etapie.

Twist na outpost nawet ciekawy.

Sytuacja ciekawa, bo niebiescy chcą wycelować w Dante i sojuszników, ale po pierwsze Steffi się to nie do końca podoba, bo ma układ z każdym, a Felix ma pre-game relacje z nimi. Mam nadzieję, że ostatecznie rzeczywiście wycelują w Dante, Shane'a albo Meryl, bo wolę, żeby odpadł ktoś z nich niż Palesa, Dino czy Phil. Trochę mnie przeraża ilość nagród na 6 osób :D

A u czerwonych Palesa gra na 2 fronty, ale finalnie jej bliżej do Dino i Phila, żeby finalnie wylądować w tym dużym sojuszu z Toni. Trzymam kciuki za nich.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E11 "Spanners in the Works"

Post autor: ciriefan »

Mnie ten sezon powoli zaczyna męczyć. Jest jakiś chaos, gubię się w tym, kto z kim trzyma; co chwila ktoś znajduje jakieś fanty, nie wiadomo już, kto coś ma, kto czego nie ma, do którego etapu dany fant działa. No i ta obsada jakoś też jest mało przekonująca. Palesa utrzymuje moje zainteresowanie tym sezonem. Ech, straciłem entuzjazm.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E11 "Spanners in the Works"

Post autor: Jasasiek »

Zgadzam się, a najgorsze odcinki to te podwójne. Przewag jest za dużo, a twisty zajeżdżają już powoli Australią. Do tego prawie wszyscy ciekawi uczestnicy, tacy, którym dało się kibicować, poodpadali i zostały Felixy, Shane'y i Merylki, na których powrót i tak nikt nie czekał. Oglądać oglądam, ale dobry edit to jedyne co przypomina w tym sezonie poprzednie edycje SA.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E11 "Spanners in the Works"

Post autor: Saw »

A mi tam sezon się bardzo podoba. Nawet taki odcinek bez razy oglądało się bardzo dobrze. Ale też nie podoba mi się że w grze jest tak dużo przewag. Powoli ro zaczyna przypominać Survivor US i AU i to z tych najgorszej strony. Podwójna rada tak sobie mi się podoba. Wolę jednak tradycyjne, a nie takie mieszanie, gdzie nawet gracze nie mogą przedyskutować między sobą kto na kogo głosuje. Ok, dzięki przewadze Marian przeskoczyła do Niebieskich i może być trochę kombinacji między plemiennych, ale to i tak za mało. Niebiescy celują w Dante i sojuszników, ale już widać że Steffi taki plan nie odpowiada. Co w ogóle nie dziwi pamiętając jak dobrze była ustawiona w poprzednim plemieniu i na jej zażyłość z Marian. Felix też będzie przeciwny, bo Dante to jego kumpel. Toni i Tejan natomiast będą chcieli oszczędzić Dino i Phila. Trochę boję się że przez to wszystko oberwie Palesa. Bo często na takich głupich radach obrywają właśnie te najfajniejsze osoby. A czerwoni już myślą żeby biedną Palesę wepchnąć pod autobus...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Return of the Outcasts - Season 9”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości