Australian Survivor 2023 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Premiera: 30 stycznia 2023
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2023 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jack »

Miejsce w którym umieszczać można spekulacje dotyczące motywu edycji, uczestników, twistów, emisji programu.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2023 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jasasiek »

Sezon podobno ma mieć dobrze znany motyw Heroes vs Villains. Połowa uczestników ma być powracającymi graczami i na ten moment podejrzewa się, że będą to:
Craig (2016)
Kristie (2016)
Jenna (CvC)
Shonee (CvC, All Stars)
Mat (CvC, All Stars)
Shaun (CvC2)
David (CvC2, All Stars)
Hayley (BvB)
George (BvB)
Flick (BvB)
Nina (BvW)
Jordie (BvW)
Czyli gdyby mieli po równo trafić do obydwu plemion, to pewnie Craig, Kristie, Jenna, Mat, Shaun i Flick byliby Heroes, a reszta Villains.
Generalnie można odnieść wrażenie, że po miernym BvB i ostatniej katastrofie jaką było BvW, produkcja desperacko postawiła na znane twarze, żeby przyciągnąć widzów poprzednich edycji. Jak wyjdzie się okaże, ale oby oprócz castu pomyśleli nad tym jak wygląda edit, bo inaczej nic nie uratuje już Survivora AU.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2023 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Saw »

Jasasiek pisze:
08 lip 2022, 22:55
Generalnie można odnieść wrażenie, że po miernym BvB i ostatniej katastrofie jaką było BvW, produkcja desperacko postawiła na znane twarze, żeby przyciągnąć widzów poprzednich edycji. Jak wyjdzie się okaże, ale oby oprócz castu pomyśleli nad tym jak wygląda edit, bo inaczej nic nie uratuje już Survivora AU.
Kilka powrotów by mnie ucieszyło. Ale co z tego, skoro Australijczycy produkują tak gówniane sezony. Według mnie oni Editu nie zmienią. Skoro od czwartego sezonu nie wyciągnęli wniosków przez kolejne trzy sezony to nie wierzę że nagle się obudzą. Poza tym nie tylko edit jest fatalny, twisty przedłużające sezon są równie beznadziejne. Dochodzisz do F6 by nagle wrócić się do F9 bo trzech graczy wraca. Poza tym wysyp HII i innych gówien. Jestem zdecydowanie na nie. No ale niech sobie tworzą kolejny sezon, ale przy takiej żenadzie to długo oni nie ujadą.

Kinyo
3rd voted out
Posty: 21
Rejestracja: 20 paź 2019, 20:46
Kontakt:

Australian Survivor 2023 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Kinyo »

Shonee, Nina i Kristie :D Mam nadzieję, ze nie odpadną szybko i nawet edit nie popsuje sezonu z nimi.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2023 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jasasiek »

Przy Jordim, George'u, Macie i Davidzie obawiam się, że się nie naoglądamy nawet Hayley, Shonee czy Niny, które są lubiane przez edytorów, a co dopiero Kristie czy nowych uczestników :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2023 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Kamel »

Widząc imiona takie jak David, Jordie i Matt zastanawiam się czy wgl zacznę ten sezon xd nadzieje na wyrównany edit jeszcze nigdy nie upadły tak szybko
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2023 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jasasiek »

Rozpoczęto już nagrywanie, wszystko wskazuje na to, że Kristie jednak nie wróci
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2023 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jasasiek »

Mat został zastąpiony przez Sama z edycji 2016. Kristie została wycofana z sezonu niedługo przed nagrywaniem, ale nie wiadomo kto ją zastąpi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2023 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jasasiek »

Jackie od kostki rubika z CvC być może jest w obsadzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2023 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Jasasiek »

Skończyło się nagrywanie edycji. Powracający uczestnicy to:
Sam (2016)
Jackie (CvC)
Steve (CvC, nie ten commando z siedmioma konfami tylko ten z premerge'a)
Shonee (CvC, All Stars)
Shaun (CvC2)
Hayley (BvB)
George (BvB)
Flick (BvB)
Simon (BvB)
Nina (BvW)
Jordie (BvW)

Jest 11 powracających, co może oznaczać, że wszystkich uczestników będzie 22, a nie 24 jak do tej pory, no ale to Australia, więc nie zdziwię się jak zrobili nierówno 11-13.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2023 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: Saw »

Co to za ogór ten Simon z BvsB? Ja nikogo takiego nie kojarzę?
Ten Steve też tak totalnie z dupy. Gość odpadł szybko i nie dał się zapamiętać.
Cieszy powrót kochanej Shoone, ale coś za dużo jej i pewnie za długo nie pogra. Również cieszy powrót Flick, Shauna, Sama i przede wszystkim Niny, która przez MTO nie mogła rozwinąć skrzydeł.
Georgre i Jordie pewnie znów będą pokazywani aż do porzygania, bo to ulubieńcy produkcji :x
Zresztą nabiorą powracających graczy, dadzą ohydny edit i tych nowych osób w ogóle nie poznamy :?

Edit. Aaaa już wiem o jakiego Simona chodzi. Było go dużo w tamtym sezonie, ale sam sezon był tak marny że człowiek nie chce pamiętać :lol:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Australian Survivor 2023 - Spekulacje/Potencjalni Uczestnicy

Post autor: tombak90 »

No gdyby znowu wrócił Mat, to chyba bym się spierdział. Nie wiem, jak można mieć niedosyt po dwóch sezonach przynudzania. Jeszcze Lydię do pary proponuję. Chwalić Wisznu, że się nie potwierdziło.

Shonnee, Sam i Steve na plus. Jackie też, choć wolałbym Anitę, taką moją hipsterską i zapomnianą favoritę od kangurów - moja ulubiona postać z tego universum zaraz po Luku :mrgreen: Shauna się wytnie, zresztą chyba już wyciąłem go z pamięci. Do dwóch ostatnich sezonów nie doczłapałem, więc się nie pomądrzę, ale szkoda, że nie odgrzebali Tessy, Benry'ego, Briana czy Janine, których pominęli przy olstarsach, no chyba, że nie chcą wracać i odganiają headhunterów dzidami.

PS: Nie ma ktoś namiaru na jakieś magiczne kompilacje z jutjuba w stylu Australian Survivor X in ... hours? :D Bo widzę tylko skrócony w ten sposób sezon z 2016, a 50 godzin życia na uważne nadrabianie tego B-coś tam i drugiego B-coś tam nie jest ani czymś, czego pragnę, ani czymś, na co mogę sobie pozwolić :mrgreen:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 10 - Heroes V Villains - 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości