Najlepszy i najgorszy strateg
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
- Prus
- 5th jury member
- Posty: 490
- Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
- Lokalizacja: Kraków
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Flick
- Kontakt:
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
To co, może czas na wybór najlepszego i najgorszego stratega z S43?
Czas na nominację powiedzmy do niedzieli 20:00, a od północy z niedzieli na poniedziałek ruszylibyśmy z głosowaniem.
MOJE TYPY
NAJLEPSI
Jesse
Cody
Mike
Cassidy
NAJGORSI
Owen
Sami
Ryan
Jeanine
Dwight
Elie
Geo
Lindsay
Czas na nominację powiedzmy do niedzieli 20:00, a od północy z niedzieli na poniedziałek ruszylibyśmy z głosowaniem.
MOJE TYPY
NAJLEPSI
Jesse
Cody
Mike
Cassidy
NAJGORSI
Owen
Sami
Ryan
Jeanine
Dwight
Elie
Geo
Lindsay
- Prus
- 5th jury member
- Posty: 490
- Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
- Lokalizacja: Kraków
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Flick
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
Gabler według mnie zasługuje na nominacje i na najlepszego, oraz na najgorszego XD (to co odjebał w pierwszym odcinku nie może przejść bez echa XDDDD), ale niech może lepiej zostanie tylko w kategorii na najlepszego (bo wygrał pomimo tego).
Z tym sezonem jest ciężko, bo dużo osób zasługuje by dać ich do obu kategorii...
Jeżeli chodzi o James'a i Karlę to niby w porównaniu do tych osób co są w drugiej kategorii, to oni są prawdziwymi mastermindami, jednak umieszczenie ich w najlepszych strategach też niezbyt pasuje. Ale żeby nie było za łatwo, to nominuje ich do najlepszych strategów (chociaż nie przepadam) + Karlę nominuje też na najgorszego, bo te kilka ostatnich odcinków, to tragedia dla niej. Noelle za eliminacje James'a też zostanie przeze mnie nominowana do najlepszych.
Tak, więc na chwile obecną wygląda to tak:
NAJLEPSI
Mike
Cassidy
Jesse
Karla
Cody
Noelle
James
NAJGORSI
Owen
Karla
Sami
Ryan
Jeanine
Dwight
Elie
Geo
Lindsay
Z tym sezonem jest ciężko, bo dużo osób zasługuje by dać ich do obu kategorii...
Jeżeli chodzi o James'a i Karlę to niby w porównaniu do tych osób co są w drugiej kategorii, to oni są prawdziwymi mastermindami, jednak umieszczenie ich w najlepszych strategach też niezbyt pasuje. Ale żeby nie było za łatwo, to nominuje ich do najlepszych strategów (chociaż nie przepadam) + Karlę nominuje też na najgorszego, bo te kilka ostatnich odcinków, to tragedia dla niej. Noelle za eliminacje James'a też zostanie przeze mnie nominowana do najlepszych.
Tak, więc na chwile obecną wygląda to tak:
NAJLEPSI
Mike
Cassidy
Jesse
Karla
Cody
Noelle
James
NAJGORSI
Owen
Karla
Sami
Ryan
Jeanine
Dwight
Elie
Geo
Lindsay
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
Ok, no to mamy nominacje, o północy zaczynamy głosowanie. Przypominam zasady tak w skrócie:
- głosujemy raz dziennie
- przyznajemy 1 plus i 1 minus w każdej kategorii
- gdy wszyscy w danej kategorii mają minimum 10 punktów, dzielimy ich wyniki przez 2 i zaokrąglamy s górę do całości
NAJLEPSI
Mike/Gabler
Cassidy
Jesse
Karla
Cody
Noelle
James
NAJGORSI
Owen
Karla
Sami
Ryan
Jeanine
Dwight
Elie
Geo
Lindsay
- głosujemy raz dziennie
- przyznajemy 1 plus i 1 minus w każdej kategorii
- gdy wszyscy w danej kategorii mają minimum 10 punktów, dzielimy ich wyniki przez 2 i zaokrąglamy s górę do całości
NAJLEPSI
Mike/Gabler
Cassidy
Jesse
Karla
Cody
Noelle
James
NAJGORSI
Owen
Karla
Sami
Ryan
Jeanine
Dwight
Elie
Geo
Lindsay
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI
Mike/Gabler 5
Cassidy 5
Jesse 6 +
Karla 5
Cody 5
Noelle 4 -
James 5
NAJGORSI
Owen 5
Karla 4 -
Sami 5
Ryan 6 +
Jeanine 5
Dwight 5
Elie 5
Geo 5
Lindsay 5
Mike/Gabler 5
Cassidy 5
Jesse 6 +
Karla 5
Cody 5
Noelle 4 -
James 5
NAJGORSI
Owen 5
Karla 4 -
Sami 5
Ryan 6 +
Jeanine 5
Dwight 5
Elie 5
Geo 5
Lindsay 5
- Prus
- 5th jury member
- Posty: 490
- Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
- Lokalizacja: Kraków
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Flick
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI
Mike/Gabler 4 -
Cassidy 6 +
Jesse 6
Karla 5
Cody 5
Noelle 4
James 5
NAJGORSI
Owen 4 -
Karla 4
Sami 5
Ryan 6
Jeanine 5
Dwight 5
Elie 5
Geo 5
Lindsay 6 +
Mike/Gabler 4 -
Cassidy 6 +
Jesse 6
Karla 5
Cody 5
Noelle 4
James 5
NAJGORSI
Owen 4 -
Karla 4
Sami 5
Ryan 6
Jeanine 5
Dwight 5
Elie 5
Geo 5
Lindsay 6 +
- joeytribbiani
- 4th jury member
- Posty: 313
- Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
- Winners at War: Parvati
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI
Mike/Gabler 3 -
Cassidy 6
Jesse 6
Karla 5
Cody 5
Noelle 5 +
James 5
NAJGORSI
Owen 4
Karla 4
Sami 5
Ryan 7 +
Jeanine 4 -
Dwight 5
Elie 5
Geo 5
Lindsay 6
Mike/Gabler 3 -
Cassidy 6
Jesse 6
Karla 5
Cody 5
Noelle 5 +
James 5
NAJGORSI
Owen 4
Karla 4
Sami 5
Ryan 7 +
Jeanine 4 -
Dwight 5
Elie 5
Geo 5
Lindsay 6
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI
Mike/Gabler 2 -
Cassidy 7 +
Jesse 6
Karla 5
Cody 5
Noelle 5
James 5
NAJGORSI
Owen 4
Karla 4
Sami 5
Ryan 8 +
Jeanine 3 -
Dwight 5
Elie 5
Geo 5
Lindsay 6
Mike/Gabler 2 -
Cassidy 7 +
Jesse 6
Karla 5
Cody 5
Noelle 5
James 5
NAJGORSI
Owen 4
Karla 4
Sami 5
Ryan 8 +
Jeanine 3 -
Dwight 5
Elie 5
Geo 5
Lindsay 6
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5716
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI
Mike/Gabler 3 +
Cassidy 6 -
Jesse 6
Karla 5
Cody 5
Noelle 5
James 5
NAJGORSI
Owen 3 -
Karla 4
Sami 5
Ryan 8
Jeanine 4 +
Dwight 5
Elie 5
Geo 5
Lindsay 6
Mike/Gabler 3 +
Cassidy 6 -
Jesse 6
Karla 5
Cody 5
Noelle 5
James 5
NAJGORSI
Owen 3 -
Karla 4
Sami 5
Ryan 8
Jeanine 4 +
Dwight 5
Elie 5
Geo 5
Lindsay 6
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI
Mike/Gabler 3
Cassidy 6
Jesse 7 +
Karla 4 -
Cody 5
Noelle 5
James 5
NAJGORSI
Owen 3
Karla 3 -
Sami 5
Ryan 8
Jeanine 4
Dwight 5
Elie 5
Geo 6 +
Lindsay 6
Mike/Gabler 3
Cassidy 6
Jesse 7 +
Karla 4 -
Cody 5
Noelle 5
James 5
NAJGORSI
Owen 3
Karla 3 -
Sami 5
Ryan 8
Jeanine 4
Dwight 5
Elie 5
Geo 6 +
Lindsay 6
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI
Mike/Gabler 2 -
Cassidy 7 +
Jesse 7
Karla 4
Cody 5
Noelle 5
James 5
NAJGORSI
Owen 3
Karla 3
Sami 5
Ryan 9 +
Jeanine 3 -
Dwight 5
Elie 5
Geo 6
Lindsay 6
Mike/Gabler 2 -
Cassidy 7 +
Jesse 7
Karla 4
Cody 5
Noelle 5
James 5
NAJGORSI
Owen 3
Karla 3
Sami 5
Ryan 9 +
Jeanine 3 -
Dwight 5
Elie 5
Geo 6
Lindsay 6
- Prus
- 5th jury member
- Posty: 490
- Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
- Lokalizacja: Kraków
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Flick
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI
Mike/Gabler 2
Cassidy 8 +
Jesse 6 -
Karla 4
Cody 5
Noelle 5
James 5
NAJGORSI
Owen 2 -
Karla 3
Sami 5
Ryan 9
Jeanine 3
Dwight 5
Elie 5
Geo 6
Lindsay 7 +
Mike/Gabler 2
Cassidy 8 +
Jesse 6 -
Karla 4
Cody 5
Noelle 5
James 5
NAJGORSI
Owen 2 -
Karla 3
Sami 5
Ryan 9
Jeanine 3
Dwight 5
Elie 5
Geo 6
Lindsay 7 +
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości