Ulubiony Robinson - ranking
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5744
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 26 +
Carson 9 +
Claire 2
Danny 1 -
Frannie 4 -
Heidi 6
Helen 2
Jaime 13
Josh 10
Kane 2
Lauren 9
Yam Yam 6
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 9 +
Claire 2
Danny 1 -
Frannie 4 -
Heidi 6
Helen 2
Jaime 13
Josh 10
Kane 2
Lauren 9
Yam Yam 6
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 27 +
Carson 9
Claire 2
Danny 0 -
Frannie 4
Heidi 6
Helen 2
Jaime 13
Josh 11 +
Kane 1 -
Lauren 9
Yam Yam 6
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 9
Claire 2
Danny 0 -
Frannie 4
Heidi 6
Helen 2
Jaime 13
Josh 11 +
Kane 1 -
Lauren 9
Yam Yam 6
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
-
- 3rd voted out
- Posty: 25
- Rejestracja: 12 cze 2021, 20:00
- Lokalizacja: Połaniec
- Winners at War: Denise
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 27
Carson 10 +
Claire 1 -
Frannie 4
Heidi 6
Helen 2
Jaime 13
Josh 10 -
Kane 1
Lauren 9
Yam Yam 7 +
12. Danny
13./14. Maty
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 10 +
Claire 1 -
Frannie 4
Heidi 6
Helen 2
Jaime 13
Josh 10 -
Kane 1
Lauren 9
Yam Yam 7 +
12. Danny
13./14. Maty
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6008
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 28 +
Carson 11 +
Claire 0 -
Frannie 4
Heidi 6
Helen 2
Jaime 13
Josh 9 -
Kane 1
Lauren 9
Yam Yam 7
11. Claire
12. Danny
13./14. Maty
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 11 +
Claire 0 -
Frannie 4
Heidi 6
Helen 2
Jaime 13
Josh 9 -
Kane 1
Lauren 9
Yam Yam 7
11. Claire
12. Danny
13./14. Maty
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
- joeytribbiani
- 4th jury member
- Posty: 321
- Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
- Winners at War: Parvati
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 28
Carson 10 -
Frannie 4
Heidi 7 +
Helen 2
Jaime 13
Josh 9
Kane 0 -
Lauren 9
Yam Yam 8 +
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 10 -
Frannie 4
Heidi 7 +
Helen 2
Jaime 13
Josh 9
Kane 0 -
Lauren 9
Yam Yam 8 +
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
- Gienek
- 6th jury member
- Posty: 529
- Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
- Winners at War: Tony
- Survivor AU All Stars: David
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 28
Carson 11 +
Frannie 4
Heidi 7
Helen 2
Jaime 12 -
Josh 8 -
Lauren 10 +
Yam Yam 8
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 11 +
Frannie 4
Heidi 7
Helen 2
Jaime 12 -
Josh 8 -
Lauren 10 +
Yam Yam 8
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 29 +
Carson 11
Frannie 4
Heidi 7
Helen 1 -
Jaime 13 +
Josh 8
Lauren 10
Yam Yam 7 -
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 11
Frannie 4
Heidi 7
Helen 1 -
Jaime 13 +
Josh 8
Lauren 10
Yam Yam 7 -
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5744
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 30 +
Carson 12 +
Frannie 3 -
Heidi 7
Helen 1
Jaime 13
Josh 8
Lauren 10
Yam Yam 6 -
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 12 +
Frannie 3 -
Heidi 7
Helen 1
Jaime 13
Josh 8
Lauren 10
Yam Yam 6 -
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 30
Carson 12
Frannie 3
Heidi 6 -
Helen 0 -
Jaime 14 +
Josh 9 +
Lauren 10
Yam Yam 6
9. Helen
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 12
Frannie 3
Heidi 6 -
Helen 0 -
Jaime 14 +
Josh 9 +
Lauren 10
Yam Yam 6
9. Helen
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
- Prus
- 6th jury member
- Posty: 511
- Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
- Lokalizacja: Kraków
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Flick
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 30
Carson 11 -
Frannie 3
Heidi 7 +
Jaime 14
Josh 10 +
Lauren 10
Yam Yam 5 -
9. Helen
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 11 -
Frannie 3
Heidi 7 +
Jaime 14
Josh 10 +
Lauren 10
Yam Yam 5 -
9. Helen
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
- Gienek
- 6th jury member
- Posty: 529
- Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
- Winners at War: Tony
- Survivor AU All Stars: David
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 30
Carson 12 +
Frannie 3
Heidi 7
Jaime 13 -
Josh 9 -
Lauren 11 +
Yam Yam 5
9. Helen
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 12 +
Frannie 3
Heidi 7
Jaime 13 -
Josh 9 -
Lauren 11 +
Yam Yam 5
9. Helen
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
-
- 3rd voted out
- Posty: 25
- Rejestracja: 12 cze 2021, 20:00
- Lokalizacja: Połaniec
- Winners at War: Denise
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 30
Carson 13 +
Frannie 2 -
Heidi 7
Jaime 14 +
Josh 8 -
Lauren 11
Yam Yam 5
9. Helen
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 13 +
Frannie 2 -
Heidi 7
Jaime 14 +
Josh 8 -
Lauren 11
Yam Yam 5
9. Helen
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6008
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 31 +
Carson 14 +
Frannie 2
Heidi 6 -
Jaime 14
Josh 7 -
Lauren 11
Yam Yam 5
9. Helen
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 14 +
Frannie 2
Heidi 6 -
Jaime 14
Josh 7 -
Lauren 11
Yam Yam 5
9. Helen
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
- joeytribbiani
- 4th jury member
- Posty: 321
- Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
- Winners at War: Parvati
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 31
Carson 13 -
Frannie 2
Heidi 7 +
Jaime 14
Josh 7
Lauren 10 -
Yam Yam 6 +
9. Helen
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 13 -
Frannie 2
Heidi 7 +
Jaime 14
Josh 7
Lauren 10 -
Yam Yam 6 +
9. Helen
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Carolyn 32 +
Carson 13
Frannie 2
Heidi 7
Jaime 15 +
Josh 6 -
Lauren 10
Yam Yam 5 -
9. Helen
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Carson 13
Frannie 2
Heidi 7
Jaime 15 +
Josh 6 -
Lauren 10
Yam Yam 5 -
9. Helen
10. Kane
11. Claire
12. Danny
13./14. Matt
13./14. Sarah
15. Maddy
16. Brandon
17./18. Bruce
17./18. Matthew
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości