Survivor 46 - Potwierdzone Informacje

Premiera: 28 lutego 2024
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 46 - Potwierdzone Informacje

Post autor: Jack »

Temat, w którym zamieszczamy potwierdzone informacje na temat sezonu.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 46 - Potwierdzone Informacje

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Survivor 46 - Potwierdzone Informacje

Post autor: Prus »

https://ew.com/survivor-host-jeff-probs ... on-8576398

W 46 nie będzie aukcji, ale nie dlatego że dopiero ją mieliśmy w 45, ale dlatego, że przygotowanie kilku potraw, które potem można na tej aukcji opchnąć to zbyt duże koszty dla Probsta i produkcji.

https://ew.com/survivor-host-jeff-probs ... 48-8580609

I nie będzie powracających graczy (przynajmniej do sezonu 48).

Jeff chyba już powinien przejść na spokojną emeryturę, bo jego demencja postępuje i tylko podejmuje złe decyzje co do Survivor'a XD

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 46 - Potwierdzone Informacje

Post autor: Jack »

Prus pisze:
16 lut 2024, 20:09
W 46 nie będzie aukcji, ale nie dlatego że dopiero ją mieliśmy w 45, ale dlatego, że przygotowanie kilku potraw, które potem można na tej aukcji opchnąć to zbyt duże koszty dla Probsta i produkcji.
XD To brzmi jak nieśmieszny żart. Powrót aukcji był szeroko komentowany na różnych stronach poświęconych Survivor/Reality TV i większość tych recenzji to pozytywne opinie na temat powrotu tego klasyka.
Wiem, że Survivor 46 został nakręcony od razu po 45 i nie można było zmienić przebiegu edycji po pozytywnych recenzjach. Ten argument o kosztach to chyba potwierdzenie plotek, że pierwszy sezon kręcony w danym slocie ma większy budżet niż ten drugi ze względu na jakieś ulgi podatkowe na Fidżi.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 46 - Potwierdzone Informacje

Post autor: tombak90 »

I nie będzie powracających graczy (przynajmniej do sezonu 48).
A to ja Ci powiem, że mi już nawet przestało zależeć. Ze wszystkich pięciu postcovidowych turnusów nie uzbierało mi się jeszcze nawet pół potencjalnego castu, który bym wcisnął do olstarsów.

Bo na Andżelinę frużelinę już nie liczę. Ewidentnie zafiksowali się na swoim srju era i durnemu nie przetłumaczysz.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Survivor 46 - Potwierdzone Informacje

Post autor: Prus »

tombak90 pisze:
18 lut 2024, 21:28
A to ja Ci powiem, że mi już nawet przestało zależeć. Ze wszystkich pięciu postcovidowych turnusów nie uzbierało mi się jeszcze nawet pół potencjalnego castu, który bym wcisnął do olstarsów.

Bo na Andżelinę frużelinę już nie liczę. Ewidentnie zafiksowali się na swoim srju era i durnemu nie przetłumaczysz.
No właśnie trochę mi szkoda Angeliny i kilkunastu innych osób z sezonów 35-39, które już nie będą pewnie miały szansy powrócić.

Ja tam mógłbym upichcić jakąś przyjazną dla środowiska 18-osobową obsadę składającą się tylko z osób z Nowej Ery, ale to nie to samo. Powinni sięgnąć przynajmniej po te osoby od 35 do 39, bo jeśli faktycznie skupią się tylko na 40's to będziemy zmuszeni oglądać sezon z takimi osobami jak Carson, Jesse, Karla, Drea, czy Hai, które pewnie już mają przygotowany 15-osobowy pregame alliance XD
Jack pisze:
16 lut 2024, 22:17
Wiem, że Survivor 46 został nakręcony od razu po 45 i nie można było zmienić przebiegu edycji po pozytywnych recenzjach. Ten argument o kosztach to chyba potwierdzenie plotek, że pierwszy sezon kręcony w danym slocie ma większy budżet niż ten drugi ze względu na jakieś ulgi podatkowe na Fidżi.
Bardzo możliwe, bo podobno po nakręceniu sezonu 41 duża część osób z produkcji została odesłana do domu. Chyba właśnie dlatego nie mieliśmy Ponderosy w sezonie 42 (i także w kolejnych sezonach).

https://parade.com/tv/jeff-probst-survi ... ns-new-era
^ a tutaj kolejna odklejka Jeff'a. Przecież wcale ich najlepszy sezon nie nazywa się "Heroes vs. VILLAINS", a znaczna większość najlepszych graczy w tym programie to osoby, które podchodzą pod tę kategorię.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 46”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości