The Traitors USA 2

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Traitors USA 2

Post autor: Jack »

Po sukcesie pierwszej edycji programu platforma Peacock zdecydowała się na realizację drugiego sezonu.
Przygotowywany jest również reunion show po pierwszej edycji - trafi on do streamingu pod koniec lutego.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 313
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Traitors USA

Post autor: joeytribbiani »

Po social mediach krążą plotki (więc należy je brać z przymrużeniem oka), że w 2 sezonie mają być jedynie gwiazdy reality tv, bez ludzi "z ulicy".

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

The Traitors USA 2

Post autor: Prus »

Wczoraj lub przedwczoraj obsada drugiego sezonu The Traitors USA wyleciała do Szkocji.

Edit1: Rob Mariano, Lindsay Hubbard i Beth Stolarczyk jednak nie są częścią obsady

Potwierdzone nazwiska:
Parvati Shallow (Survivor)
Sandra Diaz-Twine (Survivor/Australian Survivor)
Janelle Pierzina (Big Brother/The Amazing Race)
Dan Gheesling (Big Brother)
Johnny "Bananas" Devenanzio (The Real World/The Challenge/House of Villains)
Trishelle Cannatella (The Real World/The Challenge)
CT Tamburello (The Real World/The Challenge)
Mercedes Javid Feight (Shahs of Sunset)
Tamara Judge (Real Housewives of Orange County)
Cristen "Bergie" Bergersen (Love Island)
Larsa Pippen (Real Housewives of Miami)
Sheree Whitfield (Real Housewives of Atlanta)
Marcus Jordan (syn Michaela Jordana/Real Housewives of Miami)
Peter Weber (The Bachelorette & The Bachelor)
Phaedra Parks (Real Housewives of Atlanta/Married to Medicine)
Peppermint (RuPaul's Drag Race)
Maksim Chmerkovskiy (Dancing with the Stars)
Ekin-Su Culculoglu (Love Island UK)
Kevin Kreider (Bling Empire - Netflix)
Deontay Wilder (Profesjonalny bokser)
John Bercow (Brytyjski polityk)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Traitors USA 2

Post autor: Jack »

Premiera 2 sezonu została zaplanowana na 12 stycznia. Wówczas opublikowane zostaną 3 odcinki. Kolejne odcinki (po jednym tygodniowo) będą pojawiać się co czwartek.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 313
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Traitors USA 2

Post autor: joeytribbiani »

Trailer:



Parvati <3

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors USA 2

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors USA 2

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors USA 2

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek 1

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy po tych wszystkich migawkach, to że znowu dostaniemy bliźniaczy sezon z UK - zadania, twisty itd. Teoretycznie to nie minus, bo rozumiem, że tak łatwiej i taniej można to wyprodukować, ale z perspektywy widza, jak widzisz coś drugi raz w krótkim odstępie czasu, no to masz trochę "meh".

Co do castu, ja to traktuję jako zwykły cast + Parvati i Sandra, bo tylko je znam. Ludzie wydają się ciekawi, przynajmniej spora część. Liczę, że ze względu na jakieś doświadczenie przed kamerami i w różnych "grach", a także na duże ego, będzie się sporo działo, jakieś dramy, do tego ciekawy przebieg itd.

Pierwsi zdrajcy całkiem spoko. Dan wydaje się opanowany, rozgarnięty i jak rozumiem, ze względu na sukcesy w BB, wie o co chodzi.

Phaedra póki co też ciekawa, mówi co myśli, dobrze się jej słucha. Zobaczymy co oboje pokażą już w prawdziwej grze jak zaczną się morderstwa i banishmenty.

O innych uczestnikach póki co wiele nie będę pisał. Bergie wydaje się tragiczno-komiczny. Ogólnie cast kobiecy wydaje się ciekawszy i mocniejszy, ale zobaczymy.

Co do Sandry i Parvati to mam wrażenie, że ich "konflikt" został jakoś sztucznie tutaj rozdmuchany. One serio mają niby jakiś większy problem ze sobą? A nawet jeśli, to jakoś niezręcznie i właśnie sztucznie wyszło, jak Parvati w aucie zaczęła mówić, że "ho ho ho jakbym miała z Surva kogoś nie spotkać, to na pewno Sandra, bo mamy ze sobą problem..." i zupełnie przypadkiem akurat na nią trafiła xD

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Traitors USA 2

Post autor: Jack »

Odcinek 1
Zgadzam się z tym co na początku swojego posta napisał Umba. Oba sezony są bliźniacze, realizowane zaraz po sobie, w dokładnie tym samym miejscu i przez to pewne kwestie mogą mniej lub bardziej przeszkadzać widzom, którzy śledzą obie wersje programu. W dodatku edycja US i UK emitowana jest praktycznie w tym samym czasie.

Mimo wszystko pierwszy odcinek amerykański zrobił na mnie większe wrażenie niż ten brytyjski. Widać, że tutaj uczestnicy mają większe obycie przed kamerami. Część z nich ma doświadczenie w competition reality shows, inna część w programach związanych z dramami jak The Real Housewives, przez co wypowiedzi uczestników wydają się być ciekawsze i na pewno wnoszą więcej do całego przebiegu odcinka niż wypowiedzi z UK.
Już sam wybór Traitors i rozmowa tuż po tym wyborze wzbudziła więcej emocji niż cały pierwszy odcinek brytyjski :D
Zgadzam się również ze stwierdzeniem, że żeńska część ekipy wydaje się być ciekawsza i jeżeli ktoś ogląda program dla dram to może to być strzał w dziesiątkę :D

Jedyne co mnie męczy to ten konflikt Parvati vs Sandra. Parvati opowiadająca żywo o konflikcie sprzed 13(14?) lat lol Przecież obie wystąpiły później w Survivor 40, gdzie wszystkie nieporozumienia mogły sobie wyjaśnić.

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

The Traitors USA 2

Post autor: Prus »

Umbastyczny pisze:
13 sty 2024, 21:03
Co do Sandry i Parvati to mam wrażenie, że ich "konflikt" został jakoś sztucznie tutaj rozdmuchany. One serio mają niby jakiś większy problem ze sobą? A nawet jeśli, to jakoś niezręcznie i właśnie sztucznie wyszło, jak Parvati w aucie zaczęła mówić, że "ho ho ho jakbym miała z Surva kogoś nie spotkać, to na pewno Sandra, bo mamy ze sobą problem..." i zupełnie przypadkiem akurat na nią trafiła xD
W styczniu 2023 ktoś dodał post na facebookową grupę o Survivor, że Sandra nie zasłużyła na wygraną w HvV i sama Sandra okazała się być w tej grupie i w komentarzach napisała, że Parvati nie była lubiana przez Herosów itp. Potem ktoś chyba skomplementował jej outfit i Sandra odpisała, że dostała go od Christy z Pearl Island i z dupy na sam koniec komentarza wrzuciła jakiś tekst o Parvati. Potem ktoś dodał to na story na insta i oznaczył Parvati, ta odpowiedziała coś na to i Sandra odpowiedziała kolejny raz XDDDD. Potem Fairplay, Tyson, Natalie Anderson, Michele, Jerri, Russell, Coby Archa i jeszcze tam ktoś się o tym wypowiedzieli i w sumie tak ten ich konflikt wyglądał.

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

The Traitors USA 2

Post autor: Prus »

Obejrzałem już 3 pierwsze odcinki i jestem strasznie podjarany tym sezonem :D

Trochę mi w sumie szkoda Johnny'ego, bo nawet go lubię w The Challenge, ale traitorzy zrobili dobry ruch, bo pewnie po jakimś czasie Bananas siedziałby im na ogonie i w końcu by się domyślił, że Dan, czy Phaedra są traitorami.

Peppermint w sumie była spoko i kilka razy zaśmiałem się z jej tekstów, ale trochę wkopała się swoją pomyłką kiedy powiedziała, że jest zdrajcą.

Marcusa w sumie za wiele nie było i oprócz tego, że jest chłopakiem Larsy, to nic o nim nie wiem.

Maks też niespodziewanie stał się celem, ale zachowywał się strasznie podejrzanie, więc nie dziwi mnie decyzja innych. Już kiedy wszedł do pokoju podczas rozmowy Sandry i Dan'a, to dziwnie się zachowywał.

Oczywiście kibicuje z całego serca Parv i Sandrze i mam nadzieję, że ta druga zostanie zrekrutowana w razie W. Big Brothera śledziłem baaaaaardzo rzadko, ale wiem kim są Janelle i Dan i ich lubię i także kibicuję. CT kojarze z The Challenge, a Trishelle też tam była, tylko jej sezonów nie oglądałem jeszcze.

Z innych ludzi lubię Phaedre, John'a, Tamre i Ekin-Su.

Czekam na odcinek 4, bo jestem ciekaw kogo Parvati zamorduje :D

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors USA 2

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek 2

OK, zaczęło się więcej dziać. Najpierw mieliśmy rekrutację Parvati - w sumie spodziewałem się, że któraś z uczestniczek Surva będzie zdrajcą od początku, więc o 1 odcinek się pomyliłem. W sumie cała trójka zdrajców jest dla mnie spoko, wszyscy są rozsądni jak na razie. Może być z nich całkiem mocna grupka, o ile nie zaczną podkopywać się wzajemnie. Chyba o dziwo póki co najbardziej przemawia do mnie gra Dana, ale to sam początek, więc zobaczymy.

Z uczciwych... Peppermint była chaotyczna mega. Nie dziwię się, że odpadła po takich wtopach i bardzo słabej obronie. Kolejny tragiczny gracz to polityk John, który beznadziejnie się bronił i rzeczywiście zgadzam się z zarzutem, że odpowiada na pytania jak typowy polityk. W tarapatach może być też Trishelle, która rozdmuchała jakąś pierdołę, przez co doprowadziła do eliminacji uczciwego gracza.

Jest tutaj sporo osobowości, przez co mam wrażenie, że kilka osób jest przyćmionych i sprowadzonych do roli duchów. O ile w UK przynajmniej kojarzyłem wszystkie twarze przy pierwszym banishmencie, to tutaj jest widok paru osób mnie zaskoczył.

Po dwóch odcinkach trzymam kciuki za trio zdrajców. A z uczciwych to Sandra :3, ale jeszcze niektóre panie się ciekawie zapowiadają.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors USA 2

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek 3

Marcus został zamordowany, był raczej nudny i nijaki, więc żadna strata.

OK, Maks zaczął się zachowywać dziwnie. Zastanawia mnie czy to była zmiana w jego zachowaniu, czy po prostu teraz nam to pokazano. Tak czy siak, w sumie rozumiem decyzję grupy, choć no nie wiem, jakoś z dupy to wszystko.

Imię Dana zaczęło się przewijać w rozmowach, ale mam nadzieję, że się wybroni.

Co do zadania i twistu to są ok, ale szkoda, że widziałem w tym samym dniu odcinek UK z tym samym zadaniem i tym samym twistem :D

Zobaczymy kogo w końcu Parvati wybierze na ofiarę.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 313
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Traitors USA 2

Post autor: joeytribbiani »

Po 3 odcinkach jestem zadowolony i czekam na więcej :D

P A R V A T I <3 ja mogę ją oglądać w każdym programie i nigdy mi się ona nie znudzi. Ma w sobie coś takiego, że jak tylko pojawia się na ekranie to ja mam wielki uśmiech na twarzy :D Bardzo się cieszę, że Dan i Phaedra wybrali właśnie ją na trzeciego Traitora, bo dzięki temu jest jej więcej :D
Trochę się obawiałem, że jak Larsa od razu rzuciła jej imię na głos to reszta to podłapie (bo łatwy cel), ale na szczęście póki co wydaje się być ok.
Fajnie zobaczyć Sandrę, ale jednak jest jej mniej, bo jest "jednym z wielu" Faithful. Podobała mi się scena, gdy Parvati i Sandra zakopały topór wojenny, ale widać (albo edit nam tak pokazuje), że Sandra cały czas mierzy okiem Parvati :D
Umbastyczny pisze:
13 sty 2024, 21:03
Co do Sandry i Parvati to mam wrażenie, że ich "konflikt" został jakoś sztucznie tutaj rozdmuchany. One serio mają niby jakiś większy problem ze sobą? A nawet jeśli, to jakoś niezręcznie i właśnie sztucznie wyszło, jak Parvati w aucie zaczęła mówić, że "ho ho ho jakbym miała z Surva kogoś nie spotkać, to na pewno Sandra, bo mamy ze sobą problem..." i zupełnie przypadkiem akurat na nią trafiła xD
Ja myślę, że ten konflikt w dużej mierze istnieje przez fanów surva w internecie :P Ludzie do dzisiaj kłócą się kto zasługiwał na wygraną HvV, Sandra co jakiś czas na jakimś forum/serwisie da prztyczka w nos Parvati i właśnie powiedziałbym, że ten konflikt istnieje głównie w internecie i głównie ze strony Sandry - Parvati dużo razy mówiła, że jej stosunek do Sandry jest obojętny, ale nigdy nie wie jaki S ma stosunek wobec niej :D

Reszty osób nie znam. Dan i Phaedra są ok, jednak Dan musi uważać, bo już zaczyna być na celowniku innych.

Maks tylko uświadomił mi, że nie mam co startować do polskiej edycji the traitors, bo zachowywałbym się tak samo jak on - emocje by wzięły górę i bym się gdzieś przypadkiem uśmiechnął czy coś i zaraz by mnie wyeliminowali :D

Trochę nie rozumiem strategii Kevina i Petera w 3 odcinku. Stwórzmy sztuczny konflikt żeby nas zostawili - ok, ale co jak reszta podłapie temat i przypadkiem twój sojusznik zostanie wyeliminowany? Ryzykowne zagranie. Graczom dużo nie trzeba, żeby kogoś wyeliminować, a jak kogoś imie zacznie się pojawiać nawet przypadkiem, to reszta może to wykorzystać bo zawsze to inne imię niż moje.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors USA 2

Post autor: Maw »

Ten sezon zaczął się naprawdę dobrze i dzięki takiej obsadzie ma szansę na zostanie jednym z najlepszych ever. O ile pierwszy sezon UK bardziej mi się podobał od 1 US tak tu na pewno będzie na odwrót. Współczuję Trishelle. Gra w programie, który oparty jest na zdradach i już została nazwana rasistką i transfobką przez fanów Peppermint... Taki hejt się na nią wylał, że szok. Naprawdę niektórzy fani reality to są chorzy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Traitors”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości