The Traitors USA 3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

The Traitors USA 3

Post autor: Prus »

Już jesienią chodziły pogłoski o sezonie 3 (a to było jeszcze przed startem obecnego sezonu), ale teraz mamy już oficjalne potwierdzenie, że Peacock zamówiło trzeci sezon The Traitors :D

https://deadline.com/2024/02/the-traito ... 235817821/

Tony Vlachos założył ostatnio ponownie Twittera i Instagrama (więc możliwe, że dostał jakiś telefon z propozycją :D)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

The Traitors USA 3

Post autor: tombak90 »

Byłoby miło. Patrząc po schemacie ich wcześniejszych wyborów, to chyba jeden z najbardziej intuicyjnych kandydatów do kolejnego trajtorzenia. Oby tylko nie przytargał Sary w pakiecie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Traitors USA 3

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:
10 lut 2024, 19:04
Oby tylko nie przytargał Sary w pakiecie.
W sumie to dawno jej w niczym nie było :D Jeżeli nie zaproszą jej do kolejnego "The Challenge" to może będzie miała wolne miejsce w terminarzu na jakiś reality :D

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

The Traitors USA 3

Post autor: Prus »

Jack pisze:
10 lut 2024, 19:36
W sumie to dawno jej w niczym nie było :D Jeżeli nie zaproszą jej do kolejnego "The Challenge" to może będzie miała wolne miejsce w terminarzu na jakiś reality :D
Oby nie hahah. Jeśli Tony zabrałby ze sobą Sarah, to ta pewnie wzięłaby ze sobą Ben'a :D

W pierwszych dwóch sezonach dostaliśmy Cirie, Steph, Sandre i Parvati, czyli same kobiety, więc wydaje mi się, że w przyszłym sezonie mogą sięgnąć po samych mężczyzn z Survivor. Była plotka przed sezonem, że Rob miał wziąć udział w sezonie 2. Ostatecznie okazało się, że to chodziło o "Deal or Not Deal Island", ale telefon czy jest zainteresowany musiał dostać. Russell też wydaje się być zainteresowany wzięciem udziału (i jeśli weźmie to będziemy mieli bardzo śmieszny jeden odcinek z jego udziałem :D)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

The Traitors USA 3

Post autor: tombak90 »

Rob, Tony, Sarah, Russell, Rupert, Tyson, Corinne. A od Dużego Brata Paul, Nicole, Tyler, Britney. Myślę, że ustrzelę przynajmniej dwójeczkę z tego typera. Obadamy za rok, czy kiedy tam planują z tym popłynąć.

Ja to bym jeszcze chętnie Hatchowi wysłał sowę z zaproszeniem. Zdaje się, że producenci tego szoła nie szaleją z takim lewaczkowaniem i cancelling culture jak Probsty.
Oby nie hahah. Jeśli Tony zabrałby ze sobą Sarah, to ta pewnie wzięłaby ze sobą Ben'a :D
Ten to po prawdzie był już był trejtorem w S35. Dostał tam dużo większe uprawnienia do kasowania koleżeństwa niż pozostali. Mam nadzieję, że to mu wystarczy i osiądzie już na swoim kartoflisku.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Traitors USA 3

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:
11 lut 2024, 02:16
Ja to bym jeszcze chętnie Hatchowi wysłał sowę z zaproszeniem. Zdaje się, że producenci tego szoła nie szaleją z takim lewaczkowaniem i cancelling culture jak Probsty.
NBC, która stoi za Traitorsami w USA zaprosiła już kiedyś Richa do reality show "The Apprentice", a później do "The Biggest Loser". W obu przypadkach wyszło dość przeciętnie. Ale kto wie. Może do trzech razy sztuka? :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Traitors”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości