WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

S33E01 "May The Best Generation Win"

Maciej-os
1st jury member
Pochwalił: 1 raz
Pochwalono: 3 razy
Kontakt:

Post autor: Maciej-os » 03 paź 2016, 00:03

Jack,
David jest w Gen X anie Milenialsach.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Pochwalił: 111 razy
Pochwalono: 28 razy
Kontakt:

Post autor: Jack » 03 paź 2016, 16:37

Oczywiście masz rację. Przepraszam za błąd. Mogę usprawiedliwić się jedynie tym, że David tak młodo wygląda :D

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Pochwalił: 1 raz
Pochwalono: 2 razy
Kontakt:

Post autor: woytas » 31 paź 2016, 08:32

Dobra, po skończeniu Australii, która naprawdę mnie urzekłą wziąłem się za najnowszą amerykańską odsłonę i niestety, jak większość jestem rozczarowany.

Nie pamiętam, żeby tak mało scramblingu pomiędzy challengem i radą było kiedykolwiek pokazane. Nie dowiedzieliśmy się po prostu nic, co pokazuje, że było nudno i wróży mi to, że plemię Gen X będzie po prostu nudne. A David irytuje, bardzo irytuje.\

Podobało mi się zadanie i poruszyła akcja z cyklonem, ale ogólny odbiór to jednak mocny zawód.

No i jakoś po wcześniejszym seansie Surva AUS i włączeniu tego, miałem taką refleksję, że Jonathan > Jeff :D

Awatar użytkownika
Saw
4th jury member
Survivor AU 2019: Pia
Pochwalił: 4 razy
Pochwalono: 5 razy
Kontakt:

S33E01 "May The Best Generation Win"

Post autor: Saw » 10 lis 2019, 11:53

Pierwszy odcinek tego sezonu beznadziejny. Nie pamiętam czy kiedykolwiek był aż tak słabiutki start edycji. Wynudziłem się niemożliwie. Gdyby nie ta cała sytuacja z cyklonem, to nie wiem czy dotrwałbym do końca. Niby dwadzieścia osób, a prawie nikt mnie nie zainteresował. Ciągłe powtarzanie do jakiej grupy należą, jakie zasady wyznają w życiu, jaka to jest ich generacja, było tak irytujące, że masakra. Co mnie to obchodzi. Ten motyw jest jeszcze bardziej męczący niż ten z S30 i kołnierzykami. Nie podoba mi się też podział na plemię młodszych i starszych. Jakos zawsze niezbyt dobrze mi się kojarzył.
Gen X
Ta grupa jest straszna. Jedynie Jessica mnie do siebie przekonała. Znalazła sekretną przewagę, którą można użyć po 36 dniach gry, a jak tam nie dojdzie to ma możliwość przekazania. Ciekawy pomysł. Jednak boję się że produkcja znowu coś głupiego wymyśliła i ta przewaga będzie dawała zbyt dużą moc. Cieszę się że to Jessica ją zdobyła, ale mam jakieś dziwne przeczucie że czeka ją ewakuacja w przyszłym odcinku. Ten piasek w oczach źle wyglądał, a że w zapowiedzi pojawił się Jeff i Lekarz to boję się że właśnie chodzi o nią. Reszta uczestników była mi całkowicie obojętna. Faceci to głównie typowi samce alfa, którzy będą chcieli rozdawać karty w plemieniu. A więc nudy. No może jedynie Ken nieco zyska w przyszłości, bo wydaje się spoko gościem. Ale za mało go było w odcinku, by coś więcej powiedzieć. Co do facetów to jest jeszcze David, który zapowiada się na typowego irytującego gościa. Zapewne co odcinek będzie dostawał mnóstwo konf, a produkcja będzie kazała nam mu kibicować, bo to taki otsider i takie tam. Facet jest mega dziwny i wszystkiego się boi. Nie widziałem żeby kogoś na początku tak owładnęła paranoja i robił takie głupie rzeczy. Ma szczęście że faceci postanowili go oszczędzić, bo za takie zachowanie powinien od razu wylecieć. Odpadła Rachel, za to że zawaliła w zadaniu i była irytująca. Żadna strata, bo już zaczynam o niej zapominać. Pozostałe kobiety w ogóle mnie nie zaciekawiły.

Millennials
Tu też było słabiutko. Chyba zapowiada się na powtórkę z S26, gdzie czwórka młodych i pięknych odseparuje się od plemienia i tym samy spisze na siebie wyrok. Mam przynajmniej nadzieję że Michelle się uchowa, bo dziewczyna wyglada na rozsądną. Niby powiedziała pozostałej trójce że trzyma z nimi, ale wydaje mi się że nie jest pewna na 100%. Nie zamyka się tylko na ten sojusz i próbuje zbliżyć się też do innych. Taylora, Jaya i Figgy nie będę żałował. Skoro nie potrafią liczyć i myślą że w czwórkę mają przewagę w dziesięcioosobowym plemieniu to gratulację za myślenie. Talor i Jay to takie typowe lovelasy, którzy myślą że są fajniejsi od innych. Z zapowiedzi widac ze pojawi się romans pomiedzy Taylorem i Figgy, a to jeszcze bardziej sprowadzi na nich target. Z tego plemienia najbardziej polubiłem Adama i to on jest jak na razie jedynym moim pewnym faworytem u Millenials. Chłopak rozsądnie gada i ogólnie sympatyczny. Zeke będzie zapewne mocno eksponowany przez produkcję, ale dam mu szansę, bo niczym mi jeszcze nie podpadł. Wyróżniła się jeszcze Hannah, a więc kolejny nerd w programie. Teraz to chyba już tradycja że tego typu osoba musi być w składzie. Jeff na pewno się jara. Ogólnie dziewczyna chyba ogarnięta, bo szybko zaczęła nastawiać pozostałych przeciwko czwórce. Domyśla się że może być łatwym celem, a więc próbuje zamieszać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 33: Millennials vs. Gen X”