Agent - Gwiazdy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Tylko dlaczego uczestnikami mają być celebryci? :( :( :( A jak zobaczyłem to pierwsze co pomyślałem, że jak się zgłosić, wrrr.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To było wiadome, że jeżeli TVN zdecyduje się na powrót "Agenta" to tylko z celebrytami. Miszczak zapowiadał powrót już chyba w 2011 roku (chyba pisałem o tym nawet na forum). Fajnie, że się zdecydowali - a co z tego wyniknie tego nikt nie wie. Wiele zależy od tego jakich celebrytów zaangażują do programu.

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

To było wiadome, że jeżeli TVN zdecyduje się na powrót "Agenta" to tylko z celebrytami. Miszczak zapowiadał powrót już chyba w 2011 roku (chyba pisałem o tym nawet na forum). Fajnie, że się zdecydowali - a co z tego wyniknie tego nikt nie wie. Wiele zależy od tego jakich celebrytów zaangażują do programu.
Jack najważniejsze że agent wraca (przy okazji mogliby przywrócić jeszcze wyprawę robinson), bo czuję, że ludzie chętniej oglądaliby takie programy niż jakieś must be the music gdzie w każdym sezonie jest to samo, ale fajnie że agent wraca.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Też się cieszę, że Agent wraca. Ale jak mają być gwiazdki typu Jolanta Rutowicz, rolnik szukający żony czy inne takie to pewnie nie da się tego oglądać.
Ciekawie byłoby gdyby w programie udział wzięły mniej znane osoby, ale za to potrafiące nieźle grać i kłamać. Aktorzy będą mogli się wykazać w tej kwestii :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Łeee, no ale może jeszcze nie wszystko stracone z tymi zgłoszeniami? Może zdążymy na szybko sklecić jakiegoś zajefajnego bloga modowego albo upuścić jakieś dziecko ze śliskiego kocyka? W najgorszym wypadku mogę też się jutro kopsnąć na stadion Lecha i pokazać cycki. Więcej optymizmu, do śmietanki celebryckiej da się dzisiaj awansować bardzo szybko :wink:

Ja również jestem rad, że TVN powraca do starych programów, na pewno obejrzę i mam nadzieję, że kieeeedyś-tam-gdzieeeś-tam padnie być może jeszcze na Big Brother.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Edycja dla celebrytów? A wygrana na cele charytatywne czy na prywatne konto celebryty?

Gdybym kiedykolwiek miał zagrać w Survivora to na serio przez całą grę by obrażał wszystkich innych graczy tylko po to, aby w finale powiedzieć, że cały milion przeznaczę na cele charytatywne.

Agent jeżeli chodzi o mechanikę, jeszcze bardziej premiuje graczy, których nie obchodzi wygrana pieniężna, więc edycja z celebrytami z automatu jest dla mnie zupełnie nieciekawa jako rywalizacja.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Joanna Jabłczyńska pierwszym potencjalnym uczestnikiem nowej wersji "Agenta"/

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Matko Najświętsza! Czy jest jakiś program, którym może obyć się bez jej udziału?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

TVN o "Agencie" z gwiazdami: To krok do przodu
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... -do-przodu
Widzę, że ludzie ze stacji są pewni sukcesu nowej odsłony "Agenta" - żeby się nie przejechali, bo ostatnio nie mogą niczego dobrego znaleźć. W ostatnim roku z nowych programów i seriali to tylko "Mali Giganci" odnieśli sukces - więc może "Agent" dla dzieci? :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ty nie kracz, bo niedługo zabronią wstępu do talent shows wszystkim powyżej 12 roku życia, w TVN zmieni logo na znanego miśka lubiącego nieletnich.

A co do udziału Jabłecznika, to let it be. Skoro to ma być edycja celebrity, to nie spodziewajmy się tam jakiegoś kwiatu wartościowych osobowości, a ją akurat lubię jak na kogoś, kto pcha się wszędzie, gdzie sypną hajsem. Tak fajnie świergocze. Większą alergią zareagowałbym na udział Włodary (ta jest chyba rekordzistką w ilości gffiessdnych programów na koncie). Świetnie nadawałaby się na Agenta - na pewno nie zdradziłaby jej mimika, bo ta już chyba kompletnie zanikła po tych wszystkich cholerstwach, które ma wstrzyknięte w japę. Albo na udział Mongoła. Ale cyt, nie słyszeliście tego, żeby potem nie było, że tombak wykrakał.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

a ją akurat lubię jak na kogoś,
Nie mówię, że jej nie lubię.
Wręcz przeciwnie lubię i kibicuję jej w JOŚ, TzG. Nawet na wspólnej oglądałem kiedyś ze względu na nią ;D

Fajnie, że Agent będzie. Mimo że "celebriti" to mam nadzieję, że odniesie sukces i może otworzy drzwi na powrót programów reality, bo rzygam już tymi wszystkimi talent show.
A kiedyś wszyscy weźmiemy udział w jakiejś edycji Agenta i założymy alliance <3

Ma ktoś może dostęp do 3 edycji agenta?
Włodary (ta jest chyba rekordzistką w ilości gffiessdnych programów na koncie)
Ale serio: pytanie za milion. Kto jest rekordzistą? Sam obstawiam Grażynę Wolszczak.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Nie mówię, że Ty nie mówisz, że ja nie mówię, że Ty mówisz, że Jack mówi, ot tak jej po prostu trzasnąłem plusem na zapas, bo znając życie, z edycji celebryckiej będą hehechy, czyli także z Jabłecznika :) A skoro ma szerszą sympatię na forum, to tym lepiej, będzie komu kibicować, żeby jej nie połechtali czerwonym piórkiem (jeśli dobrze kojarzę zasady).

A co do rekordzistów, to już kwestia zawiła i trzeba by zaprosić jakiegoś Maksymiliana od polskich rijaliti, bo nie wiadomo teraz, czy liczyć wszystkie występy/tylko jako uczestnik/ tylko w programach na odpadanki/ tylko w show dłuższych niż jeden odcinek/ tylko jeden występ w tym samym programie o wielu edycjach, itp., etc., hwdp. Ale myślę, że jakkolwiek by nie było, rekord krąży gdzieś między Boto-Włodarą, Szwedówną-Kwiatkowską, Kasią Zielińską oraz Branką Józefowicza. Grażka Wolszczak, jeśli mnie wikipedia nie myli, jest za nimi daleko w tyle, bo wzięła udział w dwóch show (o tańcu i o udawaniu clowna w cyrku), w obu dostała fangę w nos bardzo szybko i uciekła z płaczem, więcej się w czymś takim nie pokazując :wink:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Według mnie rekordzistkami uczestnictwa we wszystkim są: Szwed, Urbańska i Włodarczyk.
Szwed: Taniec na lodzie, Fort Boyard, Taniec z gwiazdami, Jak oni śpiewają, Kocham Cię Polsko i jakieś inne mniejsze.
Nataszka: Jak oni śpiewają, Fort Boyard, Przebojowa Noc, Taniec z gwiazdami, Złota Sobota, Bitwa na głosy, SuperStarcie i inne mniejsze szoły
Włodarczyk: Taniec na lodzie, taniec z gwiazdami, Jak oni śpiewają, Kocham Cię polsko, Twoja Twarz brzmi znajomo

Myślałem, że Włodarczyk była we wszystkim, ale widzę, że opuściła np. Fort Boyard, Ranking Gwiazd czy Gwiezdny Cyrk :(

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

W sumie Przebojowa Noc i Złota Sobota były, o ile kojarzę, szołami robionymi przez Nataszę i Józka i ich głównym celem było pokazanie jacy są fajni. Jeśli chodzi o szoły, w których jest jeden cast na kilka/kilkanaście tygodni i można odpaść, to chyba tytuł Lansiary Dekady powinniśmy uroczyście przyznać Boto-Włodarze z wynikiem 5 na koncie :lol: (była w dwóch JOS-iach). Co gorsza, w większości z nich straszyła aż do końca. Teraz serio się przestraszyłem, czy przypadkiem nie zobaczymy jej w Agencie :D Cała nadzieja w tym, że zawartość jej twarzy jest czuła na temperaturę i będzie się bała ją wystawić na południowoafrykańskie słońce, bo na przykład coś tam jej się porozpuszcza i tragedia gotowa. A tubylcze ludy wzięłyby ją chyba za "swoją" z tymi warami jak brzegi wanny.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości