WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

Odcinek 12

Data premiery: 16 maja
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Edge of Extinction: Victoria
SA: Island of Secrets: Seipei
Survivor AU 2019: Pia
Pochwalił: 14 razy
Pochwalono: 5 razy
Kontakt:

Odcinek 12

Post autor: Umbastyczny » 02 sie 2019, 08:33

Premiera: 1 sierpnia

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Pochwalił: 14 razy
Pochwalono: 5 razy
Kontakt:

Odcinek 12

Post autor: Umbastyczny » 02 sie 2019, 08:41

Odcinek mi się podobał.

Dante odpadł, fenomenalna wiadomość. Nie lubiłem go i jako gracza, i jako osoby. Był tragiczny, jego sposób myślenia, rozmowy z innymi, dramat. W ogóle nie miał pojęcia o grze, a uważał się za super gracza. Dramat. A wczoraj myślałem, że padnę jak dwukrotnie mówił, że myślał o nagrodzie solo, albo jak opowiadał, że on ma swoją wizje gry i inni w końcu ją zrozumieli. Myśliciel się znalazł... dawno nikt mnie tak nie irytował.

Robowi się wszystko udaje, generalnie nic do niego nie mam, ale będzie nudno jak mu się noga nie powonie aż do końca. Czekam na blindsidzik.

Mimo początkowej antypatii, doceniam grę Cobusa, który trzyma się w cieniu, ale ma dobre relacje z wieloma osobami i jakiś tam wpływ na przebieg gry na.

A przewaga Durao była za mocna. Jakie szanse mieli ludzie, którzy wiedzili znaczki raz i to na szubko, z osobą która uczyła się tego godzinami? A utrata głosu, w jego przypadku, karą w sumie nie była.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Pochwalił: 7 razy
Pochwalono: 22 razy
Kontakt:

Odcinek 12

Post autor: ciriefan » 09 sie 2019, 22:16

Ding Dong Dante Is Dead! Alleluja!

Koleś był okropny. Jego rozumienie tej gry jest dla mnie tak zaskakujące. Tyle razy na radzie nie wiedział co się dzieje, a on nie umiał wyciągnąć wniosków i dalej robił dokładnie to samo. Kompletnie nie wiedział, o co w tej grze chodzi. I nadal nie rozumie - rozwalił mnie twierdzeniem, że odpadł, bo Rob jest głodny (i jego wywody na ten temat na Ponderosie). Koleś, odpadłeś, bo ssiesz w tej grze. Having said that, mimo wszystko jako osobę uważam go za spoko kolesia. Jak na wszystkich kolesi w historii Surva z olbrzymim ego akurat jakoś mocno go nie hejtuję. Jako gracza owszem, ale nie jako osobę.

Moim zdaniem ci ludzie nie dopuszczą Roba do finału. No a jeśli to zrobią, to byliby naprawdę głupi. Ja osobiście życzę wygranej komuś z grupki 1. Mike 2. Nicole 3. Durao. Stawiam jednak na to, że Laetitia będzie w finale XD W sumie to po odejściu Dante mnie jakoś nikt nie drażni, w miarę lubię całą dziewiątkę, chociaż wywody Steffi na radzie były irytujące. Jack, chociaż jest underdogiem, nie przemawia do mnie, no ale mam nadzieję, że coś tam namiesza z tym swoim HII, żeby było ciekawiej.

No i dzisiejszy twist - tu się zgadzam. Przeprowadzanie zadania o immunitet było zbędne. Ta przewaga praktycznie dawała Durao zwycięstwo i to akurat było słabe.

KONFY
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor SA: Island of Secrets”