WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

Odcinek 13

Data premiery: 16 maja
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Edge of Extinction: Victoria
SA: Island of Secrets: Seipei
Survivor AU 2019: Pia
Pochwalił: 14 razy
Pochwalono: 5 razy
Kontakt:

Odcinek 13

Post autor: Umbastyczny » 09 sie 2019, 00:33

Premiera: 8 sierpnia

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Pochwalił: 14 razy
Pochwalono: 5 razy
Kontakt:

Odcinek 13

Post autor: Umbastyczny » 09 sie 2019, 00:43

Odcinek mi się za bardzo nie podobał.

Jakoś było tak nudnie i przewidywalnie. Boli mnie trochę, że:
1) w sumie grupa trzymająca władzę jest w mniejszości i pozostali mogliby ich łatwo obalić, ale nie próbują
2) Robowi się wszystko udaje i idzie jak po maśle
3) nie potrafią nawet wykurzyć HI :D jak chcecie to zrobić to rozdzielcie głosy tak, żeby na Jacquesa poszła większość. Albo straci HI albo z nim wyleci. A tak to 2 rady zmarnowali i dalej nic.

Zaintrygowała mnie rozmowa Mike'a, Mmaby i Durao, którzy chcą czekać na F7 z dużym ruchem. Gdy przygruchają wtedy Laetitię/Jacquesa może im się udać obalić główny sojusz, o ile nie HI. W sumie lepiej jakby już w F8 spróbowali.

PS: Zapowiedź kolejnego odcinka jest zabawna :D Chyba będzie niezła drama.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Pochwalił: 7 razy
Pochwalono: 22 razy
Kontakt:

Odcinek 13

Post autor: ciriefan » 14 sie 2019, 00:37

Odcinek nie był zły, dobrze się go oglądało.

Nie do końca rozumiem strategię Mmaby, Durao czy Mike'a, że nie próbują obalić trójki Rob-Nicole-Steffi. Jakie mają plany na endgame? Dziwne to dla mnie trochę, bo to była dobra rada na dokonanie ruchu.

Najbardziej lubię niezmiennie Mike'a i Nicole. Widać jednak, że jury za Nicole nie przepada, zwłaszcza gdy ta daje swoje gadki o lojalności. Muszę jednak przyznać, że Jacques swoim zagraniem z HII zyskał mój szacunek. Koleś totalnie odkupił się tym w moich oczach po niesmaku z radą z Ting-Ting, pokazał że ma jaja i aktualnie wskakuje w moim rankingu na 3 miejsce.

Dante znalazł sobie godnego zastępcę. W tym momencie Steffi jest tak niemiłosiernie irytująca. Patrzeć nie mogę na jej miny. Nie mogę słuchać jej głosu. Jest cholernie arogancka, pozjadała wszystkie rozumy.

Lubię Roba, ale kurde... Idzie mu za łatwo. Pomimo fantastycznej gry (na ten moment najlepszej z wszystkich) jego wygrana byłaby średnio satysfakcjonująca, bo byłaby po prostu przewidywalna. Wolałbym, żeby musiał trochę o ten finał powalczyć, bo na razie to nikt za bardzo mu nie rzuca rękawicy.

Oby w kolejnym odcinku ktoś w końcu zaczął działać.

KONFY
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
8th jury member
Edge of Extinction: Aurora
SA: Island of Secrets: Cobus
Survivor AU 2019: Janine
Pochwalił: 21 razy
Pochwalono: 21 razy
Kontakt:

Odcinek 13

Post autor: Maw » 15 sie 2019, 22:54

RIP Cobus :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: To nie jest dobry rok dla reality shows...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor SA: Island of Secrets”