WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

Australian Survivor 2019 - Odcinek 9

Premiera: 24 lipca 2019
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Pochwalił: 93 razy
Pochwalono: 23 razy
Kontakt:

Post autor: Jack » 11 sie 2019, 20:45

Premiera: 11 sierpnia 2019

In camp, plans start to unravel, leading to an epic Tribal Council no one saw coming that leaves everyone shocked.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Edge of Extinction: Victoria
SA: Island of Secrets: Seipei
Survivor AU 2019: Pia
Pochwalił: 14 razy
Pochwalono: 5 razy
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny » 11 sie 2019, 20:57

Odcinek mi się nawet podobał, ale generalnie nie jestem fanem tych wszystkich fałszywych rad i odcinków bez eliminacji. Australijczycy się jednak w nich lubują, bo regularnie nam takie serwują. Plus taki, że przynajmniej wyjaśniono przed radem jasno i wyraźnie zasady. Nie irytuje mnie nic bardziej jak już po odczytaniu głosów "ej, jednak głosowaliście w innej kwestii".

Champions

Hannah <3 To jak była wkurzona na Mattiego :D Szkoda, że dalej jest w zasadzie duchem. Z innych rzeczy fajnie, że David będzie miał kłopociki po dołączeniu nowego kolegi. Ciekawe jak ułożyłoby się to bez twistu i co zrobiliby Daisy i Baden (ciekawe czemu nie poszła z tym do Johna).

Contenders

Tutaj parada błędów i głupoty. Oryginalni Championsi ok, nawet pokazali się dobrze, że nie chcieli rozłożyć głosów tylko przenieśli target na Casey. Simon mocno nijaki, był na dnie, a teraz trzyma się ich dalej.

Matt - jak mógł wyskoczyć z takim tekstem o Hannie? :D Kolejny pustak, który uważa, że strona fizyczna i zadania to jedyny aspekt tej gry. Socjal i strategia są dużo ważniejsze. Przecież po jakimś kolejnym twiście może wylądować razem z Hanną i np. od jej głosu będzie wszystko zależeć. Bardzo mnie zirytował.

Casey - lubię ją, ale bardzo nieporadnie była podwójnym agentem i moim zdaniem głupio się dała namówić Harry'emu, żeby polecieć do dziewczyn i powiedzieć o HI. Było oczywiste (a przynajmniej powinno być), że dzielenie głosów w sytuacji 5:4 jest dla Champions ryzykowne i nie pójdą na to, a tylko znajdą nowy cel. Powinni Contenders siedzieć cicho i po prostu użyć tego HI i tyle.

Harry - o matko, a nawet go lubiłem. Po pierwsze nie potrzebnie mówił o swoim HI, to zawsze zły pomysł. Po drugie, jeśli chciał trzymac Contenders strong, to niepotrzebnie wysyłał Casey do dziewczyn. I za dużo generalnie mówił. Pokazał się jako strateg, gracz i oszust. Biedny Oscar :( Stracił tatę :D

Za to podobało mi się, że dziewczyny, które przestały ufać Davidowi napuściły na niego Shauna i uruchomiły machinę zagłady :D Generalnie lepiej byłoby dla nich bez twistu, bo nie wiadomo jak to się potoczy, gdy panowie są w jednym obozie. W sensie może znowu wycieknąc sporo informacji, że Janine ma prawdziwy idol, że znała cały plan itd.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Kontakt:

Post autor: Jack » 12 sie 2019, 21:37

Muszę znów zgodzić się z Umbą. Plus za to że wyjaśniono dokładnie zasady tego twistu i uczestnicy byli świadomi na kogo głosują i w jakim celu to robią :D

Gdy champions wygrali pierwszy raz od bardzo dawna wyzwanie o immunitet to okazało się, że nikt z contendersów nie wyleci na stałe z programu. Genialnie XD

Harry XD Już wiem dlaczego od tylu odcinków było go tak dużo. W końcu jego kłamstwo się wydało. Szkoda, że nie mógł odpaść w tym odcinku :(

Casey pewnie wyleci jeszcze przed Harrym, bo gra strasznie głupio. Szkoda nawet komentować tę jej rolę podwójnego agenta.

I Shaun zmieni sobie plemię. Czekam na epicką walkę między nim i Davem :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Edge of Extinction: Victoria
SA: Island of Secrets: Seipei
Pochwalił: 7 razy
Pochwalono: 22 razy
Kontakt:

Post autor: ciriefan » 14 sie 2019, 22:51

Kolejny dobry odcinek. Ja tam lubię te twisty australijskie :P A teraz dzięki temu czeka nas wojna David vs Shaun.

Moja ulubiona scena odcinka.
Daisy: Nie możesz nic nikomu powiedzieć!
Baden: Nie jestem Andy!

No ciekawy jestem dalszego przebiegu. Zgodzę się z tym, że Casey kiepsko to rozegrała. Powiedzenie o HII Harry'ego to tragiczny ruch - powinna była przewidzieć, że Champions nie będą dzielić głosów i znają sobie inny cel. Sam Harry oczywiście przekombinował. Bez sensu było też przyznawanie się do kłamstwa z synem XD

Ogólnie sojusz trzech czempionek wydaje się być teraz najciekawszy - panie pięknie wrzuciły Davida pod autobus. Królowa Pia już rozprzestrzenia swoje socjalne wici.

Umba, co do Matta się nie zgodzę. Oglądając miałem wrażenie, że to był żart i taka docinka jak brata do siostry - może właśnie taką relację miał z Hannah? Kto się czubi ten się lubi. No właśnie, biedna Hanna. Lekarka w dzisiejszym odcinku miała więcej czasu antenowego niż Hanka przez cały sezon.

Ciekawy jestem strasznie konfrontacji dwóch Adonisów :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Kontakt:

Post autor: Jack » 15 sie 2019, 11:07

ciriefan pisze:
14 sie 2019, 22:51
Lekarka w dzisiejszym odcinku miała więcej czasu antenowego niż Hanka przez cały sezon.
I 10 razy więcej niż Sam od pierwszego odcinka do swojej eliminacji. Szkoda, że lekarce nie wrzucili wizytówki w tym odcinku xD

Awatar użytkownika
Saw
3rd jury member
Pochwalił: 3 razy
Pochwalono: 5 razy
Kontakt:

Post autor: Saw » 17 sie 2019, 12:13

Odcinek całkiem niezły. Choć nikt nie odpadł, to oglądało się przyjemnie.
Zaskoczyło mnie że Pia, Janine i Abbey postanowiły podpuścić Shauna na Davida. Powiedziały mu że jego HI to fake. Swoją drogą dziwne że prędzej nie zajrzał do paczki i nie zorientował się że David go oszukał. Ogólnie trzy panie z byłego Champions prowadzą w tym momencie zdecydowanie najlepszą grę. Widzą że David jest sporym zagrożeniem, więc już na tym etapie chciałby żeby odpadł. Mają komfortową sytuacje, bo Ross i Simon wydają się być silnymi sojusznikami i ani myslą o jakiś przeskokach.
Harry popełni wiele błędów w tym odcinku. Ok ma HI i chce utrzymac sojusz starego Contenders. Tylko na co mu to wysyłanie Casey jako agenta. Tym samym dziewczyna sprowadziła na siebie target i gdyby odbyła się normalna rada zapewne trafiłoby na nią, a Harry straciłby HI. To kłamstwo Harry'ego o synu słabe. Myślałem że utrzyma je przez całą grę, a on już wszystko wypaplał. Pokazał że jest kłamczuchem i nikt już mu nie zaufa. Po przejściu Shauna do Champions, wydaje się że trójka Harry, Casey i Matt ma przesrane i nawet ten immunitet za wiele może nie pomóc. Chciałbym żeby Casey się jeszcze uchowała, a tamta dwójka niech odpada.

W champions dojdzie do ciekawej konfrontacji Shaun vs David. Cos czuje że będzie ostro. Daisy, Baden i John raczej odwrócą się od dwójki Champions i będą grac z Shaunem. Wkurza mnie że taka Daisy znów miała wizytówkę, a Hannah po dziewięciu odcinkach nadal ma 0 :cry:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Australian Survivor 2019”