WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

Australian Survivor 2019 - Odcinek 10

Premiera: 24 lipca 2019
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Pochwalił: 93 razy
Pochwalono: 23 razy
Kontakt:

Post autor: Jack » 11 sie 2019, 20:46

Premiera: 12 sierpnia 2019

Tribe members have been given a wake up call, and it's clear to everyone that it's every man for himself in the game of Survivor.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Edge of Extinction: Victoria
SA: Island of Secrets: Seipei
Survivor AU 2019: Pia
Pochwalił: 14 razy
Pochwalono: 5 razy
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny » 12 sie 2019, 21:43

Kolejny dość ciekawy odcinek.

W Contenders w sumie najciekawsze było, że w końcu Simon dostał więcej czasu. Wydaje mi się, że graczem będzie nijakim, ale jest sympatycznym i spoko gościem, nawet go lubię. Na zadaniu ładnie sobie Ross radził jeszcze.

W Champions ciekawiej. Rada to chaos. Mieliśmy kiepsko pokazane co się stało, dzięki czemu wynik był zaskakujący.

Andy zagłosował na Daisy - OK. Luke i David na Shauna - OK. Hannah, Shaun i Daisy na Davida - OK. Ale John i Baden na Hannę, a nie Luke'a? To zaskakujące. Ale dzięki temu mieliśmy 2 HI użyte i swego rodzaju blindside i na kilku graczach i na widzach.

Hanny mi średnio szkoda. Nawet sympatyczna, ale jako gracz nie miała nic ciekawego do pokazania, poza kiepską gra aktorską :D Ale przynajmniej dostała konfę.

Czekam na więcej, bo w obu plemionach pewne konflikty się zaostrzają.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Pochwalił: 93 razy
Pochwalono: 23 razy
Kontakt:

Post autor: Jack » 13 sie 2019, 14:55

Heh, no i po raz kolejny, tradycyjnie, champions przegrali wyzwanie o immunitet :D Czekam aż w końcu ich zmergują, żeby biedacy nie musieli się tak martwić tym głosowaniem co odcinek :(

Rada była chaotyczna, ale super że w końcu ktoś zdecydował się na jakiś większy ruch. Niestety ofiarą została Hannah :( Ktoś musiał. Nie wnosiła zbyt wiele do gry, a to dzięki niej użyto dwóch immunitetów na jednej radzie :D Trochę szkoda, że nie udało się wyeliminować przemądrzałej Daisy :(

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Edge of Extinction: Victoria
SA: Island of Secrets: Seipei
Pochwalił: 7 razy
Pochwalono: 22 razy
Kontakt:

Post autor: ciriefan » 15 sie 2019, 23:15

Kolejny dobry odcinek. Szkoda Hannah, a zwłaszcza przez edit. Serio - Dave, Shaun, Janine, Harry dostają setki konf o jednym i tym samym w kółko. Shaun o tym, że chce zemścić się na Davidzie, powiedział dzisiaj: w podsumowaniu poprzedniego odcinka, z 10 razy w ciągu odcinka i jeszcze powtórzył to w zapowiedzi kolejnego. Edit w tym sezonie jest naprawdę kiepski.

Na szczęście wszystko ratuje naprawdę ciekawa rozgrywka i dobrze się to ogląda. Wygląda na to, że Baden i Daisy postanowili na wszelki wypadek oddać głos na Hannah, która i tak była poza sojuszem. Dobrze, że podzieli między Dave'a i nią a nie Luke'a, bo wtedy by odpadł Shaun.

Andy to zdecydowanie jeden z najgorszych i najgłupszych zawodników w historii. Nie bardzo wiem, co chciał osiągnąć. Contendersi go olali. Luke i Dave też go olali i wybrali sojusz z Daisy i Badenem. Gdy pojawiła się logiczna szansa na pozbycie się kogoś z Champions i zapewnienie bezpieczeństwa sobie i Hannah, która chyba jako jedyna była mu jakkolwiek przychylna, to on wygadał cały plan. Ciężko mi zrozumieć, dlaczego na podstawie dotychczasowej rozgrywki on mógł sobie pomyśleć, że Dave i Luke chcą z nim grać. Do tego doszło informacje od Shauna, jak bardzo Champions są ze sobą blisko w drugim plemieniu - co było kolejnym argumentem za zrealizowaniem planu. Koleś jest tragiczny.

Na ten moment moi faworyci w Champions to Shaun i Baden, a w Contenders trio Abbey, Pia i Janine.

KONFY
Obrazek

Awatar użytkownika
Saw
3rd jury member
Pochwalił: 3 razy
Pochwalono: 5 razy
Kontakt:

Post autor: Saw » 18 sie 2019, 10:50

Dobry odcinek. Jednak bardzo szkoda że Hannah odpadła. Było jej malutko w odcinkach, ale przykuwała moją uwagę. Szkoda że miała tak marny edit i dopiero dali jej konfy w ostatnim odcinku. Szkoda bo wygląda na typowego słodziaka, a takim dziewczynom zawsze lubię kibicować. Co do jej gry to była poza sojuszem w Champions i tak naprawdę szła za większością. Nie miała żadnego pewnego sojusznika, który by ją bronił. Szkoda że edit jest tak kiepski w tym sezonie. Już wiadomo czemu kobiet z Contenders z wyjątkiem Daisy nie pokazywano. Żadna nic wielkiego w tym sezonie nie osiągnie. Sarah pokazali tylko wtedy gdy bała się skoczyć i w ostatnim odcinku, Sam i Hannah robiły za tło dla historii. Jestem wręcz pewien że Casey poleci jako następna. Patrząc na edit to tez nie wróżę sukcesu Mattiemu.

Miało dojść do ostatecznego starcia pomiędzy Davidem i Shaunem, a skończyło się na tym że oboje nadal są w grze. Nie wiem skąd nagle wyszedł pomysł by podzielić głosy pomiędzy Davida i Hannah. Ciekawe kto wpadł na taki pomysł, ale z drugiej strony dobrze że tego nie pokazali bo to tylko dodało dramaturgii na radzie. David i Luke stracili HI, ale było pewne że nimi zagrają. Luke oczywiście mógł zaryzykować, ale wiadomo czym moglo to sie skończyć. Szkoda że nie poszli na układ z Andym i nie zagłosowali na Daisy. Nie rozumiem po co się wyłamali i głosowali na Shauna. Pozbyliby się najbliższego sojusznika swojego wroga i mieliby otwartą sytuacje. A tak zostali bez HI i przeciwko mocnej czwórce. Rozumiem że nie ufali Andy'emu, ale mogli się liczyć z tym że on jednak mówi prawdę.
Andy jest fatalnym graczem. Widać jak bardzo chce być na siłę efektownym graczem. Ja w jego ruchach nie dostrzegam żadnej logiki. Ostatnio z sojuszem większościowym pozbył się Sarah, czyli swojej sojuszniczki. Teraz leci do zagrożonych Davida i Luke'a i proponuje im układ, by pozbyć się Daisy. Też nie rozumiem dlaczego pomyślał że ta dwójka chce w ogóle z nim współpracować. Wkopał się tym głosem na Daisy i już nikt mu nie zaufa. Zostaje mu utknąć na dobre z Luke'm i Davidem. Choć podejrzewam że oni próbując sie bronić, będą chcieli go wepchnąć pod autobus.

W Contenders kiepsko gra Harry. Po tych wszystkich kłamstwach nikt już mu nie ufa. Ma jednak w zanadrzu HI i przeciwnicy o tym wiedzą. Więc pewnie jak pójda na radę to Casey zostanie ukrócona o głowę. Fajnie że było trochę Simona w odcinku. Podobała mi się jego mowa motywująca przed zadaniem. Widać że to prawdziwy sportowiec, który walczy z całych sił i nigdy się nie poddaje. Świetnie wypadł na zadaniu i to głównie on zapewnił zwycięstwo plemieniu. Polubiłem gościa i liczę że więcej razy będą go pokazywać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Australian Survivor 2019”