WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

Australian Survivor 2019 - Odcinek 22

Premiera: 24 lipca 2019
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Pochwalił: 99 razy
Pochwalono: 24 razy
Kontakt:

Post autor: Jack » 07 wrz 2019, 20:44

Premiera: 10 września

No one is safe at this point in the game, leaving all contestants desperate to get their hands on the Immunity necklace to buy themselves another day in camp.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Edge of Extinction: Victoria
SA: Island of Secrets: Seipei
Survivor AU 2019: Pia
Pochwalił: 17 razy
Pochwalono: 5 razy
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny » 11 wrz 2019, 15:48

Ciekawy odcinek, jeden z lepszych w tym sezonie.

Twist / przewaga Luke'a ciekawa, dość mocna jak na ten etap gry, ale nie przykokszona przesadnie.

I ciekawie wyszło, że nagroda wpadła w ręce mniejszości, bo wprowadziło to spory chaos.

Luke nagle jest challenge beast. Ciężko będzie mu dojść do finału bez immu, bo każdy ma go za największe zagrożenie, moim zdaniem słusznie.

Luke zaryzykował trochę na radzie, podobny efekt osiągnąłby wysyłając Pię do obozu, a tak to ryzykował jakiś remis 2:2 między Abbey i Pią. Abbey lubiłem, dobrze grała, ale zmiękła jej rurka na radzie. Rozwalała mnie mimika jej i Luke'a pezy studnii, jak Pia mówiła o eliminacje Harry'ego xD

Pia to moja ulubienica, kolejny przyjemny odcinek w jej wykonaniu. Ciekawe jak to dalej rozegra, bo z jednej strony jest bardzo blisko z Lukiem tera, ale to on jest największą przeszkodą w drodze do końcowego tryumfu.

I ciekawie wyszło, że mamy teraz 2 champions i 2 contenders. Generalnie wyczuwam trochę finał Luke vs Pia i zwycięstwo Luke'a

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Pochwalił: 99 razy
Pochwalono: 24 razy
Kontakt:

Post autor: Jack » 15 wrz 2019, 17:51

Zgodzę się po raz kolejny z Umbą.

Odcinek jeden z ciekawszych i lepszych w tym sezonie. Zaczęło się od historii Pii (w poprzednim epie tak eksponowano Luka), więc byłem pewien, że to jej czas na odejścia. A tutaj nagle wylatuje Abbey. Wydaje mi się teraz, że Pia może być kolejną finalistką i dlatego tak promują jej historię. Po ostatnim dwóch epach obstawiam finał Luke vs Pia. Jakoś trudno uwierzyć mi w każde inne rozwiązanie.

Luke nieźle rozegrał tę radę. Abbey była totalnie zszokowana. Nikt nie spodziewał się też tak wielkiej przewagi na etapie finałowej piątki. Ten twist rzeczywiście nawet im wyszedł. Chociaż cała władza skupiła się w rękach i głowie Luka :D

Nie sądzę, że któryś z contenders ma w sobie tyle determinacji żeby wygrać wyzwanie o immunitet. W endurance comp głównie liczy się głowa, a Luke kontynuuje swoją zwycięską ścieżkę i wydaje mi się, że mentalnie jest gotów na wszystko i może bez problemowo wygrać dwa kolejne wyzwania.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Edge of Extinction: Victoria
SA: Island of Secrets: Seipei
Survivor AU 2019: Pia
Pochwalił: 8 razy
Pochwalono: 25 razy
Kontakt:

Post autor: ciriefan » 15 wrz 2019, 22:07

Wow, co za odcinek. Najlepszy w tym sezonie jak dla mnie. Nie spodziewałem się, że jakiś ep mnie tak zaskoczy i to na tak późnym etapie rozgrywki.

Czapki z głów przed Luke'iem. Jestem zachwycony jego zagraniem w tym odcinku. Ciekawie oglądało się, jak to wszystko się rozegrało. Pia świadoma, że jeśli Luke wygra, to tylko on może jej pomóc, postanowiła użyć swoich wici socjalnych i dogadać się z nim jeszcze przed zadaniem, czym zdobyła jego zaufanie. Opłaciło się to, gdyż Luke postanowił ją ocalić. Szczerze to byłem przekonany, że on użyje przewagi na Pii i w sumie wtedy to jej dałbym propsy za ten ruch. Ale to, co on odwalił, to było mistrzostwo. Fakt, wysłanie Badena do obozu było ryzykowne, ale Luke nie ryzykował niczym, bo miał immunitet. Postanowił więc wykonać widowiskowe zagranie. Zmanipulował Abbey i przekonał ją do głosowania na Harry'ego, podczas gdy on z Pią odwrócili się od Abbey. To było naprawdę wow, wow, wow. I normalnie pewnie bym krytykował robienie takich wielkich ruchów, bo tym się zwraca na siebie uwagę, ale w jego sytuacji to on i tak nie ma nic do stracenia, bo jest celem nr 1. Może więc robić jeszcze większe popisywanie się przed jury, żeby jeszcze bardziej obniżyć szanse innych w potencjalnym finale z nim. Przy okazji też pozbył się największego zagrożenia fizycznego w nadchodzących zadaniach. No wow. Nawet nie wiem, czy w tej chwili Luke nie zdetronizował Pii w moim kandydacie do zwycięstwa. Ktoś z tej dwójki musi wygrać i tyle.

Skład finałowej czwórki jest spoko, bo każdego z nich lubię i w sumie wygrana kogokolwiek z nich byłaby dla mnie w porządku. No ale jestem Team Luke i Team Pia, potem team Harry, a najmniej team Baden. Abbey mi nie szkoda. Dostała za swoje za swój idiotyczny ruch i rozbicie z dupy sojuszu na finał. Papa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Australian Survivor 2019”