WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

Odcinek 18

Data premiery: 16 maja
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maw
8th jury member
Edge of Extinction: Reem
SA: Island of Secrets: Cobus
Survivor AU 2019: Shaun
Pochwalił: 22 razy
Pochwalono: 21 razy
Kontakt:

Odcinek 18

Post autor: Maw » 13 wrz 2019, 09:36

Premiera: 12 września

Moim zdaniem w F3 mieliśmy dwójkę mocnych graczy, którzy przez cały czas kontrolowały grę. Szkoda, że Nicole zabrakło jednego głosu do zwycięstwa, bo była moją totalną faworytką, ale Rob również zasłużył i jest jednym z najlepszych zwycięzców w historii. Sezon oceniam dobrze, chociaż poprzedni bardziej mi się podobał. Nicole, Cobus, Seipei, Rob, Nate to były gwiazdy tego sezonu i mam nadzieję, że powrócą jeśli powstanie All Stars.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Edge of Extinction: Victoria
SA: Island of Secrets: Seipei
Survivor AU 2019: Pia
Pochwalił: 17 razy
Pochwalono: 5 razy
Kontakt:

Odcinek 18

Post autor: Umbastyczny » 13 wrz 2019, 21:03

OK. Po finale. Sezon niestety słabszy niż zeszłoroczny. Przy czym nie obwiniałbym szczególnie produkcji, bo wykonanie było ok, twist z Island of secrets wyszedł też nawet nieźle. Jedyny zarzut to, że źle dobrali cast xD. No bo tutaj leżał problem, wielu ludzi po prostu było bardzo kiepskimi graczami, nie robili nic, dawali sobą bardzo manipulować i gra zrobiła się monotonna, bo Robowi udawało się w zasadzie wszystko.

Co do finalnego odcinka.

Najpierw eliminacja Laetiti. Szkoda mi jej, choć przez kilkanaście odcinków uważałem ją za amebę, która zmarnowała miejsce w caście (:D), to jednak się odkupiła w moich oczach i finalnie mogę stwierdzić, że ją polubiłem + że generalnie zagrała nieźle. W finale miałaby szanse wygrać. Ciekawe czy próbowała przekonać Durao do wspólnego głosowania na Nicole i użycie nagrody, co wyeliminowałoby misskę 2:1...

Co do finału. Matko kochana, Dante to porażka na całej linii. Innym sędziom nawet nic nie zarzucę. No może Jacques trochę przypajacował ze swoją mową.

Co do finalistów. Durao xD I tyle w temacie.
Nicole moim zdaniem przegrała przez swoją hipokryzję i dwulicowość. Pieprzyła głupoty o lojalności i takie tam inne, a wywaliła Nate'a, kłamała itd. a potem pieprzyła, że ona ma wartości, ale to jest gra i w sumie trzeba kłamać, ale są granice. Litości... Jak już obrała jakiś durny kierunek obrony, to mogłaby być bardziej konsekwentna, zwłaszcza, że jej gra była całkiem dobra. W sumie była w większości, tez dominowała strategicznie, wiedziała co się dzieje, była bezpieczna. A o końcówce mogła powiedzieć, że chciała iść do top3 z kobietami, ale jak Rob wygrał immunitety, to stwierdziła, że lepiej mieć go blisko siebie, a dodatkowo rozdzielić Steffi i Laetitię, żeby uniknąć 2:2 w F4.

A Rob? Grał świetnie, zdominował socjalnie, strategicznie i fizycznie, miał mnóstwo sojuszyków i kontaktów. I tyle. Niepotrzebnie jedynie powtarzał "amigo" średnio co trzecie słowo.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Edge of Extinction: Victoria
SA: Island of Secrets: Seipei
Survivor AU 2019: Pia
Pochwalił: 8 razy
Pochwalono: 25 razy
Kontakt:

Odcinek 18

Post autor: ciriefan » 16 wrz 2019, 23:56

Dramat. Tak podsumuję ten sezon.

To idealny dowód na to, że nieważne, jak fajny jest motyw, twisty i pomysły produkcji, najważniejsza jest obsada. Ta obsada zawiodła na całego.

Szkoda mi nawet czasu na komentowanie Laetiti i Durao. Nicole to największe rozczarowanie sezonu, to co wyprawiała na koniec to szczyt żenady dla mnie. Nie dziwię się, że jury tak jej nie lubiło.

Rob to moim zdaniem jeden z lepszych graczy, jakich widziała ta gra. Zasłużone zwycięstwo, lecz przewidywalne.

Sezon do pewnego momentu był dobry, ale ostatnich kilka odcinków to tragedia.

MaciekRS
4th jury member
Pochwalił: 12 razy
Pochwalono: 17 razy
Kontakt:

Odcinek 18

Post autor: MaciekRS » 17 wrz 2019, 10:49

Dla mnie zawód.
Rob- wygral w pełni zasłużenie ale nie podobają mi się zwycięstwa gdzie ktoś dochodzi do finału na immunitetach i inni nie mają nawet szansy go wywalić
Nicole - dobrze grała, mogła być wspaniała gdyby nie to że zamiast pokazać swoją "bitch side" to ciągle pieprzyła jakieś smutne farmazony wprost z konkursu Miss. Ciągle czekałem na to że w koncu pokaze swoje prawdziwe oblicze i się nie doczekałem.
O reszcie nie mam co wspominać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor SA: Island of Secrets”