WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

S39E11 "A Very Simple Plan"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Pochwalił: 113 razy
Pochwalono: 28 razy
Kontakt:

Post autor: Jack » 04 gru 2019, 22:08

DATA PREMIERY: 5 grudnia, 2019
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
9th jury member
Island of the Idols: Karishma
Pochwalił: 26 razy
Pochwalono: 23 razy
Kontakt:

Post autor: Maw » 05 gru 2019, 18:26

Królowa sezonu odpadła. Tragedia. Sam odcinek też byłby słaby gdyby nie Noura i Karishma. Teraz jedna z nich odpadła... Jest jeszcze Janet, ale ostatnio ona nie istnieje. :( I Lauren, którą pewnie Tommy wywali i wygra, a szkoda, bo koleś jest tragiczny. To Lauren jest mózgiem w ich duecie i mogli jej dać lepszy edit na początku to można byłoby chociaż domyślać się czy wygra, a tak to nie widzę innego kandydata poza Tommym... Tegoroczna edycja AU też pod tym względem była fatalna, to chyba niezbyt dobry rok dla Surva, oby w 2020 było lepiej. Karishma walczyła z całych sił i bardzo szkoda, że odpadła, bo była jedną z najciekawszych osób w tym sezonie. Mam nadzieję, że dostanie kiedyś szansę i powróci, żeby dopełnić swój iconic storyline. <3 Ta rada była irytująca, niech już sobie darują te szeptania co sezon, a potem i tak easy vote. Na ten moment nie widzę innego finału niż Tommy + Dean/Dan/Noura i Tommy jako winner. 🤮 Elaine, Lauren i Janet pewnie będą następne...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Pochwalił: 113 razy
Pochwalono: 28 razy
Kontakt:

Post autor: Jack » 06 gru 2019, 20:45

To może zacznę od wizyty rodzin. Zgaduje, że większość piszących poniżej osób będzie pisać, że trwało to za długo i w sumie to się zgadzam. Tak naprawdę nie kojarzę sytuacji nigdy wcześniej, żeby odcinek od razu rozpoczął się od konkurencji i wizyty rodzin. Nie było żadnego podsumowania ostatniej rady, żądnych reakcji, dziwnie trochę.

Muszę też dodać, że chyba pomysły na wyspę idoli im się skończyły. Wiem, że w tym epizodzie głównym motywem była wizyta rodzin, ale to zabawne, że przez cały odcinek nikt nie wspomina o wyspie, bądź Sandrze i Robie i nagle pojawiają się nie wiadomo skąd w swojej budce komentując przebieg rady.

No ale chyba nie o tym miałem pisać. Najważniejszą i najsmutniejszą rzeczą, która się przytrafiła się w tym odcinku to eliminacja Karishmy. Po raz kolejny produkcja nas zblindsidowała. Nawet Rob powiedział, że Noura wylatuje, a tutaj shocker i odpada Karishma, która w końcu nabrała trochę pewności siebie.
Noura na radzie przeszła samą siebie. Wiedziałem, że jest szalona, ale żeby pójść w coś takiego. Trzeba mieć odwagę, albo brak wyczucia. Zgaduję, że u Noury to raczej to drugie.
Tommy po raz kolejny cicho, gdzieś za plecami Lauren, która wygrała immunitet. Na razie super to rozgrywają, bo kto może im zagrozić?
Szalona Noura? Głupi Dean? Elaine, która straciła idola na radzie? Babcia Janet? No nie sądzę.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th voted out
Island of the Idols: Tommy
Pochwalił: 2 razy
Pochwalono: 5 razy
Kontakt:

Post autor: joeytribbiani » 06 gru 2019, 23:04

Wspomniałem o tym w którymś temacie już wcześniej, ale ostatni odcinek tylko potwierdził to, co powiedziałem. Tommy musi mieć niesamowitą social game, bo gdy tylko jest w niebezpieczeństwie to ktoś nastawia dla niego kark- najpierw Elaine, teraz Dean. Jack mówił, że Tommy jest jego #1, Lauren chyba nawet nie myśli o pozbyciu się go, Janet zawsze z nim omawia strategię, Karishma zagłosowała z nim na Missy, z którą była od początku gry, itp, itd. Każdy na wyspie mówi, że jest jednym z największych zagrożeń do wygrania gry, a i tak jest problem aby zebrać głosy przeciwko niemu. Wiem, że wszyscy zarzucają mu to, że jest nudny. Ja jednak sądzę, że gra cichą, ale świetną grę. Wraz z Lauren rozdają karty i ciekawe tylko jak długo.
Szkoda Karishmy, ale i tak zaszła dalej niż się tego spodziewałem. Bardzo fajne wypadła w swoim video z Ponderosy, jak zupełnie inna babka.
Czy mogą nareszcie wyeliminować Dana?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 39 - Ogólne”