Amber Mariano

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Amber Mariano

Post autor: Meciek »

Obrazek

Miejsce zamieszkania: Pensacola, Florida
Poprzedni sezon: Survivor: The Australian Outback, zwyciężczyni Survivor: All Stars
Zawód: Dyrektor do spraw marketingu i komunikacji

Jak Survivor zmienił twoje życie?
W Survivor poznałam swojego męża, reszta jest historią.

Co zmienisz w swojej grze?
Od czasu ostatniej mojej gry minęło dużo czasu. Pierwszy raz w Survivor grałam 20 lat temu. Gra nie jest jedyną rzeczą, która wyewoluowała i się zmieniła - to samo dotyczy mnie. Nie gram tylko dla siebie. Mam męża i czwórkę dzieci, którzy będą dokładnie przyglądać się temu, co mówię i robię. Jestem też dwadzieścia lat starsza. Byłam najmłodszą uczestniczką w moim plemieniu w Survivor: The Australian Outback, teraz będą jedną ze "starszych" uczestniczek w moim plemieniu.

Plus, bycie żoną "Bostona Roba" sprawia, że jestem OGROMNYM celem. Podczas moich poprzednich edycji nie miałam na sobie tej presji. Myślę, że skupię się na grze socjalnej i będę próbowała znaleźć ukryte immunitety oraz inne pomoce! Chciałabym powiedzieć, że będę dobra w zadaniach, ale muszę być szczera - nie jestem w tej samej formie, w której byłam przed czterema porodami. Chcę skupić się na przygodzie, jaką jest Survivor i pokazać moim córkom jak silną mają matkę! Nigdy się nie poddam i pokażę im, aby zawsze dawać z siebie wszystko do samego końca, a na końcu, mam nadzieję, że znów wygram!

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Amber Mariano

Post autor: Maw »

Old school mama. Mam nadzieję, że to ona kogoś zblindsliduje, a nie padnie ofiarą blindslidu. I że zajdzie dalej od Roba. Poza Michele chyba najpiękniejsza kobieta z sezonu. 💕

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Amber Mariano

Post autor: joeytribbiani »

Mam przeczucie, że jej historia będzie oparta jedynie na tym, że jest żoną Roba i jeśli będą chcieli się jego pozbyć a nie będą mieli okazji, to uderzą właśnie w Amber. Jest mi ona chyba najbardziej obojętna ze wszystkich graczy w tym sezonie, ale zawsze miło zobaczyć gracza ze starszych sezonów :)

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Amber Mariano

Post autor: MaciekRS »

Kurcze, 40 na karku, 4 dzieci na karku a Amber wciąż jest naprawdę bardzo ładną kobietą. Rob naprawde kiedyś wygrał wiecej niz milion.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Amber Mariano

Post autor: MD »

Wywiad dla ET Canada:


Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Amber Mariano

Post autor: Meciek »

Profil Amber:


Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Amber Mariano

Post autor: Fenistil »

Szkoda, że nie wraca bez Roba - wtedy jej szanse pewnie dość mocno by wzrosły, a jej gra też pewnie dość mocno by na tym zyskała. No ale wracają razem i wbrew temu co Rob wygaduje, szanse na nich oboje lub choćby jedno z nich w finale są znikome. Mam tylko nadzieję, że Amber wytrwa w grze dłużej od męża.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Amber Mariano

Post autor: Umbastyczny »

Amber rzeczywiście cudownie wyglądać - patrząc na wiek i przebyte ciąże, robi wrażenie :D Co do gry, jestem bardzo ciekawy. W S2 tak naprawdę nie pokazała nic. W S8 wygrała przy dość specyficznej strategii. Ciekawe jaki plan ma na teraz, ale trzymam kciuki, choć się domyślam, że lekko jej nie będzie.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Amber Mariano

Post autor: Davos »

Fajna i sympatyczna, a poza tym ma super historię więc ją lubię, ale nie do końca jestem pewien, na ile ją stać, bo w All Stars do zwycięstwa poprowadził ją Rob. Teraz pewnie mogłaby pokazać, na co ją stać, a myślę, że potencjał ma, bo na pewno wiele się od swojego męża nauczyła... ale jestem przekonany, że właśnie przez Roba ona stanie się celem nr 1. Nikt przecież nie będzie chciał dopuścić do ich ewentualnego połączenia, bo wiadomo, jak potężną są parą. Pewnie Amber będzie od początku opowiadać, że chce ograć Roba i będzie w razie czego przeciwko niemu, ale wątpię, żeby ktoś się na to nabrał ;) Więc zgadzam się z Fenistilem - chyba lepiej dla Amber byłoby zagrać w sezonie, w którym nie będzie jej męża. Tutaj nie wróżę jej sukcesu.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość