WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

Ehan Zohn

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Island of the Idols: Kellee
Pochwalił: 22 razy
Pochwalono: 31 razy
Kontakt:

Ehan Zohn

Post autor: Meciek » 16 sty 2020, 13:28

Obrazek

Miejsce zamieszkania: Hillsborough, New Hampshire
Poprzedni sezon: Zwycięzca Survivor: Africa, Survivor All Stars
Zawód: Prelegent, biznesmen

Jak Survivor zmienił twoje życie?
Niech no tylko policzę! W ruletce, jaką jest życie, jedna rzecz może całkowicie odmienić twoje życie. Taką rzeczą był dla mnie Survivor. Dzięki programowi miałem możliwości o których mogłem tylko pomarzyć, zwiedziłem świat, mogłem zmienić życie innych, poznałem niesamowitych ludzi na całym świecie, rozbawiałem moich bliskich historiami o moich przygodach.

Co zmienisz w swojej grze?
Ostatni raz grałem w 2004 roku w Survivor: All Stars - nie było ukrytych immunitetów, podpowiedzi, pomocy albo sposobów na powrót do gry. I najbardziej szokująca rzecz - musieliśmy przetrwać! Gra się zmieniła, ja też. Mam zamiar dostosować się do sytuacji i wykorzystać mój umysł, siłę i duszę.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
5th voted out
Island of the Idols: Tommy
Pochwalił: 2 razy
Pochwalono: 6 razy
Kontakt:

Ehan Zohn

Post autor: joeytribbiani » 16 sty 2020, 20:09

Ethanowi będę kibicował najbardziej ze wszystkich facetów. Bardzo go lubiłem w obu sezonach i teraz też będę trzymał za niego kciuki :) Ciekawy jestem jak odnajdzie się w grze z idolami itp, bo nie należy do tej ery Survivor. Sama jego historia poza programem jest niesamowita i cieszę się, że dostał zielone światło na powrót w tym sezonie.

Awatar użytkownika
Maw
9th jury member
Island of the Idols: Karishma
Pochwalił: 28 razy
Pochwalono: 24 razy
Kontakt:

Ehan Zohn

Post autor: Maw » 16 sty 2020, 20:35

Jest to prawda, że Ethan jest jednym z najlepszych facetów w tym sezonie, chociaż ja osobiście wolę Tony'ego. Gracze old school zawsze są mile widziani na moim ekranie chyba że to jakieś ameby w stylu Colby.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Island of the Idols: Kellee
Pochwalił: 22 razy
Pochwalono: 31 razy
Kontakt:

Ehan Zohn

Post autor: Meciek » 17 sty 2020, 19:07

Zwiastun Ethana:

Awatar użytkownika
MD