WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

Kim Spradlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Island of the Idols: Kellee
Pochwalił: 22 razy
Pochwalono: 31 razy
Kontakt:

Kim Spradlin

Post autor: Meciek » 16 sty 2020, 18:24

Obrazek

Miejsce zamieszkania: San Antonio
Poprzedni sezon: Zwyciężczyni Survivor: One World
Zawód: Projektantka wnętrz

Jak Survivor zmienił twoje życie?
Potrzebowałam czegoś, co pozwoli zacząć mi żyć od nowa. Survivor był do tego idealny - myślę, że zmienił on kierunek, w jakim idzie moje życie.

Co zmienisz w swojej grze?
Przez ostatnie siedem lat moje życie bardzo się zmieniło. Podczas ostatniej gry miałam dwudziestoośmioletnią singielką, chciałam przygody i ucieczki, jaką jest Survivor. Od tego czasu wyszłam za mąż i urodziłam trójkę dzieci najszybciej jak tylko się dało. Myślę, że to może zmienić wszystko w moim sposobie gry, ale nie jestem jeszcze pewna jak. Chcę traktować ten sezon jako kompletnie osobne doświadczenie w stosunku do poprzedniego.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
5th voted out
Island of the Idols: Tommy
Pochwalił: 2 razy
Pochwalono: 6 razy
Kontakt:

Kim Spradlin

Post autor: joeytribbiani » 16 sty 2020, 20:16

Oprócz Parvati, to jej gry jestem najbardziej ciekawy. One Word można śmiało określić "The Kim Spradlin Show", jednak teraz poprzeczka jest zawieszona o wiele, wiele wyżej i mam nadzieje, że Kim sobie z nią poradzi. Mam wrażenie, że większość fanów będzie się przyglądało uważnie jej grze żeby wyrobić sobie opinię- czy serio jest taka dobra, czy po prostu grała z bandą złych graczy? :D Wcale nie będę zły jeśli Kim zgarnie wygraną w tym sezonie.

Awatar użytkownika
Maw
9th jury member
Island of the Idols: Karishma
Pochwalił: 28 razy
Pochwalono: 24 razy
Kontakt:

Kim Spradlin

Post autor: Maw » 16 sty 2020, 20:46

Legenda, którą potrzebujemy, ale na którą nie zasługujemy. Wydawać by się mogło, że będzie miała mniejszy target niż wszystkie Parwate, Sandry i Roby, bo grała tylko raz, ale uczestnicy nie są głupi i wiedzą jakim ogromnym jest zagrożeniem - razem z Sandrą dostała najwięcej odpowiedzi w wywiadach, że to właśnie ona jest najmocniejszym graczem. Niezależnie od miejsca ona już jest legendą. I jak dla mnie to razem z Sandrą, Tomem i Sierrą Dawn Thomas prawdopodobnie najlepszy gracz Surva ever.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Island of the Idols: Kellee
Pochwalił: 22 razy
Pochwalono: 31 razy
Kontakt:

Kim Spradlin

Post autor: Meciek » 17 sty 2020, 19:06

Zwiastun Kim:

Awatar użytkownika
MD