Informacje o zmianach

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Informacje o zmianach

Post autor: Jack »

W tym temacie możecie składać różne propozycje na zmiany/ulepszenia forum.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Odpowiem na twoje pytania.
1. Nie trzeba mieć wujka w google. Trzeba wypozycjonować forum tzn. forum powinno mieć przydzielone tagi (kategorie), po kilku miesiącach gdy wpiszesz jedno z tych słów kluczowych forum wyskoczy na pierwszym miejscu.
2. Każdy panel admina na forum ma możliwość ustawienia skórek, nagłówków, dodatków itd.
3. Aby rozreklamować forum należałoby stworzyć jakiś banner reklamowy i napisać do serwisów lub forów o reality-show, może by go zamieścili.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

To może teraz ja się wypowiem
1. Pozycjonuję stronę praktycznie cały czas. Jak na razie w googlach mamy wzloty i upadki. Aktualnie mamy Pagerank 2
2. Co do zmiany wyglądu strony to: jak ktoś umie może zrobić nowy banner, można też zmienić styl: http://goro85.ovh.org/index.html - możemy gremialnie wybrać jakiś.
3. Co do reklamy na innych forach to wątpię, aby ktoś się zgodził. Zwłaszcza, że takich for nie ma zbyt wiele.

Jeśli macie propozycje to piszcie - co można jeszcze dodać, co Wam się podoba, bądź co Wam się nie podoba. I jeszcze jedno czy wolelibyście by forum było dostępne dla wszystkich, czy tylko dla zarejestrowanych.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Świetnie, że pozycjonujesz forum jeżeli będziesz chciała je dalej prowadzić to z pewnością za 3 m-ce pagerank wyniesie 3, a może i nawet 4. Ja za dobry w tych stylach, szablonach nie jestem. Mi praktycznie każdy się podoba. Forum moim zdaniem powinno być dostępne dla wszystkich, bo nie każdy chce się zarejestrować. Wiem, że nie ma zbyt wiele for o "Survivor". A jeżeli są to są to pojedyncze wątki na jakiś większych forach. Może to głupi pomysł, ale przydałoby się konto na n-k lub facebook'u. Tam na pewno są konta "zrzeszające" fanów programu. Trzeba byłoby pozapraszać ich do znajomych i wysłać im link na forum.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Co do naszej klasy to jest takie konto - podałam linka i zapraszałam. Co do Facebooka to oczywiście też jest takie konto - tyle, że ma fanów z całego świata - a moja determinacja nie jest tak wielka, żeby pośród ponad 100 000 osób wyszukać Polaków. Za to zapraszałam na facebooku polskich fanów niektórych uczestników.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jak widzę to zbyt dużo osób się tu nie zarejestrowało. Ale mam pomysł, a mianowicie postaram się wyszukać wątki poświęcone "Survivor" ma większych forach i podam link do tego.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Widzę, że udało się wysoko wypozycjonować forum po wpisaniu w google "survivor heroes vs villains" link do forum wyskakuje jako piąty! (a po kliknięciu w "Szukaj tylko stron w języku polskim" wyskakuje jako pierwsze).

Lisq
4th voted out
Posty: 36
Rejestracja: 21 lip 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Lisq »

A mo¿e by tak Shoutbox? :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Na fora.pl nie ma możliwości ustawienia shoutboxa, ale można zawsze coś wykombinować i wstawić jakiś "zewnętrzny": shoutbox. Chociaż szczerze mówiąc to ja jestem przeciwny. No ale jakby większość użytkoników forum chciała...

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Mam prośbę do admina - w Survivor ogólnie, podforum Survivor 1-26 wypadałoby zmienić na 1-27.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jak pewnie wiecie administracja nie usuwała dotychczas postów zawierających w treści jedno/dwa słowa wulgarne/niecenzuralne. Jednak ostatnio na forum pojawia się coraz więcej postów zawierających tego typu wyrażania.

Jako administratorzy forum możemy użyć narzędzia "cenzura słów" i stworzyć listę słów zakazanych. Takie wyrazy będą automatycznie wyłapywanie i nie będą publikowane na forum.

Zastanawiamy się, co będzie lepsze dla naszego forum. Automat nie pozwalający na używanie tego typu słownictwa czy subiektywna ocena każdego postu i późniejsza reakcja administracji? Co o tym sądzicie?

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jak ktoś chce sobie napisać kuwra, to prędzej czy później uda mu się zrobić to sposób jaki nie został uwzględniony na liście słów zakazanych. Ot na przykład ja w tym poście wcale nie napisałem kuwra, ale sporo osób i tak przeczyta to jako kuwra.

No, chyba, że ktoś już stworzył jakąś sztuczną inteligencję do wyłapywania przekleństw to takiemu czemuś można być dać szansę.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No i patrz Frasieńku, tak nam się pociesznie skakało do oczu o tych rozwodach, a tu się muszę zgodzić. Jakie to życie kolcami usłane.

Dżeku, no więc tak: Na mój plebejski rozum, nie ma absolutnie żadnej merytorycznej różnicy między "k**wa", a niewykropkowaną wersją tego niecnego, szkaradnego, mrożącego krew w żyłach słowa. A że sposobów na zaszyfrowanie jest kilkaset, to jakakolwiek automatyczna korekta byłaby nieskuteczna i skazana na śmieszność - że nie wspomnę o kwiatkach z niektórych forów, na których nie można nawet napisać "ja ci powiem", bo płoche uszka automatu zostaną już zranione.

Mi osobiście wulgaryzmy nie przeszkadzają w ogóle, jeśli tylko nie są używane do personalnego ataku na innego użytkownika, jego mamę, czy takie tam. A takich akcji tu jeszcze nie widziałem. No i chyba, że ktoś już naprawdę używa ich co drugie słowo.

Dla mnie problem jest nieco wydumany, bo nie ma tu chyba siedmiolatków ani jakichś płochych Glorii, które po przeczytaniu każdego wulgaryzmu piszczą, zakrywają oczy i lecą po sole trzeźwiące. No, ale może źle myślę. Pradziadowie chłopstwo z łódzkiego, więc może mam inne horyzonty, niech więc rozstrzygnie jakaś forma demokracji.

Jeśli by już się doszukiwać pola do jakichś rewolucji w naszych skromnych progach, to dużo prędzej zająłbym się obmyślaniem nowych rozwiązań przeciwko spoilerowni - takiego chamstwa, jakiego tu dzisiaj mieliśmy przykład, ale też wersji bardziej zawoalowanych. Ot na przykład tych wszystkich list kibicowania w stopkach z poprzekreślonymi imionami wyeliminowanych. Ciągnie się to za takim delikwentem jak smród po majtach na wszystkie wątki, w których się udziela i ja na przykład już nie raz nie dwa dostałem tym mimowolnie w paszczę przed obejrzeniem danego programu/odcinka.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Jeśli by już się doszukiwać pola do jakichś rewolucji w naszych skromnych progach, to dużo prędzej zająłbym się obmyślaniem nowych rozwiązań przeciwko spoilerowni - takiego chamstwa, jakiego tu dzisiaj mieliśmy przykład, ale też wersji bardziej zawoalowanych. Ot na przykład tych wszystkich list kibicowania w stopkach z poprzekreślonymi imionami wyeliminowanych. Ciągnie się to za takim delikwentem jak smród po majtach na wszystkie wątki, w których się udziela i ja na przykład już nie raz nie dwa dostałem tym mimowolnie w paszczę przed obejrzeniem danego programu/odcinka.
Co do spoilerów, to myślimy nad tym, co możemy zrobić, jest parę pomysłów, ale niestety warunki tego cudownego hostingu nie pozwalają nam na dużo (jak np. na to, żeby durne kodowanie postów wyświetlało się bez logowania, "bo forum jest dla użytkowników, a nie dla gości" :D).

Był pomysł, aby posty użytkowników, którzy dopiero co utworzyli konta musiały być akceptowane przeze mnie bądź któregoś z administratorów, ale fora.pl nam na to nie pozwolą.

Szukamy jakiegoś rozwiązania, ale jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to śmiało może proponować.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Re: Propozycje dotyczące forum

Post autor: Jack »

Jeżeli macie jakieś propozycje dotyczące spraw związanych z funkcjonowaniem forum, widzicie jakieś błędy lub macie problem z kwestiami związanymi z hasłem/avatarem itd to prosimy o kontakt z administracją bądź zamieszczenie odpowiedzi w tym wątku.

Za nowy wygląd forum podziękowania należą się przede wszystkim Mećkowi, który poświęcił prawie 4 doby, żeby to wszystko wyglądało tak jak wygląda :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Regulamin/Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości