Informacje o zmianach

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: MD »

A da się pozbyć efektów dźwiękowych? Prawie zawału dostałam.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: Jack »

Pod emotikonami na shoutboxie masz opcję "włącz dźwięk" - wystarczy, że ją odznaczysz.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: Eska »

A czy nie będzie już takich ładnych nagłówków na forum jak na starym? Teraz dość smutno jest ;p

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: Meciek »

No niestety wymiarowo nie pasują do stylu forum, bo musiałyby bardzo małe albo musiałbym je zrobić ogromne.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: jonek95 »

Jak się loguje daje by mnie zapamiętał ale to dział na kilka logowań i znowu mnie nie pamięta. Ostatnio wchodzę często i mnie trochę to irytuje. Nie wiem czy ktoś też tak ma ?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: Jack »

U mnie zawsze działa automatyczne logowanie (używam firefoxa). Nie wiem czy inni mają z tym problem.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: frasiek »

jonek95 pisze:
09 kwie 2017, 14:35
Jak się loguje daje by mnie zapamiętał ale to dział na kilka logowań i znowu mnie nie pamięta. Ostatnio wchodzę często i mnie trochę to irytuje. Nie wiem czy ktoś też tak ma ?
A co Twoja przeglądarka robi z ciasteczkami?

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: Meciek »

Dzisiaj zaszło kilka zmian w forum, dodaliśmy też parę rzeczy.

- Linki prowadzące poza forum będą od teraz otwierane w nowej karcie przeglądarki.

- Na forum pojawi się zakładka "O nas", w której znajdziecie informacje o administratorach oraz adresy mailowe, pod jakimi możecie się z nimi skontaktować.

- Każdy użytkownik, który ma wpisaną w profilu datę urodzenia, otrzyma w dniu swoich urodzin "tort", który będzie wyświetlał się pod jego avatarem.

- Dodaliśmy do edytora postów przycisk "Wyczyść", który jak nazwa wskazuje - wyczyści wszystko, co wpisaliście w edytorze po jego kliknięciu.

Dodatkowo - możliwe, że dzisiaj/w przeciągu paru dni zmieni się nagłówek forum na taki, który bardziej odda ducha dawnego forum i wprowadzi trochę więcej koloru do naszej szaty graficznej.

W imieniu administracji życzę wszystkim Wesołych Świąt!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: Jack »

jonek95 pisze:
09 kwie 2017, 14:35
Jak się loguje daje by mnie zapamiętał ale to dział na kilka logowań i znowu mnie nie pamięta. Ostatnio wchodzę często i mnie trochę to irytuje. Nie wiem czy ktoś też tak ma ?
Teraz wszystko działa?

Mam pytanie. Czy ktoś ma problemy związane z działaniem forum? Otrzymałem od jednej osoby informację, że chwilę po wejściu przez nią na forum przestaje ono działać na jakiś czas.

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: marinhos »

Jack pisze:
15 kwie 2017, 12:10
Mam pytanie. Czy ktoś ma problemy związane z działaniem forum? Otrzymałem od jednej osoby informację, że chwilę po wejściu przez nią na forum przestaje ono działać na jakiś czas.

U mnie wszystko działa bez zarzutu.
No może oprócz jednej rzeczy:

Na starym forum, było coś takiego, jak "posty od ostatniej wizyty". Tutaj tego nie mogę znaleźć.

Zauważyłem też, że istnieje drugie forum o Survivor: http://www.castaways.czo.pl/

Nie widzę większego sensu istnienia dwóch takich for. Może admini jakoś się dogadają i wszyscy przejdą na jedno forum? W końcu nowe forum jest takie fajne...
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2017, 17:04 przez marinhos, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: jonek95 »

Większość tych osób jest tu i tu tak jak ja. Swego czasu nawet Jack był adminem na castaways o ile dobrze kojarzę. Z załorzenia te dwa fora mają inne zadania. Tu jest strikte dyskusja na temat Survivora i innych reality show. Castaways służy do organizacji internetowych edycji i live, no niestety ostatnio słabo z organizacją edycji bo brak chętnych.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: Meciek »

Marinhos, klikasz w przycisk "więcej", a następnie Nowe posty i masz tam listę: Nowe posty. Masz tam też nieprzeczytane posty i tak dalej.

A w temacie Castaways mogę napisać tyle, że Survivor Polska jest forum fanów reality-show, a nie forum zajmującym się reanimacją for wymarłych. ;)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: Jack »

Castaways kontynuuje tradycję Survivor Pun, czyli forum dotyczącego gier internetowych.
Teraz castaways to forum poświęcone Nidzie i zreszające osoby grające w edycjach internetowych.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: Roxy »

Castaways to forum związane stricte z internetowymi i realnymi, fanowskim, edycjami reality show Survivor, TAR, Big Brother ;) są tam zarówno fani surva, którzy udzielają się również na tym forum, jak i osoby które związane są tylko z grą internetowa ;) tak więc powtarzając za jonkiem, fora mają całkowicie inne założenia :)

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Propozycje dotyczące forum

Post autor: Eska »

Rozmawiałam z osobą tłumaczącą napisy do Surva, czy nie mogliby zareklamować forum w napisach, niestety ale regulamin im tego zabrania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Regulamin/Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości