Survivor 22 - spoilery

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

no właśnie, od tego jest ten wątek XDDD.
TYLKO PISZĘ PIERWSZY I OSTATNI RAZ - UWAGA SPOILER!!!!- kto nie chce niech nie wchodzi w spoilery :D.

w tej edycji jak wszyscy wiemy, Rob i Russell biorą udział i spoiler dotyczy tego jak daleko zajdą w tym sezonie ;D. obydwaj dotrą do jury, ale NA SZCZĘŚCIE (tzn. przynajmniej dla mnie XD) Roba przetrwa dłużej od Russella, hi hi XDDDD. co prawda będzie ich dzielił tylko jeden czy dwa odcinki, ale i tak jestem przez to mega happy ;D. cieszę się też, że żaden nie dojdzie do finału, mimo że uwielbiam Roba XD.
a i jeszcze obaj prawdopodobnie odpadną na początku połączenia albo troszkę później, ale nie będą np. w F5!
jak będą jeszcze jakieś 100% spoilery czy jakiekolwiek warte uwagi spekulacje to będę je tutaj zamieszczać :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Sądzę, że raczej 100 procentowym spojlerem jest to, że Stephanie odpadnie pierwsza ze swojej drużyny. Pojawił się też news, że Andrea dojdzie do wizyty najbliższych. Odkąd Missaye nie postuje na sucks trudno jest określić, co jest prawdą, a co nie. Vogue, czyje posty uważasz za pewne?

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

lukaszk pisze:Vogue, czyje posty uważasz za pewne?
Szczerze mówiąc, odkąd missaye już nie spoileruje to chyba żadne nie są w 100% wiarygodne. I sama nie wiem w co wierzyć, a w co nie. Jako pierwsza miała odpaść Stephanie, a nie odpadła, więc? Ciekawe, ciekawe.

Mi się wydaje być prawdopodobne, że Natalie i Andrea są w F5, bo ten spoiler się często powtarza, ale już sama nie wiem! XD

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Stephanie nie miała odpaść ogólnie pierwsza, tylko pierwsza ze swojej drużyny. Ale z Ometepe pierwszy miał odpaść Philip. Może to bez RI? W sensie Francesca zgodnie z zapowiedziami odpadnie późnym pre-merge, ale nie w głosowaniu, tylko po prostu z RI?

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Hm hm faktycznie, o tym nie pomyślałam. Bo teoretycznie Francesca odpadła, ale jest jeszcze na RI, więc może do niej dołączy Phillip, ona go pokona i on odpadnie?
A myślałam, że Stephanie miała odpaść ogólnie jako pierwsza, coś mi się pomyliło XD.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Wpadka CBS - na tym zdjęciu widać, kto powróci do gry z RI :P:P:P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 22 - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość