Survivor South Africa: Return of the Outcasts

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Return of the Outcasts

Post autor: ciriefan »

Survivor South Africa powraca w 2022 roku z sezonem drugich szans!
Wraz z dziewiątą odsłoną południowo-afrykańskiej wersji show w rozgrywce wezmą udział uczestnicy z poprzednich edycji. Pierwsze ogłoszenie pojawiło się na oficjalnym koncie SurvivorSA na Twitterze. Dowiedzieliśmy się z niego, iż "grupa byłych rozbików na nowo rozpali ogień i ponownie zagra w najlepszą grę na świecie". Do wpisu dołączono filmik zapowiadający nowy sezon, a prowadzący Nino Panagio obiecał, że powracający gracze będą mieli szansę na nowo napisać swoją historię.
Dodatkowe oświadczenie pojawiło się w serwisie News24.com:
"W 2022 Survivor SA powraca ze swoim 9 sezonem. Tym razem obsada najwspanialszej gry na świecie będzie złożona z powracających rozbitków, którzy zostali ograni lub przechytrzeni w poprzednich edycjach i teraz ponownie będą ze sobą walczyć, aby pozostać w grze dłużej niż pozostali i zdobyć tytuł Sole Survivor. Ci wszyscy gracze, którzy nigdy nie dotarli do finałowej rady plemienia, mają rachunki do wyrównania. Przygotujcie się na Survivor SA: Return of the Outcasts - premiera w lipcu 2022".
Edycja najprawdopodobniej ponownie zostanie zrealizowana na terenie RPA ze względu na covidowe ograniczenia. Na ten moment nie ma żadnych przecieków odnośnie obsady. A wy kogo chcielibyście zobaczyć ponownie?


Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Return of the Outcasts

Post autor: Jasasiek »

Nie chcę sobie spojlerować S6 i S7, więc nie włączam filmiku, ale czy wiadomo kto wróci z tegorocznej edycji? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Return of the Outcasts

Post autor: ciriefan »

Spokojnie możesz obejrzeć filmik, bo nikogo nie pokazuje ;)
Na razie nic nie wiadomo - tylko tyle, że mają powrócić uczestnicy, którzy nie dotarli do finału.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Return of the Outcasts

Post autor: ciriefan »

Nagrywanie sezonu dobiegło końca.

Częściowe przecieki odnośnie obsady:
Filming started Jan 18th. Filmed on Fish River, Eastern Cape.

Here is the cast:

Men:

Seamus (6)
Dino (8)
Tejan (4)
PK (6)
Tevin (6)
Danté (7)

Women:

Meryl (7)
Shona (5)
Seipei (7)
Steffi (7)
Palesa (6)
Toni (6)
Marian (5)
Thoriso (8)
Pinty (8)

Not 100% sure on last few males. Rumors include: Shane, Geoff, Solly or Jason.
Nie jest wiadomo, czy źródło tych informacji jest wiarygodne.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Return of the Outcasts

Post autor: Umbastyczny »

Właśnie się zastanawiałem czy będą też uczestnicy z tych starszych sezonów. Wygląda na to, że warto nadrobić, co najmniej 4 i 5.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Return of the Outcasts

Post autor: Maw »


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Return of the Outcasts

Post autor: ciriefan »

Redmond jest najbardziej wiarygodnym źródłem, więc pewnie to właśnie jest cast.

Pinty i Thoriso... WTF.

Jest parę super osób, ale całościowo ta obsada jest kiepska. Najbardziej cieszę się na powrót Palesy i szkoda, że nie ma jednak Seipei...

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Return of the Outcasts

Post autor: Maw »

Też tak myślę. Jeśli coś się zamieni to zaledwie parę imion, także myślę, że można uznać to źródło za wiarygodne. Niestety nie ma Seipei, a za to jest Tania. :(

Patrząc na ten cast nasuwa mi się taka myśl, że oni mieli odgórnie już zaplanowany ten theme i... coś nie wyszło? xd No bo sam theme jset super, tym bardziej, że bardzo często przewijał się w fanowskich sezonach/sugestiach, a jeszcze nikt z tego co wiem z niego nie skorzystał. I faktycznie, takie osoby jak chociażby Shona czy Tania były bardzo barwne, i fajnie będzie zobaczyć, jak wykorzystają swoją drugą szansę. Natomiast Kilarney/Thoriso/Seamus/Pinty wszyscy odpadli przy pierwszej możliwej okazji, w dodatku Kilarney wystąpila jakieś idk 10 lat temu i była kompletnie irrelevant, pamiętam tylko, że posprzeczała się z Zanem i chciała go tak bardzo wyjebać, że w rezultacie sama odpadła. xd Wątpię, żeby ktokolwiek z casuals pamiętał kto to jest, myślałem, że może to jakaś celebrytka tam i dlatego, ale jednak nie. Pinty i Thoriso to tak samo wtf choices, Seamusa nie lubiłem, ale dostał dużo screentime jak na 1st boota. Patrząc na to samo nasuwa się, że chcieli pewnie takie osoby jak Carla, Josie, Nathan, ale ci odrzucili propozycje i musieli brać cokolwiek. xd Innego wytłumaczenia nie widzę.

Cast merge za to prezentuje się dużo ciekawiej, chociaż i tutaj Meryl czy Dantego można by wymienić na Santoni i kogoś ze starszych sezonów, ale rozumiem, że wszyscy się nie zgodzili, poza tym nie mam zastrzeżeń, bo ci z merge to faktycznie wyglądają "gwiezdnie".

Chappies, Dino, PK, Palesa, Steffi, Shona, Tania i Toni to moi wstępni faworyci, po ich oryginalnych sezonach. <3 Marian jest ciekawa, chociaż nie obejrzałem tego sezonu do końca. xd Tych kompletnych randomów nie skreślam, chociaż tak niefortunnie się złożyło, że ja czasami kibicuje takim osobom, a wzięli akurat tych do których nie żywie w sumie żadnych uczuć. :( Chociaż Pinty była bekowa i taka strasznie awkward. xdd Gdzie jest Paul i Qiean?! :(

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Survivor South Africa: Return of the Outcasts

Post autor: Prus »

https://morethanfoodmag.com/survivor-so ... -outcasts/

Sezon będzie miał premierę 18 lipca i będą emitować po 4 odcinki tygodniowo. Finał sezonu zostanie wyemitowany 25 sierpnia.

Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Return of the Outcasts

Post autor: Umbastyczny »

Właśnie widziałem, że szybkie tempo xD będzie ciężko nadążyć. No i szkoda, bo miesiąc minie i po sezonie. Coraz bliżej premiera, a planowałem nadrobić te starsze sezony, ale już chyba skupię się tylko na Maldives i Champions, bo z pozostałych nikt nie powrócił.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Return of the Outcasts

Post autor: Saw »

Co to jest za cast? Z oglądanych przeze mnie sezonów 6-8 tak naprawdę nie wybrano tych najciekawszych osób. A kilka osób to totalne randomy, które odpadały na początku rywalizacji i niczym się nie wyróżniły. Kto do obsady zaprosił Semausa, Felixa, Pinty czy Thoriso? No bez jaj... Tyle ciekawych osób się przewinęło, a oni zapraszają ludzi, których nikt nie pamięta i nic nie osiągnęli w swoich sezonach.

Jak dla mnie największy plus to powrót Palesy. W dalszej kolejności cieszy powrót PK, Chappiesa, Tevina, Meryl i Steffi (choć nie byli moimi wielkimi ulubieńcami). I to chyba na tyle jeśli chodzi o interesujące postacie. Pozostałych albo nie znam, albo wolałbym drugi raz nie oglądać. No szkoda, bo spodziewałem się jednak lepszej obsady. Może tez przydałoby się zerknąć na S5, bo tych osób z tego sezonu trochę tam się uzbierało.

Boli mnie że nie ma s6: Annalize, Katinki, Josie s7:Seipei, Nicole, Mike s8: Reniera, Kirana, Carli, Amy czy Anesu. Tyle fajnych osób ominęli :cry:

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Return of the Outcasts

Post autor: Maw »

Mimo że będą 24 odcinki to nie będzie epów typu non eliminations jak w AU. Prawdopodobnie premiera, merge i finał będą podzielone na dwie części. Także nie jest tak źle. :D

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Return of the Outcasts

Post autor: Jasasiek »

W końcu zobaczyłem ten cast, no i mam mieszane uczucia. Chyba sporo ludzi im poodmawiało. Nie oglądałem Maldives i Champions, a i tak już nie zdążę nadrobić, więc na temat uczestników z tych sezonów się nie wypowiadam, ale co do reszty:
Chappies - pewniak do powrotu, jestem na tak
Dante - nie nadaje się do tego programu, okropny wybór
Dino - nie pamiętam już go za bardzo, ale skoro tak, to znaczy, że należał do tych raczej nieszkodliwych, więc niech będzie
Felix - dziwny wybór, Ace z Philippines lepiej by za niego pasował
PK - może być
Seamus - z 1st boots na pewno zapadł najbardziej w pamięć, ale oby został męską wersją Francesci
Tevin - ok, chociaż jest szansa na dramę z PK po ich wspólnej przeszłości XD
Z facetów najbardziej dziwi mnie brak Wernera/Jacquesa/Tysona/Kirana.
Meryl - trochę powrót z dupy
Palesa - moja ulubiona zawodniczka z SA, marzę żeby nie odpadła chociaż wcześniej niż ostatnio
Pinty&Thoriso - jestem na nie. Wiem, że w tym programie nigdy się nie powinno nikogo skreślać, bo każdy może zaskoczyć, ale nie jestem w stanie wyobrazić sobie, że któraś z nich faktycznie zajdzie jakoś znacznie dalej niż za pierwszym razem. Pinty znowu wplącze się w konflikty [nie dostarczając przy tym jednocześnie rozrywki tak jak należy], a Thoriso znowu przekombinuje i pogrąży się jeszcze szybciej bez twistu z Immunity Island. Tym bardziej boli fakt, że jest kogo wybierać z kobiet z premerge'a.
Steffi - po prostu jej nie lubię, więc jestem na nie, ale była istotna w IoS, więc można było się tego spodziewać
Tania - jak najbardziej tak
Toni - jest dla mnie uczestniczką podobnego archetypu co Steffi, więc moim zdaniem średni wybór, mimo, że wolę ją o wiele bardziej
Z kobiet tak naprawdę cieszy mnie tylko powrót Palesy i Tanii. Gdzie jest Annalize, Josie, Seipei, Santoni, Anesu, Carla, Amy czy chociaż Katinka/Ting Ting? :x
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Return of the Outcasts - Season 9”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości