Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 2

Post autor: Meciek »

Premiera w Południowej Afryce: 10 maja

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 2

Post autor: ciriefan »

Hahaha co za odcinek! To dopiero 2 ep, a mamy już takie akcje <3 Ubawiłem się niemiłosiernie w tym odcinku.

NIEBIESCY

W sumie przez większość odcinka sądziłem, że to oni pójdą na radę, bo było ich więcej. Tak jak czułem to całe feministyczne podejście obróci się przeciwko Jeanne. To nawet zabawne, że charakterologicznie to starsza, otyła kobieta okazała się alpha male tego sezonu, który próbuje być mega in charge XD Tevin i PK to mój ulubiony duet w tym plemieniu. PK pokazał kawał dobrej gry, Katinka jak dziecko we mgle dała się mu ograć i wszystko mu wygadała o sojuszu kobiet, więc panowie postanowili się sprzymierzyć. A sojusze kobiet nigdy nie przetrwają, bo kobiety zawsze do wszystkiego podchodzą emocjonalnie i się o wszystko obrażają. Idealny przykład to Murishca, która się oburzyła po nocnych krzykach Jeanne, że nikt nie będzie jej rozkazywał. Well, pewnie taka błahostka doprowadzi do rozwalenie sojuszu kobiet, bo to są kobiety XD Jakoś bardziej widoczna w tym odcinku była też Toni, która zapowiada się nawet całkiem nieźle. Ogólnie od razu widać różnice w edicie - też są 2 zadania, odcinek też trwa 45 minut, a każdego już kojarzę i każdy jest elementem jakiejś historii, mniejszym lub większym, ale jest. Da się? Da!

CZERWONI

Kamienie w drugim odcinku <3 I to tak z dupy! <3

Palesa nieco niewidzialna w 1 epie, w tym była królową odcinka! Uwielbiam ją :D I co, kobieta może znaleźć wskazówkę? Może, o ile nie jest to ustawione pod facetów Survivor US. No i mieliśmy podział sojuszowy 5:3. Jak Palesa wymyśliła sobie ten plan, żeby nastraszyć przed samą radą Ace'a wskazówką, byłem przekonany, że to kiepski plan, który na bank się nie uda. Ale Ace... OMG XD Co on odpieprzył XD Jak dziecko we mgle wpadł w jej pułapkę i odwalił taką głupotę. Z dupy zdradził sojusz większościowy, doprowadził do remisu, potem nie zmienił głosu i doprowadził do losowania kamieni, w którym sam mógł odpaść XD Teraz szykuje się na pewno drama next week. Szczerze, to oba sojusze powinny się zgrać i go wyeliminować, bo jest cholernie nielogiczny i nieprzewidywalny, a nieprzewidywalny gracz (i jeszcze gorzej - nieprzewidywalny sojusznik) to najgorsze, co może być w tej grze. Poza tym pokazał, że nie jest godny zaufania i w każdej chwili może zmienić głos jak chorągiewka na wietrze. Koleś jest tragiczny i tyle - go home! Palesa to moja ulubienica w tym plemieniu na ten moment, ale ogólnie właśnie kobiety są spoko w tej grupie, lubię nawet je wszystkie. Z facetów w tej grupie to właśnie tylko Neila polubiłem. To zabawne, że okazali mu zaufanie, wybrali go na lidera, a on wylosował ten pechowy kamień XD Cóż, ironia losu.

To wszystko udowadnia, że Survivor nie potrzebuje miliona ukrytych immunitetów, przewag, dodatkowych głosów, wysp duchów i alpha males, którzy je otrzymują. Wystarczy dobry, ciekawy cast i dobry edit z dobrze opowiedzianą historią. Australian Survivor ma w tym roku konkurencję w kategorii najlepszy sezon! :)

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 2

Post autor: Meciek »

Ten odcinek był genialny! Naprawdę ten sezon nie przestaje mnie zaskakiwać, mimo tego, że nie ma tutaj dużo twistów to jest to powiew świeżości, uczestnicy są świetni, ciekawi, mają osobowość, więc nie potrzeba zapychać sezonu rzeczami, które na siłę go urozmaicą.

Palesa i jej zagranie w tym odcinku było mistrzowskie, jej omamienie Ace'a tak, że poszedł w kamienie było... wow. Nie spodziewałem się, że zobaczę w grze kogoś tak głupiego jak Ace, ale jednak.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 2

Post autor: Maw »

Świetny odcinek. Tym bardziej porównując z aktualnym sezonem US naprawdę dobrze się oglądało. Dużo się działo i jeszcze na koniec te kamienie już w drugim odcinku. :D Na pewno Palesa była player of the week. Super to wszystko rozegrała i jeszcze ten jej śmiech na radzie jak Neil wylosował rock. <3 Ace jest mega tępy, ale mnie trochę śmieszy, więc może jeszcze sobie zostać. Trochę bawi mnie też Annalize która zawsze nawet bez powodu się uśmiecha. Ogólnie to plemię lubię mniej, więc dobrze, że przegrali. W Mindanao moim głównym faworytem jest PK, którego w końcu było dużo w tym odcinku, na pewno więcej niż na premierze. Widać, że ogarnia grę. Kobiety w tym plemieniu za to są trochę wkurzające. Mam nadzieję, że w końcu jakaś odpadnie, a nie będzie tak, że ciągle będzie odpadał jakiś facet.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 2

Post autor: frasiek »

Gdyby to był odcinek z USA to byłbym pewny, że po prostu nie pokazali jakiejś kluczowej rozmowy, takie to wszystko było z niczego. No, ale SA dostanie ode mnie domniemanie niewinności.

Czerwoni w rozsypce, bo mieli pecha, że trafił im się takie duet jak Ace i Seamus. Przynajmniej ci kiepscy gracze zrobili dobrą telewizję.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 2

Post autor: Umbastyczny »

Wowowiwo :o

Zacznijmy od niebieskich.

Katinka jest pocieszna, nawet ją polubiłem, ale taka z niej sierotka zagubiona. PK pokazał się nieźle, ale póki co mnie nie grzeje, Toni też nawet spoko. Stacey-Lee mnie jakoś irytuje. Póki co niezmiennie kibicuje tu Wernerowi i Tevinowi.

Czerwoni

Vusi dla mnie wciąż kompletnie nijaki. Za to Palesa się pokazała bardziej i jest genialna, dołącza do grona moich ulubieńców.

Ace jest tragiczny, nie lubię go ani jako gracza, ani jako osoby. Mam nadzieję, że szybko wyleci.


Kamienie :D Kurde, druga rada i takie akcje. Dobrze, że padło na Neila, bo był jedną z tych obojętnych mi osób.

Tutaj trzymam kciuki za wszystkie kobiety, ale chyba najbardziej za Chane i Palesę. Ale Annelize i Josie też kibicuję ;)

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 2

Post autor: Saw »

Co tu się odwaliło! :o Drugi odcinek, a tu już losowanie kamieni. Jestem w szoku na jak wysokim poziomie jest ten sezon. Ogląda się to niesamowicie przyjemnie. Miła odmiana po US Survivor, gdzie niestety produkcja coraz bardziej miesza swoje łapy i robi program według pewnego scenariusza. Jakoś tu bez przeszkód kobiety mogą znajdować wskazówki do HII. Edit też nikogo nie pomija i wszyscy są widoczni. Tak jak wspomniał Ciriefan, da się w odcinku 45 minutowym opowiedzieć tak historie, by każdy odgrywal w nim jakąś rolę. Jeff powinien się uczyć tego od Afrykanów. No ale tam liczą się pupilki produkcji i to na nich skupia się cała uwaga.

Mindanao
Pochwalę PK za ten odcinek. Ładnie omotał sobie Katinkę, która wyśpiewała mu prawdę o kobiecym sojuszu. Razem z Tevinem może stworzyć ciekawy duet. Myślę, że ta cała sytuacja poprawi pozycję Marthunisa, który był pierwszym celem. Teraz faceci będą uważać i raczej będą woleli się sprzymierzyć, niż grac przeciwko sobie. Nie da się jednak ukryć, że szanse, że ten kobiecy sojusz przetrwa są minimalne. Już pojawiają się sygnały, że to szybko się rozleci. Jeanne tak jak można było się spodziewać, za bardzo zaczęła się rządzić. Zniechęca do siebie innych. Myśli, że kontroluje plemię, zakładając sojusz kobiecy. Ale pewne jest, że za chwilę zaczną się kłopoty. Murshica, już coś wspomniała o tym, że ta ją wkurza. Więc pewnie błahostka zadecyduje, że układ pań się rozleci.

Luzon
Nie spodziewałem się tak szalonej rady plemienia. Ale ci ludzi mają charakter, żeby z takim spokojem podejść do losowania kamieni. Pełen szacun :D W Survivor US pewnie większość już by spanikowała i wolała poświęcić kogoś ze swojego sojuszu, tylko po to by obronić tyłek. Królową była Palesa. Po tym odcinku jest moim numerem jeden. Nadal jestem w szoku, że udało się jej tak perfekcyjnie urobić Ace'a. Nie wierzyłem, że on da złapac się na jej plan. Trzeba przyznać, że mądrze wymyśliła, że spróbuje go pozyskać pokazując mu wskazówkę. Ale nie myślałem, że Ace zachowa się tak idiotycznie. Ma sojusz większościowy i spokojnie może wyeliminować Josie, ale on woli doprowadzić do losowania kamieni i narażać się na własną eliminację. Aż się prosiło, żeby to on wylosował ten zły kamień i odpadł. Zapłaciłby za głupotę. On jest jak chorągiewka na wietrze i na miejscu tych ludzi zastanowiłbym się czy nie lepiej się go pozbyć. Kto wie co mu siedzi w głowie i z jakim pomysłem wyskoczy. Nic nie zapowiadało się, że może odwrócić się od sojuszu większościowego a tu taka niespodzianka. Cieszę się jednak, że Palesa i Josie znalazły się po wlaściwej stroni i to one teraz mają przewagę. Ta ich radość po losowaniu kamieni była świetna. Jest z nimi jeszcze Vusi, ale jest mi całkowicie obojętny. Ale niech robi za ich numerek. Lubię nadal Chane i Annalize i cieszę się, że żadnej z ich się nie oberwało. Neil miał pecha, że odpadł przez kamienie. Ale cieszę się, że padło na niego, a nie na kogoś innego. On był chyba najnudniejszy z tego plemienia. Ewentualnie chciałem, żeby padło na Toma, za którym nie przepadam. Ale on to ma charakter i z nim mogą być jeszcze niezłe dramy. Juź zwiastun zapowiadał jego bół dupy o zdradę. Więc może byc ciekawie.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 2

Post autor: Jasasiek »

Kamienie w drugim odcinku :o Palesa jest moją nr 1 po tej akcji. To było takie losowe zagranie, na zasadzie może się uda XD Nie wierzę, że Ace dał się tak łatwo podpuścić. Tak naprawdę sam mógł odpaść, nie wiem co on myślał. Teraz żadna ze stron nie będzie chciała mieć z nim do czynienia i zaraz wyleci.
Plemię Luzon jest znakomite, lubię tam wszystkich. Najbardziej obojętny jest dla mnie Vusi, więc szkoda, że akurat padło na Neila, ale najważniejsze, że wszystkie dziewczyny zostały, bo każda jest na swój sposób świetna.
U niebieskich Jeanne prosi się o eliminację i coraz więcej osób zaczyna to zauważać. Nie chciała żeby żaden alpha male dyktował jej co ma robić, a sama się rządzi. Chyba ten sojusz kobiet rozpadnie się szybciej niż powstał.
Duet Tevin-PK jak narazie strategicznie dominuje, jestem ciekawy jak to się potoczy.
Faworyci: kobiety Luzon, Werner, Tevin, PK, Katinka
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Philippines - Season 6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość