Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 3

Post autor: Meciek »

Premiera w Południowej Afryce: 17 maja

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 3

Post autor: ciriefan »

Co za odcinek :D

- mess i drama u czerwonych po zdradzie Ace'a i losowaniu kamieni
- mess na zadaniu, gdzie są ukryte immunitety umieszczone tak, że każdy je widzi, więc wcale nie opłaca się ich zdobyć, jeanne i stacey lee plotkujące, a warner wskakujący i zabierający, palesa czekająca nie wiadomo na co, aż w końcu tom każe Josie go zabrać
- mess po zadaniu w obu plemionach
- niebiescy nagle zgodnie kładą zadanie
- Stacey Lee chcąca położyć zadanie, żeby wywalić Mauritiusa, nagle sama mówi, że chce odejść XD
- bełkot Mauritiusa na radzie

No po prostu świetny sezon i nie mogę się doczekać kolejnego odcinka :D Stacey-Lee od początku nie lubiłem, a na dodatek mieliśmy w jej wykonaniu praktycznie quit, także jest dobrze.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 3

Post autor: Meciek »

Ten odcinek akurat podobał mi się mniej, ale to dlatego, że ciężko było przebić poprzedni epizod.

Wciąż kibicuję Palesie, Jeanne i Chane. Akcje podczas zadania z Ukrytym Immunitetem były wręcz komiczne. Cieszę się, że Jeanne udało sie zostać w grze, bo ma o wiele większy potencjał niż Stacey-Lee.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 3

Post autor: Maw »

Sezon trzyma poziom. Podobał mi się pomysł z podłożeniem Ukrytych Immunitetów na zadanie o nagrodę. Nigdy tych zadań nie oglądam z zaciekawieniem, bo nie obchodzi mnie kto wygra sobie wędki, poduszki czy co tam innego, więc chociaż w to się zaangażowałem. :D Szkoda, że Palesie nie udało się zdobyć HII, ale z drugiej strony może to wcale nie byłoby tak dobre dla jej gry? Trochę wkurzył mnie Tom, który od razu uznał, że HII jest jego i jaki to jest wspaniałomyślny chcąc się nim podzielić z Chane i Annalize, kiedy to Chane pierwsza miała go w dłoniach. :D Eliminacja w sumie była przewidywalna. Stacey-Lee nie szkoda mi ani trochę. Pokazała się tragicznie w tym odcinku. Z dwójki Stacey-Lee i Jeanine nie lubię żadnej, więc obojętne mi było która z nich odpadnie. Marthunis, Tevin, Palesa i PK to zdecydowanie gwiazdy tego odcinka. <3

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 3

Post autor: Umbastyczny »

:D

Pomysł z ukryciem "HI" na zadaniu genialny.

Szkoda, że akurat Tom się do tego dorwał. Chane mogła zostawić to sobie, a nie oddawać mu. Ewentualnie Palesa mogła szybciej zadziałać, skoro i tak to było tak ewidentnie na widoku. Niezmiennie kibicuję w tym plemieniu kobietom, a życzę jak najgorzej Ace'owi.

Co do niebieskich.

Werner "znalazł" HI. No cóż, nie miał wyjścia i musiał powiedzieć wszystkim o tym immu. Co do pomysłu z podłożeniem zadania. Dla mnie to nie jest nigdy dobry pomysł i zawsze się to kończy niedobrze. W tym odcinku dla mnie najrozsądniej w niebieskich grali właśnie Werner i Toni. Jeanne dobrze, że została, bo przynajmniej ma wolę walki i chęci. Za to Stacey-Lee, od początku jej nie lubiłem, ale to co odwaliła teraz to już żenada. Dobrze, że finalnie posłuchali i ją wywalili i nie będę musiał już jej oglądać. Murishci było jakoś więcej, ale póki co dla mnie średnio wypada, nie polubiłem jeszcze.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 3

Post autor: Saw »

Odcinek może był nieco słabszy od poprzednich, ale i tak dobry. Zaczęło się od awantury w Luzon. Tom miał ból dupy o zdradę, ale myślałem, że zrobi większą dramę. Jednak później się już uspokoił i było dobrze. To chyba jedyna sytuacja dotycząca tego plemienia, bo akcja głównie skupiła się na przeciwnikach. Całkowicie zauroczyła mnie swoim uśmiechem Annalize. Już ktoś wcześniej zauważył, że ona cały czas się uśmiecha. Pocieszna z niej babka. Na zadaniu o nagrodę pojawiły się ukryte immunitety. Beka z tego, że zostały ukryte w taki sposób, że prawie każdy je widział. Więc te wcześniejsze wskazówki, były mało potrzebne. Tom zgarnął HII Palesie, co mnie smuci. Palesa za długo zwlekała i pozwoliła by ktoś inny jej go zabrał. Ale tak sobie myślę, że ten immunitet nie jest aż tak cenny. Każdy wie kto go ma, co automatycznie kieruje cel na jego plecy. Szkoda tylko, że Chane oddała go Tomowi. To ona po niego sięgnęła, ale Tom wymusił, by ona mu go oddała. W drugim plemieniu zdobył go Werner, który bez żadnego skrępowania rzucił się po niego do wody. Ale się nie dziwię, skoro stał za Jeanne i Stacy i słyszał ich jawne rozmowy o tym co znajduje się pod podestem. Później musiał urobić pozostałych, że ten immunitet jest wspólny itp. Ogólnie wyszło nie najgorzej. Przynajmniej ma niezłą gadkę i jako tako ich przekonał. Niebiescy postanowili zgodnie położyć zadanie, co widziałem chyba po raz pierwszy w Survivor. Nigdy się nie zdarzyło, żeby nikt z drużyny nie chciał wygrać. Ostatecznie padło na Stacey - lee co mnie bardzo cieszy. Nudna była i raczej nic ciekawego nie wniosłaby do rywalizacji. Można powiedzieć, że sama wywiesiła białą flagę i się poddała. Najpierw bardzo ochoczo podeszła do położenia zadania by wywalić Marthunisa, a później olewała sprawę i siedziała jak taka sierota. Dobrze, że pozostali na siłę jej nie ratowali kosztem Jeanne. Ta ma większy potencjał i może jeszcze namieszać. Największa beka była z Marthunisa na radzie. Co za zabawny koleś :lol: Szczam z niego do tej pory. Nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś tak wrzucał się pod autobus. Koleś siedział jak taki kołek i z każdym słowem się pogrążał. Jest głupiutki, ale potrafi mnie tą głupotą rozbawić i chyba zacznę mu kibicować. Niech odwala jeszcze większą manianę, a to zawsze dobrze się ogląda.
Teraz przemieszanie, więc sezon może jeszcze bardziej podnieść poziom. Plemiona nie są zgrane, więc raczej nie będą trzymać się swoich. Szykują się niezłe emocje, a ja już zacieram ręce.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 3

Post autor: Jasasiek »

Co tu się dzieje... Najpierw drama po ostatnich kamieniach, potem HII widoczne dla wszystkich na zadaniu, a na końcu podkładanie immunitetu, tylko po to żeby nie odpadł nikt, kto miał pierwotnie odpaść :lol:
Cieszę się, że Palesie nie udało się zgarnąć tego HII. Wydaje mi się, że miałaby przez to tylko problem. Przywłaszczenie tego HII przez Toma, kiedy znalazła go Chane już podoba mi się mniej.
Werner dobrze zrobił, mówiąc wszystkim o HII, za bardzo nie miał wyboru. Jeanne jest okropna, jak ona mogła tak niedyskretnie paplać o tym HII do Stacey. Coraz bardziej nie mogę jej znieść, nie mam ani jednego powodu żeby lubić Stacey, ale zdecydowanie bardziej odpowiadałaby mi eliminacja Jeanne :x Marthunis nadal w swoim świecie oddający głos na Wernera i Katinka jako jedyna skupiona na zadaniu a nie na HII XD
Mam nadzieję, że Palesa i Annalize nie zostaną swapscrewed.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Philippines - Season 6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość