Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 5

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 5

Post autor: Meciek »

Premiera w Południowej Afryce: 31 maja

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 5

Post autor: Veron »

Co za dramat na radzie! Palesa królową tego sezonu! Epickie zdobycz HI. Eliminacja w sumie zasłużona, w sumie Murishka była taką chorągiewką na wietrze. Myślę, że żadne z sojuszy nie byłby z niej zadowolony w perspektywie dłuższego czasu. Jej temperament chyba nie dało się opanować nawet przez nią samą.
Dlaczego Vusi nie dostał ani jednej konfy? Tom jest beznadziejny jako gracz.

Strasznie kibicuję duetowi PK i Tevinowi, ale takie bully w stosunku do Marthunisa wyszło dość słabo, fakt gość jest beznadziejny, ale zwykły blindside by wystarczył. Jeszcze wszystko obróci się przeciwko nim i wtedy będzie słabo. Ogólnie widać, że Marthunis ma jakieś problem z Katrinką, w ogóle jego rozmowy z nią są takie wtf?!
Ją bardzo lubię i mocno jej kibicuję.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 5

Post autor: Meciek »

Świetny odcinek!

W porównaniu z tym, co serwuje nam amerykańska wersja to nie pamiętam kiedy ostatnio mieliśmy tak dobry sezon. Każdy coś wnosi do programu, nawet jeżeli nie ma dużego editu. Palesa to królowa tego sezonu i mam nadzieję, że daleko zajdzie, bo jestem pod wrażeniem jak dobrze sobie radzi, dodatkowo nie jest nudna, więc jest to gracz z którego producenci muszą być bardzo zadowoleni.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 5

Post autor: ciriefan »

Wow co to się odjebało na tej radzie? XD

Sezon się rozkręca i sytuacja w plemionach wcale nie jest taka oczywista.

U niebieskich niby 4:1, ale coś czuję, że Annalize jest bezpieczna, a to Marthinius odpadnie. Jego akcje są tragiczne XD Trzymam kciuki za duet PK-Tevin.

U czerwonych niby 3:1, ale niby Tony chce przeskoczyć, a Werner razem z nią. Jeanne też celuje w Tony, więc coś czuję, że z grą pożegna się Jeanne. W ogóle jej występ w zadaniu - lol. I nie chodzi tu o nią i jej zdolności fizyczne, ale o producentów, którzy stworzyli przeszkodę, w której nie mogła dosięgnąć łańcucha - to jest ewidentnie wina produkcji, że nie dopasowała przeszkody do wzrostu. Jakby przez to przegrali zadanie, to osobiście bym dyskutował nad wynikiem, bo takiej sytuacji być nie powinno.

No i żółci. Murishka cały odcinek po środku i nagle odpada. Nie do końca rozumiem to, co się wydarzyło na radzie. Tzn rozumiem, że ona bełkotała coś o quicie, ale jaki sens dla Palesy ma eliminowanie jej i zostawienie Toma, który na bank będzie przeciwko niej? A Murishka niech sobie quitnie dzień później, od razu 2 przeciwników mniej. No i kiedy Palesa się dogadała z Tomem, skoro non stop od początku gry się ciągle kłócą? No i skoro się dogadali na Murishkę, to po co Tom gra ukrytym immunitetem i go traci? Coś mi tu totalnie nie pasuje.

A czy ktoś wie, czy Palesa musiała zdobyć ukryty immunitet na tej radzie? Bo jeśli nie, to nie rozumiem, po co to zrobiła - teraz wszyscy wiedzą, że go ma. Tak to gdyby była zagrożona, to mogłaby wszystkich zaszkodzić i zdobyć go na tej radzie, na której planowałaby się nim uratować. To moja ulubiona zawodniczka tego sezonu, więc mam nadzieję, że jawne zdobycie tego HII jej nie zaszkodzi.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 5

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny dobry odcinek:

CZERWONI

Zaczęły się jakieś tarcia na linii Toni-Jeanne, ale wydaje mi się, że jakby doszło do jakiejś rady to i tak padnie na Josie. A przynajmniej Werner tak będzie próbował zrobić, bo jemu układ z ex-niebieskimi wydaje się być korzystniejszy. Ale wiadomo Jeanne/Toni mogą nalegać i coś się odwali. Osobiście na obecną chwilę wolałbym uratowanie się Josie i eliminację Jeanne, ale i tę zacząłem trochę bardziej lubić.

NIEBIESCY

Marthunis jest tragiczny :D Jego teksty do Katinki… Naprawdę nie wiem co on wyprawia. Tevin i PK moim zdaniem niepotrzebnie brali go na spytki, bo gość jest nieobliczalny i może im zaszkodzić.

ŻÓŁCI

Tom jest beznadziejny, w ogóle się nie może pohamować i tylko zraża do siebie wszystkich. Chane i Palesę bardzo lubię, Vusi mi jest kompletnie obojętny. Murishci mi kompletnie nie szkoda, kolejna osoba, która myślała, że bycie swing votem to prosta sprawa i można grać już wtedy byle jak. Miotała się bardzo i w sumie mi jej nie szkoda, chętniej pożegnałbym od nich tylko Toma, ale przez HI było to niemożliwe.


ciriefan pisze:
04 cze 2018, 16:18
A czy ktoś wie, czy Palesa musiała zdobyć ukryty immunitet na tej radzie? Bo jeśli nie, to nie rozumiem, po co to zrobiła - teraz wszyscy wiedzą, że go ma. Tak to gdyby była zagrożona, to mogłaby wszystkich zaszkodzić i zdobyć go na tej radzie, na której planowałaby się nim uratować. To moja ulubiona zawodniczka tego sezonu, więc mam nadzieję, że jawne zdobycie tego HII jej nie zaszkodzi.
Z tego co zrozumiałem we wskazówce było coś o tym, że może zaryzykować i wziąć od razu, albo poczekać do momentu, gdy będzie musiała go użyć. Może bała się, że ktoś ma podobną wskazówkę i jej to zwinie, jak poprzedniego idola? Albo zrobiła to pod wpływem kłótni z Tomem, w obozie mu wykrzyczała, że ma HI :D

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 5

Post autor: Saw »

Niezłe rzeczy się w tym odcinku wyprawiały. A rada plemienia to już w ogóle był sztos i całkowicie mnie zaskoczyła.

Czerwoni
Josie nadal na dnie i skupia się na poszukiwaniu HII. Ale zaczyna pojawiać się pęknięcie w trzyosobowym sojuszu. Toni i Werner chcą odwrócić się od Jeanne. Sama Jeanne też coś tam marudzi na Toni. Więc jeśli pójdą na radę to Josie wcale nie musi odpaść. Ale bezpieczniej będzie jak zdobędzie ukryty immunitet, bo za chwilę wszystko może się zmienić. Przyczepię się do produkcji o tą sytuacje z Jeanne na zadaniu. Nie powinno dochodzić do sytuacji, gdzie uczestnik ma utrudnione zadanie z powodu zdolności fizycznych.

Niebiescy
Zastanawiam się co Marthunis ma do Katinki. Te jego teksty w jej stronę są straszne. Koleś socjalnie robił wokół siebie spore bagno. Przeczuwam, że jeśli oni pójdą na radę to go wywalą. Mimo, że jest 4:1 to raczej nie będą go na siłę trzymać. Choć Tevin i PK powinni sobie darować tą całą gadkę z nim. Takie rozmowy nie powinny mieć miejsca, bo kto wie co Marthunis ma w głowie i czy nie odbije się to na tamtej dwójce.

Żółci
Do samej rady wszystko wydawało się być jasne. Mamy dwie dwójki i Murishcę po środku. Ona miała byc decydującym głosem. Ale na radzie wydarzyło się coś co nie do końca potrafię określić. Dawne Luzon współpracowało ze sobą i wywaliło Murishcę. Szkoda mi jej, bo zdążyłem ją bardzo polubić. Jednak nie potrafiła udźwignąć pozycji swing vote'a. Wydaje się, że to jest takie proste i ta osoba nie musi nic robić. A jednak jak widać po przykładzie Murishci można to zepsuć. Za dużo biegała od jednej strony do drugiej i nie była pewna co zrobić. Na radzie doszło jeszcze to zamieszanie z HII. Palesa jest genialna i w pięknym stylu sięgnęła po ukryty immunitet. Tylko nie rozumiem dlaczego ostatecznie wywaliła Murishcę i poszła na układ z Tomem. Murishca dała jej jasny sygnał na radzie, że trzyma z nią, więc mogła wywalić Chane i zyskać całkowitą kontrolę na Tomem. Kosa pomiędzy nią a Tomem nagle nie zniknie i dalej będą ostrymi rywalami. A teraz stan jest 2:2 zamiast 3:1. Więc mogła to lepiej Palesa rozegrać. Tom zachowuje się tak idiotycznie, że szkoda gadać. Wchodzi w jakieś durne dyskusje i nie potrafi się opanować. Teraz uratował go HII, ale liczę, że nastepnym razem już odpadnie, bo nie idzie go słuchać.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 5

Post autor: Jasasiek »

Kolejny super odcinek. Tak dużo się dzieje, że każdy ep mija bardzo szybko i na pewno nie można poczuć się znudzonym.
U czerwonych szykuje się rozłam trójki Werner-Toni-Jeanne i bardzo dobrze. Nie znoszę Jeanne, a Josie jest w porządku, więc mam nadzieję, że rzeczywiście dojdzie do tego podziału i wywalą Jeanne.
U niebieskich Marthunis nadal jedzie bez powodu po Katince i nie widzi w tym problemu XD Nie przepadam za nim, ale z drugiej strony Tevin nie zachował się lepiej, grożąc mu, że podłożą zadanie celowo żeby go wykopać. Tak się nie powinno robić, jaką ma pewność, że Marthunis nie ma HII i nie użyje go przeciwko niemu? Moim zdaniem słabe zagranie, ale drama może być dobra, więc... :lol: Oby Annalize i Katinka się uchowały.
Żółci to w ogóle największy mess. Murishca pełniąca rolę swing vote'a odpada jako pierwsza, wszyscy się kłócą, a potem klepią po ramionach, Palesa wyciąga HII z rady, Tom jej gratuluje, chociaż wcześniej twierdził, że wygaduje bzdury, Chane nie wie co się dzieje, Vusi chyba jeszcze bardziej XD Uwielbiam to plemię.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Philippines - Season 6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości