Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 6

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 6

Post autor: Meciek »

Premiera w Południowej Afryce: 7 czerwca

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 6

Post autor: Maw »

Marthunis (*) :cry:

Odcinek jak zwykle był świetny. Ten sezon ma szansę stać się najlepszym jaki kiedykolwiek powstał. Cieszę się z tego twistu, bo Annalize i Chane próbowały się ratować jak mogły i widać, że zależy im na udziale. Szkoda mi jednak trochę Toni, bo w Luzon miała najlepszą pozycję w jakiej mogła być, a w Mindanao może być jej trudniej. Niby jest Josie z Luzon, ale w tym odcinku była zapowiedź jakiejś relacji między Josie a Tevinem, więc Toni może być w niebezpieczeństwie. Jeanne tak blisko trzyma się Wernera, a widać, że on jest bliżej z Toni niż kiedykolwiek byłby z nią, no ale ona już pokazała, że graczem nie jest zbyt dobrym. W Visayas zaskoczyła i zaimponowała mi Chane. Fajnie, że gra przeciwko Tom'owi, który tak jak ją też mnie irytuje. Ten cast jest naprawdę świetny. PK, Tevin, Palesa, Toni, Chane, Josie, a nawet takie bardziej underedited osoby jak Annalize czy Katinka to moi faworyci. Jedyne osoby, które mnie irytują to Jeanne i Tom, ale nie można im odmówić osobowości. Marthunis był zabawny i ciekawie się oglądało jego akcje, jednak trochę czuję się rozczarowany jego quitem, nie dziwię się oburzeniu Tevina. No ale nawet jakby nie mówił o rezygnacji to pewnie inni i tak wyrzuciliby go przed Annalize.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 6

Post autor: Duncan »

Jestem w szoku, jak bardzo ten sezon jest świetny! Zdecydowanie AUS ma konkurencje z najlepszym sezonem. Cast jest świetny! Zadanie mi się podobają, twisty również! Nic tylko oczekiwać na nowe odcinki. Aktualnie nie ma osoby której jakoś nie lubie, bo wszystkich polubiłem, każdy z nich gra i zależy im na grze. Aktualnie moi faworyci to Palesa, Chane, Annalize, Josie i Katinka ;)

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 6

Post autor: ciriefan »

O ja cię, co za odcinek XD

Marthunis to tak żałosny koleś, że szkoda gadać. Jak ja się cieszę, że quitnął. I jeszcze jak zaczął mówić o powodach, że jest daleko od bliskich, że w tej grze nie ma wartości... I mean, czy on wiedział, do czego się zgłaszał? Może myślał, że to wczasy pod palmami XD No ale na szczęście już nie musimy go dłużej oglądać. Szkoda tylko ludzi, którzy chcieli zagrać i mogli być na jego miejscu.

Palesa to królowa - to jak nienawidzi Toma a z nim tak dobrze współpracowała na zadaniu <3 Ma też już po swojej stronie Vusiego i Chane, więc Tom powinien polecieć jak coś, a jest prawie tak irytujący jak był Marthunis.

Pozostałe dwa plemiona poszły na radę i mieliśmy twist z zamianą plemion po głosowaniu. Całkiem ciekawy, nie powiem, ale trochę słabo im wyjdzie w tym sezonie, bo w obu grupach jest podział 3:1 tak czy siak, więc raczej to nie namiesza. Josie mocno polubiłem, ale jak Annalize odpadnie, to nie będę rozpaczał.

Takie moje top 3 to na razie: 1. Palesa 2. Tevin 3. Josie

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 6

Post autor: frasiek »

ciriefan pisze:
09 cze 2018, 15:17


Marthunis to tak żałosny koleś, że szkoda gadać. Jak ja się cieszę, że quitnął. I jeszcze jak zaczął mówić o powodach, że jest daleko od bliskich, że w tej grze nie ma wartości... I mean, czy on wiedział, do czego się zgłaszał?
Powodem nie było to, że jest daleko od rodziny, ale to że zaczyna wariować z nudów.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 6

Post autor: Umbastyczny »

xD

ŻÓŁCI

Palesa dalej kochana. Chane zmieniła strony i moim zdaniem dobrze. Lubię ją, więc fajnie, że się sprzymierzyły z Palesą, bo są w mojej topce :) Ale rozwaliło mnie jak Tom lizał łyżkę i jej "teraz jestem pewna, że to była dobra decyzja" :D Tom jest mega irytujący, nie dziwię się jej, że nie wytrzymała. W sumie tak jak o tym myślę, to dziwię się, że od początku Chane i Annelize chciały trzymać z takim Tomem i Neilem. O Vusim wciąż nie mam zdania, jest mi kompletnie obojętny.

NIEBIESCY

Marthunis - o lol. Po pierwsze już miałem kiedyś wspomnieć, ale rozwala mnie jego ubiór: garnitur, czarne skarpetki i japonki :D Po drugie jego bełkot o quicie mnie śmieszył, a nagle naprawdę to zrobił. Jeszcze argumenty że mu się nudzi :D Gość był mega słaby i żałosny, ALE dostarczał sporo humoru, więc jakoś mi go szkoda.


Szkoda w tym wszystkim mi było Annelize, która po przypływie radości, dostała nagle info, że jednak rada będzie. Podejrzewam, że gdyby nie twist to normalnie mogliby go wyeliminować. A tak to popsułby zabawę i twist produkcji. I śmieszył mnie pomysł na blindside "celowo źle napiszmy jego imię" :D


CZERWONI

Kurde, Werner ma drugiego idola i znowu wtajemniczeni są w to inni. Kurde, lubię kolesia i nawet mnie cieszy, że jakoś tak mu idzie dobrze. W US pewnie podejrzewałbym spiski, ale tutaj wygląda to naturalnie z tymi wskazówkami i nie można się przyczepić, że dostał nagrody od leśnych skrzatów.



TWIST: Z jednej strony fajnie, że Josie i Annelize dostały szansę, bo przemieszanie je uwaliło, a obie bardzo lubię. Ale no, dalej są dokładnie tak samo uwalone :D No i nie lubię takich twistów. Zawsze będę powtarzał. Albo im mówcie, że to głosowanie o przemieszanie, albo kazać wyeliminowanemu wypier**lać z wyspy. Nie lubię powrotów i kolejnych szans.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 6

Post autor: Saw »

Kolejny świetny odcinek. Fajnie wymyślony twist z zamianą plemion po głosowaniu. Co prawda układ sił się nie zmienił i nadal jest 3:1 w oby plemionach, ale cieszy mnie fakt, że zarówno Josie jak i Annalize przetrwały. Marthunis zachował się bardzo słabo rezygnując. Jego argumenty, że daleko od domu, tęskni za rodziną beznadziejne. Gościu nie wiedział do czego się zgłasza, bo nie rozumiem. Chyba każdy wie czego się spodziewać po tej grze, a on po kilku dniach tak z dupy quitnął. Troszkę mi nawet będzie go brakowało, bo przynajmniej dostarczał rozrywki. Wystarczyło, że na niego spojrzałem i już miałem bekę. Teksty walił całkowicie z dupy, na wyspę wybrał się w garniturze i tak jak pisał Umbastyczny chodził w skarpetkach i japonkach XD :lol: Koleś mimo wszystko był pocieszny i był barwną osobowością. I jeszcze ta akcja po zadaniu, gdzie pomyślałem że Tom idzie mu strzelić w mordę, a tu tylko uściśniecie dłoni :lol:

Czerwoni
Werner znalazł drugi HII. Gdyby to był US sezon to już podejrzewałbym, że gościu idealnie w typie Jeffa i produkcja mu pomaga. Ale tutaj jednak wierzę, że nic w tym stylu nie ma i on sam zauważył tą wskazówkę. Ciekawe jak będzie sobie radził bez bliskiej sojuszniczki Toni. Jeanne jest po jego stronie, ale nie wiem jaką miał relację z Katinką. Annalize znów będzie na dnie. Jak mi jej szkoda było na radzie gdy po rezygnacji Marthunisa prowadzący zapowiedział, że i tak będzie głosowanie. Ta kobieta jest taka urocza i nie schodzi jej uśmiech z twarzy.Tak sobie myślę że może kobiety zmówią się przeciwko Wernerowi. To jest chyba jedyna szansa dla Annalize na przetrwanie.

Niebiescy
Josie wybrała Toni z którą miała najlepszą relację. Dodatkowo rozdzieliła jej mocny duet z Wernerem. Zwiastun kolejnego odcinka zapowiada jakąs bliżą relację Josie i Tevina. Może to pozwoli Josie przetrwać.

Żółci
Tom nadal irytował innych. Nawet Chane powoli się od niego odwraca. Super, że zagadała do Palesy i szuka innej opcji na grę.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 6

Post autor: Jasasiek »

Kolejny świetny odcinek. Ten sezon chyba nie zawiedzie mnie już do końca jeśli chodzi o jakość editu i odcinków.
Marthunis jako postać był bardzo zabawny, ale jako człowiek wydaje się nie do końca poczytalny. Przez te kilka odcinków zdążył pokazać się w tylu skrajnościach, że gdybym miał żyć z taką osobą na wyspie przez niewiadomo jak długo, to nie wiem czy bym podołał i czy byłoby to w ogóle bezpieczne XD Ale z perspektywy widza nie mogę powiedzieć, że nie dostarczył mi rozrywki :lol: Dobrze dla niego, że odszedł w taki sposób. Jedyne co mnie zdenerwowało to to, że Annalize miałaby przesrane gdyby nie ten twist ze swapem, to głosowanie jeszcze z Marthunisem w grze było jej potrzebne.
Sam twist w sumie bez znaczenia dla całości tego co się dzieje w plemionach, więc nie oceniam go źle, chociaż mogli uprzedzić, że głosowanie nie zakończy się eliminacją. Pozycje Annalize, Katinki i Josie wcale się nie zmienią. Toni najbardziej może odczuć zmianę, bo nie będzie już z Wernerem, ale z drugiej strony i tak wszystko wygląda na układ blue strong, więc nic nie powinno jej się stać.
Relacja Palesa-Tom jest dla mnie niesamowita i to chyba mój ulubiony wątek w tej edycji. Już dawno nie widziałem w tym programie aż tak złożonej, ciekawej, a jednocześnie bardzo śmiesznej relacji frenemies. Ricard i Shan z S41 z USA nie aż tak dawno dali się poznać, ale to jednak nie ten poziom. Mam nadzieję, że koniec tego duetu nie nadejdzie szybko! (Chociaż Tom mógłby kiedyś odpaść, Palesa ma wygrać...)

Jeśli chodzi o edgic:
Tevin dla mnie spada, bo nie ma ani jednego odcinka, w którym byłby choć trochę mniej widzialny. Co za dużo to nie zdrowo, taka widoczność zawsze zaniża szanse na zwycięstwo. Jeszcze ostatnio miał naprawdę sporo negatywnego tonu, ale głównie w kontekście Marthunisa, więc całkowicie go nie przekreślam.
Annalize też mocno spada, bo brakuje jej strategicznego contentu takiego jak w pierwszych odcinkach. Mogłaby dostać choć konfę lub dwie o tym, że jest na dnie pomimo tego co odwalał Marthunis, a tak to trochę olano jej sytuację, a klasycznego zwycięzcy przez tyle czasu raczej się nie olewa. W top3 nadal trzyma ją informacja o tym czym się zajmuje i mocna premiera.
Werner wskakuje na pierwsze miejsce, bo ma solidny content - wiadomo na czym stoi, co sam myśli i co myślą o nim inni. Nie pamiętam żeby ktoś wyraził się o nim negatywnie chociaż raz. Do tego dwa HII i mocne sojusze, no trudno wyobrazić sobie, że w najbliższych 2-3 odcinkach miałby odpaść. Prawdopodobnie będzie częścią endgame'u, dlatego jak narazie jest moim #1 do zwycięstwa.
Palesa za to jest #1 jeśli chodzi o preferencje :lol: Totalnie moja faworytka, bardzo chciałbym jej wygranej. Na ten moment ma dobrą pozycję, więc jakaś szansa jest, ale to Werner wydaje się być frontrunnerem.
Josie rozpoczęła wątek dziewięciu żyć i szczerze, nie zdziwiłbym się gdyby jeszcze pare razy uniknęła eliminacji. Podobnie jak z Wernerem, wiadomo co u niej słychać, dlatego staje się moim #4 po spadku Tevina.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 6

Post autor: Umbastyczny »

Czy 2 N w OTTNN5 Marthunisa to literówka czy występ mega negatywny? :D :D :D

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 6

Post autor: Jasasiek »

Mega negatywny, bo Nico kazał mu spadać z rady, takie coś jednak nie zdarza się często. Gdyby nie to, to dałbym mu zwykłe N jak dotychczas, ale kiedy dostaje się negatywny ton od samego prowadzącego, który nie jest Probstem, to nie można tego zignorować XD
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Philippines - Season 6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości