Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 7

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 7

Post autor: Meciek »

Premiera w Południowej Afryce: 14 czerwca

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 7

Post autor: frasiek »

Po co grać, żeby wygrać skoro można grać, żeby było ciekawie?

Szkoda, że Toni się nie spytała Pikeja czego Tevin nie pozwolił mu zrobić, że chce go wyeliminować z gry ;)

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 7

Post autor: Veron »

O nie! PK będzie jeszcze tego żałował, na takim etapie gry nie robi się takich rzeczy! :c
Bardzo szkoda mi Tevina.
W ogóle nie rozumiem sensu tego ruchu, przecież na dobrą sprawę PK nie ma on teraz nikogo, na którym może polegać. Raczej Tony ma silniejszą relacje z Wernerem. Josie i tak nie będzie mu wierna. Liczę, że odpadnie po merdżu. Dzięki temu jest jakaś szansa dla byłych żółtych.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 7

Post autor: ciriefan »

No właśnie też nie czaję. Najsłabszy odcinek jak do tej pory. Pomimo blindsidu był dosyć nudny.

U żółtych kontynuacja niechęci do Toma - nic nowego. U czerwonych Annalize na uboczu, ale Jeanne z dupy zaczęła wygadywać tajemnice (kolejna mądra). No i niebiescy. Odcinek pokazał, jakim PK jest słabym graczem. Pomijam fakt, że argumenty Tevina, aby czekać z wielkimi ruchami, były słuszne. Ego PK jednak zostało zranione, że ktoś inny mówi, co ma robić. Urażona duma sprawiła, że PK z dupy postanowił wyeliminować swojego najbliższego sojusznika i skumać się z Jodi, którą zna od 2 czy 3 dni. I jeszcze ten jego meltdown na radzie, gdy praktycznie wygadał, że planuje blindside i potem zaczął mieć wyrzuty sumienia i się z tego wycofywać. Serio? Jak już podjąłeś taką a nie inną decyzję, to nie pokazuj swojego niezdecydowania przy wszystkich. Na miejscu Jodi to bym mu nie zaufał na pewno, bo ewidentnie rozważał zmianę głosu na nią, więc jak ma mu ufać? Bardzo kiepska gra. Nie do końca też wiem, dlaczego Toni podjęła taką decyzję, ale podejrzewam, że coś tam ugadała z Jodi jeszcze za czasów poprzedniego plemienia. Ale i tak uważam, że lepiej zostawić kogoś, kto od początku był lojalny niż kogoś, kto ma sojuszników gdzie indziej i widać, że jest dobrym graczem. Nie zdziwię się, jak to się przeciwko nim obróci, a zwłaszcza przeciwko PK. I słusznie, sam sobie na to zapracował.

Tevin był jednym z moich głównych faworytów :( Po tym odcinku kibicuję Palesie, Jodie i Chane, no i Warner coraz bardziej zaczął mnie do siebie przekonywać.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 7

Post autor: frasiek »

A jak oceniacie edit/montaż w tym odcinku? Co sądzicie o takim powiedzeniu wprost "jak przegramy zadanie to odpada Tevin" ?

Ja odruchowo spojrzałem na komentarze wiedziałem, że Josie nie odpadnie i nie mam pojęcia czy podczas oglądania rady(który swoją drogą była słabo zmontowania) można było się zastanawiać czy nie zmienią zdania.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 7

Post autor: Maw »

Szacun dla PK i Toni za dokonanie blindsidu. Mimo że nie jestem pewny czy to był najlepszy ruch to przynajmniej pokazali, że są tutaj, żeby grać. PK na radzie to oczywiście mess jak zawsze. <3 Ale i tak mu kibicuję, mam nadzieję, że teraz nie odpadnie. Toni z kolei prowadzi jedną z lepszych gier, ale nie jest przez widzów doceniana. Myślę, że może zajść bardzo daleko. Szkoda mi Tevina, wolałbym odpadnięcia Josie, która zawsze jest zagrożona i ciągle dostaje milion szans, ale po premierze nie spodziewałbym się, że on odpadnie jeszcze przed jury, więc przynajmniej to mnie zaskoczyło. :D Chociaż blindside był oczywisty to odcinek jak zwykle trzymał poziom. Katinka jak zawsze wymiata w zadaniach, a Chane przekonuje się jaki Tom jest okropny. <3 Jeanne po raz kolejny poszczyciła się swoją "wspaniałą" grą wyjawiając swój plan o wyrzuceniu Toni. Jakim cudem ona dalej jest w tej grze? :D

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 7

Post autor: Umbastyczny »

O nie, Tevin….

ŻÓŁCI
Jedyne warte nadmienienia to lekkie ogarnięcie się Toma, który coś podejrzewa. Może się po tym jakoś poprawi, bo na razie chłop jest mega odpychający.

CZERWONI
Tutaj jest kolejna gwiazda, Jeanne, która zraża dalej do siebie ludzi. Mogą stworzyć dobre "Power Couple" po merdżu z Tomem :D
Katinka coś zaczęła koksić w zadaniach :D

NIEBIESCY
Kurde, szkoda mi było ich widzieć na radzie, bo uwielbiałem Tevina, a i Josie i Toni bardzo polubiłem. Przed tym odcinkiem tylko PK mi był z nich obojętny, ale teraz mu życzę źle :(

No bo po pierwsze wywalił jednego z moich faworytów, ale po drugie było to po prostu głupie zagranie. Widać, że chciał po prostu na siłę zrobić ten swój big move i kompletnie nie myślał co dalej. Podejrzewam, że właśnie skreślił swoją grę, a Toni może iść na dno razem z nim. Tevin podawał logiczne argumenty i odszedł w ładnym stylu. A PK pogrążał się z każdą chwilą, nie pomyślał chyba o dalszym planie na grę i co po tej radzie... Życzę mu szybkiej eliminacji (ale nie tak szybkiej jak np. Tomowi).

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 7

Post autor: Saw »

Co to się tu odwaliło :o Ogólnie blindside sam w sobie był przewidywalny, ale przed samym odcinkiem kompletnie bym się nie spodziewał, ze to pójdzie w tą stronę.

Zółci
Za wiele się nie działo. Tom nadal irytuje pozostałych, a Chane już ma go całkowicie dosyć. Mam nadzieję, że tego gościa wywalą po połączeniu. Myślę, że to taki łatwy głos i każdy będzie w niego celował.

Czerwoni
Jeanne gra bardzo słabo. Ledwo co trafiła do nich Annalize, a tu już mówi na głos o układach w ich plemieniu. Ona jest takim ciężarem w sojuszu i zastanowiłbym się na miejscu Wernera czy czasem się jej nie pozbyć.

Niebiescy
Nie wiem czy ten ruch PK i Toni się opłaci, ale pochwalę za odwagę. Często jest tak, że gracze boją się podjąć ryzyko, a tu pokazują że grają na poważnie i są w pełni zaangażowani. Co prawda ten ruch wydaje się być zbyt wczesny. Tevin był lojalny i był nastawiony na Mindanao Strong. W tym momencie to pierwotne Luzon zdobyło przewagę 6:5, a to może oznaczać problemy po połączeniu. PK miał lojalnego sojusznika, a teraz został sam. Toni jest bliżej z Wernerem, a Josie nie będzie lojalna na dalszym etapie gry i wróci do Palesy i Vusi'ego. Tak naprawdę nie było żadnego poważnego argumentu, żeby się pozbywać Tevina. Był on mocnym rywalem, ale jednak byłoby jeszcze sporo czasu by dokonać taki ruch. No ale nie oceniam, może będzie się to opłacało. Dziwię się tylko dlaczego Toni tak po prostu poszła na ten plan. Nawet zbytnio nie protestowała. Może dlatego, że jest blisko z Josie. A myślałem, że bardziej będzie jej zależało na zachowaniu numerków. A Tevina ogólnie szkoda. Co prawda wolałem, żeby Josie przetrwała. Jednak czuję mały żal, że Tevina już nie będzie. Facet od samego początku wyrastał na mocnego gracza i prowadził solidną grę. A teraz odpadł tak trochę z dupy. No ale ta gra potrafi być brutalna.

Chyba czas najwyższy na połączenie. Ale po zwiastunie wydaje mi się, że nadal będą trzy plemiona. Trochę to nudne zaczyna się robić. Chciałbym, żeby już było jedno plemię i gra w większym gronie. No bo jednak w plemionach czteroosobowych/trzyosobowych nie jest tak emocjonująco.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 7

Post autor: Jasasiek »

Ten odcinek jak do tej pory najsłabszy. Pomysł z wywaleniem Tevina według mnie tylko zaszkodzi PK i Toni, wykonali big move byleby było big move, nie wiem po co. Tevin nieźle kombinował, ale faktycznie już za bardzo chciał wszystko kontrolować, a to zawsze gubi. Fajnie, że Josie znowu udało się przetrwać.
Katinka nieoczekiwanie staje się challengem beastem sezonu :lol: Jeanne i Tom nadal denerwują. Czekam na połączenie i najbardziej liczę na Palesę, Josie i Wernera, ale w zasadzie lubię każdego oprócz Jeanne i Toma.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Philippines - Season 6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości