Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 8

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 8

Post autor: Meciek »

Premiera w Południowej Afryce: 21 czerwca

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 8

Post autor: Maw »

Świetny odcinek. Chane nadal nie może patrzyć jak Tom je. <3 Chane i Annalize spiskujące podczas zadania. <3 Annalize z UTR nagle CP i pokazana jako dobry gracz. <3 PK i Toni i ich wkurwienie na to, że niebiescy nie podłożyli dla nich zadania. <333 PK wyśmiewający Toni. <3 PK i jego występ w zadaniu. <3 Ogólnie Toni i PK slaynęli ten odcinek. :D Cieszę się, że to Josie odpadła, wiem, że większość ją uwielbia, ale ja nie byłem jej wielkim fanem, poza tym PK to mój faworyt. Myślę, że Toni podjęła słuszną decyzję. W Mindanao już tylko 2 osoby zostały. Pewnie teraz zrobią merge. Na ten moment to chyba wszyscy nienawidzą i targetują Toma, ale w tym sezonie wszystko jest możliwe, więc nie zdziwi mnie jeśli to nie on odpadnie. :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 8

Post autor: frasiek »

PK i Toni mający pretensję o to, że inni niebiescy się nie podłożyli, żeby ich ratować:
-zaraz po tym jak backstabnęli innego niebieskiego,
-nadal mieli w plemieniu "obcą" Josie,
to czysta komedia. Do pełni szczęścia brakowało jeszcze, żeby się zwrócili przeciwko sobie, ale dla gry lepiej zostały takie młotki, a odpadła niby rozgarnięta, ale nudna Josie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 8

Post autor: ciriefan »

Dobry odcinek.

Chane krytykująca nawyki Toma - te momenty stają się powoli moimi ulubionymi w całym sezonie.

Szkoda, że Josie odpadła. Ogromny szacun do jej gry - tyle razy udało jej się wybronić, naprawdę porządny, logiczny gracz, do tego sympatyczna osoba.

Niby Tom ma być celem, ale jeśli będzie połączenie, to jednak podejrzewam, że celami będą Palesa i Vusi. Jakby przegrało teraz inne plemię, to może Josie dołączyłaby ich do sojuszu z Toni i PK. A teraz? Annalise się wkręca powoli i chyba skutecznie w sojusz, wciągnie do niego Chane, namówi ją do ocalenia irytującego, ale niegroźnego Toma, no i uczyni Palesę celem nr 1. A to najczarniejszy scenariusz z wszystkich.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 8

Post autor: Umbastyczny »

Zgadzam się, całkiem dobry odcinek.

ŻÓŁCI

Dalej mamy hejt na Toma, w sumie nudy tam u nich, bo co odcinek widzimy hejt na Toma :D Nie mówię, nawet to zabawne, ale zobaczyłbym coś świeższego. Miło się oglądało to spiskowanie Chane i Annelize na zadaniu.

CZERWONI

No właśnie, Annelize :D DO tej pory była w sumie trochę takich duchem, który tylko co jakiś czas uśmiechał się do kamery, a teraz nagle ma hiper sojusz z Katinką (która swoją drogą zaczynam jakoś coraz bardziej lubić) i pracuje nad Wernerem :) "Niespodziewanie" znowu Jeanne leci całkiem na dno.
PS: Jebnięcie Katinki na wężowym zadaniu było epickie :D

NIEBIESCY

Ech, szkoda mi Josie. Od początku miała jakoś po górkę, a i tak jakoś sporo przetrwała i jakoś sobie radziła, ja ją lubiłem i dobrze mi się ją oglądało. Myślę, że po połączeniu jej sytuacji w końcu mogłaby się odwrócić.

Za to w wykonaniu PK'a i Toni odcinek był tragiczny. Te ciągłe jakieś wybuchy i krzyki, spory i kłótnie, puszczały im emocje. Dodatkowo to co podkreślacie, pretensje o niepodłożenie zadania były z dupska. PK nigdy nie był moim faworytem, a Toni trochę straciła w moich oczach. Uważam, że oboje zepsuli sobie grę wywaleniem Tevina. Myślę jednak, że jak Toni powiedziała "a", to trzeba powiedzieć "b" i powinna wywalić tego PKa i spróbować z Josie pograć dalej. No nic, zobaczymy co ten duet wymyśli dalej.

No i zostało 10 osób, więc pewnie merdż.

Moi najwięksi faworyci to chyba Werner, Chane i Palesa. Lubię też bardzo Annelize i Katinkę, no niech będzie, że Toni ale daję jej żółta kartkę i niech się szybko ogarnie. Vusi jest mi kompletnie obojętny po tych 8 odcinkach. Jeanne w sumie też, śmieszy mnie, że tak źle gra. Toma nie trawię i mnie irytuje. PK również mu wkurza. Najchętniej zobaczyłbym eliminację jednego z tych 2 panów.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 8

Post autor: Saw »

Całkiem dobry odcinek.
U żółtych nadal zbyt dużo się nie działo. Chane nadal hejtuje Toma, co już nieco zaczęło mnie nudzić. Ja na jej miejscu zacząłbym budować na nowo z nim więź, bo za chwilę połączenie i ten irytujący Tom będzie jej potrzebny jako numerek.
Zaimponowała mi w tym odcinku Annalize. Prowadzi spokojną, nieco ukrytą, ale za skuteczną grę. Coraz śmielej wkręca się w sojusz członków Mindanao. Ma bliską relację z Katinką, próbowała się też dogadać z Wernerem. Bezpieczną pozycję, próbuje wywalczyć dzięki dobremu socjalowi. Widać, że ludzie ją lubią i darzą zaufaniem. Podobała mi się jej dyskusja z Chane podczas zadania :D
Szkoda, że Josie odpadła, ale tym razem już nie było dla niej ratunku. Bardzo polubiłem dziewczynę i pokazała kawał niezłej gry. Wiele razy była na straconej pozycji, ale potrafiła przekonać te osoby co trzeba i się wybronić. Toni wybierała pomiędzy nią a PK. Postawiła na osobę, którą zna od początku. Z jednej strony ta decyzja jest w stu procentach zrozumiała. Ale jak się bliżej przyjrzeć i wziąć pod uwagę, że ostatnio bez żadnych skrupułów wywaliła Tevina, to równie dobrze mogła wywalić PK. Ta cała gadka o Mindanao strong jest głupia, skoro ostatnio pozbyła się jednego z członków pierwotnego plemienia. Ja zastanowiłbym się na współpracy z Josie i nawiązaniu nowych relacji/sojuszy. No ale wolała PK. W ogóle te ich pretensje o to, że czerwoni nie podłożyli zadania były strasznie idiotyczne.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 8

Post autor: tombak90 »

Chane nadal hejtuje Toma, co już nieco zaczęło mnie nudzić. Ja na jej miejscu zacząłbym budować na nowo z nim więź, bo za chwilę połączenie i ten irytujący Tom będzie jej potrzebny jako numerek.
Chane to chyba największy laczek tego turnusu, przyzwyczaj się. No, może na równi z tym litewsko brzmiącym creepem. Zdaje się, że większość jej wypowiedzi w programie dotyczyła właśnie Toma, musiała tu być jakaś ukryta mięta 8-)

Edit: No dobra, przypomniałem sobie tę zacną gromadkę i stwierdzam, że PK jednak może z nimi śmiało konkurować w laczkowych zawodach.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 8

Post autor: Jasasiek »

Niezły odcinek, ale trochę denerwują mnie już takie małe plemiona, chciałbym już merge. Zostało 10 osób, więc jeśli ma być F2, to jury zacznie się od F9, czyli jeszcze jeden taki odcinek, niech będzie.
U czerwonych Annalize w końcu wypowiedziała się na temat strategii i to ratuje ją na tyle, że zostaje w moich contenders. Podoba mi się jej duet z Katinką. Śmieszy mnie Jeanne - niezależnie w jakim znajdzie się plemieniu i z jakimi ludźmi, i tak będzie na dnie :lol:
Żółci nadal męczą się z Tomem XD Vusi trzeci raz z rzędu uratował mu tyłek, wygrywając dla drużyny immunitet. Palesa dostaje potrzebny jej cooldown :D
Szkoda Josie, miałem nadzieję, że jeszcze jej się uda przetrwać na dnie jak dotychczas :( Nie rozumiem pretensji Toni i PK, że czerwoni nie podłożyli zadania żeby być blue strong, skoro sami dopiero co wywalili Tevina, a nie Josie.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Philippines - Season 6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości