Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 11

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 11

Post autor: Meciek »

Premiera w Południowej Afryce: 12 lipca

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 11

Post autor: ciriefan »

O nieeee :( Palesa :(

To jej ostatni odcinek i nadal była królową. To jak zabrała Toma na nagrodę <3 Potem pomyślała w przeciwieństwie do niego i przeszukała poduszki w poszukiwaniu HII. Gdy go znalazła, to taka euforia, a potem... Gosh, czemu zaryzykowałaś? No czemu? Czemu nim nie zagrałaś? Damn it!

Palesa pozostała również królową na Ponderosie
https://m-net.dstv.com/show/survivor-sa ... aponderosa - gdyby ktoś chciał obejrzeć
Całe jej nastawienie do gry było mega, no i ten tekst: "Sometimes majority means all fools are on the same side" <3<3<3

Najgorsze jest to, że praktycznie nikogo nie lubię z tych, co pozostali. Do tego po świetnym pre-merge teraz mamy niezłe rozczarowanie i zwykły pagonging. To był bardzo kiepski odcinek dla Toni. Sporo osób na forum jej kibicuje, ale ludzie na Ponderosie mają rację - ci gracze z jej sojuszu ciągle ją oszukują, ona się na nich wścieka, a na koniec ona do nich leci i wraca jak pies z podkulonym ogonem, daje im się dalej wykorzystywać. Trudno jest kibicować komuś takiemu. Kobieto - miej trochę szacunku do siebie i zrób coś z tym. PK jest tak beznadziejny, że mam nadzieję, iż dokończą ten pagonging w następnym epie. Jeanne i Tom irytują. Werner jest nawet ok, prowadzi tam najlepszą grę, ale wkurza mnie fakt, że edit wise on jest jedynym contenderem do zwycięstwa. Może i lubiłbym Annalise, gdyby ją pokazywali - ale no jest zwykłym followerem. Lubię nawet Katinkę, jest taka "niewinna", ale jej gra... tragedia. Szczerze, to w tej chwili najbardziej chyba lubię Toma, tragedia XD Mam nadzieję, że ktoś zrobi coś ciekawego i zyska mój podziw i sympatię, bo na tą chwilę moje zainteresowanie tym sezonem mocno spadło.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 11

Post autor: Maw »

No i stało się. Królowa odpadła. :( Powinna była zagrać tym HII. No i najgorsze jest to, że odpadła przez kogoś takiego jak Tom. :|

Uwielbiam Toni, ale zgadzam się, że to był bardzo zły odcinek dla niej. O ile w poprzednich dostawała dość dobry edit i mogłaby być jednym z nielicznych kandydatów, którzy walczyliby z Wernerem o zwycięstwo to teraz dostała mnóstwo niepotrzebnych negatywnych momentów. Ale trzeba przyznać, że jej wybuch był momentem odcinka. :D Katinka is a dumbass. <3 Nobody hugged me. <3 Toni jest prawdopodobnie następna do odpadki zaraz po PK, ale mam nadzieję, że uda jej się jeszcze coś wykombinować, bo jest jedną z nielicznych osób, którym można kibicować. Werner jest po prostu nudny z jego editem. PK na pewno zaraz odpadnie. Jeanne prowadzi tragiczną grę. Katinka to dumbass. :D Annalize niby jest spoko i fajnie się wkupiła w łaski sojuszu, sama sobie wypracowała taką pozycję, ale nie da jej się kibicować, bo jej tam w ogóle nie ma. Nawet teraz dostała konfę, która trwała chyba z 2 sekundy. Jeśli Werner nie wygra to chyba jedną możliwą opcją poza nim jest Katinka. Wygrana Katinki byłaby... dziwna? Ale lubię dziwne zakończenia, więc może być.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 11

Post autor: frasiek »

Świetny odcinek z właściwym finałem.

Palesa na koniec nieco się zrehabilitowała, ale skoro nie udało jej się zmanipulować Toma, żeby ją ostrzegł to tak naprawdę po mergu nie zrobiła nic oprócz znalezienia HII, więc producenci mają farta, że deszcz HII niczym w amerykańskiej wersji nie rujnuje gry.

Jak teraz odpadną fatalni PK i Tony, a potem będzie blindside na Wernerze to sezon będzie jak dla mnie idealny. Jak wygra Werner to będzie sezon będzie bardzo dobry, z nudnawą końcówką, ale z zasłużonym zwycięzcą.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 11

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny całkiem dobry odcinek. Niby główny sojusz się trzyma razem i pagongują sobie resztę, ale patrząc na to jak gra reszta, mi to nie przeszkadza.

Palesa biorąca na nagrodę Toma :D W sumie był w tym sens. Do tego znalazła HI i... i zlamiła. Och, szkoda, że tak odpadła z nim w kieszeni.

PK - dalej mnie irytuje, bardzo słaby gracz.

A Toni... oj kiepsko, dziewczyna też się strasznie miota. Jak coś nie idzie po jej myśli to jej nerwy puszczają, wydziera mordę na Wernera czy Katinkę, a potem i tak do nich leci, żeby znowu jej kazali głosować po swojemu oraz wbili kolejnego kutasa w plecy. Oj spadła dziewczyna w moim rankingu i jako gracz, i jako osoba. I te jej krzyki, że kim jest Annelize, że ma z nią sojusz? :D itd.

Główny sojusz:
Werner - mój ulubieniec, dobrze gra, jak wygra to się nie obrażę
Katinka - niby miła i spoko w zadaniach, ale zagubiona i nieogarnięta
Annelize - niby ogarnięta, ale bardzo bierna i mało jej, ale trzymam kciuki, że jeszcze błyśnie
Tom - powoli zaczyna się odkupywać w moich oczach jako człowiek, ale jako gracz wciąż nie robi nic
Jeanne - w sumie nic sobą nie prezentuje

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 11

Post autor: Saw »

Odcinek może i niezły, ale wynik rady kiepski. Odpadła Palesa, co bardzo mnie smuci. Szkoda tym bardziej, że znalazła HII ale zaryzykowała i nim nie zagrała. Według mnie zrobiła wielką głupotę. Była na dnie i wiadomo było, że padnie albo na nią lub PK. Więc takie ryzyko nie powinno mieć miejsca. Tak w ogóle od połączenia nieco mnie zawiodła swoją grą. Tak naprawdę nic godnego uwagi nie zdziałała. Znalazła się w mniejszości, zagrała co prawda dwoma immunitetami, ale to tyle jesli chodzi o jej wyczyny. Zabrakło mi ostrzejszej gry i tego pazura jakiego pokazywała na poczatku. Sojusz więkoszościowy wydaje się być zgrany, ale jakieś pęknięcia na pewno są, ale Palesa za wiele nie robiła by ich rozbić. Szkoda, że teraz jest taki pagonging i wszystko zmierza w kierunku wygranej Wernera. Ja kibicuję teraz już tylko Annalize i Katince, ale nie łudzę się że któraś z nich wygra. Annalize jest zbyt mało pokazywana, a Katinka jednak jest pokazywana jako osoba, która nic nie ogarnia. Raczej edit starałby się pokazywać jej lepsze strony.
Tak jak mówiłem Werner ma piękną drogę do finału. Kontroluje całą grę i nawet nikt nie chce go wywalić. Choć go nawet lubię, to jednak jego wygrana będzie strasznie nudna. Jeanne i Tom mają słaby socjal i czuje, że ktoś zaciągnie ich do finału, albo chociaż jedno z nich. Tom ogólnie nie dał się złapać na zagrywki Palesy, co uważam za plus. Pierwszy raz chyba pokazał się z trochę lepszej strony.
Toni jest beznadziejna i liczę, że odpadnie jako następna. Nawet już Tom tak nie wkurza jak ona. Co to było w ogóle za darcie ryja na Wernera czy Katinkę. Pokazała jak słabą jest osobą i jak łatwo można ją wyprowadzić z równowagi. W ogóle tak wybucha na członków Mindanao, a jak przychodzi co do czego to głosuje z nimi. Żałosna baba. Jest na dnie, zdaje sobie z tego sprawę i nic z tym nie robi. No kurde tak nie można.
PK lubię, ale jego gra to już tylko zgliszcza. Wykonywanie ruchów go zaślepiło, stracił wszystkich i teraz jest na samym dnie. Długiej przygody już mu nie wróżę.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 11

Post autor: Jasasiek »

No nie Palesa :( Jeszcze bez tego HII mógłbym się z tym pogodzić, ale jak już znalazła...
Wkurza mnie już ten sojusz Wernera. Gdyby Werner wygrał, to na pewno nie uważałbym, że niezasłużenie, ale właściwie nie ma żadnej konkurencji i trochę słabo się to ogląda. Annalize gra bezpiecznie, ale mam wrażenie, że im dalej i im mniej jest uczestników, tym trudniej ją tam w ogóle dostrzec. Jeanne ostatnio irytuje mniej, ale i tak jest beznadziejna, podobnie PK. Katinkę lubię, ale średnio ma coś do powiedzenia w kwestii głosowań. Tom jest socjalnie pogrążony. Toni zaczęła odwalać i w sumie mi to nie przeszkadza, ale nie robi nic żeby sobie pomóc i tylko pomaga Wernerowi robić co chce.
Także jeśli nie Werner, to niech będzie to Toni, Annalize albo Katinka, ale średnio to widzę.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Philippines - Season 6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość