Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 12

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 12

Post autor: Meciek »

Premiera w Południowej Afryce: 19 lipca

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 12

Post autor: ciriefan »

No poziom po połączeniu niestety spadł diametralnie. Twist w tym odcinku z rozdzieleniem ich przed radą całkiem ciekawy, ale w aktualnej sytuacji sojuszowej kompletnie nic nie wniósł. Mamy nudny pagonging i tyle.

Najciekawsze w tym odcinku było to, jak Annalize pięknie ograła Toni i zdobyła jej podwójny głos. Hitem odcinka była pijana Jeanne na nagrodzie mówiąca Tomowi, że jest piąty w sojuszu i powinien być wdzięczny XD Katinka wyśpiewująca PK'owi swoje plany jak dziecko we mgle. Warner to ma tak dobry edit, że jak nie wygra, to będzie prawdziwy blindside.

Toni ma to, na co sobie zapracowała. Dała się kilka razy oszukać tym samym ludziom, dalej im wierzyła, a oni bez skrupułów ją wywalili. I jeszcze te ich zadowolone miny, jak na nich patrzyła zaskoczona. Raz mogła dać się oszukać, ale tyle razy?

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 12

Post autor: r&b »

To był chyba najlepszy odcinek po Merge'u. Twist z podziałem był całkiem dobry - okej, może zbyt wiele faktycznie nie zmienił, ale dzięki temu odcinek był znacznie ciekawszy i na TC był taki lekki, ale wciąż chaos.

Toni ogólnie była chyba już skreślona po tym, jak Josie ją rozdzieliła z Wernerem. Możliwe, że gdyby gdzieś po drodze odpadł PK, to ona wyszłaby na tym lepiej, nie wiem. Ale brak jakiejkolwiek próby zrobienia przewrotu przeciwko większości to już jej wina, więc na eliminację sobie zasłużyła (chociaż i tak ją lubię).

Tak w ogóle, no po prostu lubię ten cast. Katinka, Jeanne i Tom może nie są najlepszymi graczami, ale są tacy no, pocieszni. PK nawet mnie już nie irytuje jak wcześniej, Werner gra najlepiej póki co (nie wiem, dlaczego żadna z jego sojuszniczek nie myśli nawet o pozbyciu się go, tak dobrze gra kartą uczciwego pastora?) i nadal będę się oszukiwał, że ktokolwiek inny będzie miał szansę wygrać. Annalize kibicuję na ten moment najbardziej, zwłaszcza po akcji z dodatkowym głosem.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 12

Post autor: Maw »

Też uważam, że to był jeden z lepszych odcinków po merge, mimo że odpadła Toni, której kibicowałem. To zdecydowanie był odcinek Annalize. Bardzo ją lubię i szkoda, że dopiero teraz zaczęli więcej jej pokazywać jak było to konieczne, bo wiadomo, że szans na wygraną z tyloma UTR raczej nie ma. Annalize i Werner prowadzą tam najlepszą grę i to im się należy wygrana. Już odcinek temu wspomniałem jak Annalize sama wyrobiła sobie taką silną pozycję w nowym sojuszu. Szkoda, że tak to olali, bo można byłoby z niej zrobić fan favorite. Wiem, że mówiłem, że zwycięstwo Wernera byłoby nudne, ale chyba jednak wolę go od Katinki, bo Katinka jest po prostu strasznie tępa. Toma nie znoszę nadal, a król PK znowu oszukuje przeznaczenie. <3 O Jeanne to szkoda gadać, bo ta kobieta jeśli chodzi o grę jest tak tragiczna... nie mówiąc już tylko o tym odcinku, ale o całym sezonie. Jeśli nic się nie zmieni przez te najbliższe odcinki to jak dla mnie ona jest najgorszym strategiem.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 12

Post autor: frasiek »

Póki co to cierpiące jury jest zabawne, ale finałowa rada zapowiada się na niezbyt strawne widowisko.

Był moment nadziei, że Toni się ogarnie, ale twist pozbawił ją szans na jakiekolwiek odkupienie, choć szczerze wątpię czy on była zdolna, żeby się jakkolwiek odkupić.

Zwycięstwo Wernera nie popsuje mi tego sezonu, ale mocno zmniejszy moje zainteresowanie następnym sezonem, bo zaczynam odnosić wrażenie, że producenci mieli farta przy doborze castu, a tak poza tym to są już bardzo blisko tego jak wygląda Survivor US w swojej 4 dekadzie.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 12

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek mi się podobał.

Twist z podziałem na pod grupy nawet ciekawy, ale nie namieszał dużo.



Obóz: Katinka jest jak zwykle dziecinna i zagubiona. PK wyciągnął z niej bardzo dużo, ale mam nadzieję, że mu to nijak nie pomoże.

Nagroda: xD Jeanne jest tragiczna i to w sposób wyróżniający się spośród tragedii. Rozumiem, że teraz alkohol trochę pogłębił tę beznadziejność, ale mimo wszystko. Nawet zyskuje do niej jakąś sympatię, ale to jest niewyobrażalne jak jej gra kuleje. Tom w sumie nie lepszy, też się w sumie cieszył z picia, ale zadanie wygrał, pakt z Wernerem zawarł. A Werner jak to Werner, ciągle gra solidnie i prze do przodu, chciałbym mimo wszystko, żeby wygrał. Ewentualnie...

Wygnanie:

… mogłaby Annelize, która wydaje się tam najbardziej ogarnięta oprócz niego. Trochę jej mało, ale jak już pokażą to zawsze jakoś wydaje się solidna i rozgarnięta. Zdobycie podwójnego głosu spoko. A Toni... tak jak mówicie. Sama się pogrążała z każdym dniem, od pewnego czasu grała tragicznie, no w sumie od drugiego swapa, wcześniej grała rozsądnie i dało się ją lubić. Potem grała dziwnie, głupio, robiła ruchy z dupy i ciągle tylko darła ryja na wszystkich. Do tego mimo kolejnych rozczarować sojuszem z Wernerem i spółką, wracała do nich i robiła co kazali. No nie... Sama jesteś sobie winna...


PS: Palesa ciekawie wyglądała w tej stylówie.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 12

Post autor: Saw »

Odcinek zdecydowanie najlepszy od połączenia. Podział na trzy grupy nawet ciekawie wyszedł. Co prawda nie namieszał jakoś mocno, to jednak wszyscy zostali po równo pokazani i można było zobaczyć grę każdego z nich. Przyjemnie się to oglądało.
Fajnie że pojawił się twist z wygnaniem. Super tam pokazała się Annalize, która ładnie ograła Toni i zdobyła od niej podwójny głos. Trzeba przyznać, że Annalize to w tym momencie z wyjątkiem Wernera najlepszy strateg. Prowadzi skuteczną grę poza radarem. Ma dobre kontakty z innymi i widać że ludzie jej ufają. Byłbym szczęśliwy gdyby to ona wygrała ten sezon, bo najbardziej ją lubię ze wszystkich.
Toni sama się prosiła o eliminacje. Od połączenia jej gra sypała się już całkowicie. Mindanao mieli ją w tyłku i traktowali jako dodatkowy numerek, a ona grzecznie robiła co jej kazali. Najlepsze że ona wiedziała, że jest na dnie w sojuszu, ale nic z tym nie zrobiła. No ile razy można dać się oszukać. Trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce jak była okazja. Dodatkowo to darcie ryja na innych i pretensje był gwoździem do trumny. Teraz to już było za późno na jakieś ruchy, bo nikt nie chciał z nią grać.
Podczas nagrody Jeanne sie nawaliła i pieprzyła głupoty, że aż głowa mała :lol: Jak powiedziała Tomowi, że jest piąty w sojuszu i ma się z tego cieszyć, to już w ogóle był hit. Ja rozumiem że alkohol potrafi uderzyć do głowy, ale no kurde trzeba się pilnować. Miny Wernera mówiły wszystko :lol: Chyba najchętniej by się na nią rzucił i udusił. Jeanne to będzie idealna osoba do zabranie do finału. Zresztą Tom tak samo. Mam bekę z tego jak jurorzy krzywią się na jego widok na radzie plemienia.
Do obozu trafili PK i Katinka. PK ładnie wyciągnął sporo informacji od Katinki. On cały czas jest na wylocie, ale udaje mu się skutecznie unikać eliminacji. Jednak teraz może być już mu ciężko, bo nie ma się za kim schować. Palesa czy Toni wyleciały więc on jest oczywistym celem. Ten sojusz piątki wydaje się być dosyć trwały i nie wydaje mi się żeby udało mu się go rozbić. No chyba że zdobędzie HII, to może zrobić się ciekawie. A biedna Katinka nadal zagubiona. Lubię ją i naprawdę jest urocza w tej swojej głupocie. Ale przydałoby się żeby się przebudziła. Jak zostanie F5 to ona może być pierwsza do odpadki, bo jest mocna w zadaniach i raczej lubiana przez innych. Łudzę się że może pokaże dobrą grę i czymś zaskoczy.

Palesa na radzie wyglądała genialnie :D

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 12

Post autor: Jasasiek »

Twist z podziałem na 3 grupy fajny, ale kompletnie nic nie zmienił poza tym, że Annalize zdobyła dodatkowy głos, oszukując Toni. Ona jest teraz jedyną nadzieją na rozruszanie nudnawego endgame'u i kibicuję jej najbardziej. Jeśli jakoś nie wykorzysta tej przewagi, żeby wywalić Wernera, to on będzie miał zwycięstwo w kieszeni. Trudno wyobrazić sobie, że nie wygrywa w finale z kimkolwiek.
Samą Toni lubiłem, ale w ostatnich odcinkach bardzo zawodziła. Nie robiła nic, żeby poprawić swoją sytuację, tylko ślepo trzymała się Wernera, licząc niewiadomo na co, a jak kolejny raz okazywało się, że ją wykiwali, to miała pretensje. A potem znowu to samo.
Annalize > Werner > Katinka > Tom > PK > Jeanne
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Philippines - Season 6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości