Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 15

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 15

Post autor: Meciek »

Premiera w Południowej Afryce: 9 sierpnia

bartoszlawenda
3rd voted out
Posty: 30
Rejestracja: 03 lis 2017, 22:35
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 15

Post autor: bartoszlawenda »

Co za kurna blindside na widzach XDD No to mamy oczywisty winner-edit XDDD Ostatnie odcinki to była tylko cisza przed burzą. Wydaje mi się, że błędem Wernera było zagranie idola na Joan. Gdyby tego nie zrobił wypadła by ona z gry. Annelise i Katinka od tej pory miałyby oczywisty sojusz, więc Tom musiałby się trzymać Wernera żeby dojść do F2 bezpiecznie, przez co jego eliminacja (Wernera) nie była by taka oczywista. A takto Tom ma bardzo dużą szansę dojść do finału ze względu na relację z Joan oraz to, że może być wykorzystany jako kozioł. Trochę szkoda, bo Werner jest potężnym graczem o dużym potencjale i jego wygrana była by bardzo zasłużona, ale tak to będzie ciekawiej!

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 15

Post autor: frasiek »

bartoszlawenda pisze:
09 sie 2018, 22:16
Co za kurna blindside na widzach XDD No to mamy oczywisty winner-edit XDDD
Nie jest fanem tego editu. Nie kupowałem tego, że Jeanne nie ogarnia, więc po prostu się spodziewałem seryjnych nietykalności dla Wernera. Psuło mi to przyjemność oglądania ostatnich dwóch odcinków, a zanim zacząłem oglądać ten to podejrzałem kto wygrał nietykalność. Z drugiej strony można to przypisać temu, że zostałem skrzywiony przed wersje amerykańskie.

A tak poza tym to spełnia się mój wymarzony scenariusz dla tego sezonu, a jak jeszcze wygra Jeanne to będzie po prostu idealnie.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 15

Post autor: Maw »

Z jednej strony cieszę się, że odpadł Werner. Był jednym z lepszych graczy w tym sezonie, ale jego zwycięstwo byłoby mega przewidywalne. Z drugiej strony będzie F2... Annalize jest jedyną osobą tam, która zasługuje na wygraną, a może odpaść przed samym finałem i pewnie tak się stanie. Finał Tom/Jeanne byłby jednym z najgorszych w historii, więc mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Oboje byli tragiczni. Chociaż rada pewnie byłaby zabawna, bo dużo osób w jury ich nie znosi. Jeśli już miałbym wybierać to zagłosowałbym na Jeanne za to, że chociaż na sam koniec się obudziła i jeszcze musiała tak nalegać Toma, żeby zagłosował na Wernera. Mam jednak nadzieję, że najczarniejszy scenariusz się nie sprawdzi i Annalize wygra.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 15

Post autor: ciriefan »

Wow, co za blindside na sam koniec XD Kompletnie się tego nie spodziewałem. Werner prowadził najlepszą grę do tej pory, ale w końcu pozostali się ogarnęli. I to ze wszystkich osób Jeanne tak bardzo chciała głosować na niego, chociaż sama gadała cały post-merge o lojalności XD Niezłe jaja.

Zastanawia mnie, dlaczego produkcja tak bardzo pozwala jurorom wchodzić w interakcje z uczestnikami w trakcie rad. Mam wrażenie, że to mocno wpłynęło na wynik tej rady - sama Jeanne zauważyła, że jurorzy ewidentnie chcą eliminacji Wernera. Strasznie mnie to irytuje, za dużo jurorom wolno w tej edycji.

W finale kibicuję Annalize, prowadziła w sumie mój ulubiony typ strategii, ale no czuję, że zajmie 3 miejsce. Byłem zaślepiony perfekcyjnym editem Wernera, ale też po jednym odcinku napisałem, że nawet zaczynam lubić Toma... I tak teraz myślę, że jak miałbym stawiać na zwycięzcę, to bym postawił na niego. Ma historię nielubianego, znienawidzonego kolesia, który z czasem staje się underdogiem i dochodzi do finału. Jeśli Annalize odpadnie przed finałową radą, to Tom raczej wygra, bo wątpię, że to jury zagłosuje na Jeanne. No chyba, że Jeanne zaskoczy wszystkich genialną finałową mową.

Podsumowując - kibicuję Annalize, ale typuję wygraną Toma.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 15

Post autor: MaciekRS »

Fantastyczny blindside. Za to kiedys pokochałem Survivor i tego mi teraz brakuje w US. Najpierw zlikwidowano klasyczną rade gdzie 1 gracz decydowal z kim chce byc w finale i wybor między dwójką graczy. Teraz ostatnio zlikwidowano nawet rade ktora decydowala o tym kto wejdzie do finałowej czwórki a te rady właśnie powodowały że koncówka sezonu mogła byc ciekawa i dramatyczna. Ludzie ogladaja rózne gry, zawody sportowe nie dlatego ze oczekuja że faworyt za kazdym razem wygra. Własnie fakt że faworyt moze odpaść jest tym co przykuwa uwage a widać Probst tego już nie czuje.
Zaskoczony byłem totalnie i przez to zaskoczenie cały sezon od razu mocno podskoczył w moim rankingu. BRAWO.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 15

Post autor: frasiek »

Ale Wy tak na serio z tym fantastycznym blindsidem na koniec?

Zaskoczenie to by było, gdyby Werner nie odpadł po tym jak nie wygrał nietykalności.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 15

Post autor: Umbastyczny »

No i kolejny dobry odcinek.

W sumie dla mnie eliminacja Wernera też była blindsidem, ze względu na jego edit, to po pierwsze, a po drugie ze względu na dotychczasowe nastawienie do niego i do całej gry Jeanna i Toma. Ale ruch słuszny, Werner w finale by ich pokonał i tyle.

Werner - mnie osobiście go szkoda, grał bardzo dobrze i go polubiłem. No cóż, wada jego gry polegała na tym, że grał "za dobrze" i nic dziwnego, że inni nie chcieli z nim cisnąć na finał.

Annelize - kolejny raz udowodniła swą kumatość, prosząc Jeanna o nauke rozpalania ognia. Grała i gra solidnie i życzę jej sukcesu.

Tom - miał spory dylemat, ale moim zdaniem dobra decyzja. Werner by go pokonał w finale, a w f3 byłbym największym rywalem do immu, oczywiście teoretycznie.

Jeanne - jej to nic nie pomoże, ale niech ma plusika za ciśnięcie na eliminację Wernera.

Co do finału, moje oczekiwania i moje przewidywania.

Oczekiwania są takie, że trzymam kciuki za Annelize. Jeśli odpadnie, to niech wygra Tom...

Przewidywania mi jednak mówią, że Annelize nie wygra tego, nie z tak poprowadzoną historią. Zwycięzcę widzę w Tomie, więc obstawiam, że final immu wygra on lub Jeanne i wyeliminują Annelize, a w finale Tom w tym istnym starciu gigantów pokona Jeanne.

PS: Nie zauważyłem, żeby jury pozwalało sobie jakoś na więcej niż w innych edycjach (w sensie krajach, inny RPA nie oglądałem).

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 15

Post autor: Saw »

Wow!!! Co za blindside. Kompletnie się tego nie spodziewałem. Myślałem, że znów skończy się tylko na gadaniu i Werner nie odpadnie, bo przecież tak wiele wskazywało na jego końcowy sukces. A tu taki szok. Brawo! Fajnie, że w końcu ci ludzie się obudzili i podjęli jedyną słuszną decyzję. Zaskoczyła mnie Jeanne, bo sądziłem że to ona będzie blisko z Wernerem i za nic nie będzie chciała go zdradzić. A tu proszę, jako pierwsza zaczęła naciskać na jego eliminacje. Annalize też ładnie powalczyła i też starała się przekonać pozostałą dwójkę do wykonania ruchu przeciwko Wernerowi, to była dla niej jedyna szansa ratunku. Jedynie Tom podszedł do tego nie chętnie, ale ostatecznie też się odwrócił od Wernera. A co do samego Wernera to cieszę się że odpadł. To byłoby zbyt proste gdyby wygrał. Ale fajnie, że edit tak mnie oszukał. Jednak to nie to samo co w Survivor US gdzie często oczywiste jest kto wygra. A tu wyszedł element zaskoczenia.
A więc teraz finał i ja trzymam kciuki z całych sił za moją kochaną Annalize. Ale zdaje sobie sprawę, że ciężko będzie dotrzeć do finału. Jeśli tam trafi ma ogromne szanse na wygraną, ale wiele wskazuje że zajmie trzecie miejsce. Ale i tak mocno jej kibicuje. Skoro blindside Wernera przed finałem tak bardzo zaskoczył, to i może wygrana Annalize będzie kolejną niespodzianką.
Wiele wskazuje na pojedynek Toma z Jeanne. Kto by się spodziewał, że dwójka najbardziej nielubianych uczestników prawdopodobnie powalczy ze sobą o wygraną. Toma nie lubię, a więc z tej dwójki wybrałbym Jeanne, która miała niezłe momenty i nie wkurzała tak jak Tom. Ale myślę że jak dojdzie do ich pojedynku to Tom zwycięży. Chyba to jego grę jurorzy mogą docenić bardziej. Też edit wskazuje bardziej na niego.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 15

Post autor: Jasasiek »

Czyli jednak nie wygra Werner!!! :lol: Graczem na pewno był najlepszym, ale już od kilku odcinków czekałem aż odpadnie, bo jego wygrana byłaby strasznie nudna. To mój drugi sezon SA i edytorzy znowu udowodnili mi, że najbardziej nadają się do swojej pracy ze wszystkich wersji programu. Cieszę się, że Jeanne w końcu się obudziła, ale szczerze chyba i tak w niczym jej to nie pomoże, bo zarówno Annalize, jak i Tom, powinni ją pokonać. Bardzo chciałbym wygranej Annalize, ale jestem prawie pewny, że to się nie uda, bo ani Tom ani Jeanne nie zabiorą jej do finału, a wątpię żeby wygrała ostatni immunitet. Wychodzi na to, że wygra Tom. No chyba, że Jeanne odwali mocny występ na radzie, ale nie wydaje mi się. Zwycięstwo Toma nie byłoby takie złe, bo jego historia w tym programie była bardzo zawila, nietypowa i interesująca, no i jednak musiał się sporo nastarać żeby tak daleko zajść (chociaż 3 zwycięstwa żółtych w premerge'u dzięki Vusiemu jednak mocno mu pomogły, inaczej dawno by go tam nie było), ale sercem nadal jestem za Annalize.
Ciekawi mnie, który juror zostanie usunięty z jury. Tom pewnie wywaliłby PK, ale ewentualne wybory Annalize i Jeanne są dla mnie sporym znakiem zapytania.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Philippines - Season 6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość