S37E12 "Are You Feeling Lucky?"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E12 "Are You Feeling Lucky?"

Post autor: Meciek »

DATA PREMIERY: 12 grudnia
Obrazek

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

S37E12 "Are You Feeling Lucky?"

Post autor: MaciekRS »

Ding Dong The witch is gone :)
Dalej nie moge zaliczyć tego sezonu do top 20 ale jakos przyjemniej mi sie będzie ogladało finał po tej eliminacji :)

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E12 "Are You Feeling Lucky?"

Post autor: Duncan »

Świetny sezon!
Dawno nie oglądało mi się tak dobrze surva, nie licząc australijskich edycji. ;)
W finale kibicuje najbardziej Karze, Angelinie i Alison i mam nadzieję, że własnie tak będzie wyglądać finałowa trójka i którejś z Pań uda się wygrać! Jednak patrząc na relacje z jurorami Angelina ma niewielkie szanse niestety. Za to patrząc na edit Alison i ogólnie to, że od chyba trzech rad z rzędu o jej życiu w grze decyduje jeden głos różnicy, więc Alison tez ma małe szanse, myślę, że pożegna się z grą przed f3 albo zajmie w nim 3 miejsce. Więc z Pań to Kara ma największe szanse zajść do finału i wygrać. Finałowa szóstka ogólnie jest spoko Nick oraz Davie według mnie też mają dobre osiągnięcia w grze którymi mogliby się pochwalić przed jury i zgarnąć głosy, a nawet wygrać. Najmniej kibicuje Mikowi, bo no nie zrobił nic wyróżniającego się, oprócz teraz tej eliminacji Christiana przy naszyjniku na szyi i tak jest to za mało. Z osób które odpadły najbardziej mi było żal Natalie oraz Gabby, dlatego liczę, że kiedyś powrócą.

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S37E12 "Are You Feeling Lucky?"

Post autor: XanderDE »

Trochę nudny ten sezon, bo nie ma na co za bardzo narzekać ;D
No może mógłbym się przyczepić do czasu jaki Davie dostał, bo przez chwilę myślałem, że nie ma tam nikogo innego i jeśli to jest wstęp do jego wygranej to będę jednak rozczarowany, że dalej edytorzy wciskają zwycięzcę w taki sposób.
W sumie to nie wiem czy dobrze widziałem czy Alec dał tam jakiś znak Alison po radzie czy tylko mi się wydawało :)
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S37E12 "Are You Feeling Lucky?"

Post autor: Jack »

I to już prawie koniec. Za tydzień finał. Aż 4 rady, czyli obstawiam że reunion z znowu potrwa z 20 minut, z czego 10 będzie o Christianie i Gabby, 3 o Mike'u, 2 minuty o zwycięzcy, a pozostały czas to zapowiedź nowego sezonu i tego co będzie w CBS od stycznia...

Ale wracając do odcinka. Nie był najgorszy :D Cieszę się, że wszystkie idole zostały już wykorzystane i mam nadzieję, że żaden już do gry nie wróci. Nie chce mi się nawet liczyć ile przewag było w tym sezonie, ale na pierwszy rzut oka, tyle samo, a może nawet więcej co w poprzednim sezonie. Dobrze, że w tej edycji żaden patyk jeszcze nie uzyskał mocy ukrytego immunitetu XD

Zacznę może od Angeliny. Gdy zaczynała przekonywać wszystkich o tym, że zasłużyła aby pójść na nagrodę to wpadło mi do głowy, że pewnie znajdzie się w finale i tam pewnie wygłaszać będzie swoje przemowy. Udowodni jak świetnym jest mówcą i negocjatorem, jednak jury i tak będzie niechętnie nastawione, bo bliższe relacje z innymi itd. i ostatecznie przegra finał. Takie są moje odczucia po tym odcinku.

Mike - mówi o lojalności, Alison itd. Być może znajdzie się w finale, ale pewnie nie wygra, bo ma kasę, a jury będzie wolało w takiej sytuacji oddać głosy na Alison. A jeżeli nie znajdzie się tam z Alison to i tak nie wygra :D

Davie - pewnie zero szans na wygraną, bo w razie gdyby znalazł się tam z Nickiem to wszyscy wybiorą Nicka. Jak będzie tam Kara to pewnie ona wygra. Chyba zresztą Kara ma największe szanse z kobiet na zwycięstwo w tym sezonie.

Nick - dużo ruchów, ale nie jestem przekonany czy to kandydat do zwycięstwa według jury. Mam jakieś przeczucie, że zwycięzca będzie nieoczywisty. Pewnie to jakaś kobieta i Jeff zamieni z nią 2 zdania na finale.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E12 "Are You Feeling Lucky?"

Post autor: Umbastyczny »

XanderDE pisze:
16 gru 2018, 10:38
W sumie to nie wiem czy dobrze widziałem czy Alec dał tam jakiś znak Alison po radzie czy tylko mi się wydawało :)

Tak, a Alison mu odpowiedziała tym samym znakiem :)

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S37E12 "Are You Feeling Lucky?"

Post autor: Kobra »

Przez ostatnie 16 sezonów kobiety wygrały 6 razy. Wygra Nick, bo najlepiej jak widać wpasowuje się w temat sezonu, był Davidem, musiał walczyć z przeciwnościami, zdobył broń, pokonał przeciwników i takie tam; Kara z jednej strony wrażenie, że zostanie przegrańcem w rozpalaniu ognia, z drugiej jest jedna rzecz, która mi odnośnie jej osoby nie daje spokoju i możliwe, że wiąże się z tym, że doczłapie do finału. Żyrafa - celuje w theme DvsG tylko częściowo, mimo że była Goliatem to po połączeniu otrzymała Davidowe traktowanie, ciągle w mniejszości, poniekąd były to przeszkody w drodze do finału, ostatecznie jeśli nie Kara to ona przegra rozpalanie, baba w każdym razie. Davie - nie widzę go jako zwycięzcy, bardziej jest kreowany na osobę powracającą. Angelina - trzecie miejsce w finale. Mike - o ile go nie lubię to jako tako sobie w grze radził, o tym zadecyduje fakt, że "odniósł w życiu sukces" aka. jest Goliatem, a Goliat nie może pokonać Davida.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E12 "Are You Feeling Lucky?"

Post autor: ciriefan »

No i jesteśmy odcinek przed finałem, a sezon nadal nie zawodzi. Trochę szkoda, że było aż tak dużo przewag, bo mam wrażenie, że to akurat była obsada, która i bez nich dostarczyłaby nam rozrywki. Z drugiej strony mieliśmy kilka naprawdę świetnych rad, na których poszły w użycie te przewagi.

Christian odpadł i z jednej strony to dobrze, bo to oznacza, że produkcja nie dała mu na koniec 5 kolejnych HII. Z drugiej strony to już naprawdę przestaję się dziwić produkcji widząc reakcje ludzi na FB - dosłownie jest taki zbiorowy meltdown po tej eliminacji, że aż trudno w to uwierzyć. Ludzie wręcz błagają produkcję, aby w wyniku twistu Christian powrócił w kolejnym odcinku XD No ale samego Christiana szkoda. Był typowym nerdem, ale trzeba przyznać, że niesamowicie sympatycznym. Był osobowością jedyną w swoim rodzaju i fajnie, że zdobył aż tak ogromną popularność.

Bawi mnie CBS, który udostępnił w ramach promocji finałowego epa zdjęcia ze wszystkich zadań, dzięki czemu wiadomo jest, kto zajmie 6, a kto 5 miejsce XD Beka XD

Najbardziej kibicuję Karze. Dziewczyna jest ogromnie czarująca i sympatyczna i prowadzi grę, którą uważam za wzorcową grę under the radar. Nadal dziwię się, że blondi bez smutnej historii dostała tak duży, pozytywny edit, ale no nadal też jest totalnie pomijana na radach. Ech.

Zawodnikom kibicuję w takiej kolejności: 1. Kara 2. Alison 3. Davie 4. Angelina 5. Mike 6. Nick (prowadził dobrą grę, jedną z lepszych, ale ma w sobie coś, że go po prostu nie lubię)
No ale oceniając edit sądzę, że największe szanse mają kolejno 1. Nick 2. Davie 3. Kara 4. Mike 5. Angelina 6. Alison

No ale w sumie kto nie wygra, to będzie dobry zwycięzca, bo wszyscy grali na maksa i to było najświetniejsze w całym tym sezonie.

http://survivorpolska.pl/czego-nie-zoba ... rvivor-37/

KONFY:
Nick - 3 (44)
Angelina - 3 (37)
Mike - 6 (37)
Davie - 9 (33)
Kara - 4 (29)
Alison - 2 (17)

Christian - 2 (39)

Gabby - 27, Carl - 17, Alec - 25, Daniel - 22, John - 12, Elizabeth - 17

Lyrsa - 11, Natalie - 15, Natalia - 6, Bi - 5, Jeremy - 3, Jessica - 5, Pat - 2

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E12 "Are You Feeling Lucky?"

Post autor: Maw »

Mnie się ten odcinek średnio podobał. Za bardzo był poświęcony wszelkim przewagom. Pre-merge był lepszy jak zawsze, ale i tak patrząc na poprzednie sezony merge wypada bardzo przyzwoicie. Przede wszystkim to jest pierwszy raz od bardzo dawna kiedy nie mam pojęcia kto wygra. W poprzednich sezonach już na początku merge byłem przekonany co do zwycięzcy, a teraz nie wiem. Nadal kibicuję Karze i wciąż liczę, że to jej uda się wygrać. Dostała kilka niepotrzebnych recapów co jest dziwne. Najgorsze jest to, że prawie na każdej radzie była niewidoczna, ale z drugiej strony nigdy nie była celem, zawsze była gdzieś w cieniu budując relacje z innymi i pozyskując od nich informacje. Może właśnie na finałowej radzie to tak wytłumaczy. Jednego jestem pewien - Kara albo będzie w finale albo przegra. Nie widzę jej przegrywającej z kimś. Nick też ma szanse, ale coś mi w jego edicie nie gra. Mike miał tak mocny odcinek teraz, a wcześniej miał edit typowy dla runner-upa. Wciąż myślę, że będzie runner-upem, nie widzę go ani wygrywającego finał ani odpadającego przed nim. Nawet inni nie dadzą mu kasy, bo przecież już ją ma. Wątpię, żeby Dacie wygrał. Nie widzę go w finale. Teraz było go dużo, ale w poprzednich odcinkach? Moim zdaniem gdyby wygrał to miałby mocniejszy edit i byłby też bardziej widoczny. Obstawiam, że zajmie 5 lub 6 miejsce. Co do Angeliny to niestety, już od premierowego odcinka mówiłem, że ona będzie villainem sezonu i nie wygra, ale jednak jej pre-merge był bardzo dobry. Była trochę N, ale ciągle wspominano o niej w recapie i dostawała credit od innych graczy. W merge jej edit stał się słabszy, a to moim zdaniem był najsłabszy odcinek z jej wszystkich. Gdyby jednak wygrała to na pewno ciekawie by się to oglądało. 😁 Alison niestety nie ma szans. Ani na wygraną ani na finał. Nawet gdyby była runner-upem to dostałaby lepszy edit, więc niestety zajmie 6, 5 lub 4 miejsce.

Mimo że lubiłem Christiana to był jego czas, żeby odpaść. Dziwnie się go oglądało odpadającego z UTR. I tak ma zagwarantowaną propozycję powrotu. Tak samo pewnie Nick, niezależnie czy wygra i Angelina. Nie zdziwiłbym się też, gdybyśmy zobaczyli w jakimś przyszłym sezonie Natalie, Gabby czy nawet Karę.

Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

S37E12 "Are You Feeling Lucky?"

Post autor: Fenistil »

Choć bardzo lubię Christiana, to w pewnym sensie cieszy mnie jego eliminacja. Po pierwsze mamy dzięki temu bardziej emocjonującą końcówkę i nie wiadomo kto wygra, a po drugie ulubieniec produkcji choć raz odpada w normalnych okolicznościach i nie jest ratowany jakąś przewagą z kosmosu.

Co do finału, to moim zdaniem Mike i Angelina mają praktycznie zerowe szanse na zwycięstwo. Jeśli dostaną się do finału, to Mike może dostać góra 2-3 głosy sympatii, a Angelina pewnie jak zazwyczaj pogrąży się swoją gadaniną. ;) Z pozostałej czwórki natomiast jestem trochę rozdarty w swoich przewidywaniach - z jednej strony nieśmiałe przeczucie podpowiada mi, że wygra kobieta, a zatem Alison/Kara (z naciskiem na Karę), ale z drugiej strony rozum podpowiada, że to przecież "Dawid vs. Goliat" i jeśli w edycji o takim temacie nie wygra któryś z Dawidów, to wszechświat chyba imploduje - a zatem raczej Nick/Davie.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E12 "Are You Feeling Lucky?"

Post autor: Umbastyczny »

W nocy finał to pasuje coś napisać o tym odcinku.

Zaskakujące dla mnie było, że Christian odpadł, a było go tak mało. Miło, że edytorzy pokazują w tym sezonie coś innego/świeżego. Co do samego Christiana, był nerdem, ale całkiem sympatycznym i mi się go dobrze oglądało. Nie irytował mnie jak niektórzy poprzednicy i jeśli Jeff go przywróci to nie będę tej decyzji hejtował.

Co do reszty. Śmieszyło mnie jak Davie najpierw chciał wywalić Nicka, a potem mu się odwidziało :D Plan Nicka z HI w sumie spoko. Mike coś tam zaczął działać, ale dość późno i na dodatek immu na szyi odejmuje trochę propsów.

Niby zostały jeszcze 4 rady, więc może się dużo zmienić, ale generalnie kibicuję kobietom. Angelina trochę mi wygląda na runner-upa. Jeśli dojdzie do finału to nie zwiastuję jej sukcesu. Alison do finału pewnie nie dojdzie. Już długo na nią polują i pewnie dopną swego przed F4, żeby nie pozwolić jej rozpalać ognia. Kara może to wygrać jeśli dojdzie do końca, ale równie dobrze może wylecieć przy rozpalaniu ognia.

A co do facetów. Mike jest dla mnie najsłabszy z tej szóstki, nie chciałbym jego w roli zwycięzcy. Pewnie zaciągną go do F3, żeby tam pokonać łatwo.

Nick jest takim największym pretendentem do tryumfu, ale może go obalą w tym F4. Jeśli wygra to nie będę zły, bo grał całkiem dobrze, ale tak jak mówię, wolę zwycięstwo Angeliny/Alison/Kary. I zwycięstwo Nicka byłoby najbardziej przewidywalne (choć nie oczywiste).

Davie - też byłby w miarę zasłużonym zwycięzcą, ale jak dla mnie to już długo nie pohasa, 1-2 rady i będzie po nim. Lubię go mniej od Nicka, więc w kolejce do zwycięstwa na mojej liście jest numerem 5.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S37E12 "Are You Feeling Lucky?"

Post autor: Davos »

Przedfinałowy odcinek obejrzany. Znów dobrze mi się wszystko obejrzało, rada też wyszła nieźle, bo użyto na niej dwa HII, choć okazało się, że zarówno Davie jak i Nick, mimo że dostali po 2 głosy, ostatecznie by i tak nie odpadli. Christiana bardzo lubiłem, był świetną osobowością w tym sezonie, ale musiał odpaść i zdziwiłbym się, gdyby inni go nie targetowali. Tu muszę pochwalić Mike'a, który w końcu zaczął działać i to on namówił innych na głosowanie na Christiana. Co prawda sam nie był zagrożony, bo wygrał immunitet, no ale dobre i to.
Nick miał nawet ciekawy pomysł z podrzuceniem fejk idola, ale wykonał to w taki sposób, że sam stał się celem więc było to ryzykowne. Swoją drogą zabawne było, że Davie zaczął nastawiać ludzi przeciwko niemu, a gdy ten mu się przyznał do fejk idola to chciał wszystko odkręcać, a tymczasem sam Davie stał się celem, bo Mike wygadał Nickowi, że ten w niego celuje. Do tego jeszcze część ludzi targetowała Alison, a Mike biegał po wszystkich i namawiał ich na głosowanie na Christiana :D Niezłe zamieszanie :)

Został już tylko finał i choć zwycięzcę trudno przewidzieć, to wydaje mi się, że będzie to Kara, Nick albo Davie. Kara co prawda była ostatnio trochę niewidoczna, ale ma dobry socjal i nie jest postrzegana jako zagrożenie więc inni chcą z nią współpracować zamiast walczyć. No i ma dobry edit. Z kolei Nick i Davie mogą się pochwalić kilkoma ruchami więc mieliby argumenty w finale, no ale najpierw muszą do niego dotrwać. Mike jest dla mnie niemal pewnym kandydatem do finału, bo mała szansa, żeby zgarniał tam głosy więc pewnie każdy będzie chciał go tam zaciągnąć. Angelina w sumie podobnie, raczej też nie wygra, ale nie wiem, czy jej nie odpalą przed finałem. Alison daję najmniejsze szansę na dojście do finału, bo jest cały czas uważana za zagrożenie i jak nie będzie miała immunity run to pewnie odpadnie przy pierwszej lepszej okazji. Poza tym ma chyba najgorszy edit z całej szóstki więc raczej już daleko nie zajedzie.

Najbardziej kibicuję chyba teraz Karze i Nickowi. Davie też nie byłby zły. Najmniej lubię Alison, bo jakoś nie zrobiła na mnie większego wrażenia, ale może to kwestia jej editu.
Niech wygra najlepszy :)
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E12 "Are You Feeling Lucky?"

Post autor: Saw »

Szkoda mi Christiana, bo widziałem w nim nawet zwycięzcę sezonu. Ale może z drugiej strony, to byłoby zbyt przewidywalne. Wiadomo jak nerdy są traktowane przez produkcję i ewentualne jego zwycięstwo mogło mnie do niego zniechęcić. A tak to pozostał super gościem, którego miło będę wspominać. Najlepszy nerd od czasów Kena z S17. Nie irytował swoim zachowaniem, był zabawny. Mimo że nerd to jednak pozostawał męski. Ogólnie ten odcinek był jakiś taki nijaki. Chyba najsłabszy z całego sezonu. Może to przez to że za duzo czasu poświęcono szukaniu ukrytego immunitetu. I ogólnie wkurzyło mnie, że znów produckja coś podrzuciła jakiemuś Davidowi. Już kij z tym że tych wszystkich przewag jest za dużo i żadnej nie znalazła kobieta :? To już chyba norma w nowoczesnym Survivor.

W finale trzymam kciuki za Angelinę i Karę. Ale obiektywnie patrząc tylko ta druga ma jakieś tam szanse na wygraną. Wydaje mi się że wygra Nick lub Davie. Ale bardziej obstawiam tego pierwszego. Ogólnie nie będę miał nic przeciwko jeśli wygra każdy z wyjątkiem Mike'a. Jakoś nie trawię gościa od początku. Mimo że ostatnio trochę się poprawił i stał się znośny to jednak jestem na nie. W tym odcinku się jednak pokazał. Bo to jego zasługą jest eliminacja Christiana. Nick i Davie zaczeli celować w siebie nawzajem, a on wykorzystał okazję by wywalić spore zagrożenie. Christian był tak lubiany że wygrałby nawet nie wykonując wielkich ruchów. Bo co tu dużo mówić Christian wcale wielkim playerem nie był, a każdy w nim widział ogromne zagrożenie. Ciekawi mnie tez los Alison, która ostatnio cały czas jest na celowniku, ale zawsze się jej jakoś udaje przetrwać. Do finału nie dojdzie, ale F5 lub F4 wykręcić może. Do kitu musi być sytuacja, że co radę siedzisz jak na szpilkach i boisz się, że odpadniesz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37: David vs Goliath”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość