Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: r&b »

CH23 pisze:
14 maja 2018, 20:38
David vs. Goliath
Tego typu tytuły i ogólna tematyka sezonu przeważnie i tak przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie po pierwszym swapie, ale wygląda na to, że wszystko czego nie lubię w aktualnych amerykańskich sezonach będzie zwiększone kilkukrotnie, więc może to jest dobry moment, żeby sobie odpuścić.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

CH23 pisze:
14 maja 2018, 20:38
Serio niech ktoś podrzuci do ekipy jakieś pomysły, bo naprawdę zaczyna się robić żenująco...
Jeszcze jak zobaczyłem w cast "aktora/reżysera" Mike White krew zalew, kojarzę go z paru ekranizacji, ale naprawdę w jego miejsce nie było kogoś innego?
O.o Razem ze swoim ojcem brał udział w dwóch edycjach TAR... W pierwszej byli koszmarni i trudno było ich znieść, również nie błyszczeli w grze, jednak dostali zaproszenie do all-starsów :D Pewnie uwielbiają go w CBS stąd ten udział w "Survivor" Ale jego historia pewnie znów będzie się kręcić wokół tego, że jest gejem... i będą ciągłe narzekania i płacze...

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: tombak90 »

David vs. Goliath
ojajebie.jpg
Już mi się zbiera na pierdzenie. Sama nazwa świadczy o tym, że teraz to już w ogóle nie odpędzimy się od tego sekciarsko-kołczingowo- motywacyjnego łapserdactwa, które narosło od Millenialsów i z każdym kolejnym sezonem przybiera na sile.
Chyba czas dać Probstowi ostatecznego bana na moje internety i dla odmiany zanurzyć się bardziej w kangurowo-kiwisowych Survach, bo te idą sobie całkiem-całkiem. Nawet nie mam już zbytnio siły na nadganianie Duchowiska, w którym utknąłem na piątym epie, bo z każdym kolejnym odcinkiem czuję się jakbym właśnie przeczytał jakąś ulotkę zostawianą na wycieraczkach przez Jehowców.
Przestaję już chyba nawet liczyć na olstarsów, bo czuję, że nawet jeśli przywrócą Corinne czy Russella, to zgodnie z nową ideą show, im też każą chlipać po konkurencjach i prawić peany o przełamywaniu własnych barier, tak jak to zrobili z Cirie :(
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Meciek »


Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 87
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: CH23 »

Jeśli są takimi cwaniakami w sezonie jak w mediach społecznościowych to jestem jak najbardziej za!
Brakuje od paru sezonów takich typowych Villains :D

Chociaż pewnie za coś takiego to ich edit będzie marny! :/

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Czy Bi Nguyen to ma być Goliat, który osiągnął szczyt w swojej profesji? Bo w sportach walki to ludzie robią różne rankingi i ona jest dopiero w 5 dziesiątce swojej kategorii wagowej, a to jest kobiece MMA, więc raczej młoda dyscyplina.

Już lepszy jest John Hennigan, bo mimo, że wrestlingiem się interesuję dość płytko to przynajmniej go kojarzę po pseudonimie, ale to top to się co najwyżej otarł.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

Czy nie mogli tego po prostu nazwać brain vs brawn. Chyba tej nazwy nie przeboleję.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Brain vs brawn to powinien być inny motywu, bo na przykład Tarzan z One World mógłby być Goliatem jako uznany chirurg i takiego cyrku jaki był w oryginalnych brainsach to bym się prędzej spodziewał po plemieniu Goliatów.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

frasiek pisze:
20 maja 2018, 05:11
Brain vs brawn to powinien być inny motywu, bo na przykład Tarzan z One World mógłby być Goliatem jako uznany chirurg i takiego cyrku jaki był w oryginalnych brainsach to bym się prędzej spodziewał po plemieniu Goliatów.
lol, czytam Tarzan i cały czas mam przed oczami Troyzana. Myślę sobie od kiedy ten czubek z gejm czendżersów jest uznanym chirurgiem? Czy frasiek doznał jakiegoś zaćmienia umysłowego i dochodzi do mnie, że mowa o tym nawiedzonym dziadku XD

frasiek, weź obejrzyj jakiś odcinek Ghost Island, bo chętnie poczytam jakąś recenzję od ciebie, bo dawno się nie udzielałeś

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Jak CBS udostępni nam swojego voda to pewnie coś tam obejrzę, ale szperanie po szemranych stronach zdecydowanie odpada.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MaciekRS »

CH23 pisze:
18 maja 2018, 13:32
Jeśli są takimi cwaniakami w sezonie jak w mediach społecznościowych to jestem jak najbardziej za!
Brakuje od paru sezonów takich typowych Villains :D

Chociaż pewnie za coś takiego to ich edit będzie marny! :/
A ja się zastanawiam czy CBS nie wytacza tych dzial po to aby wystraszyć Wendella i Domenicka. Wiadomo że jeden z nich będzie wygranym a drugi przegranym, a co jeśli sie umowili że sie podzielą kasą? Może CBS woli zawczasu temu zapobiec niz potem martwic się o to czy stosowac ten regulamin wobec zwycięzcy sezonu.

nnn
4th voted out
Posty: 50
Rejestracja: 24 wrz 2017, 01:26
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: nnn »

Ale nie spoilerujmy tu S36.
Nazwa zapowiada denny sezon, ale zobaczymy.
W ramach ciekawostek: na zdjęciach satelitarnych Mana Island da się trochę niewyraźnie zobaczyć przygotowane zadanka.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Maw »

Najbardziej debilny theme jaki powstał w programie kiedykolwiek. Aż boję się pomyśleć, co będzie następne. :D

Z preview dobre wrażenie zrobiła na mnie Natalie, bo pośród tych wszystkich młodych uczestników i nerdów wygląda po prostu inaczej, a ja już rzygam takimi osobami w stylu Gabby czy Christian. :| :| :| Oni chyba chcą, żebyśmy my kibicowali plemieniu David, więc pozostaje mi kibicować Goliath. :D Ciekawe czy może być gorzej niż Ghost Island.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

http://ew.com/tv/2018/05/23/survivor-ma ... st-future/
Some of these ideas you’re talking about — some of the advantages and some of the twists — they’ve been on that creative whiteboard that we all have on the Survivor creative team. And there have been many that we said, “We’re not ready for that yet. Let’s wait on that. And we keep getting lucky that we get to come back and play again. We just added something in season 37 [which just completed filming] that we’ve been waiting for years for the right moment, and it felt right.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Survivor 37 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: r&b »

frasiek pisze:
19 maja 2018, 18:18
Czy Bi Nguyen to ma być Goliat, który osiągnął szczyt w swojej profesji? Bo w sportach walki to ludzie robią różne rankingi i ona jest dopiero w 5 dziesiątce swojej kategorii wagowej, a to jest kobiece MMA, więc raczej młoda dyscyplina.
Bi jest w drużynie Davidów z tego co mi się wydaje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37: David vs Goliath”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości