S37E02 "The Chicken Has Flown the Coop"

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E02 "The Chicken Has Flown the Coop"

Post autor: Saw »

Kolejny fajny odcinek. Od razu lepiej się ogląda sezon, gdy edit jest równiejszy i każdego pokazują. Jest kilka ciekawych wątków i akcja nie skupia się tylko na pojedynczych osobach.
U Goliatów bardzo podoba mi się sojusz trzech dziewczyn Angeliny, Natalii i Kary. Na fajny pomysł wpadła Angelina, by każda z nich wciągnęła do sojusz jednego faceta, co dawałoby większość. Oby się im to udało, bo wszystkie trzy dziewczyny polubiłem. Kara też mądrze, chce się nieco oddalić od Dana. Byłoby to dobre, bo coraz wiecej osób dostrzega ich bliską relację. Trochę Dan zawalił sprawę z HII. Jeremy go znalazł i teraz Dan może mieć kłopoty. Cos czuje że Natalie wcale nie będzie tym łatwym głosem i jakimś cudem przetrwa. Ja tam jej nie lubię i nie rozumiem zachwytów nad nią. Stuknięta stara baba, która ma fatalny socjal. No, ale przyznam że z nią jest ciekawie. Ale jak nadarzy się okazja to liczę, że ją wywalą.
Plemię Davidów znów przegrało. Szkoda, że to Jessica odpadła, bo ją polubiłem. Ale trochę za pewnie się poczuła w sojuszu i nie spodziewała się ataku z drugiej strony. Oby tylko Bi nie odpadła jako nastepna. Kurczę, urocza jest ta Azjatka i chciałbym, żeby chociaż jeszcze trochę przetrwała. Ale jako bliska sojuszniczka Jessici może mieć problemy. Ten nowy sojusz nie do końca mi się podoba. Lubię z niego tylko Christiana i może troszkę Nicka. Larysie udało się przetrwać, ale powinna podziekowac głównie Elizabeth, bo to ona walczyła o swoją sojuszniczkę. Ogólnie ładnie to rozegrała, co mnie trochę dziwi. Bo nie ukrywam, że uważałem ją za totalną amebę strategiczną. Na plus, że udało się znaleźć Davie'mu HII. W końcu znalazł ktoś, kto nie jest w typie Jeffa. Predzej bym się spodziewał, że immunitet wpadnie w ręce Mik'a, Christiana, Gabby, Nicka czy Johna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37: David vs Goliath”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości