S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: Meciek »

DATA PREMIERY: 28 listopada
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: Maw »

Kolejne świetne dwa odcinki.

Wyeliminowani - szkoda, że odpadł Alec, bo był moim faworytem, ale i tak daleko dotrwał bez bycia na celowniku. Niestety cokolwiek by nie zrobił to i tak miałby przypisaną łatkę dobrego w zadaniach, nawet jakby flopił zadania to raczej niewiele by to pomogło, bo ci umięśnieni faceci zazwyczaj są uważani za największe threats w zadaniach nawet jeśli nimi nie są. Te 6 godzin były godne podziwu. Alec i ChristIan świetnie sobie poradzili. Alec dołącza do moich ulubionych uczestników ever, mam nadzieję, że mimo całej afery z tym głupim zdjęciem kiedyś powróci. :D Carla mi za to nie szkoda, zabawnie się oglądało jak został przegłosowany, z drugiej strony ciekawa byłaby jego dalsza relacja z Gabby gdyby został. Eliminacje były przewidywalne, Alec miał dziwny edit, a Carl poza nullifierem był irrelevant aż do teraz, ale tak to zazwyczaj bywa w tych podwójnych odcinkach.

Alison - sympatyczna i ogarnięta, jej relacja z Gabby pozwoliła jej przetrwać radę. Niestety wciąż jest najbardziej UTR z castu, ale i tak sporo o niej wiemy. Na pewno nie wygra z takim editem, ale liczę, że zajdzie daleko.

Angelina - te negocjacje z Jeffem faktycznie w odcinku wyglądały trochę dziwnie, ale tak naprawdę wcale nie były takie głupie. Angelina i tak zaoferowała to, co było plemieniu zbędne, a na koniec i tak nic jej nie odebrano poza tym, że nie mogła wygrać immu. Wiedziałem, że będzie zła na Goliathów no i od razu przeskoczyła do Davidów. :D Teraz została zblindsidowana, ale myślę, że jeszcze trochę sobie pogra. Zabawne jest to, że ludzie widzą w niej zagrożenie, co odcinek jej imię pada do eliminacji, a i tak nikomu nie udaje jej się pozbyć.

Christian - dużo fanów go nienawidzi, ja tam nie mam nic do niego. :D Nawet zabawny jest z tym swoim ciągłym gadaniem. Mam jednak nadzieję, że nie wygra, bo z takim editem byłoby to żałosne i zbyt przewidywalne. Następne rady będą dla niego ciężkie, bo od początku merga jest uznawany za zagrożenie, a teraz w dodatku wygrał immunitet.

Davie - co on tam jeszcze robi? Ze wszystkich dziesięciu osób to jego zapamiętałem najmniej. To chyba nie wróży dla niego dobrze. Pewnie wkrótce odpadnie.

Gabby - edit robi z niej wielkiego masterminda i świetnego gracza, więc nie zdziwię się jeśli nawet wygra. Ja wciąż nie jestem do niej przekonany. No ok, można być emocjonalnym, ale ona serio przesadza z tymi swoimi ciągłymi płaczami od odcinka pierwszego (!) i jest irytująca. Przynajmniej teraz nie będziemy dostawali konf jakim to ona jest underdogiem i Davidem. 😒

Kara - dziwne było to jak nagle spadła w zadaniu o immunitet, ale pewnie zrobiła to specjalnie. Alec był jej bliski, no ale niewiele mogła zrobić, żeby go uratować. Uwielbiam ją. Może i nie jest jakaś mega ciekawa i nie robi widowiskowych ruchów, ale jest mega sympatyczna i pozytywna. Naprawdę liczę, że uda jej się wygrać.

Mike - mimo że za nim nie przepadam to nie irytował mnie w tym odcinku. W pierwszej części nawet bardzo mało go było. Eliminacja Carla to był właściwy ruch dla niego.

Nick - chyba coś tam znalazł (szok), ale to przewijałem, bo te sceny jak szukają jakichś pomocy mnie mega nudzą. Nic do niego nie mam, ale jest nudny i mam nadzieję, że nie wygra gry dzięki przewagom.

Czekam na kolejny ep i oby ktoś z Goliathów wygrał!

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: MaciekRS »

Nareszcie odpadli gracze którym kibicowałem aby jak najszybciej odpadli.
Alec podpisal na siebie wyrok w momencie gdy głupio zdradził i wywalił Natalię, Carlowi wydawało sie że ma cos wiecej niz miał w rzeczywistosci.
Nareszcie dobry odcinek.

bartoszlawenda
3rd voted out
Posty: 30
Rejestracja: 03 lis 2017, 22:35
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: bartoszlawenda »

Odcinek na prawdę dobry. Jeszcze ten żarcik Jeffa z aresztowaniem XDD Mogli sobie darować tego idola, lepiej by było gdyby z dwa odcinki sobie dali na wstrzymanie z tym. Oprócz tego elementu, wszystko grało dobrze. Dzięki wydłużonemu czasie trwania udało się zawrzeć w odcinku ludzką twarz zawodników i nieco więcej o nich opowiedzieć. Brakowało tego w poprzednich sezonach tak bardzo.
Z zawodników którzy zostali to tylko nie przepadam za Mikiem i Andżeliną.
Jeżeli Gabby zdradzi Christiana, żeby zajść dalej to będzie jeden z najbardziej sukowatych ruchów w Survivorze XD

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: MaciekRS »

Gdyby Gabby to zrobiła to w pełni zrehabilitowałaby się w moich oczach za te płacze i zaczałbym jej kibicować.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: Jack »

Nie było tak źle.

Zgodnie z przewidywaniami z grą pożegnał się Alex, który już wcześniej udowodnił, że nie będzie lojalny wobec pierwotnego plemienia. Nie zdołał też założyć innego, silnego sojuszu, więc jego eliminacja wydawała się być kwestią czasu. Poza tym był niezły w zadaniach, no i wydawał się jednak takim aroganckim typem, który nie liczy się zdaniem innych.
Carl - jego eliminacja również nie zaskoczyła. Od samego początku odcinka mówiono o tym, że Carl rządzi, że niektórzy mają go dość, że jest jak Ojciec Chrzestny itd. itp. Trochę odejście bez emocji. Ale ta akcja z nagrodą i upiciem się była nawet zabawna :D

Teraz została nam ósemka uczestników i jestem naprawdę ciekaw jak to wszystko się rozegra. Czyżby Gabby miała przechodzić zmianę na oczach widzów i od płaczliwej sierotki stać się finalistką z niezłymi ruchami w grze?

Szczerze mówiąc teraz czekam na moment aż uczestnicy zaczną spiskować przeciwko Mike'owi. W końcu to aktor i rezyser. W dodatku dwa razy brał udział w The Amazing Race, więc na 99,9% nie pozwolą mu wygrać miliona.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: Umbastyczny »

W sumie ciekawy podwójny odcinek. Najpierw myślałem, że będzie podwójny pod kątem 2 eliminacji, ale upchany w te 42 minuty.

Część 1

Szkoda mi trochę Aleca, mimo dość chaotycznej gry go polubiłem, no i było z nim ciekawie, ubarwiał rozgrywkę. Szkoda, że Kara i Alison go nie mogły uratować. Zadanie o immu zrobiło wrażenie. Nie spodziewałem się, że to akurat Christian tyle wytrzyma. A na miejscu Aleca pewnie też bym nie wytrzymał psychicznie tej paplaniny. Nie wiem czy taki był cel Christiana xD ale to było ostro wkurzające.

Część 2

Klasyczny blindside na pewnym siebie bufonie. Rada mi się podobała. Gabby i Christian dopięli swego. Podoba mi się ten sojusz mieszany Christian, Gabby, Alison i Kara. Gabby jak nie lamentuje, to jest całkiem znośna. Angeliny mi trochę szkoda, bo gra się jej sypła jakiś czas temu i nie umie odwrócić sytuacji na swoją korzyść już, chociaż próbuje. Ciekawe czy coś jeszcze ugra.


ZAPOWIEDŹ KOLEJNEGO ODCINKA

No cóż. Nie wydaje mi się, żeby Gabby była mentalnie gotowa na taki ruch :D Podejrzewam, że się załamie przed radą i będzie płakać, że nie może tego Christianowi zrobić. Ale jeśli zrobi to będę pod wrażeniem, to będzie bardzo sukowate. Christian jest na każde jej zawołanie, pociesza ją ciągle, jest dla niej ogromnym wsparciem. Taki sojusznik, którego nie powinno się zdradzać. Gabby jak to zrobi - będzie naprawdę mocny ruch. TRzymam kciuki, żeby nie przeżyła załamania i spróbowała to zrobić. Czekam do czwartku :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: ciriefan »

Kolejne dwa dobre odcinki. Całkiem nawet zabawne było oglądanie tego, jak doszło do porażki Carla - od upicia się na nagrodzie poprzez dramę "CZEMU TO MÓWISZ KARZE" aż do samego blindsidu ;)

Pierwszy odpadł Alec no i cóż. Muszę przyznać, że po tej akcji ze zdjęciem na instagramie myślałem, że to typowy zepsuty bezmózgi dzieciak. No i chociaż grę prowadził nienajlepszą, to ostatecznie stwierdzam, że go polubiłem. Bardzo pozytywnie zakręcony. Szkoda, że go usunęli z Reunionu, ale z drugiej strony uważam, że skoro ktoś złamał kontrakt, to powinien ponieść konsekwencje - bo inaczej produkcja dałaby znać przyszłym uczestnikom, że mogą sobie łamać kontrakt do woli. No ale szkoda.

http://survivorpolska.pl/czego-nie-zoba ... -pierwsza/

Carl - najmniej lubiany przeze mnie z wszystkich uczestników, także dobrze, że odpadł. Ironiczne, że obronił Christina nullifierem, a Christian go zblindsidował.

http://survivorpolska.pl/czego-nie-zoba ... esc-druga/

Powiem wam, że ta finałowa ósemka jest tak dobra, że kto by nie wygrał, to będzie okej (no dobra, może poza Mike'iem, który gra tragicznie). Jednych lubię mniej, innych bardziej, ale każdy z nich gra na całego, także przyjemnie będzie oglądać końcówkę tej rozgrywki.

Konfy:
Nick - 6+1 = 7 (36)
Christian - 5+2 = 7 (34)
Angelina - 2+4=6 (33)
Mike - 0+5=5 (31)
Kara - 1+4=5 (24)
Gabby - 3+3=6 (23)
Davie - 2+2=4 (22)
Alison - 0+3=3 (14)

Carl - 4+2=6 (17)
Alec - 5 (25)

Daniel - 22, John - 12, Elizabeth - 17

Lyrsa - 11, Natalie - 15, Natalia - 6, Bi - 5, Jeremy - 3, Jessica - 5, Pat - 2

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: Umbastyczny »

Właśnie, zapomniałem napisać o nagrodzie. Dla mnie pijackie ekscesy Daviego i Carla były słabe. Mnie to w ogóle nie rozbawiło i patrzyłem na nich z politowaniem. Tragiczni byli, żenada.

Głucha
3rd voted out
Posty: 33
Rejestracja: 28 wrz 2017, 22:33
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: Głucha »

o co chodzi ze zdjęciem Aleca? :p

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: ciriefan »

Udostępniając swoje zdjęcie z Karą Alec złamał zapis kontraktu zabraniający publikowania zdjęć przed oficjalnym ogłoszeniem obsady. CBS wyciągnął wobec niego konsekwencje w postaci zakazu udziału w Reunion Show.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: Umbastyczny »

W sumie szkoda, że go zabraknie, bo jednak jest w jury i to taki stały punkt, że jury siedzi razem przy odczytaniu głosów. No i w sumie był ciekawym uczestnikiem, pewnie dostałby jakieś pytania. Jak na konflikt z cbsem, to i tak miał niezły edit i sporo czasu antenowego.

Ja na jego miejscu, skoro już się popełniło głupi błąd, prosiłbym CBS o możliwość wzięcia udziału w Reunionie, ale tak darmowo, bez pensji. Byłaby to swego rodzaju kara, ale nie ominęłoby go coś fajnego, jak spotkanie ze wszystkimi i wyniki finału na żywo.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: Davos »

Fajny podwójny odcinek, choć eliminacje były dosyć przewidywalne. Śmiechłem srogo przy pierwszym zadaniu o immunitet, gdy Christian przez kilka godzin gadał jakieś głupoty, a Alec musiał tego słuchać :D Ale tak czy inaczej, szacunek dla obydwu za tak długą walkę. Alec odpadł trochę na własne życzenia, bo niepotrzebnie na etapie plemiennym wyrzucał Natalię. Na pewno wprowadził do tego sezonu trochę koloru, ale jego gra była zbyt chaotyczna. A z kolei Carl w ostatnich epach zachowywał się tragicznie i nie dziwię się, że go zblindsidowali. Pewność siebie granicząca z arogancją zgubiła już niejedną osobę w tym programie... Ciekawe, że przy tym głosowaniu to Mike okazał się swing vote. Ja na jego miejscu chyba mimo wszystko wyrzuciłbym Alison, bo gdyby Carl przetrwał to po powrocie do obozu zrobiłby dym Christianowi i Gabbi więc sojusz Davidów pięknie by się rozleciał :) Dodatkowo Carl byłby o wiele lepszym kandydatem do finału niż ktokolwiek z ludzi, z którymi Mike głosował, bo Carla mało kto tam lubił. A tak Mike ma sojusz z osobami, które są ogarnięte w grze i do tego są w stanie zyskać głosy na radzie a to dobrą gadką jak Christian, Alison czy Kara, a to płaczem jak Gabby. Carl czy Davie byliby pod tym względem łatwiejsi do pokonania w finale, przynajmniej takie mam wrażenie.
Choć oczywiście to tylko zwykłe dywagacje, bo znając życie, jeszcze dojdzie do wielu przetasowań przed finałem ;) Ciekawi mnie, czy Gabby faktycznie zdobędzie się na zdradę Christiana. Jeśli tak, byłby to na pewno big move, który mogliby docenić sędziowie. Choć ruch wredny, dodajmy :)
Jeszcze słówko o Angelinie - mimo, że znalazła się w mniejszości, podobała mi się jej gra w tym odcinku. Najpierw wkręciła się do sojuszu Davidów, a potem jeszcze wynegocjowała ryż dla plemienia. Teraz miała pecha, że Christian i Gabby postanowili zblindsidować Carla, a Angelina znów jest w mniejszości, ale kilka razy już z podobnych opresji wyszła więc nie zdziwię się, jak i tym razem jej się to uda.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: Saw »

Dwa bardzo przyjemne odcinki. Szkoda, że odpadł Alec. Musze przyznac, że polubiłem gościa. Choć grał kiepsko, to jednak sympatyczny i podobało mi się jego podejście do gry. Ale nie miał zbyt wiele do powiedzenia w tym odcinku. Stał się oczywistym celem dla wszystkich i jedyną nadzieją było zdobycie immunitetu. Był blisko, ale po pięknej walce przegrał z Christianem. Ogólnie świetne było jak Christian opowiadał te swoje historyki Probstowi podczas zadania. Wykończył tym chyba Aleca i to pomogło mu wygrać.
W drugim odcinku niby oczywistym celem stała się Alison, ale doszło do ciekawego blindsidu na Carlu. Gościu za bardzo zaczął się rządzić i myślał, że może sobie dyrygować jak chce. Zaczął już sobie grabić, gdy przy Karze mówił o eliminacji Aleca. Stracił zaufanie Gabby i Christiana. O wszystkim jednak i tak decydował Mike i myślę że podjął dobrą decyzję. Z Alison mimo wszystko łączy go jakaś relacja, a Carl to jednak była mu obca osoba, która szła w zaparte w sojusz Davidów.
Cieszę się że już nie ma praktycznie Goliatów i Davidów i wszyscy się wymieszali. Jestem ciekaw co wyniknie z zapowiedzi następnego odcinka, gdzie niby Gabby odwróci się od Christiana. No i jestem ciekaw jaka będzie reakcja Nicka czy Daviego po zdradzie dwójki pozostałych Davidów.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S37E10 "Tribal Lines Are Blurred"

Post autor: Davos »

Czekałem, aż dojedziesz do tego odcinka, bo dla mnie to jest jeden z najzabawniejszych odcinków Survivor z ostatnich lat - oglądałem go 3 miesiące temu, a do teraz chce mi się śmiać jak sobie przypomnę Christiana, który podczas zadania godzinami gadał do Jeffa i zbolałą minę Aleca, który nie mógł tego wytrzymać :D Christian go wykończył psychicznie :D Świetna scena i do tego fajnie zmontowana :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37: David vs Goliath”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość