S37E11 "So Smart They're Dumb"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E11 "So Smart They're Dumb"

Post autor: Meciek »

DATA PREMIERY: 5 grudnia
Obrazek

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

S37E11 "So Smart They're Dumb"

Post autor: MaciekRS »

Co za fantastyczna gra, co za rada plemienia. Po prostu wspaniały sezon :)






Tak pewnie powie większośc widzów a ja odczuwam po prostu niesmak i wracają złe wspomnienia z S19. Christian, złote dziecko producji po raz drugi juz jest ratowany przez idola a Davie trafia na moja listę graczy których NIE CIERPIĘ.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 84
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

S37E11 "So Smart They're Dumb"

Post autor: CH23 »

Nareszcie odpadła osoba której już nie mogłem po prostu oglądać!
Przez celowanie w Christiana sama wpadła na celownik :D
Nareszcie nie będzie płaczu z dupy, wycia do nieba i nie wiadomo jeszcze co!
Bye!


Ja mam kompletnie inne odczucia co do Davie nawet przeczuwam, że on może ten program wygrać ;)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S37E11 "So Smart They're Dumb"

Post autor: Jack »

Ojej, Gabby taka zazdrosna o Christiana. Biedactwo :(
Dziwny był ten ich sojusz, ale ostatnia rada plemienia niezła. Knucie przeciwko sobie tuż po wizycie bliskich. Christian użył idola. Zgaduję więc, że ten HII powróci za kilka chwil i oczywiście przez przypadek znajdzie go Christian :D

Nie wiem kto może wygrać ten program. Te relacje między uczestnikami są tak skomplikowane, że nawet nie chce mi się tego analizować. Poza tym będą jakieś dodatkowe przewagi. Ogólnie to zastanawiam się nad Mikiem. Na samym początku gry mówili, że to zagrożenie i wgl, a ostatnio go coraz mniej.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E11 "So Smart They're Dumb"

Post autor: ciriefan »

Odcinek mi się podobał, nawet wizyta bliskich, których nie cierpię. No ale okej, kupili mnie całkowicie spotkaniem Christiana z dziewczyną. Moje natychmiastowe skojarzenie to:
Obrazek

I muszę przyznać, że nie znoszę tego typu graczy, to akurat w tym sezonie wybierając nerda casting odwalił kawał dobrej roboty, bo pomimo dużego editu i tego, że jest ratowany przewagami, to Christian wzbudza ogromną sympatię. A jeżeli 3 zagrożone osoby w tym odcinku to byli Christian, Gabby i Alison, cieszę się, że padło na Gabby.

Jestem ogromnie ciekawy, jak się to wszystko dalej rozegra. Nadal uważam, że największe szanse ma wygrać Christian lub Nick. Mam tylko nadzieję, że to nie będzie Nick, za którym po prostu nie przepadam, ale jak już pisałem ostatnio - to final 7 jest tak dobre, że każdy poza Mike'iem będzie dobrym zwycięzcą.

Niby powstał sojusz 4 w składzie Nick, Davie, Angelina i Mike, ale zastanawiam się, czy to przetrwa. To byłby tragiczny sojusz dla Angeliny i Mike'a, którzy powinni wrócić do gry z Karą i Alison, bo z którymkolwiek z Dawidów nie mają szans. Jeśli jednak zostaną w tym sojuszu czwórki, to sami będą sobie winni, jeśli przegrają.

Kolejnym dyskusyjnym wątkiem jest ruch Daviego - niby odcinek poszedł po jego myśli, ale czy to był odpowiedni ruch? Z jednej strony zostawił tarczę w postaci Christiana, ale jak długo zamierza ją trzymać? Biorąc pod uwagę fakt, że nerd zawsze jest faworytem Jeffa i ile jego faworyci znajdują ukrytych immunitetów (przeraża mnie myśl, że możemy mieć powtórkę z Bena), Davie jednak powinien się od niego odciąć, bo do zadania z ogniem zostało już bardzo mało rund, a przewag w grze zawsze jest dużo. Niby jego plan się udał, ale muzyczka przy tej scenie była taka, że mam wrażenie, iż miało to nam dać do zrozumienia, że Davie popełnił błąd ratując Christiana. Ciekawi mnie też, czemu ostatecznie sojusz czwórki wysłał część głosów w Gabby a nie Alison - Alison jednak wydaje się być lepsza od niej zarówno w strategii, zadaniach jak i socjalu, więc to też dyskusyjna decyzja.

W sumie to kibicuję wszystkim poza Nickiem i Mike'iem. Oby to była dobra końcówka i oby Jeff nie zniszczył jej podsyłaniem na siłę kolejnych 5 ukrytych immunitetów jednej osobie.

http://survivorpolska.pl/czego-nie-zoba ... rvivor-37/

KONFY:
Nick - 5 (41)
Christian - 3 (37)
Angelina - 1 (34)
Mike - 0 (31)
Kara - 1 (25)
Davie - 2 (24)
Alison - 1 (15)

Gabby - 4 (27)

Carl - 17, Alec - 25, Daniel - 22, John - 12, Elizabeth - 17

Lyrsa - 11, Natalie - 15, Natalia - 6, Bi - 5, Jeremy - 3, Jessica - 5, Pat - 2

bartoszlawenda
3rd voted out
Posty: 30
Rejestracja: 03 lis 2017, 22:35
Kontakt:

S37E11 "So Smart They're Dumb"

Post autor: bartoszlawenda »

Jeżeli Christian odpadnie w następnym odcinku stosunkiem głosów 4-3 to powtórzy rekord na najwięcej otrzymanych głosów przeciwko w całej historii Survivora XD. Chociaz i nawet aktualnie jest już w ścisłej czołówce.

Ja nie uważam Christiana za typowo nerdowatą osobę. Czasami przesadza z przyrównywaniem wszystkiego do tej robotyki, ale jednak w tym wszystkim jest męski i wydaje się na prawdę mądrą osobą. Myślę, że w tym F7 można się spodziewać jeszcze jednego advantage, może znowu trafi się komuś z Davidów, głupio by było ze strony Goliatów teraz zaprzepaścić tą przewagę 4 osobową. Daje to Karze lub Alison bardzo duże szanse na wygraną. Wątpie w zwycięstwo Mikea lub Angeliny.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E11 "So Smart They're Dumb"

Post autor: Maw »

Nareszcie płaczka sezonu odpadła. Odcinek ok, ale Kara znowu jest UTR, coraz bardziej wątpię w jej wygraną, ale i tak wierzę, że jej się uda. Ewentualnie Angelina czy nawet ten Nick, ale wygranej Christiana nie zniosę. Lubię go, ale jeśli znajdzie jeszcze chociaż jedno HII to będzie porażka, nie chcę rigged winnera... Jeszcze tylko 2 odcinki do końca, a i tak sytuacja nie jest jasna kto wygra. W większości poprzednich sezonów od merge stawało się to mega oczywiste, więc brawo dla sezonu.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S37E11 "So Smart They're Dumb"

Post autor: XanderDE »

Obecnie to jestem za F3 Alison, Kara, Angelina. W końcu od BvsW minęło już 4 lata to fajnie dla odmiany zobaczyć ponownie taki finał i trochę na pohybel Jeffowi ;)
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E11 "So Smart They're Dumb"

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny przyjemny odcinek.

Wizyta bliskich zajęła dużo czasu, ale trzeba przywyknąć. Już się przyzwyczaiłem. A scena jak Christian przedstawia dziewczynę Jeffowi była urocza :3

Brawo dla Gabby, że nie wymięła i (niemal) dopięła swego. Nie obyło się bez płaczu, ale jak na nią była dość opanowana. Ciekawe czy Christian by się czegoś domyślił, gdyby nie Davie.

Czy Davie podjął dobrą decyzję. Hmmm… ciężko stwierdzić. Niby argument, że tarcza się przyda, jest logiczny. Ale taka strategia ma sens, gdy w odpowiednim momencie tej tarczy się pozbędziemy.

Najbardziej kibicuję Alison. Zwycięstwo Christiana, Angeliny bądź Kary też mnie ucieszy. Nick gra spoko, ale mniej go lubię - jak wygra nie będę zły. Davie też ma swoje momenty, ale nie przepadam za nim. Najsłabiej gra Mike, ale w sumie nic do niego nie mam. Zapowiada się ciekawa końcówka, bo każdy scenariusz jest jeszcze możliwy. Mam nadzieję, że za dużo przewag nie wróci do rozgrywki na te ostatnie rady.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S37E11 "So Smart They're Dumb"

Post autor: Davos »

Bardzo fajny odcinek!

Najpierw wizyta loved ones, których na ogół nie lubię, ale tutaj Christian i jego dziewczyna spowodowali, że nawet się uśmiechnąłem przy tej scenie :) Potem czwórka Nick-Mike-Angelina-Davie zawarli pakt na Final4 (choć Davie nie był do tego do końca przekonany), a do tego Gabby postanowiła wycelować w Christiana. Nieźle, cieszę się, że ostatecznie się na to zdecydowała, bo w końcu pokazała, że chce i potrafi być samodzielnym graczem. Zaplusowała tym u mnie na sam koniec, ale i tak cieszę się z jej odpadnięcia, bo przynajmniej nie będę już musiał więcej oglądać jej płaczów :)
Najbardziej w tym odcinku zaplusował u mnie Nick, bo ładnie udawał przed Christianem, że nadal z nim jest po jego zdradzie, a jednocześnie zaplanował w niego uderzyć, ale też zabezpieczył się przed możliwością użycia przez tego drugiego HII i jako opcja awaryjna zaproponował oddanie dwóch głosów na Gabby. Plan świetny, bo z perspektywy Nicka, co by się nie wydarzyło, poleciałaby i tak jedna z osób, która go zdradziła. Ostatecznie pozbył się Gabby, a Christian nie ma już immunitetu.
Zastanawia mnie też Davie - niby rozumiem jego argumentację, żeby zostawić Christiana jako swoją tarczę, ale po co w takim razie oddał na niego głos, skoro wcześniej uprzedził go, że inni w niego celują? Jedyny sens takiego działania widzę w tym, żeby zmusić Christiana do użycia HII na tej radzie. Jeśli Davie faktycznie to właśnie chciał zrobić to ładnie to rozegrał, bo Christian dalej jest w grze, ale jednocześnie jest już bezbronny więc można go będzie wywalić jak tylko nie wygra immunitetu na zadaniu.
Co do samego Christiana - z jednej strony chętnie zobaczyłbym jego blindside, ale z drugiej - lubię gościa więc cieszę się, że został dłużej w grze.

Ciekawe, czy znów pojawi się HII. Pewnie tak, pytanie tylko, kto go znajdzie... Może tym razem jakaś kobieta? Miło by było.
Gdyby Goliaci chcieli grać razem to mieliby teraz przewagę, pytanie tylko, czy będą chcieli tak grać. Zostało tylko 7 osób i kompletnie nie mam pojęcia, kto teraz odpadnie, a szansę na wygraną mają chyba wszyscy. Podoba mi się ten sezon i już ostrzę sobie zęby na końcówkę :)
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S37E11 "So Smart They're Dumb"

Post autor: Saw »

Wow! Ale super odcinek się zrobił. Gabby zaczęła celować w najbliższego sojusznika i wszystko odwróciło się przeciwko niej. Kompletnie nie spodziewałem się, że tak to się potoczy. Ale cieszę się że to Gabby odpadła, a nie Christian. Jego bardzo lubię, a ona przez całą grę była antypatyczna. Te jej płacze o nic był już na maksa męczące. No nie powiem, może i nie grała źle, bo na końcu pokazała pazur gdy zmówiła się przeciwko najbardziej zaufanej osobie. Ale cały jej obraz psuł jej charakter. Ja myślę, że to celowanie w Christiana w jakimś stopniu, było kierowane przez zazdrość o dziewczynę. Jakoś wcześniej nic nie wspominała o blindsidzie, a nagle po wizycie bliskich takie ochoczo zaczeła zbierać numerki. Christian by odpadł, ale pomógł mu i to bardzo Davie. Ale czy to była słuszna decyzja? No niby Christian jest tą tak zwaną tarczą, ale również mocnym graczem, a do decydującego starcie coraz bliżej.
Ogólnie wizyta bliskich przebiegała wyjątkowo fajnie. Oczywiście całe show skradli Christian i jego dziewczyna. Boże jacy oni są uroczy :D Dobrali się idealnie. Super para. Na nagrodzie powstał niezły sojusz Angeliny, Mike'a, Nicka i Daviego. Ale ten ostatni nie był do końca przekonany co do planu na F4. Cieszę się że Angelina choć na chwilę znalazła się w większości i mogła decydowac o czyimś losie. Ogólnie mi się wydaje że dla Goliatów byłoby najlepiej teraz połączyć siły i wywalać Davidów. Ale czy oni będą potrafili się zgrać na nowo?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37: David vs Goliath”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości