Australian Survivor 2018 - Odcinek 3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 3

Post autor: Meciek »

Premiera: 6 sierpnia
Opis: The Champions have made their mark, but don't underestimate the Contenders...Plus, Survivor's biggest hero has become the biggest threat.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 3

Post autor: Maw »

Ten odcinek należał do Moany i Jackie. Cieszę się, że Damien odpadł. Jackie przynajmniej gra i dużo ciekawiej się ją ogląda, a on poza smutnymi historyjkami miał chyba niewiele do zaoferowania. Udawany płacz Jackie. <3 Monika prawie się popłakała przez jej przemowę. xD Mam nadzieję, że kobiety z tego plemienia dalej będą trzymały się razem, bo każdą lubię, ale Moana nie ufa Jackie... W Contenders Heath sflopił ze wskazówką. Robbie dobrze go wyczytał. Mam nadzieję, że jutro to właśnie Contenders pójdą na radę, bo chciałbym zobaczyć jak u nich się rozłożyły siły. Poza tym w Champions prawie każdego lubię, w Contenders jest mi dużo osób obojętnych, ale to pewnie ze względu na edit, no i Steve K. jest mega irytujący, ale pewnie jakimś cudem zajdzie daleko mimo swojej fatalnej gry. :) Już Tai mnie tak nie irytował jak on.

bartoszlawenda
3rd voted out
Posty: 30
Rejestracja: 03 lis 2017, 22:35
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 3

Post autor: bartoszlawenda »

Chyba najbardziej przewidywalny odcinek ze wszystkich australijskich odcinków. Montaż od początku mówi cały czas: champions przegrają wyzwanie, champions przegrają wyzwanie! Mój ulubiony moment to z kurczakiem Jonathonem. Nadal czekam, żeby chociaż polubić jedną osobę z tego sezonu, ci gracze zachowują się jakoś dziwnie, jakby zażyli jakieś substancje niewiadomego pochodzenia, ale może to przez te kokosy. Robbie, Zach, Heath wyglądają na takich typowych mięśniaków, którzy odpadną jak tylko siła nie będzie już potrzebna. Moana niby wali śmieszne teksty, ale jakoś nie przepadam. Astrofizyk wydaje się z tych zawodników być najbardziej ok, ale też nie przekonałem się do niego całkowicie. Powiewa od nich tak trochu sztucznością.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 3

Post autor: Anja »

Moana queen, slaynęła ten odcinek. <3 Jest jedną z moich faworytek, oby tak dalej sobie radziła.
Co do opinii po odcinku, nie rozumiem ludzi na fb/twitterze, którzy są oburzeni z powodu eliminacji Damiena. Było to wielce disrespectful, disgusting... Halo! To gra, a nie charity event. Przykro mi, że nie ma nóg, ale to nie ma żadnego związku z grą. Nie tylko Jackie sflopiła zadanie, bo też on i chyba ta Shane (zresztą ta już drugi raz). W każdym razie najważniejsze, że Jackie sobie poradziła, bo jest o wiele ciekawsza niż Damien. I hope, że jeszcze slaynie ze swoją poker face. Ciężko będzie jej w tym plemieniu, bo większość jest/była sportowcami.
Teraz oczekuję rady u Contanders, bo ich prawie nie kojarzę, oprócz nielicznych wyjątków.
Poza tym ten edit jest taki messy, że omg. XD Znowu będzie u niektórych 0 0 0 0 0 11 0 1.
Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 3

Post autor: Umbastyczny »

Contendersów przemilczę, bo bardzo niewidoczni.

Zaś w Championsach pokazano nam trochę akcji i rozmów, to można dalej sobie wyrabiać opinię.

Brylowała Moana, która a to wskazówkę znalazła, a to HI, a to sojusz z Sharn zacieśniła, a to z Matem. Jedyne co to w sumie pokazywano nam, że ona na bank głosuje na Jackie, a jednak nie zagłosowała. Ale pewnie co się odwlecze... itd.

Jackie nawaliła w puzzlach i jej linia obrony, że "o ho ho ho" jestem mistrzynią kostki Rubika, ale nie każdy typ puzzli rozwalę no i ta presja... no do mnie to nie przemawia. ALE plus dla niej, że walczy - uratowała się już 2 razy z trudnej sytuacji, niezależnie od tego na ile dzięki sobie. Będzie nadal miała ciężko i jeśli szybko nie nastąpi twist to chyba wiele nie zwojuje. Podobnie jak Maw zwróciłem uwagę na jej sztuczny płacz, który wywołał prawdziwe łzy u Moniki :D Dobrze, że ta dziewoja ma jakieś inne opcje niż bycie piczką Russella, ale kręcenie się tylko w towarzystwie ludzi z dna, może się okazać zgubne.

Lubię Sharn - dobrze się odnalazła w całej tej grupie sportowców, ma dobry sojusz z Moaną, z Lydią też pogadała szczerze. No i zwróciła uwagę na to, że zadania to nie jedyne plusy z eliminacji Damiena. W sumie jako jedna z nielicznych powiedziała to na głos. Bo ogólnie jakoś Damien w zadaniach nie zawalał i na pewno pokazywał się lepiej niż Jackie czy Shane, której gry teraz kompletnie nie zobaczyliśmy, jedynie widzieliśmy drugi raz z rzędu problemy na zadaniu. A szkoda, bo niezmiennie trzymam za nią kciuki.

Brian niewidoczny jak dla mnie, Lydii niby trochę było, ale jak dla mnie jakaś ona taka nijaka.

Zaczynam lubić Samuela, którego konfy nie są może 10/10, ale kąciki ust mi się delikatnie unoszą. No i facet jak na tego astrofizyka przystało wydaje się mieć łeb na karku, jest spokojny, opanowany i chyba sobie wszystko powoli układa i na chłodno kalkuluje. Póki co najjaśniejszy punky męskiego castu (który dla mnie jest za bardzo na jedno kopyto i mamy ogromne stężenie osiłków na metr kwadratowy).

Mat- chyba go trochę nie doceniłem na początku. Ma układ z Moaną, ma dobry kontakt z facetami, teraz oddał randomowy głos na Shane, którego nie pokazali, żeby nie dowalić Damienowi. Coś z niego może jeszcze być.


Steve - jako jedyny został w polu. Ech, rozumiem jego zażyłość z Damienem, polubili się i miał szacunek do niego i jego historii, ale musi chłop pamiętać, że to wciąż gra i nie tylko o bycie true hero tu chodzi.


Damien- ogólnie nie ziębi i nie chłodzi mnie jego eliminacja. Uważam, że zadaniowo nie był może super, ale pewnie w 80% zadań byłby bardziej przydatny niż Shane czy Jackie, więc tym kryterium powinien odpaść później. Co do kryterium "ojej, w finale z nim przegramy" też mogli mu dać trochę czasu, do finału macie jeszcze ze 20 rad lub więcej. Aczkolwiek jako gracza jakoś za nim nie przepadałem. Nie miał pojęcia chyba o grze, na widok HI Russella oczy mu się świeciły, jako jedyny nie ogarnął revote'a i pewnie jego stategia byłaby typowo "serduchowa". W sumie uważam, że zrobili duży ruch eliminując go. Jak na plemię Champions, prawdziwych bohaterów itd, sportowców grających fair play, wyeliminowali kogoś tylko dlatego, że ma protezy. Nie zdziwiłbym się, gdyby fani mocno jeździli po ludziach z tego plemienia, za to co zrobili, a wypowiedzi Jackie, Sharn czy Lydii pewnie mogłyby zostać źle odebrane.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 3

Post autor: Maw »

Jackie właśnie zbiera mega dużo hejtu za to, że targetowała Damiena. Ludzie piszą jaka to ona żałosna, wredna, fałszywa i że zasługiwała na odpadnięcie zamiast Damiena. :D Podobne komentarze jakie ludzie pisali w Wyspie przetrwania o Rudej Ani. Przecież dla Jackie Damien był najprostszym wyjściem, w dodatku dobrze zauważyła, że w finale nigdy by nie wygrała z kolesiem bez nogi. No ale to casuals, więc wiadomo...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 3

Post autor: ciriefan »

Ten sezon na razie mnie kompletnie nie grzeje. W trakcie odcinka co chwila przeglądałem maile, telefony itp., bo mnie po prostu nudził. Cast do mnie nie przemawia jakoś. Z drugiej strony tragedii nie ma, ale New Zealand czy South Africa w tym roku bardzo szybko mnie zainteresowały, a ten sezon tak nie bardzo. No ale to dopiero początek, zobaczymy jak będzie dalej.

Contenders nie istnieli, jedynie Heath zwalił z tą wskazówką. W Champions wiadomo Moana była królową tego odcinka. Jackie też na plus, że się wybroniła. W sumie tyle mam do powiedzenia, bo ogólnie nudy XD

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 3

Post autor: r&b »

Najbardziej zdziwił mnie fakt, że nikt jakoś szczególnie nie mówił o tym, że Damien z Shane też w dużej mierze nawalili w zadaniu, ale Jackie też nie poszło najlepiej (chociaż w sumie to pokazali jedno i to samo ujęcie dwa razy, gdy Jackie spadły te puzzle, wydaje mi się, że to po prostu błąd w edycji). Damien już był na celowniku od początku, wiadome było, że długo nie pobędzie. Jackie za to jestem ciekawy, czy da radę się wybronić jeszcze kilka razy.

Sezon póki co idzie wolnym tempem, sojusze dopiero się zawiązują, ale jakoś tych pojedynków o nagrodę jakoś nie mogę zdzierżyć najbardziej xD.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 3

Post autor: Jack »

Jak na razie sprawdza się ta prognoza, że w plemieniu champions wszystko ma iść wolniej :D Oni pewnie dopiero uczą się tej gry (coś jak nasi uczestnicy w Wyspie Przetrwania xd).
Na eliminację Damiena przygotowywano nas już w kolejnym odcinku, więc ta rada była przewidywalna, a żaden z widzów chyba nie umarł z zaskoczenia podczas odczytywania werdyktu przez Jonathana.
W plemieniu chamions na ten moment kibicuję Samuelowi. Chyba jako jedyny z tej grupy ma potencjał, by grać ciekawie, nieszablonowo. Drugą taką osobą, która może mieć różne pomysły na grę (pewnie będą dziwne i głupie, ale jendak) jest Jackie. O ile nie wróżę jej spektakularnego sukcesu w tym sezonie to może nas jeszcze jakoś zaskoczyć. Lubię też Shane, jednak babcia nie ma szans nawet na merge.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 3

Post autor: Saw »

Odcinek był całkiem niezły. Tak trochę mnie zaskoczyła eliminacja Damiena. Wydawało mi się że ma mocną pozycję u facetów i oni za wszelką cenę będą chcieli go zachować. Jadnak tak patrząc na zadania to on był trochę takim ciężarem dla zespołu. Oczywiście się starał i za to wielkie brawa, ale widać było że protezy sprawiają mu trudności. Polubiłem go i poruszyła mnie jego historia. Jeśli jednak chodzi o grę to lepiej że została Jacqie. Ma ona dużo więcej do zaoferowania. Jestem zażenowany hejtem w jej stronę za to że wzięła na celownik Damiena. To było prawdopodobnie ostatnie wyjście by się obronić. Ja naprawdę szanuję ją za to że nie czekała na własną eliminacje, tylko wzieła sprawy w swoje ręce. Ale jak widać niektórzy ludzie tego nie rozumieją. Nieźle zagrała ten płacz przed innymi. Sam dałem się na niego nabrać. Przetrwała dwie rady, ale nadal jest bardzo zagrożona. Nie wiem co mogłoby jej pomóc odwrócić niekorzystną sytuację. Coraz bardziej lubię Samuela. Naprawdę fajnie się go słucha i widac że powoli ogarnia grę.
Ten odcinek na pewno należał do Moany. Zawiązała sojusz z Sharn, jest blisko z Mat'em i dodatkowo zdobyła ukryty immunitet. Rozbawiło mnie to jak wszyscy zajadali się rybą i nie zauważyli leżącej wskazówki. Na szczęście Moana leżąc z boku ją zauważyła i ukradkiem ją podniosła. Czuję że ta dziewczyna będzie rozdawała karty w tym plemieniu, a immunitet tylko może jej w tym pomóc. U Champions na razie trzymam kciuki za Monicę, Samuela, Moanę i Shane.

W Contenders nadal za dużo się nie dzieje. Chyba przydałaby się jakaś rada plemienia, bo nawet nie wiadomo jak wygląda rozkład sił. Heath zdobył wskazówkę do HII, ale Robbie go dobrze przejrzał i za to duże brawa. Ogólnie widać że w tym plemieniu jest sielanka i jedna wielka rodzina. Ale to pewnie tylko do czasu. Czekam aż zaczną sobie skakać do gardeł. W tej drużynie kibicuję Robbiemu, Tegan, Paige, Zach'owi i Shonee. Trochę drażni mnie Anita i jej irytujący głos. Wszędzie słychać te jej nieznośne krzyki.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 3

Post autor: Jasasiek »

U Contendersów cały czas sielanka i nic ciekawego się nie działo. Heath dał się złapać na zdobyciu wskazówki. Wydaje mi się, że będzie miał przez to problemy. Plus dla Robbiego za spostrzegawczość, może nie jest tylko typowym mięśniakiem. Steve próbuje zintegrować się z plemieniem po flopie z pierwszych dni i chyba mu się udaje, patrząc na zapowiedź następnego odcinka.

Championsi dali się lepiej poznać i widać już u nich pierwsze podziały.
Sharn i Lydia wyszły trochę z tła, można stwierdzić, że nie działają pochopnie i razem z Samuelem i Moaną wydają się najbardziej rozsądne.
Jest babcia Shane, która zaskakuje mnie swoim socjalem. Naprawdę nie potrafię wskazać innego powodu, dlaczego nikt nie wziął jej pod uwagę przed głosowaniem. Przecież za fail w zadaniu odpowiadała tak samo, jak Damien. W poprzednim IC też się nie popisała, więc wygląda na to, że zdążyła już zbudować dobre relacje ze wszystkimi, skoro jej imię nie pada w ogóle w rozmowach. Jedynie Mat oddał na nią głos, ale raczej po to, by pomóc Damienowi.
Najsilniejszą pozycję ma Moana - zdobyła HII, wszyscy zachowują się tak, jakby rzeczywiście jej ufali i liczyli się z jej zdaniem. You go girl, nie zepsuj tego :!: (Ziggy flashbacks :x ) Zapowiedź, w której pokazuje HII Matowi, trochę mnie niepokoi.
Jackie wpadła w tarapaty, ale udało jej się wybronić. Teatrzyk ze łzami wyglądał wiarygodnie, nawet jej najbliższa sojuszniczka Monika dała się nabrać. Wydaje mi się jednak, że po odpadnięciu Damiena to ona jest w najgorszym położeniu, więc będzie musiała walczyć dalej, chyba, że osamotniony Steve zrobi coś głupiego.
Damien odpadł, ale nie uważam, że było to okrutne ze strony plemienia. Przychodząc do takiego programu, trzeba liczyć się z tym, że z protezami może być ciężko, a niepełnosprawność stanowi obciążenie zarówno fizyczne i strategiczne (w pewien sposób to atut w finale, a dodatkowo wszyscy szczerze go lubili)
Moi najwięksi faworyci na ten moment to Moana i Samuel :D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 5 - Champions vs. Contenders 2018”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości