Australian Survivor 2018 - Odcinek 12

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 12

Post autor: Meciek »

Premiera: 28 sierpnia
Opis: After a massive shake-up in the game, both tribes are cautiously reforming plans and forging new alliances.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 12

Post autor: Maw »

Tegan. :cry: :cry: :cry: Tak mi przykro teraz. Ten sezon z odcinka na odcinek staje się coraz gorszy. Jedyne osoby, którym teraz kibicuję to Heath, Shonee i Fenella. Mam nadzieję, że jakoś się uratują, ale po tym preview to pewnie Heath odpadnie następny. :) Nienawidzę Robbiego i Benji'ego. Oni są tacy tępi... Zasłużyli na pagonging za to co zrobili, szkoda tylko, że Heath/Fenella/Shonee ucierpią przez ich debilizm. Benji oczywiście znalazł HII, to było takie nudne, że aż to przewijałem. Już po tym jak znalazł wskazówkę to wiedziałem, że w końcu je znajdzie, bo tak to by tego nie pokazali, więc to była tylko kwestia czasu kiedy. Niestety, ale na ten moment mam bardzo pesymistyczne myśli co do tego sezonu. Heath, Fenella i Shonee są fucked. Z Champions lubię tylko Briana i trochę Shane. Jak F3 to będzie Mat/Steve/Samuel to kończę ten sezon, bo Mata i Samuela się po prostu nie da oglądać. Pozostaje mi liczyć na jakiś cud, ale jak niby Heathowi, Fenelli i Shonee uda się uratować w merge, kiedy Champions podkreślali już milion razy, że traktują siebie jako zespół i chcą zajść razem jak najdalej?

bartoszlawenda
3rd voted out
Posty: 30
Rejestracja: 03 lis 2017, 22:35
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 12

Post autor: bartoszlawenda »

Obawiam się FTC i kryteriów wyboru zwycięzcy po tym jak będzie wyglądać jury. Nie wiem czy decyzja Robba i Benjiego była dobra. Dla Benjiego pewnie była dobra, bo wyeliminował swojego rywala, gdyby F6 była to 6 contendersów to Benji by wyleciał w tym odcinku na 99%. Natomiast Robert to nie wiem, jeżeli Lydia na serio ma na nim jakiegoś crusha to może to ma sens XD Ale inaczej to będzie niestety ten pagonging. Z jednej strony smutno, no bo w końcu zła sytuacja Tegan i Heatha spowodowana była ewakuacją medyczną Jenny, ale wiadomo, że z drugiej strony nie miała raczej szans na zwycięstwo po odpadnięciu już raz. A co dopiero po dwóch razach XD

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 12

Post autor: Umbastyczny »

Bardzo mi się podobał odcinek.

CONTENDERS

Ech... Benji znalazł HI, w sumie liczyłem, że nie znajdzie. Nie lubię go, ale liczę na jakiś blindside z tym cackiem w kieszeni. I zasmuciło mnie trochę, że Sharn z nim gadała sporo. Liczyłem, że może ona się bardziej dogada z Fenellą i rozwalą ten bromance z Lydią (Lydia jest tak przykokszona, że można to nazywać bromancem). No nic, chętnie zobaczyłbym ich na radzie, żeby zobaczyć faktyczną dynamikę. W ogóle Robbie jest wpatrzony w tę Lydię jak w obrazek. Ja rozumiem wiele rzeczy, ale to podniecanie się jej sprawnością fizyczną już się zrobiło lekko dziwne i przesadne.


CHAMPIONS

Bożesz Ty mój, żeby w każdym odcinku było sporo Shane. Babcia jest kochana, ja ją uwielbiam.
I w sumie świetnym zakończeniem jej historii byłoby wyrolowanie Mata :D Bo w sumie ci wszyscy ludzie ją lekceważyli i nie doceniali, a potem uznali z góry, że będzie ich numerkiem po 1 rozmowie i odwali za nich brudną robotę. Do boju Shane!


Z innych rzeczy. Strategia Briana mnie rozwaliła :D Tak, będę robił z siebie idiotę i przebierał się za babę! Na pewno wygram tak edycję :D


Trio Mat-Steve-Sam zrobiło się mocno aroganckie jak dla mnie. Zrazili mnie jakoś do siebie.

Z dwójki Shonee-Tegan zdecydowanie wolałem eliminację Tegan.

Twist bardzo ciekawy, dobrze, że Tegan odpadła, ale moim zdaniem to był chyba błąd Benjiego i Robbiego. Ale wkręcili się mocno w sojusz z laskami z Champions, więc wiadomo skąd ta decyzja. No i co dodać? W sumie Tegan narzekała, że wolałaby blindside niż usłyszeć od Sama, że leci, więc miała jednak blindside :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 12

Post autor: Jack »

Ten odcinek był naprawdę niezły.

Contenders
Tak jak już wspomnieliście wyżej, Benji znalazł HII. Pewni mu się przyda po mergu skoro będzie w mniejszości :D
Lydia zaczyna coraz bardziej irytować, te jej historie o tym jaka jest świetna, cudowna itd. Liczyłem na to, że plemię pójdzie na radę i jakimś cudem wykopią Lydię, ale na to się na razie nie zanosi i pewnie z Lidką będziemy się męczyć co najmniej do f5.

Champions
Shane w końcu dostała trochę więcej czasu, ale boję się, że to może być początek jej końca w grze. To dziwnie podejrzane. Nie było jej, w ostatnim odcinku zaczęli mówić o tym, że Shane to taki swing vote, potem przemieszanie, trochę konf Shane, więc czuję, że niedługo odpadnie :( Chociaż kibicuję jej z całego serca i mam nadzieję, że nie będzie za wszelką cenę lojalna do końca wobec Mata i jego koleżków. Niech gra swoją grę!
Tegan i te jej próby ratowania swojego tyłka :D To było w pewnych momentach tak żałosne, że aż chciało się oglądać. Jak dla mnie ona jest niestabilna emocjonalnie. W dodatku ten twist, który miał ją uratować, a pogrzebał ją i chyba wszystkich contenders. Decyzja Robbiego i Benjiego trochę niezrozumiała. Chyba są zbyt łatwowierni. Po dwóch dniach ufają tak bardzo trójce dziewczyn z przeciwnego plemienia, że nie boją się o numbers po połączeniu? Dziwna sprawa...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 12

Post autor: ciriefan »

Ten sezon jest naprawdę kiepski i nudny. Gdzie te blindsidy i ekscytująca rozgrywka, którą zapowiadał Jonathan? Zawsze też mam bekę, jak twisty im nie wychodzą tak jak ten dzisiejszy XD Beką też byłoby, gdyby Tegan drugi raz została uratowana po swojej eliminacji XD

CONTENDERS

Nie sądzę, żeby Heath i Fenella byli w stanie się uratować. W wypadku rady pozostaje liczyć na to, że odpadnie Fenella, bo Heatha bardzo lubię. Najchętniej z gry pożegnałbym Benjiego. Dziwi mnie trochę, że waszym zdaniem Benji i Robbie podjęli złą decyzję, bo w sumie na ich miejscu zrobiłbym tak samo. Przecież już raz wywalili Tegan, ona wróciła z żądzą zemsty, przeciągnęła laski na swoją stronę, wyeliminowała Zacha, a Benji przetrwał tylko dlatego, że Paige też była niegodna zaufania, a potrzebowali siły w zadaniach. Tegan nie była i nie będzie ich sojusznikiem. Na bank nie mogli na nią liczyć w przyszłości. Jak dla mnie logicznie wyeliminowali numerek, który byłby przeciwko nim w przyszłości.Nie sądzę jednak, żeby im to jakoś strasznie pomogło w grze, bo Champions pewnie ich wykorzystają, a potem i tak wywalą, gdy przestaną być potrzebni.

CHAMPIONS

No i powrót do nudnego pagongowania. Brian jest kiepskim graczem. Kurde, kto pójdzie na radę, to i tak źle i tak niedobrze, bo tutaj zapewne odpadnie Shonee, którą mocno polubiłem. Shane i Brian powinni dostrzec, że są na dnie. Shane mnie rozczarowała, bo to był idealny moment na jej big move, a pozostała bez sensu wierna championom. Teraz już nic nie zrobi, bo co najwyżej z Brianem i Shonee mogą remis wywołać.

Sezon jak dla mnie ssie i to mocno. Strasznie mnie nudzi. No ale czego można było się spodziewać po tym, jak w produkcję wmieszał się Jeff i wymyślił wypełnienie jednego z plemion celebrytami...

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 12

Post autor: Saw »

Odcinek był bardzo dobry. Sporo ciekawych rzeczy się w nim wydarzyło.

Contenders
Jakoś niepokoi mnie to że jest tak dużo Lydii w odcinkach. Jej opowieści jaka to jest świetna i jakie sukcesy osiągnęła już mnie nudzą. Mam wrażenie że jej edit jest robiony pod zwycięstwo. Coraz więcej jej w odcinkach, choć zbyt dużo ciekawego nie ma to powiedzenia. Dużo bardziej chciałbym posłuchać Moniki i tego jak widzi swoją grę, bo nie da się ukryć że dziewczyna jest bardzo pomijana. Benji znalazł HII, co wcale mnie nie cieszy. Nie lubię gościa, a po tym odcinku wręcz go nienawidzę. Według mnie on i Robbie podjęli złą decyzję nie ratując Tegan. Rozumiem że ona grała przeciwko nim w poprzednim plemieniu i chcieli się zemścić. Ale powinni pomyśleć o numerkach po połączeniu. Jak tak dalej pójdzie to Contenders zostaną całkowicie zmieceni przez Champions. Ten sojusz z trzema dziewczynami z Champions nic im na dłuższą metę nie da, bo one pójdą później do swoich. Najbardziej boję się o Heatha, bo po tym jak tak zacięcie bronił Tegan pewnie stanie sie teraz oczywistym celem.

Champions
Niestety czułem że Tegan poleci :( Próbowała się rozpaczliwie bronić, ale wiadomo było że jest w czarnej dziurze bez wyjścia. Szkoda mi jej bardzo. Była moją największą faworytką, ale gra nie układa sie po jej myśli. Raz już odpadła, ale udało się wrócić. Tym razem też była szansa na ratunek dzięki twistowi, ale się nie udało. Uwielbiam tą dziewczynę i jetem dumny z tego jak grała. Ale takiego pecha to nie pamietam już dawno u żadnego uczestnika. Teraz pewnie Shonee odpadnie jako następna, a tego bardzo bym nie chciał. Coraz bardziej uwielbiam Briana. Facet mało ogrania, ale jest zabawny i fajnie się go ogląda. Rozbawił mnie jak ubrał się w strój Jackie i założył sobie na głowę gumę z majtek :lol: Jego strategia z robieniem z siebie głupka ciekawa, ale za dużo mu nie pomoże. Coś tam próbował dogadać się z dziewczynami, ale żeby taki plan miał sens to potrzebowali jeszcze Shane w sojuszu. Ale babcia nie była chętna do współpracy. Nie podoba mi się to że tak trzyma z facetami. Jeszcze nie dawno mieli ją gdzieś, a teraz jak jest potrzebna to koło niej skaczą. A ona tak naiwnie im wierzy. Liczyłem po cichu że dokona dużego ruchu i razem z Brianem dołączy do dziewczyn. To byłby dobry ruch dla niej. Po połączeniu nie bdzie już potrzebna facetom i przy pierwszej lepszej okazji kopną ją w tyłek. Wkurza mnie ten sojusz Mata,Steve'a i Sama. Ten pierwszy drażni mnie od początku, a na dodatek dostaje tyle czasu antenowego. Steve jest jak jakiś duch. Nawet jak na radzie Jonathan zadaje mu pytania to odpowiada jednym słowem. Nic nie wnosi i jest tylko cieniem Mata.. Sam natomiast przegiął mówiąc wprost że Tegan leci. Na początku bardzo go polubiłem, ale teraz jest mi wszystko jedno co się z nim stanie.

Na ten moment moje grono faworytów wygląda tak: Shonee, Heath, Monika, Brian, Robbie i Shane. Natomiast chciałbym żeby jak najszybciej odpadli Mat, Benji i Steve, ale znając życie szybko sie to niestanie.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 12

Post autor: Jasasiek »

Ehh, czyli zapowiada się pagonging i to jeszcze z większością osiłków. :x Bardzo żal mi Tegan, jest całkiem dobrym graczem, a ciągle napotyka na swojej drodze same przeszkody. Twist trochę z dupy, można było się spodziewać, że Contenders 2.0 jej nie uratują. Robbie i Benji od dłuższego czasu próbowali pozbyć się Tegan, w dodatku uwierzyli w ten sojusz z Lydią, który pewnie potrwa tylko do połączenia, a później adios. Martwię się o Heatha, Fenellę i Shonee. To jedyne osoby, którym można jakkolwiek kibicować, a znajdują się teraz w jeszcze gorszym położeniu. Jasnymi punktami z Champions 1.0 są Shane, która w tym odcinku zmarnowała swój moment, postanawiając trzymać się facetów, i Monika, która nie zdążyła mnie do siebie zrazić, być może dlatego, że jest największym duchem sezonu. Reszta wydaje się całkowicie bezbarwna, nie mają tego charakteru i można odnieść wrażenie, że najchętniej wyłoniliby zwycięzce edycji w zawodach w siłowaniu. No może oprócz Samuela, który swoją drogą stał się irytujący.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 5 - Champions vs. Contenders 2018”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości