Australian Survivor 2018 - Odcinek 13

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 13

Post autor: Meciek »

Premiera: 3 września
Opis: As the game is heating up with a merge, some Castaways are starting to struggle, while others are just beginning to orchestrate their big moves. One of survivor's biggest threats will be cut loose!

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 13

Post autor: Maw »

Season is cancelled. Właśnie odpadł jedyny facet, któremu można było kibicować. Ten sezon jest beznadziejny. Będę oglądał dalej tylko dlatego, że muszę pisać power rankings. Niech Fenella i Shonee coś wykombinują i zajdą daleko. Reszta może się utopić.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 13

Post autor: Umbastyczny »

Oj tam, sezon jest słabszy niż dwa poprzednie, ale dla mnie wciąż spoko. Tutaj grę rozruszałoby wcześniejsze przemieszanie. W poprzednich sezonach mieliśmy dużo twistów i kombinacji, a teraz gra była stabilna, mimo specyficznego plemienia Champions.

No cóż, w Champions nic się szczególnego nie działo. Shonee jest urocza.

W Contenders przewidywalnie, szkoda trochę Heatha, ale wolałem, żeby padło na niego, niż Fenellę.

Obecnie kibicuję najbardziej Shane i potem Fenelli. Ale lubię tez Shonee, Sharn czy Monikę i Sama, w sumie Brian też spoko. Jak najgorzej życzę Benjiemu czy Lydii, w sumie Matowi.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 13

Post autor: ciriefan »

Dramatycznie słaby odcinek. Cały sezon jest nijaki. Eliminacja Heatha to kolejny gwóźdź do trumny. Jeśli połączenie czegoś nie zmieni, to tego sezonu już nic nie uratuje, nudy straszne, a większość mają ludzie, których nie lubię.

Wynudziłem się nieźle, tak naprawdę gwiazdą odcinka były Shonee i jej sarkastyczne konfy, coraz bardziej ją lubię. Oby po połączeniu wmieszała się w tłum i coś ugrała. Cała reszt odcinka słaba i przewidywalna. Jedynym zaskakującym momentem było, jak nagle z dupy pokazali dupę Robbiego w trakcie rozmowy Fenelli z Moniką i Sharn. Serio? Czy aż tak kiepsko jest z oglądalnością, że muszą robić takie rzeczy? XD

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 13

Post autor: Saw »

Niezły odcinek. Mi tam na razie ten sezon dobrze się ogląda i nie nudzi ani trochę.

W Championach sporo było Shonee co mnie bardzo cieszy, bo to niezwykle urocza i sympatyczna dziewczyna. Bardzo się bałem że Champions przegrają immunitet,a to oznaczałoby że ona odpadnie. A bardzo tego bym nie chciał bo jest teraz moją największą faworytką. W odcinku było też trochę więcej Steva, ale nadal uważam że jest on strasznie nudny.

W Contenders Fennella i Heath próbowali odwrócić niekorzystną sytuację i przeciągnąć trzy dziewczyny z Champions na swoją stronę. Podobało mi się jak Fennella nad nimi pracowała. Dobrych używała argumentów. No bo jednak Robbie to bardzo silny zawodnik i po połączeniu może ostro walczyć w zadaniach o immunitet. Jednak dziewczyny nie dały się przekonać i wyeliminowały Heatha :( Wielka szkoda, bo bardzo go lubiłem. Jednak było wiadomo że po tym jak tak bronił Tegan stanie się teraz oczywistym celem.

Jestem ciekaw połączenia. Zawsze lubię ten moment, bo zaczną się tworzyć nowe sojusze. Najgorszy scenariusz to będzie jak Championi połączą siły i urządzą pagonging na Contenders. Oby jednak tak się nie stało, bo sezon skończy się dramatycznie. Zostało czterech Contenders i zastanawiam się z kim mogliby współpracować. Czuję że Mat, Steve, Sam, Sharn, Lydia, Monika i Shane będą stanowić jeden wielki sojusz. A tego bym nie chciał, bo oprócz Moniki i Shane nikogo z tej grupy nie lubię. Ciekawy jestem pozycji Briana. Champions mają go raczej w głębokim poważaniu i będzie dla nich tylko zwykłem numerkiem. Liczę że jakoś się wkręci w dobry sojusz i nie będzie oddany Mat'owi i spółce.

Moi faworyci to Shonee, Monika, Brian, Robbie i Shane.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 13

Post autor: Jack »

Odpadł Heath, czyli tak jak się spodziewałem. Robbie i Benji zmienili sojusz na zupełnie inny, ponieważ Lydia i Sharn coś tam im obiecały. Ok. No niech im będzie :D Zobaczymy ten ruch im się opłaci po połączeniu.
ciriefan pisze:
04 wrz 2018, 22:40
Wynudziłem się nieźle, tak naprawdę gwiazdą odcinka były Shonee i jej sarkastyczne konfy, coraz bardziej ją lubię. Oby po połączeniu wmieszała się w tłum i coś ugrała. Cała reszt odcinka słaba i przewidywalna. Jedynym zaskakującym momentem było, jak nagle z dupy pokazali dupę Robbiego w trakcie rozmowy Fenelli z Moniką i Sharn. Serio? Czy aż tak kiepsko jest z oglądalnością, że muszą robić takie rzeczy? XD
Zdecydowanie Shonee i Shane to w tym sezonie osoby, którym nie da się nie kibicować i mam nadzieję, że obie coś ugrają w tym sezonie.

Tego momentu z Robbiem jakoś nie zauważyłem. Chyba jesteś jedyny na forum, który zwrócił na to uwagę :D

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 13

Post autor: Saw »

Jack pisze:
09 wrz 2018, 13:18

Tego momentu z Robbiem jakoś nie zauważyłem. Chyba jesteś jedyny na forum, który zwrócił na to uwagę :D
Jack ja też widziałem tą scenę, ale jakoś nie wywołała u mnie większych emocji. Tak po prostu pokazali przebierającego się Robbiego, a że akurat miał goły tyłek to co poradzić. Pokazali to może z myślą o damskiej części widowni.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 13

Post autor: ciriefan »

Ale po co? Czy serio w ten sposób muszą przyciągać widownię?

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 13

Post autor: Jasasiek »

Wszystko potoczyło się zgodnie z przewidywaniami, nie ma za bardzo o czym pisać xD Jedyne na co liczę to powtórkę z 2016 i wygraną osoby, której nikt nie doceniał lub każdy pomijał. Shonee, Fenella i Shane zróbcie coś z tymi jednowymiarowymi osiłkami.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 5 - Champions vs. Contenders 2018”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości