Australian Survivor 2018 - Odcinek 16

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 16

Post autor: Meciek »

Premiera: 11 września
Opis: The survivor end game is getting closer. Hold your breath! Contenders will rise and Champions will fall. The big players make their move.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 16

Post autor: Maw »

Cieszę się, że Sam odpadł. Niech następny będzie Mat. Nie wierzę, że to mówię, ale kibicuję Benji'emu, żeby go wywalił. Kompletnie nie rozumiem tych pretensji Mata do Sama, przecież on nawet nie powiedział Lydii, że jest na celowniku innych, tylko że może być, bo jest dobra w zadaniach. Poza tym to Mat był tym, który był nielojalny sojuszowi. Szkoda, że Shane pozwoliła mu wygrać zadanie. :( To zadanie wyglądało strasznie przez te ryby, pewnie jakbym tam był to by mnie denerwowały. Monika i Steve nie istnieją. Jak nawet teraz dostali jakieś konfy to i tak są UTR, i nic o nich nadal nie wiem poza tym, że Steve to najbliższy sojusznik Mata i miał urodziny. Królowa Fenella zawsze na rewardach dostaje screentime. :D

bartoszlawenda
3rd voted out
Posty: 30
Rejestracja: 03 lis 2017, 22:35
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 16

Post autor: bartoszlawenda »

Maw pisze:
11 wrz 2018, 18:09
Cieszę się, że Sam odpadł. Niech następny będzie Mat. Nie wierzę, że to mówię, ale kibicuję Benji'emu, żeby go wywalił.
:)

Kurde w poprzednim sezonie gdyby ktoś zauważył, ze jedna osoba kontroluje całe głosowania to taki lider wyleciał by na następnej radzie. A tutaj boje się, że Mat może dojść bardzo daleko. Nie wiem czy Steve rozumie to, że jak się jest w sojuszu z graczem o klasę lepszym to nie da się wygrać finału tak troche przeciw niemu. W ogóle tweety JPL trochę spoilerują. Wczoraj napisał, że może nie być kolejnej szansy na zblinsidowanie Mata. A w 13 czy tam 14 odcinku przez przypadek przy zapowiedzi kolejnego odcinka pokazali kto wygra następne wyzwanie. Teraz wygląda na to, że i Benji i Mat zagrają idole i wyleci pewnie ktoś taki bardzo cichy typu Brian czy Monica.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 16

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek trochę lepszy od poprzedniego, ale wciąż to nie to. Ech...

Gdzie oni ukryli Shane? Teraz nie była całkiem niewidoczna, ale 0 konf i prawie nieobecna :(

Mat dominował w zadaniach, może to i dobrze, bo może kolejne osoby zrozumieją, że czas go wywalić. Ogólnie moim zdaniem trochę popełnił błąd, bo w plemieniu jest 10 osób (no już 9), a on mówi wprost Fenelli o silnym 4-osobowym sojuszu. No to aż się prosi, żeby pozostała szóstka (piątka) się zebrała razem i ich obaliła. I nawet powoli zaczęło się na to zanosić, ale no nie wyszło. Może gdyby więcej inicjatywy wyszło właśnie od Fenelli i SHonee to by coś pykło. Mogły opowiedzieć o planach Mata itd. Liczę, że jednak ludzie się ogarną i zrozumieją, że już niedługo będzie za późno. Bo póki co jakieś plany ludzi z dna powstają, ale gorzej z realizacją, bo zamiast się zjednoczyć, to z pomocą Mata wybijają wzajemnie...

Jak nie mogą się dogadać to niech Shane bierze sprawy w swoje ręce i zrobi tam rozpierduchę :D

Samuela mi trochę szkoda, czasami był zabawny, czasami dziwny, ale wydawał się mieć łeb na karku i dostrzegł, że Mat to ćwok. Swoją drogą Sam miał rację, że jako jedyny był lojalny, bo to inni chcieli zdradzić Lydię.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 16

Post autor: ciriefan »

A zapowiadało się tak pięknie... no i co? I dupa, Matt wygrał immunitet i plan blindsidu poszedł się walić. Jak ja go nie trawię, gosh.

Naprawdę zaczynam lubić Benji'ego. Odkąd jest w mniejszości, to przestał być taki arogancki, pokazał trochę ludzkiej twarzy, no i gra bardzo dobrze. Mocno kombinuje, walczy cały czas i nie przestaje grać ani na moment.

Shane mnie rozczarowała oddając immunitet Mattowi. Jak mogła tak zniszczyć ten odcinek? :(

Sama nawet lubiłem, ale bez szału. Zwalił ten odcinek koncertowo, więc odpadł.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 16

Post autor: Saw »

Tak czekałem na odpadniecie Mata i tu dupa :( Czułem że to on wygra immunitet. Może w końcu niektórym otworzą się oczy że trzeba się go jak najszybciej pozbyć. Facet jest niezwykle silny w zadaniach, decyduje o głosowaniach, jest lubiany oraz ma ukryty immunitet. Takiego gościa trzeba jak najszybciej wykopać. Mnie on strasznie irytuje. Już mam go serdecznie dosyć i liczę że w końcu nadejdzie dzień jego eliminacji.
Fajnie że Sam coś próbował działać. Liczyłem że to właśnie on zaplanuje blindside Mata, niestety nie udało sie uzbierać wystarczająco dużej grupy ludzi. Szkoda mi go nawet bo ładnie walczył w końcówce i znów zacząłem go lubić. Nie rozumiem Mata i jego pretensji do Sama. Przecież to on był nielojalny w stosunku do swoich sojuszników i ładnie wyrolował wierną mu Lydię. A Samuel nawet nie pisnął jej słowa o blindsidzie. Nawet już Benji nie działa mi tak na nerwy jak Mat.
Mistrzem odcinka był Brian i jego mycie 8-) Ten facet rozwala mnie całkowicie. Ta scena jak myje sobie miejsce intymne i odbyt epicka. Uwielbiam tego gościa. Oby jak najdłużej został poza radarem.
Monika dostała w końcu jakąś konfe :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 16

Post autor: Jack »

Eliminacja Sama trochę z zaskoczenia. W poprzednim odcinku nic na to nie wskazywało, że Sam może odpaść jako kolejna osoba. Chociaż rzeczywiście to jego kombinowanie za plecami, irytujące teksty, rozpaczanie nad Lydią i byłym sojuszem mogły być dobrymi przyczynami do eliminacji.
Miałem nadzieję, że w wyzwaniu o immunitet z dobrej strony zaprezentuje się Shane. Tak też się stało, chociaż trochę szkoda, że nie udało jej się zdobyć immunitetu. To byłby naprawdę niezły wynik. W takim wieku wygrać w wyzwaniu wytrzymałościowym.

Zapowiedź kolejnego odcinka wskazuje, że może wydarzyć się coś ciekawego, ale boję się, że użyte zostaną dwa HII i odpadnie jakiś random w stylu Moniki albo Briana.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 16

Post autor: r&b »

W sumie to bardziej spodziewałem się eliminacji Benji'ego, bo miałaby więcej sensu. Benji jest silniejszy od Sama, w dodatku wie, że jest na wylocie, więc oczywiście będzie desperacko szukał sposobu na ocalenie się. Sam co prawda sam się wkopał, ale według mnie to bardziej Mat szukał jakiegoś powodu, żeby się go pozbyć, bo raz wyszedł przed szereg. Sam był ogólnie irytujący, więc jego eliminacja mnie nie smuci.

Benji i jego mania bycia alpha male mogą się w końcu przydać, bo może pozbędzie się Mata. Czy on oglądał poprzednie sezony? Eliminacja Mata przyniesie korzyści, ale jak on go chce zastąpić to poleci zaraz po nim (co by nie było takie złe w sumie :) ).

Póki co odcinek głównie kręcił się według Mata i Benji'ego a skoro oboje mają jeszcze HII to reszta może nadal sobie siedzieć w tle i czekać na rozwój wydarzeń. Odcinek ogólnie średni, ale trochę bardziej na plus, bo Sam odpadł XD.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 16

Post autor: Jasasiek »

Ajjj, Shane mogłaś to wygrać :( Może wszystko potoczyłoby się inaczej.
Dlaczego tacy ludzie jak Steve, Monika i Brian się nie obudzą i nie zrobią czegoś, żeby wykopać Mata? Typ robi sobie co chce i udaje mu się wyśmienicie, bo nikt oprócz Benjiego i Sama nie widzi w tym problemu. Teraz wygrał IC, no dobra, lepiej się nie narażać i narazie głosować z nim. Boję się jednak, że nawet jak będzie możliwość żeby go wywalić, to oni i tak tego nie zrobią, bo jak zawsze będą mu posłuszni.
Benjiego nadal nie lubię, ale trzeba przyznać, że walczy zaciekle i chwyta się czego może. Dzięki niemu dzieje się znacznie więcej, wprowadza do rozgrywki bardzo dużo i w zasadzie wszystko kręci się wokół niego. Mówiąc szczerze nie przeszkadzałoby mi nawet gdyby wygrał, bo w tej chwili jako jedyny próbuje obalić rządy Mata i w jakikolwiek sposób kombinuje. Z pojedynku Benji vs Mat wolałbym wygraną pierwszego.
Samuel od eliminacji Lydii był na uboczu i zaczął celować w Mata, więc jego eliminacja nie okazała się zaskoczeniem. Mat próbował zarzucić mu, że jest niewierny sojuszowi, ale pierwszy podłapał pomysł żeby pozbyć się Lydii i w sumie miał ku temu powód. Ale Sam mógł i tak rozegrać to lepiej. Tak naprawdę w wykonaniu jego planu najbardziej przeszkodziło mu zwycięstwo Mata w zadaniu. Myślę, że wtedy na pewno Benji, Shonee, Fenella i może ktoś z duchów zagłosowaliby razem z nim. Mat ostatecznie i tak jest w posiadaniu HII i nie wiadomo czy by wyczuł ich intencje. Nie wiem, co by się stało, ale na pewno byłoby ciekawiej xD
Liczę na to, że duet Shonee-Fenella zagra trochę ostrzej i wywróci wszystko do góry nogami. No i do boju Shane!
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 5 - Champions vs. Contenders 2018”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości