Australian Survivor 2018 - Odcinek 21

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 21

Post autor: Umbastyczny »

Premiera: 1 października

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 21

Post autor: Umbastyczny »

Oho hoho :o Co tu się właśnie odje**ło?

Ogólnie odcinek nie był może porywający, ale budował trochę napięcie. Jak Sharn znalazła HI to mi się zrobiło przykro, bo już zacząłem się żegnać z Shane. Nie wierzyłem, że sojusz 4 może to zwalić :D A jednak...

Ogólnie plan z podziałem był prosty i logiczny. I cóż odwalił Brian? Kompletnie go nie rozumiem. Jeszcze gdyby dziewczyny planowały w revote wywalić Shane, no to mógłby je jakoś przechytrzyć. Ale one i tak chciały razem z nim Sharn wywalić... Wystarczyło zagłosować na Shane i pofatygować się jeszcze raz do urny, by zagłosować na Sharn. Czy też po prostu w razie HI uchronić sojusz.
No chyba, że to był jego misterny plan, żeby pozbyć się Fenelli nie brudząc sobie rąk, ale zakładam, że dostalibyśmy choć pół confy na ten temat. Obstawiam, że po prostu zwalił :D

Shane genialna jak zawsze, jej rozmowy z Brianem xD

Sharn ładnie, bardzo mocny ruch do jej CV na (ewentualny) finał.

Brian zepsuł, ale ma HI, więc jak całkiem nie zagra jak kapusta to F4 ma. Shonee słodziutka, a Miss Universe znów przestała istnieć.


PONIŻSZY AKAPIT OMAWIA "W NASTĘPNYM ODCINKU"

Hmm… zapowiada się ciekawie, że Shonee się zbuntuje, ale no, HI Briana może jej skomplikować życie, a jak Brian się dowie, to pewnie Shonee odpadnie, zamiast bezbronnych Shane/Sharn.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 21

Post autor: Maw »

Ten sezon niestety coraz mniej mi się podoba. Te rady są takie mega długie, a w dodatku nudne. Wolałbym zobaczyć więcej z życia czy strategii w obozie. Wiem, że w AU zawsze tak było, ale szczególnie tutaj mi to przeszkadza. Żałosne jest też to, że mamy finałową szóstkę, a mimo tego jedna osoba nie dostaje żadnej wypowiedzi. No i na koniec - co to miało być z tym HII i dlaczego to riggują pod Sharn? Ta cała sytuacja była dziwna i nie podobało mi się to. Sharn powinna w końcu odpaść, ale pewnie niestety wygra. Ruch Briana debilny i go nie rozumiem. Nie dziwię się, że Shonee będzie zła, bo kto by nie był. Fenelli szkoda. Była bardzo underedited (jak połowa castu niestety), ale zdawała się fajną i pozytywną osobą, a jej relacja z Shonee to jedne z najlepszych momentów sezonu. <3 Trzymam kciuki za Shane i Shonee. Wydaje mi się, że Shane to jedyna osoba, która jest w stanie pokonać Sharn i chciałbym, żeby jej się to udało, bo moim zdaniem gra lepiej od niej i jest dużo ciekawsza.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 21

Post autor: Jack »

Wow. Można było się tego spodziewać, chociaż edytorzy jakoś pominęli Fenellę w tym odcinku. Podkreślano Shane i jej walkę o przetrwanie, to że nie poddała się do samego końca i próbowała przekierować głosy na Sharn... A o Fenelli wspomniano tyle, że spędziła dzień opalając się z Shonee, Brianem i Moniką XD
Przykre, że Shonella zostały rozdzielone, ale cóż taka jest gra.
Został Brian, który nadal ma swój ukryty immunitet i pewnie użyje go w następnym odcinku. Jest też Monika, która raczej nie opuści już Briana. Shonee, która może być swing votem na najbliższej radzie. Sharn, która jest mega zagrożeniem i zabranie jej do finałowej dwójki oznacza jej automatyczną wygraną i babcia Shane, którą chciałbym zobaczyć w finale razem z Shonee :D

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 21

Post autor: MaciekRS »

Szczerze mowiac to bedę mocno zawiedziony jeśli Sharn lub Shane wygrają ten sezon bo to co sie stało w tym odcinku bylo nieco zbyt dziwne.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 21

Post autor: ciriefan »

Czy da się zjebać głosowanie nie do zjebania? Jednak się da. Moim zdaniem Brian przegrał grę tym jednym debilnym ruchem. Idiotyzmem to dorównuje ruchowi Tysona w Heroes vs Villains, to jest dosłownie ten sam level. Tak to jest, jak arogancja uderza do głowy... Wątpię, aby to jury zagłosowała na Briana. Z resztą widać jest, że go nie lubią.

Shane to królowa. Pokazała na dodatek, że jest mistrzynią manipulacji. Uwielbiam naszą babunię <3

Fenelli mi nie szkoda, fajna z niej dziewczyna, ale przez cały sezon jakoś nigdy jej nie kibicowałem. Trzymam kciuki za Shonee i Shane, to moje wymarzone f2 i wygrana każdej z niej byłaby dla mnie best case scenario. Czuję jednak, że grę wygra Sharn. Jak dotrze do finału to ma wygraną w kieszeni - widać, że jury stoi za nią. Też ją lubię, więc ten scenariusz też byłby zadowalający, aczkolwiek strasznie przewidywalny. Nie chciałbym natomiast wygranej Briana lub Moniki.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 21

Post autor: Saw »

O matko co to było w tym odcinku :shock:
Brian koncertowo zawalił ten odcinek. Przecież tego głosowania nie można było zepsuć. Wystarczyło rozłożyć głosy i po kłopocie. A tu takie głupstwo. Rozumiem że bardzo chciał się pozbyć Sharn, ale trzeba było czekać do dogrywki. Przecież dziewczyny też chciały jej eliminacji. Nie potrafię wytłumaczyć tej decyzji. Oby tylko nic nie odwalił w przyszłym odcinku z HII, bo mu tego nie daruję.

Szkoda mi Shonee, bo została sama. Choć z drugiej strony sojusz Shonella prędzej czy później musiał zostać rozbity. No bo chyba nikt nie jest tak głupi by pchać się z power couple do końca. Myślę że teraz Shonee będzie chciała się odegrać na Brianie. Tylko czy pchanie się do sojuszu z Sharn i Shane to dobry pomysł.
Jestem już na 90% pewny że ten sezon wygra Sharn, co mnie bardzo smuci. Choć gra całkiem dobrze, to ja jej nie lubię. Niestety edit ma idealny na wygraną. Do tego w jury ma wielu przyjaciół, którzy jak widać mocno trzymają za nią kciuki. Brian dostrzega w niej bardzo mocnego gracza i słusznie, bo jak dojdzie ona do finału to ma wygraną w kieszeni. A w tym momencie wszystko na to wskazuje że znajdzie się w F2. Teraz dodatkowo Shonne pewnie będzie z nią grała. Jeżeli nikt nie będzie chciał sie jej pozbyć przed finałem to uznam tych graczy za mega głupich. Jeszcze co do HII, to uważam że znalezienie go przez Sharn było bardzo naciągane.
Jakieś minimalne szanse na zwycięstwo mają jeszcze Shonee i Shane. Ale nie łudziłbym się zbytnio. Shane po raz kolejny pokazała sie ze świetnej strony. To przede wszystkim jej duża zasługa że Brian zmienił głos na Sharn.
Monika i Brian są już bez szans. Ona ze względu na marniutki edit, a za nim nie przepadają w jury.

Fennella odpadła i jakoś mnie to nie ruszyło. Płakać za nią nie będę.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 21

Post autor: Umbastyczny »

Jeszcze mi się przypomniało.

Zmarnowany dead man walking. Gdyby tak jak pisaliśny w poprzednim temacie, pozbawaili głoau Shane lub Sharn, to nic dziewczyny by nie zrobiły, a Fenella byłaby bezpieczna.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 21

Post autor: Jasasiek »

Umbastyczny pisze:
08 paź 2018, 06:49
Jeszcze mi się przypomniało.

Zmarnowany dead man walking. Gdyby tak jak pisaliśny w poprzednim temacie, pozbawaili głoau Shane lub Sharn, to nic dziewczyny by nie zrobiły, a Fenella byłaby bezpieczna.
Dokładnie, kompletny idiotyzm ze strony Briana, dziewczyny wskazywały wtedy Shane i to miało najwięcej sensu.

Brawo Brian, właśnie przegrałeś sezon xD Nie wiem czym on się kierował, to głosowanie nie mogło nie wyjść. Chyba nie wyszłoby tylko gdyby obydwie Shane i Sharn użyły HII, co jest absurdalne. Paranoja i arogancja wzięły górę. Ale nawet gdyby podzielili głosy tak, jak pierwotnie planowali, to Brian i tak miałby marne szanse na wygraną. Widać, że jury go nie lubi i kibicuje pozostałym. Najwyraźniej za późno się wziął do gry socjalnej.
Shonee pewnie teraz się zemści po stracie Fenelli i czekam na to z uśmiechem na twarzy. Jest jeszcze to nieszczęsne HII Briana, więc po drodze może oberwie Monika, nie przeszkadza mi to.
Sharn przetrwała ten odcinek dzięki (mam nadzieję) farcie oraz głupocie Briana, good for her. Teraz niech tylko tego nie spierniczy.
Chciałbym, żeby wygrał ktoś z trójki Shonee-Shane-Sharn, a najbardziej liczę na Shane. Jeśli do finału dojdzie Shane lub Sharn, to wygrywa któraś z nich, nie ma innej opcji. Ciężko stwierdzić jak rozłożyłyby się głosy, gdyby obie siedziały w finale, ale nie wydaje mi się żeby do tego doszło. Byle nie Brian i Monika i będę usatysfakcjonowany :D
Obrazek

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 21

Post autor: maniana92 »

Ech, trzeci sezon z rzędu moje Top 4 ma wszystko pod kontrolą, żeby dojść do końca i wygrać w finale i znowu wszystko się pierdoli. Aż ciężko w to uwierzyć co tu się odjebało. A Steve w tym jury co za żałosny człowieczek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 5 - Champions vs. Contenders 2018”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości